Kacatka01 2009 ápr. 21. - 14:02:08
(5/45)
Hát igen, pedig A kertész lánya, valami szörnyen gáz sorozat! :DDD
Minden esetre ne add fel, valóban nem volt túl érdekes az elsõ rész, nehezen bontakoznak ki a dolgok, de meglátod, nagyon izgalmas lesz!!!
Nekem pl. a klón se tetszett, elsõ pár részt sztem nem is nagyon néztem. Szóval idõt kell adni.
Kacatka01 2009 ápr. 18. - 13:03:55 Előzmény poinsettia
(4/45)
No, akkor hello itt is Mindenkinek a másik topikról! :)

poinsettia, képzeld, sajnos nem fogom tudni nézni a sorozatot, mert nemsokára egy másik országban fogok élni egyelõre egy évet... Na, de majd valamit megpróbálok tenni az ügy érdekében...
jade65 2009 ápr. 13. - 16:53:43 Előzmény poinsettia
(3/45)
Sziasztok!
igen, én is utána néztem az ,,ismerõs arcoknak,, :)Heitor szerepében például az a Daniel Dantas szerepel, aki 1993-ban Homok titkában volt Breno, és 1997-ben A bestiában (Anjo mau) pedig Tadeu. Igazándiból arra voltam kiváncsi hány részes a sorozat: 179 részbõl áll. Üdv
poinsettia 2009 ápr. 12. - 19:59:16 Előzmény Azul
(2/45)
Egyetértek! :) Ez tényleg egy nagyon jó sorozat, ráadásul viszonylag új, de azért sok régi kedvenc szerepel benne: Glória Pires (Rákel és Ruth a Homok Titkai-ban, Nissi a Bestia-ban), Alessandra Negrini (Paula ugyanott), Tony Ramos (Zsuka az Utolsó Áldozat-ban), Beth Goulart (Lidiane a Klón-ban), Fabio Assunsao (a Pampák Királyának a fia :-) ), na meg sokan mások, akikkel mindig öröm találkozni. Hála és köszönet Zone Ronanticának egy olyan nagyszerû ajándékért! :)
Azul 2009 ápr. 08. - 21:49:40
(1/45)
Ez nagyon jó sorozat!!!!!!!!!!