Téma: Ügyféllista

Pickwick 2013 jan. 02. - 21:39:15 Előzmény DDLL
(13/33)
Én sem teljesen értem, hogy mirõl is van szó. Az ajánlóban pedig (még amikor csak reklámozták a sorozatot, a vetítés elõtt) elég sok szexi jelenetet mutattak (kb. az egész évadból kaparhatták össze azt a fél percet :D), Jennifer kifejezetten dögösnek és magabiztosnak tûnt. Teljesen másra számítottam, az elsõ részt látva egészen mást kaptam, mint amit vártam.

De amúgy én sem értem. Mi pontosan az extra? A többi lánynál mi? Van aki le is fekszik némelyik vendéggel/kuncsafttal? Vagy csak lent is masszíroznak? De szigorúan csak kézzel, vagy van pl. orál is? :DD De tényleg, én sokat gondolkoztam ezen, annak kapcsán, hogy miért kapják a rengeteg pénzt. (Persze tudom, ez csak egy sorozat, nem feltétlenül érdemes benne logikát keresni, és nem feltétlenül van sok valóságalapja...)
Én jelenleg úgy gondolom (ha jól értelmeztem az eddigieket), hogy Riley (Jennifer L. H.) esetében az az extra, hogy õ elbeszélget a férfiakkal, meghallgatja a problémáikat masszázs közben, és õszintén próbál nekik segíteni. (Míg a többi lány gondolom csak a pénzért elvégzi a munkáját, max. mosolyog hozzá, de nem több.) Illetve nála talán az lehet még az extra, hogy kézzel kielégíti a férfiakat. Vagyis párszor volt olyan jelenet, amikor mutatták, hogy arra a bizonyos részre tévedt a keze, így gondolom ilyesmit is csinál.

Amúgy kellemes sorozat (ha nincs más, elnézegeti az ember), igaz mint már írtam igazán erotikus jelenet csak az ajánlóban volt :), emellett csak visszafogottan izgalmas, és az elejét elég összecsapottan csinálták meg. - Gondolok itt arra, hogy jobban ki lehetett volna dolgozni azt a részt, amikor munkába áll. Gyakorlatilag egyik percben még lesütött szemekkel mondta, hogy jaj, õ nem vállalja, aztán pedig már egymásnak adták nála a pasik a kilincset.

Egyébként csak engem irritál Riley barátnõjének a karaktere? (Arra az erõsen telt nõre gondolok, aki belenézett a fagyasztójába és sokáig a gyerek-témával volt elfoglalva.) Az elmúlt pár rész után már jobban zavart, mint az a csaj, aki ajánlotta Riley-nak a munkahelyet (azt hiszem, Selena a neve).
DDLL 2012 dec. 19. - 13:17:10
(12/33)
Lehet nekem nem jött át a sorozat, de nem értem, hogy hol van itt az extra szolgáltatás?
Azt hittem szexmasször lesz, netán le is fekszik néhány kuncsafttal.
De ennek jelét nem igen látom a filmben, pedig a reklámban ilyesmi volt!
Nem hinném, h az extra szolgáltatás lenne, nagy jattért, h hangos könyvet hallgat masszázs közben, több pénzért! (Lehet õ nem extras pasi volt?!?)
Szóval kicsit csalódás nekem a sorozat, azt hittem jól fel lesz építve a dilemmája, küzdelme a kuncsaftokkal stb.
Lényegében itt az sem derül ki, hogy mit csinál plusz pénzért, amivelnolyan marha jól keres!
Más: kicsit morbid, ha összejön a sógorával. Mondjuk helyesebb mint a férje :-)
Errõl jutt eszembe, hiányolom azt is, h kicsit mutathatnának a férjével kapcsolatban is vmit, megint!
Clyeyd 2012 dec. 15. - 04:19:27
(11/33)
Én kb a 3. vagy 4. résztõl nézem a sorozatot, de nem olyan rossz, emlékeztet a Szellemekkel Suttogó-ra, olyan a karaktere Jennifernek mint abban (nem mintha tehetséges lenne színészként és tudna többet mutatni.. de..nah ;)

10-bõl 6 lenne ha osztályoznám......
Clyeyd 2012 dec. 15. - 04:12:49 Előzmény Kreyran
(10/33)
Big Spender - és JLH énekli :D :D
Kreyran 2012 dec. 13. - 09:23:55
(9/33)
Sziasztok!
A filmrõl csak annyit,hogy jobbra számítottam viszont nálam a színésznõ némiképp kompenzálja ami tartalomban hiányzik,persze hozzá kell tennem,ez leginkább elfogultságom oka.
Ami viszont nem szorul kompenzációra az,az a zene ami a tv-ben a bemutatója alatt ment (mielõtt elkezdték volna a sorozatot).
Ennek viszont nem tudom se a címét se az elõadóját,ehhez kérni segítséget,ha valaki esetleg tudja kérem ossza meg velem,mert nekem eddig nem sikerült rátalálnom:)
Köszönöm!
slywer 2012 dec. 12. - 18:52:03 Előzmény mankacsek
(8/33)
A drámának semmi köze a szépséghez---godnolom,te a tragédiára gondolsz.mert a dráma az mûfaj.Azon belül van tragédia és komédia (is).
mankacsek 2012 dec. 02. - 13:04:51 Előzmény wrossi
(7/33)
Attól, hogy Jennifer azt csinálja a filmben amit, attól még nem lett számomra kevésbé szerethetõ, bár lehet, hogy a Szellemekkel suttogó után csak elfogult vagyok. (a hangja nekem nagyon bejön, mert ugyanaz! szuper! imádom!) Engem az zavar ebben, hogy a munkahelye eszméletlenül túlidealizált, semmi köze sztem a valósághoz. Ha már dráma, akkor nem kellene ennyire szépre gyártani a körülményeket. Idegesít továbbá, hogy érthetetlen reakciókkal van tele, hatásvadász, miközben alig van mondanivalója. Ettõl persze szerethetõ, de nem várok tõle túl sokat. Ha az ember hullafáradt és csak úgy bambulna ki a fejébõl, arra tökéletesen megfelel. Nem tudjátok véletlenül a 3. részt hol találom meg? :)
promenade 2012 nov. 21. - 20:19:25
(6/33)
Ugyanaz a magyarhangja mint a Szellemekkel suttogóban...Györgyi Anna..tehát ez semmiképp ne zavarjon meg! :)
barbi_112 2012 nov. 15. - 22:30:02 Előzmény teardrops
(5/33)
Nekem is az járt a fejemben hogy minden pasi kockahasú, fiatal, gazdag, és jóképû volt. Arra számítottam mikor mutatták futószalagon a kuncsaftokat, hogy majd a végére betesznek valami öreg hájas embert de nem. Jó mondjuk volt egy nagyon szõrös.

Meg az jutott eszembe hogy ha továbbra is ilyen pasik lesznek benne, akkor ezzel akarják a nõi nézõket megfogni, a férfi nézõket meg Jennifer testi adottságaival. Csak nem tudom ezzel le lehet-e adni egy sorozatot.
teardrops 2012 nov. 15. - 20:46:28
(4/33)
Hát...ööö...izé...

Azért az tök vicces, hogy pont a jópasik kérik az extrákat.:-)
wrossi 2012 nov. 15. - 00:07:31
(3/33)
Férfiakkal suttogó.
Riley forradalmasítja az õsi mesterséget.Ha fel tudsz kinálni a férfinak valami vonzóbbat a szexnél akkor örömmel elfogadja.Így lesz a prostituáltból pszichológus.Pedig õ csak azért választotta ezt a módszert mert egy jó beszélgetés nem okoz lelki furdalást,ellentétben a pénzért szexszeléssel.
Nagyon elbagatelizálják ez efféle meló lélekre gyakorolt hatását.Mivel ez egy drámasorozat és nem vígjáték.Az elsõ résztõl max. annyit vártam volna,hogy túljut az elsõ meneten,ezzel szemben õ könnydén beletanult a szakmába és a legnagyobb lelki megrázkódtatást az jelentette,hogy összemázolták a kocsiját.
wrossi 2012 nov. 02. - 23:25:13
(2/33)
Ne már,Jennifer Love Hewitt nem a megtestesült ártatlanság?Szeretném nézni,de ezt nehezen fogom megemészteni.
Egy szép nõ úgy dönt,hogy kihasználja az adottságait,de miért prostiként?Nincs más alternatíva?Túlkinálat van szép nõkbõl?
zs9302 2012 nov. 01. - 18:27:34
(1/33)
Tv-filmbõl sorozat. Elõbbi jó volt, utóbbi kicsit erõltetettnek tûnhet. Csak egy részt láttam, talán majd most rákapok a szériára.