Wve II 2011 júl. 04. - 10:25:18
(216/496)
helo szeretnem megkerdezni ezen az oldalon hogy kel jegyeket megrendelni???
Mermaid. 2011 júl. 04. - 09:07:43 Előzmény herculess1
(215/496)
Az a csaj úgy néz ki mintha korábban a Potter-sorozatból egy Dementor órákig szájon csókolászta volna. :DDDD Gusztustalan....
10/10
austinfaser 2011 júl. 04. - 00:37:29 10/10
(214/496)
Naggggyyyyon jó volt!
offtopic
robicsek2 2011 júl. 04. - 00:21:27 Előzmény Ford Mustang
(213/496)
Nem tudom, de nem egyszer volt ilyen eset :) Legutóbb mikor könyvtárba mentem akkor is :)
szilvus 2011 júl. 04. - 00:15:06
(212/496)
ez tényleg így van, nekem is feltûnt, csak a körmei voltak egy picit piszkkosak... semmi több..
szilvus 2011 júl. 04. - 00:05:48
(211/496)
Hát... nem tudom! Az elsõ két rész százszor, ezerszer jobb volt, mint ez a harmadik. Technikailag, látvány szempontjából vitathatatlan, de könyörgöm, 2óra 20percbõl 1 óra a sztori, a poén, maga a film. A maradék 1óea 20 perc, tehát a film második fele nem más mint unalmas lövöldözés... Az eleje nagyon jó volt, imádtam, de a vége, akarom mondani, a film második felében nem történik semmi, úgy értem, hogy nem haladunk elõre, azon kívül, hogy mégjobban szétrombolják a várost, tényleg semmi nincs. A sztori a film úgy kb a felénél az megakad, megszûnik. Én imádom a Transformerseket, a szerelmese vagyok, komolyan, és úgy vártam már, annyira izgatott voltam, számoltam a napokat, a perceket, hogy végre beülhessek a moziba és elkezdjék a filmet, de ebben a részben csalódtam, mármint a "végére".... És különben is, 1óra 20 perc piff-puff-bumm-bumm kicsit túl sok az 5 perces befejezéshez, mert hogy 5 perc alatt intézik el a két fõgonoszt.... Szerintem fölösleges volt, rövidebbre is megcsinálhatták volna, és akkor százszor élvezhetõbb is lett volna a film!!
Egyébként, jó volt, tetszett, de igazából technikailag, látvány szempontjából nem jobb mint az elõzõek, csak sokkal több van belõle...
De még egyszer hozzáteszem: látvány tekintetében felülmúlhatatlan, 3D-ben megaztán végképp jó lehet, csak az arányokon javítanék...
gábor8129 2011 júl. 03. - 23:50:40
(210/496)
Ma megnéztem-e "mûremeket"(kár volt).....És el kell mondja,hogy 1-2 poéntól eltekintve egy nagy rakás SZAR!!!
Ami ért benne valamit az a kis kínai és John Malkovich játéka!A film többi részében annyi volt a idiótaság,hogy az már egyszerûen fájt!:-(...pénz és idõ pazarlás volt megnézni..na dehát esõ után köpönyeg..
offtopic
Prüntyütyû 2011 júl. 03. - 23:01:16 Előzmény pepeninho
(209/496)
Szóval javaslod, h megnézzem ezt a trilodzsit vagy sem? (mellékinfó: még egyet sem láttam belõle)
matany001 2011 júl. 03. - 21:01:21
(208/496)
Nos szerintem maga a film jó volt mint látványilag , mint történetileg, néha kisebb humorok is jó pofák voltak, szal ezzel nincsen gond, Optimus ebben a részben a szereplésével nekem a favoritom lett, Megatron meg mint aki arra vár hogy jöjjön a TAPPE kft aztán elszállítsa :)

!!!!SPOILER!!!!: Nos hát Acélfej halála nem tetszett nagyon nem az elsõ rész óta ottvan, és aztán oké meghal, de még egy említést se kap hogy, jaj szegény acélfej , Sam szülei meg hovatüntek a film másik részében? Jó oké mondta hogy, mennyenek el de valami szerepeltetés még lehetett, A két kis robot fickó nagyon fainosak votlak, meg amugyse haltak meg hisz az a hajó nem robbant fel mert a vízbe esett. A film vége nem tetszett, rossz gyors lezárás, még egy 2percet bekelett volna rakni ugy lett volna az igazi, meghogy a többi álca meg? Jah igen és Racsni is az elsõ rész óta ottvan és milyen szerepe volt szinte láthattuk kocsiként és ennyi. John Malkovich szerepeltetése amikor elmegy Samhez az fölösleges volt. Üstökös kivégzése az nagyon nagyon tetszett, Megatron hát mint modntam Tappe kft :)Optimus harcai über brutilásak és a legjobb szereplõ volt ebben a filmben! Ürdöngõ a második legjobb szokásosan nagyon jó formát hozott , egy pillanatra azt hittem megölik mert akkor a filmre adtam volna 1 pontot és kész de nem így lett :P Végül ez nem lenézés a filrme mert nagy rajongó vagyok, csak szerintem nem egyedül vagyok ezekben a térekbe pl a film lezárás :P !!!!SPOILER VÉGE !!!!

Minden összeségbe ez a film hozta a maga formáját de annyi a gond kicsit hogy az 1. részre nem tudtam hibát mondani mert szerintem 10/10, a másodikra sajnos fakóbb az emlékem de azthiszem ottis minden rendben volt, mig a harmadik rész is csak mint aki látta a filmet és olvasná a spoiler részt akkor tudja hogy ilyen kicsi tényleg semmilyen hibák vannak a filmbe de személyemszerint letudja rontani a filmet kicsit ezért csak 10/8.5 et adok neki.

Aki megmég nem látta az azoknak szól, hogy hiába 8.5 ezt a filmet LÁTNI kell, és nem 1x er nézõs az biztos. Ha netán kapok valami válasz reakciót szívesen reagálok rá :)
9/10
Sonic8 2011 júl. 03. - 20:21:03 9/10 Előzmény lajosbp
(207/496)
Sztem tök jóra sikeredett a 3D-s efektek naon jók a történet is jó.És a csaj meg tök jól alakított.:DDD
Csak hát fura volt így a vége hogy már nem lesz több transformers na mind1.Nálam 10/10
7/10
lajosbp 2011 júl. 03. - 15:35:30 7/10
(206/496)
2D-ben láttam a látvány az fantasztikus a történet az kevésbé bonyolult. Nekem a nõi fõszereplõvel sem volt semmi gondom jól néz ki a képernyõn eljátsza a szerepet semmi extra szerencséje volt hogy õt választották nyilván sokan megfeleltek volna ennek a szintnek. A film elsõ fele kevésbé akciódús ekkor inkább a poénra mennek rá. Ajánlom mindenkinek aki szereti az akció filmeket és csak kikapcsolódni szeretne, mûvészfilm rajongók és az élet értelmét keresõk nem menjenek... A 16-os korhatárt pedig nem értem az elõzõ kettõ csak 12-es volt és itt sem volt szerintem semmi olyan ami az elõzõ kettõben ne lett volna... Nálam 7/10.
Ford Mustang 2011 júl. 03. - 12:19:07
(205/496)
Olyan fiatalnak nézel ki? :)
1/10
torrente07 2011 júl. 03. - 09:48:24 1/10
(204/496)
Ilyen rossz filmet mostanában nem láttam, alig vártam hogy vége legyen! 12 éves kor felett nem ajánlom senkinek! Még mesefilmnek is kaki volt!!!
acdp 2011 júl. 03. - 09:19:39
(203/496)
Ja még annyit: az a jelenet amikor az autosüldözés során ürdongó viszi Witwicky-t majd áttransfromálódik, Witwickyt átdobva egy veszélyes ütközést elkerülendõ majd mire visszapottyanna ujra visszatransformálódik és Witwicky ujra a camaroban találja magát... nehéz leírni.. de az a jelenet egyszerûen zseniális volt.. egy ilyen jelenet után csak mosolyogni tudok a negatív kritikákon...
offtopic
robicsek2 2011 júl. 03. - 09:06:07
(202/496)
Talán az segít ha szakállat növesztek, de azt meg utálom :PPP
offtopic
robicsek2 2011 júl. 03. - 09:04:55 Előzmény Ford Mustang
(201/496)
A mai fiatalok már szinte koravénnek néznek ki :) Én bezzeg :) Nemegyszer kérték tõlem már személyit amikor alkoholt akartam venni :)
Ford Mustang 2011 júl. 03. - 00:11:51
(200/496)
Valószínûleg a sok utazás és a költözködés a stábbal, forgatási helyszínek kifizetése.
pepeninho 2011 júl. 02. - 23:54:55
(199/496)
Kovácsként és egyébként is egyet kel értsek Kovács kollégával. A 3. rész a 2.hoz képest sokkal jobb volt, de az elsõt azt hiszem semmi nem múlja felül. A látványtól én lepetéztem néha, és a különbözõ ötletes megoldások is nagyon tetszettek. A film gyenge pontja tényleg a lány volt és egy két érthetetlen rész. A legnagyobb gondom nekem speciel mégis azzal volt, hogy ez is túl lett vicceskedve. Persze pár poén nem árt, de ne lendüljünk át a ló túloldalára. Ez most sajna megint sikerült, csakúgy mint a 2. részben.

Nálam 7 pontot kap a film, majd 1-2 év múlva megint megnézem.
Kovács kolléga 2011 júl. 02. - 22:50:03
(198/496)
Bocsánat, de kénytelen vagyok korrigálni magam.
Amíg a Karib-tenger kalózainak negyedik része 250 millió dollárba került a box office szerint, addig a Transformers 3 büdzséje mindössze 195 millió volt.
Mi a fészkes fene került ennyi pénzbe a Karib-tenger kalózainál?
Kovács kolléga 2011 júl. 02. - 22:44:28
(197/496)
Ha egyszer feltennék a kérdést, hogy melyik volt életem legfárasztóbb filmje, akkor a Transformers 2 egészen biztosan ott lesz a jelöltek között.
Ehhez képest a harmadik rész egészen kellemes meglepetés volt. Hála istennek Bay igazat mondott, amikor arról beszélt, hogy ezúttal rendben lesz a forgatókönyv, és nemcsak agyatlan látványorgiát kapunk. A hidegháborús szál pl. egészen jól sikerült. Azért néhány fölösleges jelenetet le lehetett volna vágni (a szülõk jelenlétének semmi értelme nem volt, de Malkovich karaktere se tett hozzá semmit a cselekményhez).
Megan Fox lecserélésének semmi értelme nem volt, mert attól nem lett jobb a film, hogy egy másik hülye picsa lépett a helyébe (aki szerintem fele annyira se néz ki jól). Az igazán eredeti ötlet az lett volna, ha egy belevaló és intelligens nõi szereplõt raknak be, aki nemcsak a combjaival tesz hozzá a történethez.
A látványvilág egyszerûen lehengerlõ volt, de mondjuk ezt el is vártam.

8/10

Összességében ugyanúgy a pozitív kategóriába tartozik a film, mint a Jack Sparrow-széria negyedik része (amelyik szintén egy borzadályos elõzmény után jelentett értelmes szórakozást). Érdekes, hogy amíg a kalózos filmnél erõsen spóroltak a költségvetésen, addig Spielbergék rendesen felfûtötték a kazánokat. Kíváncsi leszek az eredményre, különösen annak tudatában, hogy a kalózok olyan sebességgel robogtak az egymilliárd dolláros bevételi csúcs felé, hogy csak na.