offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 22. - 20:08:02
(2498/2618)
ÚÚÚnióóó...az:D
1/10
dantonb 2012 febr. 22. - 20:04:07 1/10
(2497/2618)
Most láthatja mindenki,hogy hova vezet a gazdasági szabadságharc és a saller és kokiosztás,hülyegyerek Orbán elérte hogy megvonják az országtól a kohéziós pénzeket.Mi kérem hadat üzenünk Amerikának 44-ben és az egész Úniónak idióta módra fejjel afalnak. Nem tanulunk az pl okosabb románoktól és a szomszédainktól sem.Az is aranyos ,ahogy e felett napirendre tér a köztv.Bezzeg Gyurcsányt ízekre szedték volna, ha ekkora baromi zsákutcás külpolitikát és gazdaságpolitikát csinált volna.Éljen a médiaszabadság!Tapasztaljuk ,hogy mennyire kimondják az igazat.Fáj a szívem mert magyar vagyok ,de azt kell mondani tárgyilagosan hogy ez a kormány megérdemli amit kap.Álszentebb mint Kádár volt,szakmailag jóval alulmúlja a cseppet sem szabad paraméterek között dolgozó komcsikat.Ilyen bûnös nemtörõdömség még egyetlen kormányt sem jellemzett.
offtopic
meszag 2012 febr. 22. - 19:51:25 Előzmény adamnagysweetmovie
(2496/2618)
de olcsóbbat igen. :)
1/10
adamnagysweetmovie 2012 febr. 22. - 18:20:04 1/10 Előzmény drProktor
(2495/2618)
Köszi, nekem analóg csomagom van, 900 forint, ami nélkül a netem drágább lenne, mint önmagában. Duplakedvezmény, vagy micsoda.
Ennek ellenére le fogom mondani a TV-t, és keresek egy olcsóbb netszolgáltatót.
offtopic
Moldávia bánata 2012 febr. 22. - 16:08:54
(2494/2618)
Hát igen, a probléma sajnos valós, én is tapasztalom még a mindennapi életben is. Erre mondta Hofi, hogy mi a korrupció? Az, amibõl én kimaradok…
Azt viszont nem gondolnám, hogy ez a haver-cimbora-rokon-lekötelezett vonal rendszerfüggetlen lenne. Ez a népiesch Magyarországon is jelen volt. Magyarországon mindössze 20 éves az ilyen-olyan demokrácia, nyugaton már több száz éves (ide tartozik az alkotmányos monarchia is). Van mit tanulnunk és tapasztalnunk. Kár, hogy nem megy egyik napról a másikra.
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 22. - 15:45:54
(2493/2618)
Most már tudod. Mássz vissza! Már ha az x-lábaiddal tudsz még egyáltalán fára mászni.
drProktor 2012 febr. 22. - 15:42:17
(2492/2618)
Valóban íze van!
Mint az utczának.

De ne próbálj járulékos humorra kapcsolni, nem igazán sikerül.
Pl. soha semmit nem írtam a Cro-nagnoni emberrõl,
egyebekben pedig, ha tudtam volna,
hogy náczulás lesz a vége, le se jövök a fáról.
drProktor 2012 febr. 22. - 15:37:44
(2491/2618)
Nem tudom, eljutott-e hozzád, ha valóba nproblémádvan a Film-múzum vételével,
akkor megtalálható a nem-analog csomagban is,
sztem(nálam) a 62-es a set-top-boxon kereszztül.
A nem-analog csatornák különbözõ "csomagokra" oszlanak,
azt nem tudom, hogy az F-M az benn van-e a "családiban",
esetleg csak egy kisebb járulékosban,
a Mezzo-val és néhány természetfilmes izével együtt.
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 22. - 15:36:44
(2490/2618)
Csak egy kis archaizálás. Semmi több. A "náczi"-nak íze van.

Ahogy olvasom tõled, az emberré válás a náczi múlt elítélésével kezdõdik. A cromagnoni ember szembe tudott nézni a náczi múltjával. Én már elkezdtem vezekelni: kitagadtam a nagyszüleimet, mert nem robbantották fel a Gömbös szobrot és nem segítették Wallenberg tevékenységét.
drProktor 2012 febr. 22. - 15:30:57
(2489/2618)
Értelmetlen sápitozás.

Magyarország élenjáró rendszerváltó volt.
El lett qrva. S nem "Feriék" qrták el eredetileg.
drProktor 2012 febr. 22. - 15:26:26
(2488/2618)
Lehet, számomra monmentám agarik és te egyre mentek.
S nem kívánnám beleásni magam.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 febr. 22. - 15:25:13
(2487/2618)
Hívjuk tvájnyálnak...úgy mindenki emlékszik,hogy kirõl is beszélünk.
drProktor 2012 febr. 22. - 15:24:48
(2486/2618)
Szerintem neked van igazad, a magyar társadalom nem számolt el fasiszta múltjával,
ahogy Ungváry Rudolf többször kifejtete, mi,
magyarok még nem nõttünk föl igazán, még szimbolikusan a "fán élünk".
drProktor 2012 febr. 22. - 15:20:21
(2485/2618)
Közben rájöttem.
De a "cz"-vel zavarba hotzál,
mert vagy legyen "c", vagy legyen "z".
offtopic
-csengõzoli-- 2012 febr. 22. - 15:19:15
(2484/2618)
Nekem nem is a kommunista pártokkal van problémám, mûködjenek.
A mostani kerekasztalhoz is odaültetik Türmeréket :)
A probléma azzal volt,hogy ugyanazok az emberek maradtak pozícióban,akik elõtte voltak.
Ettõl vártunk mi rendszerváltást.
Nem véletlen mondta Antal József,hogy "tetszettek volna forradalmat csinálni!"
Erre célzott!
És,hogy mennyire nem lehet így rendszert váltani azt mindannyian láthatjuk,emiatt nem haladunk tapottat sem, maradtunk ugyan olyan haver-koma-cimbora-barát ország,mint elõtte voltunk.
Továbbra is mindenki egyenlõ,csak ugye vannak még egyenlõbbek.
offtopic
Moldávia bánata 2012 febr. 22. - 15:13:57
(2483/2618)
Na igen, amikor a fidesz kommunistái szidják az MSZP kommunistáit! Ez ám a gyönyörû!
Kommunista párt pedig minden államban létezik, még a posztkommunista országokban is. Románia teli van volt szekusokkal, a szlovákoknál Slota sem éppen az egykori konzervativizmusáról híres. Lehetne sorolni.
Könnyû a helyzeted, mert az nálad az alap a "mi lett volna, ha", azaz: "mi lett volna, ha akkoriban kifüstöljük a komcsikat". Sajnos az ilyen nem játszik, csak képzelgés. A tények azok, amik játszanak sajnos. Feriék elqrták, Orbánék nem különben.
De egyszerûbbre is lefordíthatnám: vannak olyan hangok, amelyek úgy érvelnek a Jobbik mellett, hogy azt még nem próbálta ki a magyar nép, a másik kettõt már igen. Az ilyet is pl. álságosnak tartom.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 febr. 22. - 15:04:22
(2482/2618)
Hát pont ez a baj,hogy ilyen lehet köztársasági elnök!
Hogy-hogy nem így megy?
Mindenhol máshol így megy, nálunk miért ne menne?
Nyilván kifüstölés alatt nem puskával történõ kifüstölést értek.
Pont ezt szeretném,amit írtál,ha ezek közül max kettõ maradna a parlamentben!
Pont ez lenne a cél!
Hogy a mi rendszerváltásunk mennyire sikeres azt láthatod!
Kvára! :)
Hogy lehetne úgy megváltoztatni egy rendszert,hogy a régi mszmp-s haverok megkapnak minden párt ingatlant,megtartanak minden kapcsolati tõkét és szépen átalakulnak igazgatókká, vezetõkké különbözõ multiknál?
Ezt komolyan gondolod?
Csak én, személyesen ismerek több olyan embert is,aki a komcsi rendszerbõl átavanzsált ilyen-olyan vezetõvé és a mai napig csak olyan munkái vannak,amiket a régi barátok szereznek neki, mert kéz kezet mos. (nem minimálbért keres sosem)
Jaj, Orbáni megosztó politika,nemár, ennél többet nézek ki belõled :D
Felejtsd már el ezeket a sületlenségeket.
MIntha ez lenne a fõ probléma,mikor az mszp 8 éve alatt rakéta sebességgel céloztuk meg a béka fenekét.
Nem volt az olyan rég,hogy ne emlékezz!
Maga Ferkó mondta,hogy ilyen böszmeséget más ország nem csinált,mint mi.
Biztos többre mentünk volna két olyan párttal,amelyik legalább a legfontosabb kérdésekben egyet tud érteni,és pont ezért kellett volna megszabadulni az elõzõ garnitúrától,hogy ne ezek az összefogásra (is) képtelen politikusaink legyenek.
drProktor 2012 febr. 22. - 15:02:56
(2481/2618)
"Mert lehülyézlek! Érted ?"

Na, ez az a pont, amikor, neked is jobb, ha elhúzol innen.

agarik is, meg minen épeszû fórumozó nagyívben tesz rá, hogy te kit hülyézel le,
offtopic
Moldávia bánata 2012 febr. 22. - 14:26:45
(2480/2618)
Meg az is milyen politikai kommunikáció, hogy kokizunk meg sallerezünk? Meg is van az eredménye az EU felõl…
offtopic
Moldávia bánata 2012 febr. 22. - 14:24:55 Előzmény -csengõzoli--
(2479/2618)
Nálunk a Párt egykori kegyeltje lehet köztársasági elnök!
Ez nem úgy megy, hogy kifüstöljük a komcsikat. Mert ki a komcsi? Aki párttag volt? Aki szimpatizált? Aki KISZ-tag volt? (Kb. maradna 2 ember a parlamentben.)
A magyar rendszerváltás volt az egyik legsikeresebb, ami példa volt a többi kelet-európai államra nézve. Anno a nyugaton teljességgel meg voltak gyõzõdve arról, hogy Magyarország lesz a legsikeresebb állam keleten egy-két évtizeden belül.
Azonban azt nem vette senki figyelembe, hogy már ott bújik meg a jobboldali (majd a helyébe lépõ) orbáni megosztó politika a spájzban, s amint lehetett, elõ is jött. Következményeit ismerjük. Manapság az a politika, hogy trianonoznak, komcsiznak, vissza felé mutogatnak. Ez meg magától kitermeli a másik oldalon a nácizást, a "bérrettegést" a demokráciáért. A 22-es csapdája.