norton15 2009 ápr. 12. - 22:10:50
(5558/8958)
Nem tudom, szerintem te direkt mutatod magad ennyire ostobának. Nézz a profilomra, tisztán látszik, hogy 17 vagyok, de nem ez a lényeg. A te elvárásaid szerint nekem még Pinochet nevét is ismernem kellene, meg talán Pol Potét is, és a vörös khmerek rémuralmát. Ezzel magadat égeted, hogy ilyesmiket vársz el.
norton15 2009 ápr. 12. - 22:08:33
(5557/8958)
Az elsõ mondatod ugyanúgy áll rád is, te is lehülyéztél minket.

Azt sehol sem mondtam, hogy nem vagyok büszke rád. Ergo megint belemagyaráztál egy mondatomba egy olyan dolgot, ami nem igaz. Büszke vagyok rá, miért is ne lennék? Csak épp fogd már fel, hogy nekem más hõseim vannak. Érted? Puskást persze szeretem, de pl nekem Van Basten nagyobb kedvenc. Érted? Büszke vagyok arra, hogy Hunyadi leverte a törököket Nándorfehérvárnál. Érted? Csak ezt nem mondom ki, nem dörgölöm mindenki orra alá, és legfõképpen nem ítélem meg a másik hazafiasságát azáltal, hogy ezt õ sem mondja ki. Érted?

Tehát nem vagyok jó magyar.:D Hm. Megint terelsz. Nem mondtad ki, hogy igen, vagy nem. Csak adtál egy hosszú választ, amiben elsiklasz efölött MEGINT.

Ezek szerint te sem vagy jó magyar, mert a te kedvenc csapatod véletlenül sem magyar. A te észjárásod alapján igazam van?

És még valami: a kiragadott idézetet nem én mondtam, hanem Damien.
10/10
offtopic
damienisback 2009 ápr. 12. - 22:08:20 10/10
(5556/8958)
azért mert számomra nem az a meccs volt az évszázad meccse, még nem zárja ki, hogy büszke legyek arra a teljesítményre.

egyébként szerencsére nem csak a múltból kell élnie a magyar sportnak...
ondok 2009 ápr. 12. - 22:07:26
(5555/8958)
A 15 az életkorod lenne ? mert azért ahhoz már több dukálna ,mint amit mutatsz,bár kétségtelen ,hogy szakember vagy a baszdmegolásban.:))Mindig tanul az ember ,hogy a bazmeg az helytelen.
ondok 2009 ápr. 12. - 22:03:29
(5554/8958)
No persze, te még a fán élsz ,hiszen neked csak az jelent valamit ,amit most meg lehet tapasztalni:))
ondok 2009 ápr. 12. - 22:00:21
(5553/8958)
Csak vigyázz ,mert alegtöbb hülye mindig amásikat tartja annak ,alegritkább esetben gondolja magáról azt ,hogy õ az:)
Vélaszolok ,aztán lassan magadra is hagylak ,mert vannak reménytelen esetek:Nem, nem lehet rendes magyar az ,aki például nem élt ,amikor Kossuth élt v. Bartók élt,és erre hivatkozva azt kijelenti ,hogy ezekhez õt nem köti semmi.Nos ,aki nem büszke Puskásra ,a 6:3ra,aki hiába voltfocista, ugyanannyit tett az országért mint az elõzõek,szintén nem lehet jó magyar .Márpedig ,akinek nem jelent semmit,hiszen ezt írja:"az, hogy az a bizonyos meccs lett az évszázad meccse, hát legyen, elfogadni nem tudom, ez van.",
az nem büszke rá ,ebben megegyezhetünk.Ergo a következtetés is áll.Pá.
norton15 2009 ápr. 12. - 21:51:48
(5552/8958)
Öcsike! Mondom több mint ötven éve volt az a meccs! Felfognád már, hogy nekem eleve nem lehet az az évszázad meccse?:D Kicsit késõbb élek, nem? Nézz már körül! Az ember járt már a Holdon is, és volt egy csúnya robbanás Csernobilban.
norton15 2009 ápr. 12. - 21:49:28
(5551/8958)
Juj. Na most aztán a porba döngöltél. Ha észrevetted, csak akkor b*szdmegolok, ha tényleg hülyékkel kell kommunikálnom. Egyébként b*szdmeg, és nem b*zmeg.

Egyébként észrevettem, hogy pár dolog fölött direkt elsiklasz. Pl most hogy jön ide a himnusz? Magyar vagyok. Ezt mindenki tudja, látja. Akkor minek bizonygassam neked, te szerencsétlen?

Megkérdezem, feleletet elvárok, ami nem hosszú, értelmetlen halmaz a hülyeségeidrõl, hanem igen, vagy nem: szerinted attól még lehetek magyar, hogy engem érzelmileg közvetlenül, megismétlem, KÖZVETLENÜL semmi sem köt? Ember, jó régen volt az a meccs. Akkor én még meg sem születtem, nem baj? Anyám nem is volt, nem baj? Azért még szabad magyarnak lennek, mert nekem nem az az évszázad mérkõzése?

Nem értékelem le a meccset továbbra sem. Oké?

A szektás poénod meg jó, ki is írom a profilomba. Megtisztelõ! Ja, és ez irónia volt, még mielõtt nagyon komolyan vennéd.
ondok 2009 ápr. 12. - 21:49:13
(5550/8958)
Ha nem is Te jelentetted ki ,de nagyon is egyetértettél vele,mert védelmedbe vetted.Hogy mi lesz 20 év múlva azt nem tudhatjuk,de húzni egy vonalat 80ban az oltári marhaság.Mindenestre kevésbé tükröz irrealitást ,hogy feltételezhetõleg nem a mai foci lesz minden idõk topja ,és még afocitörténelembe sem fog úgy bevonulni ,mint a 6:3.Vagy mond meg nekem ,hogy 4 évvel ezelött ki volt az aranylabdás játékos ,de ne szaladj el a Googlehoz ,mint damien ,amikor elõásta eusebiót,akit feltehetõleg sosem látott játszani.
ondok 2009 ápr. 12. - 21:43:34
(5549/8958)
Ne hazudjatok mán legalább ,hát bárki visszakeresheti ,hogy azt írtátok ,hogy nektek az nem volt az évszázad meccse.Valaki rögtön be is írta ,hogy az angolok nevezték így.
Most jössz ezzel az óhéber kiragadós szöveg mondat dumával ,dehát sajna nincs mit magyarázni.
offtopic
nihilke 2009 ápr. 12. - 21:41:35
(5548/8958)
és mégis ki jelentett ki ilyet? a "számomra" és a "nekem" szavak jelentését nem ismered, vagy mi? lehet, hogy nem állják ki az idõ próbáját, de nem tudhatod. te mégis kerekperec kijelentetted, hogy nem fogják.
ondok 2009 ápr. 12. - 21:40:09
(5547/8958)
Szerncsétlen kis bazmegozó ,nem is értem magam ,hogy leállok veled,nade sosem adom fel ,hátha valami szikra belétek megy: Szoktad Te pl nézni a TVben a késõ esti himnuszt? Nos a zene alatt képeket vágnak be .Ilyeneket ,hogy Petõfi,Bartók,Szentgyörgyi Albert, Móricz,Kodály stb és képzeld ott van Puskás is.Méltán van ott hiszen ha valaki külföldön elmondja ,hogy magyar az elsõ reakció mindig csaknem az ,hogy "Puszkasz".Tehát õ és amagyar aranycsapat igenis anemzeti öntudat része.És neki alegfényesebb tette mint focistának ,és társainak az évszázad meccse volt.Úgyhogy megint hülyeséget írtál ,amikor kijelentetted ,hogy "egy meccsnek semmi köze a nemzeti öntudathoz".De bizony ,hogy van!!Nade mit várjon el az ember egy bazmegoló szektástól:))
10/10
offtopic
damienisback 2009 ápr. 12. - 21:35:14 10/10
(5546/8958)
1. számomra csak a 80-as évektõl érdekes a foci
2. pele, eusebio...
10/10
offtopic
damienisback 2009 ápr. 12. - 21:32:52 10/10
(5545/8958)
nem ártana megtanulni olvasni...
ondok 2009 ápr. 12. - 21:32:10
(5544/8958)
Álljon meg amenet nem én jelentettem ki ,hogy márpedig foci csak 80-tól létezik,ugyebár?Ráadásul a mát azt majd csak késõbb lehet reálisan megítélni ,mert mondjál nekem a 60-as évekbõl korszakos focistát de kapásból,ugyanakkor a 6.3-at meg ma is kivülrõl fújják.Tehát feltételezhetõ ,hogy nem biztos ,hogy akit ma istenítesz ,az kiállja az idõ próbáját.Ennyi ,úgyhogy az agy arra való ,hogy használd!:)
10/10
offtopic
damienisback 2009 ápr. 12. - 21:30:29 10/10
(5543/8958)
hol is írtam ezt?
norton15 2009 ápr. 12. - 21:26:42
(5542/8958)
Öcsém! Nem értékelem le a meccset, te vagy olyan ostoba, hogy ezt hiszed! De nekem más hõseim vannak, engedd már ezt nekem. Mert sajna nem tudok visszamenni cirka félszáz évet az idõben.
norton15 2009 ápr. 12. - 21:25:02
(5541/8958)
Figyike b*szdmeg, mondom hogy nem egy focimeccsen múlik a nemzeti öntudat. Aki ezt mondja, az egyszerûen hülye. Akinek igazán van nemzeti öntudata, az nem teszi ki, hogy én húdemagyarvagyok, mert szerintem ez meg az az évszázad meccse.

Az, hogy megint kiragadsz egy mondatot, az hihetetlen. Az nem baj, hogy elismerem, hogy nagy meccs volt, de közvetlenül HOZZÁM nincs semmi köze? Nagyokos.

Ha, ismétlem, HA olyan lennék, mint te, abba is belemagyaráznám a nemzeti öntudatot, hogy neked a kedvenc csapatod a Roma...
offtopic
nihilke 2009 ápr. 12. - 21:22:21
(5540/8958)
basszus, ez már nekem is fájt. tényleg olyan kurva nehéz felfogni, hogy a srácok mirõl beszélnek?
az pedig faszság, hogy Messiékre nem fog emlékezni senki. képzeld, 20 év múlva is meg lesz ám az a generáció, akiknek most õk a hõseik. nem fogunk megszûnni létezni. azt pedig te sem gondolhatod komolyan, hogy 80 év múlva még mindig csak Puskásék lesznek az istenek, akik pedig utánuk jöttek/jönnek, felejtõsek?? ha igen, akkor gondolj arra, hogy ennyi erõvel az imádott Tottidat sem fogja már akkor emlegetni senki…
Vince Vega 2009 ápr. 12. - 21:21:30
(5539/8958)
What the fuck are you talking about?

Már elmondtam az okokat.