Téma: Vacsoracsata

lemezek01 2008 aug. 17. - 22:40:05
(530/2570)
Jó,hát ilyen alapon egyik vendéget sem kellett volna beválogatniuk,hisz egyikük sem alkotott még utánozhatatlan dolgot. egyikük sem pótolhatatlan.
Hajas Lacinak meg lehet hogy izléstelen remekmûvei vannak,de még azopkat sem egyszerû ám összedobni.
1/10
Kattrin 2008 aug. 17. - 22:30:53 1/10
(529/2570)
Mondjuk az én hajamhoz nem nyúlhatna, még ha fizetne érte, akkor se, annyi szent.
1/10
Kattrin 2008 aug. 17. - 22:30:15 1/10
(528/2570)
Jaj, hasra ne essek a nagy Hajas László munkássága elõtt... te jó ég... vannak olyan szakácsok, akik luxuséttermekben különleges ételeket gyártanak...
Egyébként Hajas frizurái kifejezetten ízléstelenek, a csávó pedig csak egy fodrász.
lemezek01 2008 aug. 17. - 22:26:12
(527/2570)
Nem láttad még azokat a hajkölteményeket amik az õ keze alól kerültek ki, azért nem érted. Õ nem egyszerû hétköznapi utcai hajviseleteket csinál,ill leginkább nem azt.
Modellek haját,meg ki tudja még pontosan kik haját bízzák õrá, a lényege hogy nem hétköznapi amit csinál. És nem képes rá minden fodrász, ez nem egy olyan dolog amit oktatnak a suliban. Õ egyedi frizurákat készít,mindössze egyetlen este ereéig. Plusz ha jól emlékszem már versenyen is vett részt,világ versenyen. No nem akarom én nagyon fényezni,nem nagyon láttam én még bele az õ munkásságába,csak foltokban egyszer-egyszer még régrõl emlékszem egyes munkáira.
1/10
Kattrin 2008 aug. 17. - 20:22:44 1/10 Előzmény lemezek01
(526/2570)
Hajas László a kakukktojás. Mikor mutatták, hogyan fõz, tényleg az ugrott be, hogy õ most akkor meleg vagy mi???? Amúgy meg mi az, hogy mesterfodrász??? Hát ez marhaság... Egy csomó fodrász van, aki nagyon jól érti a szakmáját, most ezzel az erõvel berakhattak volna a mûsorba egy mesterszakácsot is, vagy egy kõmûvest... itt egy fodrász... na és???? na és??
lemezek01 2008 aug. 17. - 18:10:39
(525/2570)
Szõke András az egy jópofa ürge,egy nagy humorzsák.
A filmjei olyanok amilyenek,ezt én sem vitatom,nem akarom fényezni,de nem egy hülye ember,csak azért mert állandóan bohóckodik.

Marsi Anikó,hááát,igen erre nehéz mit mondani valóban, nekem ugyen az a derékszög 100fokos tippje nem rémlik,de nem vitatom biztos így volt. Namost erre mondanám én hogy ettõl õ még lehet értelmes,de jólsejtem elég hiteltelennek hangzana mindezek után. De azért nem annyira sötét õ sem. Sztem egy meglehetõsen korrekt mûsorvezetõ.

Farkasházi Réka,attól hogy ex Barátok közt szereplõ még egy nagyon jó színész. Volt szerencsém személyesen is szinpadon látni õt,és egyálltalán nem tehetségtelen.
Ha szerinted ennyire egyszerû amit õ csinál,csináld utána.

Hajas László meg mesterfodrász,nagyon magas szinten ûzi a foglalkozását. Én nagy tehetslgnek tartom,és nyilván nem véletlenül ilyen keresett ember.

Ördög Nóra, hááát õ egyzserûen csak jópofa,nincs vele semmi gond.


Lényegében egyikük sem egy nagyon nagy ember,de semmi kivetni való nincs bennük.
"ostoba szõke riherongy" "buzi" "Mediacigány" "valóságshow-s"
Sztem ezek a jelzõk a fent felsoroltak közül egyikükre sem illenek rá.
Egyedül az Ágica,Bejjjjja,megaza szépségkirálynõ csaj volt akik tényleg senkik.
pacica 2008 aug. 17. - 17:37:50
(524/2570)
Ez nem vacsoracsata hanem EGOCSATA a francbamárok?
lemezek01 2008 aug. 17. - 17:33:29
(523/2570)
Most mér, Szõke Andrással,Marsi Anikóval,Farkasházi rékával,Hajas Lacival,Ördög Nórival mi volt a kond?
Halál normális emberek. Egyiket sem lehet egy negatív sablon alá húzni
2/10
offtopic
tvtvtv 2008 aug. 17. - 17:23:16 2/10
(522/2570)
A Möööööööööööö1 tv híradójából tudom,ahol bemutatták,hogy a szenny és piszok a felszinen úszik...
Theine 2008 aug. 17. - 17:17:12
(521/2570)
"Nah és ki a sz*rt érdekel? Mit izgat engem, hogy az ATV egyik ripacs mûsorvezetõje házasodik?
"

A média még is ezzel van tele...az összes szennylap címlapon hozza. Borzasztó, hogy ezt is megéltük....ezek a senkik a "sztárok"!
Theine 2008 aug. 17. - 16:26:17
(520/2570)
Pont most olvastam róla a Blikk-ben. Most volt a rongyrázó esküvõje még az árakat is tudomására hozta a szennylapnak. Undorító féreg a r.i.b.a.n.c nejével együtt.
lemezek01 2008 aug. 17. - 16:02:14
(519/2570)
Mármint amit irtál,azt tartom marhaságnak.
Nem egy kiemelkedõ mûsor,de ami a kiscsapatokat illeti egyálltalán nem lehet minden esetbe ilyen sablont húzni rájuk.
lemezek01 2008 aug. 17. - 15:41:18
(518/2570)
Ez egy marhaság!!
lemezek01 2008 aug. 17. - 10:42:48
(517/2570)
Jó hát,hajdú péterrõl nekem ez uj volt,szinte semmit nem tudok az ürgérõl. De amúgy ezen már énis gondolkoztam,hogy aki vak az honnan ismeri a szineket(?). Nemtudom mennyire volt tõle ez a mondat sértõ hisz a gyerek valszínû már így nõtt vel,teljesen természetesnek veszi azt hogy õ nem lát,így szokta meg,talán nem vette sértésnek a dolgot. Bár igazán magában tarthatta volna ez a kérdést,nem hallt volna bele.
lemezek01 2008 aug. 16. - 15:01:53
(516/2570)
Azért ahoz is kell egy rátermetség hogy valaki szinte nulla munkával ismert,és jómódú legyen. Erre sem képes ám mindenki. A magyar tanárom mondotta annó,Életmûvésznek nevezik azt akinek büdös a munka,alig csinál valamit mégis jól él,nagyon jól él,és sikeres. Ágica se csinál lószart se,de azt jól,ez tény,viszont neki szerencséje is volt,ha nem kerül be a showba az életbe nem vitte volna semmire,ill minimálisra. Megmaradna a középszerûség szintjén. talán eltartatná magát egy gazdag pasassal. Hajdú peti hónaalá nem nyult senki,mégis elért valamit.
lemezek01 2008 aug. 16. - 14:45:45
(515/2570)
Ágica ugyan ezt csinálja Leóval. összejönnek--szakítanak---összejönnekk---szakítnak---és megint összejönnek---majd ismét szakítanak. ágica a valóságshow,és azon belülis A Leóval való románca révén vált ismerté. Mindaddig nem volt képes semmiféle közismertségre szerttenni a munkájával. Persze ettõl még nem lehet valakit leirni,hisz ez nem csak ralyta mult,de megvan õ neki is a maga kiállhatatlan stílusa. Talán most itt a vacsoracsatában nem produkált semmi ellenszenveset,de ettõl még legalább annyira lehet õt is nemszeretni. Õ szintén szerepelt már zsinorban egy hétig napilapok címoldalán,hasonló semmiségek miadt. Miután kijött a villából,hiába nem csinált odabent semmi figyelemreméltót,mégis csak vele foglalkoztak a napi,és heti lapok hónapokig. VV Laci,meg VV Szabolcs meg is nyerték a "játékot" mégse akartak mindenáron feltünni. Mégis mire verték volna magukat? hisz nem csináltak semmit,és ezt õk is tudták.
lemezek01 2008 aug. 16. - 14:28:22
(514/2570)
Ha minden igaz õ rádiózott valamikor,vagy tán még most is.
Õt a munkája révén ismerte meg a nagyközönség,ellenben ágicát beválogatták egy valóságshowba ahol mindössze csak anyi volt a dolga hogy jólérezze magát,és remélje nem szavazza majd ki a közönség egyhamar.
Sok marha a tv elõtt sztárolta,így termett még neki némi babér idekint is. Nade hogy pontosan mi is,azt már nem részletezném,elég gagyi maradjunk annyiban.
marteeka 2008 aug. 16. - 14:20:46
(513/2570)
Éppen ezt akartam én is kérdezni... :)
lemezek01 2008 aug. 16. - 14:07:55
(512/2570)
Hajdú Péter legalább letett az asztalra valamit.
Ágica bohóckodását viszont egy valóságshowban nem hasonlítanám még Hajdú Peti ténykedéseihez sem.
Amúgy Nem Peti lökte, õ csak nekidõlt Hajasnak,hajas meg Rékának,és így került a földre végül Ágica.
Nomeg az is igaz,hogy Ágica azért amellett amiket mondott még erõsen mosojgósra is vette (õzikeszemek meg hasonló megjegyzések Petire),nem volt komoly indulat.
1/10
Kattrin 2008 aug. 16. - 11:42:00 1/10 Előzmény lemezek01
(511/2570)
Nem mindegy kicsoda Ágica, ha Hajdú Péter olyan bunkó, hogy lelöki a székrõl? Szerintem amit csinál, egyáltalán nem a tûrhetõség határain belül van. Így nem lehet viselkedni egy vacsoránál. Különben meg Hajdú Péter is egy senki.