janderka 2023 nov. 09. - 13:12:08 Előzmény amiraa_daaa
(42/82)
Szervét nevét láttam csak a régiek közül.
5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 08. - 12:03:31 5/10 Előzmény guess.who
(41/82)
Három testvért ( Zita, Marci és Bazsit más kontextusba is hozhatták volna , pl hotelban dolgoznak és ott jelenik meg Alex vagy a testvérek, vagy bármi más helyszínen de így meg két műsorban az egy lett, Én nem ragaszkodok hogy minden régi szereplőt vissza kéne citálni de maga sorozatnak harmatgyenge, nincsen egy szál, mondjuk Bala elrabolhatta volna Zitát az elszökik ( tudom ez DÖ-s) vagy bármi ami esemény de kb hogy az összes rész : reggel próba, délután meg adás :D na ez annyira nem izgi
5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 08. - 11:55:09 5/10
(40/82)
Ujra szerda van :D már aki nem tudná. mai résszel kezdjen aki még nem nézett egy részt sem, mert a mai az még vicces is. :D szpojler után a részletek De ami fontos :D hogy maradt Bazsi a kedvenc, többek közt hogy kiáll mindenkiéért, illetve most Kemikálkisherceg ( aka Brasch Bence ) is már alakul. Yvettet sajnos elvesztettük a szerelem oltárán, végleg Balázska óhaja szerint viselkedik, illetve Zita is maradt a kislány stílusánál. Voltak viszont vicces jelenetek, Soltész Rezső végre megkapta a tiszteletét.


Kemikálkisherceg körül forgott szinte az egész rész, Lehetett volna a sorozat címe Valami Kemikál :D Bocsánatot kér Vivitől miután az apukája belenéz a laptopjába!!!!!!!!! ( jelszó az hol van Bence??) , ahol rejtett Zita videók vannak. :D Na most ez két oldalról is gáz, egyrészt azért Kemikálhercegünk elég nagy fiu, és ez gyerekes illetve előkerül újra a fagyis videó. A 21 percben elhangzik a b betűszó szó, Brasch Bence tök jól hozza a jelenetet de sajnos Zita karaktere nem tud ezzel mit kezdeni, szerintem szegény TB már unhatja hogy semmit vagy csak kislányosan reagálhat Zita, és igen kb ilyen 12 évesen lereagálja az őszintének tűnő bocsánatkérést, aztán ők még énekelnek majd együtt meg külön is, Brasch borzasztóan hamisan, de ez nem vicces. Ő sokkal jobb énekes.

Balaházban éjszakázik ugye Angika, és vigasztalja Balát, hogy még Vivike András miatti gyászában nem reagál semmit az ajándékaira, igaz Bala úgy bekamerázza Vivikét, hogy öröm nézni. Ezért ugye meg is tudják büntetni a szomszéd nénit meg szegény Marcit is. Aki bár a sorozat főszereplője komolyan még a Kemikálkirály apukája is többet szerepelt mint ő. Marci konkrétan semmit nem csinál, csak kávét visz jobbról balra, balról jobbra. Semmi és kár érte, mert ő a főszereplő és semmit nem csinál, csicsáztatják, jobbra balra és ennyi, meg húzza Vivit a hülye játékaival kb 16 éves szinten.

Bazsi maradt a kedvenc: összeverekszik Kemikálkirály/herceggel a húga miatt, és kiáll érte. Elég jól megoldja a Peresztegi elleni hadjáratot is amivel Thunberg Irma bízza meg ( ugyanis visszaveszik a csapatba) . Irma elég jó arc, ott is van tanár bullying meg túltolt Föld megmentése stb. Irmát kár hogy nem építettek be mint kávéshordozó kislány, több balhét tudott volna csinálni, ergo viccesebb lenne az egész.

Azt megtudjuk hogy ALEX 10 éve hagyta el a családját, vagyis azóta nem tudnak róla semmit, tehát akkor ők javában megvoltak amikor apuka össze vissza kavart a Várnai tesokkal azaz Ákosékkal.

Amúgy Yvett valami kamu esküvőt ( vagy búcsúztatót szervez) ez a Kollár Dénes féle öntömjénező videókból derül ki, szóval Dénes mindent tud és lát. Dénesnek is több szerepe volt ma mint Marcinak, ami abszolúte nem volt baj, sőt.

Angika ugyanolyan hamis énekben ( mint szerintem a karaktere is csak nem bontakozott ki ) szerintem ő lehet meglepetés, hogy miért is haverkodott Marcival, aztán most meg Balával. Angika kamu ezoterikus- tükre azért megmutatja hogy tudják az ilyen emberek maguk köré csavarni a másikat.

Peresztegi össze akar jönni Vivikével aki közben úgy gyászol hogy minden este más viszi haza. :D tehát még Kemikálherceg Brasche Bence mostohaanyja is lehet Vivi és akkor lehet anyósa Zitának és ángyárja Marcinak, szóval ezek így is úgy is családtagok lesznek. :D

Az élő műsor vicces volt Bala pajzán szájjátékával, Mónikával meg a Rabmaradakkal.

és valaki kérdezte, a stáblista szerint lesz Alex és elég elől van tehát valahol már ott van, de tuti lesz mert stáblistában van.

és ami nagyon fontos úgy néz ki hogy ( ebből gondoltam ezt az Angika miatt nem lesz Majom álom Balának , szóval megjelenik a Majom újra, mert ugye Angika bulikázik :D és nem Balára vigyáz :D Ergo: majom fél Angikátol mert ismeri :D ezt tudtam kikövetkeztetni. Vagy összejátszanak, de Angika jó karakter amúgy, mert nagyon jól hozza az ál ezoterikust, és együtt lakva Balával azért 24/7-be nem tud őszintén baromságokat mondani.

Folytatásban Kemikálherceg próbál jóba lenni Zitával de nyilván nem egyszerű az, Karolát lehet hogy kiütik vagy mégsem, és hát visszatér a kék majom ezért Bala megint ki lesz akadva:D Ja és Bazsika meg randizik Yvettel és előkerül a Coelho összes, tehát csak a szokásos :D Bár Balázs nem tudom mit fog hozzá szólni hogy a háta mögött szerveznek egy lagzit.



5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 08. - 11:24:50 5/10 Előzmény janderka
(39/82)
egy két szereplő visszajön még :d lásd névsor a részek végén :D
offtopic
janderka 2023 nov. 03. - 21:37:34 Előzmény guess.who
(38/82)
Csak javítok rajta egyet.
offtopic
guess.who 2023 nov. 03. - 19:59:20 Előzmény janderka
(37/82)
Persze. De szerintem ez nem csak Herendi sara, hanem az ertéelé is, nem véletlen, hogy pont egy általuk annyira imádott műsorra épül az úgynevezett sztori.

Az viszont idegesít, hogy mire elolvasnám/válaszolnék, kitörlöd a hozzászólást. :P :)
offtopic
janderka 2023 nov. 03. - 19:53:19 Előzmény guess.who
(36/82)
Te is tudod, hogy ez baromság. A kezdőrészre mindenkit aki még él és mozog a régiből, vissza kellett volna hozni, aztán indulhatott volna az új irány. A három kidobóra pl. mi szükség van? Kb semmi. Ha ők nem lennének, akkor még annyira se lenne VAM, mint amennyire még az.

Itt is nyilvánvalóvá vált, hogy Herendinek nem a sztori volt már a lényeg, hanem a a régi rókáról lehúzható pótbőr és a heverok beemelése. Szabóval meg Oroszlánnal jóban van - jöttek is. A jobbra tolódott Pindrochal meg a zűrössé vált Hujberrel meg már nem. Szart ő már az eredeti brandre.
offtopic
guess.who 2023 nov. 03. - 19:36:16 Előzmény janderka
(35/82)
Azért azt vedd hozzá, hogy ez nem a Valami Amerika c. film negyedik (ötödik, akárhanyadik) része, hanem egy teljesen más sztori, azaz a régi/eredeti szereplők kihagyása/meghalasztása/csak vendégként való szerepeltetése pont azt mutatja, amit: vannak ugyan kapcsolatok a filmekkel, de ez már nem az a buli, amikor Szabó Győző lefektette Claudiát, hanem egy teljesen más generációnak szóló sorozatka, egy teljesen más generációról... Elég ránézned Lion Sonyra.
(Még jó, hogy szegény Schütz Ila vagy Gesztesi Károly kihagyását nem hoztad fel.)
janderka 2023 nov. 03. - 07:33:39
(34/82)
Találgatni lehet.....
5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 02. - 23:43:04 5/10 Előzmény janderka
(33/82)
https://szinhaz.online/tompos-katya-mostohagyerekke-valtam-a-szinhazban-amelyik-otthont-adott-nekem/

szerintem nem tudták összeegyezetetni, vagy valami miatt nem tudta vállalni, vagy egyéb privát ok miatt ( eü családalapítás stb stb )

janderka 2023 nov. 02. - 23:28:26 Előzmény amiraa_daaa
(32/82)
És Tompossal mi a helyzet? Őt mért váltotta Földes?
5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 02. - 23:26:45 5/10 Előzmény guess.who
(31/82)
engem is a stúdió zavar, ha nem mennek el a "főhősök" sehova nem másznak hegyet akkor igazából nincsen történés a VAM-nál lényeg az volt hogy megoldottak valamit mentek kutattak ( "szekkszeltek" volt valami történés itt meg studio studio és studio, amúgy a sorozat hangulata nagyon aranyos csak igazából nem történik semmi, és ha még semmi sem történne de vicces lenne.....
5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 02. - 23:24:12 5/10 Előzmény janderka
(30/82)
amit @guess.who irt hogy lehet hogy nem merték a kockázatot vallani, én Hujbert többször láttam élőben

még a régebbi és a mostani időkben is hááááát maradjunk annyiban hogy RTL nem merte a kockázatot bevallani
offtopic
janderka 2023 nov. 01. - 20:59:57 Előzmény guess.who
(29/82)
De hisz most olvastam, hogy 1 éve nem füvezik (mondjuk ha csak füvezett volna, az nem okozott volna semmi problémát az életében, úgyhogy itt más szerről lehetett valójában szó - na mindegy), és napi 18 órát tölt megtisztulással. Így egy jelenetcsokorra berakhatták volna őt is és Pindrochot meg Ónodit is.
Persze ha ők már ledobták végleg magukról ezt a skatulyát és elzárkóztak a további VAM-tól, az más. De akkor meg hűtlenekké váltak a rajongóikhoz.
https://telex.hu/zacc/2023/11/01/hujber-ferenc-megtisztul-jo-fiu-fuvezik-bojtol
offtopic
guess.who 2023 nov. 01. - 20:30:41
(28/82)
Négy rész után: nem tudom. Érezni, hogy elkezd már összeállni, némelyik szál kezd érdekes lenni, Ember Márk is szinte majdnem hihetőt játszik (csak az agresszív kismalacos hangsúlyozás nem megy neki továbbra sem, az ilyen jelenetein szinkronhangként és színészként is dolgoznia kellene, mert nagyon hiteltelen), Földes Eszternek és főleg Sodró Elizának nagyon örülök (utóbbi megjelenésekor nagyon röhögtem, hozta az ufóhívő kattant csajos figurát a Szexoktatás c. sorozatból, amelynek szinkronhangja volt, szóval imádom :) ) - és hát ugye Janderka kedvenc zselé figurája természetesen megint zselét játszik (csak most éppen pszichológus zselét). Ha CSAK ENNYI lenne, akkor már szinte jó is lenne - de NEM ennyi, ugyanis tele van az ertéel undorító önpromózásával, az énekes tehetségkutatótól kezdve a gagyi kanálissztárocskákon át a levitézlett celebek butácska cameoztatásáig. És utóbbiak megjelenésén még az sem segít, hogy látványosan megalázzák őket, illetve hogy tulajdonképpen a csatorna a saját rothadó bűzű "tehetségkutató" műsorát figurázza ki önironikusan, és óriási fantáziával a Megasz*ár, Rising S*ar, S*ar Academy, Sz*árban sz*ár és persze a saját gyártású Csilla* ellik címek után képesek egy egész Galaxist odaadni ennek a kitalált marhaságnak, amihez komplett műreklámkampányt és még fellépőket is kreálnak (akiket -gondolom- valamelyik saját műsorukból vettek kölcsön, ahogy a stúdiót is)...
És mivel az eddig bemutatott sztori alapján ez a műsor-a-műsorban lesz a főtéma, arra számítok, hogy hiába kavarják meg a fagyizós csaj és az apucipicifia énekes gyerekkel, illetve Földes Eszterrel és Ember Márkkal a szálakat, az nem lesz elég, hanem néhány rész alatt bele fognak fulladni ebbe a tehetségkutatós érdektelenségbe. Mert túltolják. Mindig túltolják az önpromózást.
offtopic
guess.who 2023 nov. 01. - 20:11:05 Előzmény janderka
(27/82)
Gondolom, nem túl kiszámítható, hogy mikor van éppen szétszippantva az agya és mikor ért volna oda a forgatásra időben, úgyhogy inkább kihagyták.
10/10
daybreak 2023 nov. 01. - 18:00:33 10/10
(26/82)
Érdemes elkezdeni, részről részre jobb lesz, véleményem szerint!
janderka 2023 nov. 01. - 17:48:23 Előzmény amiraa_daaa
(25/82)
Ennyi hulla tök ciki. Szervét hiánya még oké - bár a végére visszajöhetne. De Hujber mi a frászért nem vállalta (vagy kérték fel)? Egy ideje úgyis itthon nyomul már újra a Bánfalvy Stúdióban.
5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 01. - 09:58:41 5/10 Előzmény janderka
(24/82)
gondolom a Timi Ákos az időt lövi be, hogy kb 6-8 éves a kisfiú és akkor annyi telt el, a filmet ugye játszák a kult moziba, ugye két éve meghalt a Hujber karaktere, tehát közel 8 év telt el és ha az Esztiéket is visszaraknák akkor ott is egy 8 év körüli gyerek lenne. a Néger srác mintha a filmben is eltűnne de majd újranézem, mert én nekem úgy rémlik hogy volt valami néger kisbaba a harmadik filmben
5/10
amiraa_daaa 2023 nov. 01. - 09:54:11 5/10
(23/82)
Köszönjük az RTL-nek a 4. részt. Hála és köszönet, enélkül a szerda nem is kezdődhet. Már csak hat rész van hátra :D szpojler után jöjjenek a fejlemények

ÉÉÉÉÉÉÉÉsssss a Bazsis rész miatt kap egy pontot a sorozat, mert kb ő a legjobb szereplő :D komolyan, meg Napcsi miatt, ők akiken még lehet nevetni is. :D

Amúgy kábé játszotér az egész sorozat, ahova a homokozóban néha bedobnak egy játékot meg egy másikat és sajnos ezen a szinten is maradt ez a rész is .Főleg hogy SEMMI külsős felvétel nincsen két rész óta a stúdióban nyamvadunk ( leszámítva a Bala lakást, ami egy szoba ) Szereplők sehova nem mennek, séta, kávézó bármi, még az RTL közeli gyorsétterembe, vagy üzletközpontban is futkoshattak volna.

Bala még jobban ki lett heQQQQQve, Yvett is sajnos totál erőtlen hogy ennyire belesimulnak ( vagy bele akarnak simulni ) egy kapcsolatba.


szerencsére a 4. részben sem történt semmi. Szinte semmi.

elindul az elő/fő vagy ki tudja milyen döntő. Marcika késik mint mindig , vagyis hogy ne késsen ezért odarendelik 3 órával korábban :D huha aztán van a széteső forgószékes poén ( nem nevettünk) ujra a kávé-széteső forgószékes poén ( és már 12 perc körül járunk és semmi nem történt) a főrendező kávés lesz poént bevetették, megint nulla nevetés. Egyedül Napcsi nagyon cuki hogy előadja a problémáit, bírom is RMN-t meg jól is hozza a karaktert.

Aztán kezdődik az élő show, előtte megint kínos Brasch Bence és Zita jelenet, én azt érzem hogy még a színészeknek is kínos ez. Bence ráadásul hozzá nem értő füleknek is totál szarul énekel ( nyilván direkt) de hogy teljesen maga alá down-gradelt, Zita nem tud mit kezdeni a karakterrel, nem érződik hogy most ki a főnők, kb mint két kisgyerek a homokozóban. Zita annyi mindent tudna csinálni, ha igazából akarna de kár hogy ezt a dacos kislány karaktert nyomják neki. Trill Beatrixben meg több van, ez látszik nagyon.

Bazsinál meg ex barátnő nagyon rámozdult, kb Yvett mint egy pincsikutya, bár az ő kettősük Bazsival a legszerethetőbb része a sorozatnak mert ez valós is lehetne. Yvett mindent megtesz, hogy Bazsit visszaszerezze, Bazsinak is kényelmes ez. Bazsi karakterét szeretik a forgatókönyvírók, ( amúgy a Gólkirályságban hasonló a karaktere Király Daninak, de ott a jobban beleszarós, azt up-gradelték és most egy ilyen fejlődéstörténet a nulláról és a szarok beléből lesz Balázs lassan már férjezett ( mert Yvett tuti elveszi.) azt nem mondom hogy Bazsi karaktere nem gyerekes stb de kb ő még szerethető is.

Ezzel szemben a Marci és Vivi között ezt a kapcsolatot szerintem kár erőltetni, oké hogy arra megy ki a sorozat hogy majd Bala lesz az apósa, de ez egy inkább kínos rész. Meg nekem fura hogy Marci hogy-hogy szingli, ilyen pasiknak szokott lenni egy párja, akit folyton megcsal. Na sebaj, a sorozat ahogy jósoltam arra halad amerre gondoltuk hogy haladhat. Vivivel kávéznak, aztán Vivike hozzávágja a címét Marcihoz, aki végül meg is találja, és gondolom majd a következő rész az ágyban ébredező Marci lesz :D

Bazsi a következő részben aktivizálja magát, szerintem ez jó is nagyon, kb ő az, akit mindenki bénának hisz, de hátulról " ő is " mozgatja a szálakat vagyis kb. Kár hogy Marci semmit nem csinál azon kívül hogy mindenkivel viccelődik.

Árpa is benyelte a csillis "poént" ( Vivike jo tanitványa volt Marcinak) , ezen felül meg hát ahogy várható volt Azariah kiesett a válogatóból.

Bala Timikével mennyire joba is lett. :D UGY HOGY TÉNYLEG LELŐTTE A HUJBERT ERGO TIMI SOGORÁT, oké Timitől semmit ne várjunk el.

Amúgy a várható fejlemények, természetesen most is voltak: előkerült ujra a kínos fagyis klipp, Brasch is tulkonpomponálta ( kár hogy Brasch karaktere is lemegy egy szint alá, az ő karaktere volt aki még értelmesnek is mondható volt. oké egy ütést be akart vinni Zitának de akkor is ) és volt popsi villantás is a szokásos izmos fiútól.

Jó hir, akik eddig aggódtak esetleg: Angi továbbjutott, ( nem is értem miért nem ezzel kezdtem :)) viszont azt nem tudom hogy ha annyival tartozik Balának csak Marci hogy a kocsit szétveri miért nem hagyja ? szétveri és kb ennyi is. ILLETVE MIÉRT NEM A HUGÁT AKI TUD ÉNEKELNI juttatja tovább?

Kár hogy nem mentek külső helyszínekre, nem mentek szextáborba kb sehova, bár az ajánló szerint lesz valami buli, de majd meglátjuk jövő héten, illetve Brasch Zénike bocsánatot kér, igy lehet hogy Zita kapcsolata is alakul lassan.

Nekem aki fura, és "sötét ló" az ANGI ( olyan titkot érzek vagy ő az aki ott van de hogy is került oda karakter, meg talán ő volt aki Alexra rákérdezett hogy kicsoda , mert nekem annyira még az ő karaktere nem őszinte a sok " cuki aranyosodása mellett", én simán kinézném hogy még a Mikó gyerekek apukájával is összeszűrte a levet.

Váratlan fordulatként még Hujber feltámadását tudnám elképzelni és nyilván Alexet ahogy visszatér. :))) Utobbi tuti utolsó részre visszaszalad :D - vagy hamarabb. Nem tudom 6 részbe mi fog még beleférni.