Téma: ValóVilág 7

1/10
zsazsa777 2015 febr. 07. - 13:10:39 1/10
(262/422)
Az elõzetes videón Laci suttogja Edinának, hogy Robin biztos rá fogja tenni a kendõt, de a paraszt lány azt válaszolja, hogy Robin ilyet soha nem tenne. Csak az a kérdésem, hogy Robin ha nem teszi rá a kendõt, akkor õ is egy potenciális párbajozó, ha ráteszi, akkor viszont Edina nagyot fog csalódni, mert azt hiszi, hogy Robin annyira szerelmes belé, hogy miatta még a játékból is kiesne. Viszont a Robin egy "lassú víz partot mos" . kétszínû, tõle minden kitelik.
Azt szeretném, hogy Edina amikor kimegy rögtön nézze vissza a Zsuval történt beszélgetéseket és akkor fog rájönni, hogy édes Istenem, tényleg milyen sz@rkeverõ is vagyok. Ezek csak hiú ábrándok, mert mint tudjuk mindig, mindenhol és mindenkor neki van igaza.
abisztriczky 2015 febr. 07. - 10:54:19
(261/422)
Ja igen, szerintem is. Már olyan kevesen lesznek, hogy nem kap lila kendõt, aki a mostani párbajról visszamegy.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 07. - 10:52:14 1/10
(260/422)
Ma este kiderül. Viszont, amennyiben jól emlékszem,(lehet, hogy tévedek) aki most megy vissza, az már nem kap lila kendõt.
abisztriczky 2015 febr. 07. - 10:40:18
(259/422)
Ahogy Edina kicsivel késõbb lereagálta, hogy Dennisnek van egy kislánya, az nagyon nem volt szimpatikus. Azzal akarta támadni, negatívumként akarta feltüntetni, hogy van egy gyereke. És ha jól érzékeltem a dolgot, Dennis a felét sem mondta el a többieknek, mint Fanninak.
Egyébként tudja valaki, hogy mit követett el Edina és Laci? Vajon ki fog közülük BIZTOSAN párbajozni? Az tényleg érdekes lenne, ha a többieknek sikerülne úgy kavarni a szálakat, hogy egymás ellen kéne párbajozniuk!
whitedoor41 2015 febr. 07. - 10:30:57
(258/422)
Haha! Mit követtek el amúgy?
Edina Laci párbaj esetén az egyik védettséggel jönne vissza, ami azt jelentené, hogy 2 rossz közül, ha az egyik ki is esik a másik már biztos dobogós x.x
viszont azt bebizonyíthatják mennyire "igaz" a szerelmük hihi
whitedoor41 2015 febr. 07. - 07:50:33
(257/422)
Dani megint leszerepelt és örülök, hogy már nincsen játékban. Felkészületlenségét jelzi, hogy még azzal sem volt tisztában mi mindennek elmondta Laci a kiesése óta és Õ mégis barátként üdvözölte.
Volt egy kérdése, ami kiakasztó volt; "Mért jelent falat, az hogy van egy kislány?" - ilyet is csak az kérdezhet, akinek az érzelmi intelligenciája egyenlõ a 0-val. Lehet hogy számára nincs ideális családmodell csak 3-4 mostoha szülõ és 6-8 mostohatestvér. Mégis mit vár egy 21 éves nõtõl, aki még maga is lány? Egyáltalán kicsoda Õ, hogy megmondja hogyan és mit érezzen a másik?
Edinka meg csak tátott szájjal állt, mint egy faszent, majd amikor Dani elkezdte oltani õket már õ is felvette ugyanazt a gusztustalan, kötözködõ, offenzív stílust,- sebaj legalább megerõsödik a másik oldal is, Fanni úgyis sok ember szimpátiáját elvesztette a köpködéssel és kirohanásaival, valahogy viszont én még mindig õneki szurkolok Edina ellenében.
Ha a 2 show mûsort kéne összehasonlítani, a pálmát egyértelmûen Fanni viszi, sokkal felszabadultabb és lazább volt, tárgyilagos, mégsem erõszakos mint Edina aki nem fogadott el olyan válaszokat, amikre nem volt kíváncsi, egyszerûbb lett volna mindenkinek leragasztani a száját, úgy kérdezni õket és helyettük válaszolni.
Fanni elég jól vezényelte a mûsort, egészen addig amíg Zsu be nem toppant. :P
whitedoor41 2015 febr. 06. - 05:54:31
(256/422)
Zsut vissza kéne küldeni minimum egy hétre és újra lenne "élet". Hihi!
Edina egy óra sok annyit nem bírna vele. Számomra érthetetlen, hogy egy felnõtt ember, olyannyira nem képes az indulatain, érzelmein uralkodni, hogy 2-3 mondat sok, annyit se engedjen a másiknak végigmondani anélkül, hogy a "saját igazát" ne hajtsa. Próbálta belefojtani a szót, nehogy a végén egyértelmûsödjön mindenkiben, hogy a nézõk igenis elítélték azt ahogy a trió együttesen rászállt és megpróbálta kicsinálni. Ejh mennyivel másabb lett volna a játék ha Laci ellenében õt küldik vissza... Azért érdekes mennyire lehet a nézõket hülyére venni, legalábbis õk odabenn mennyire próbálják elhitetni ezt azzal, hogy a saját hazugságukat fújják állandóan. Edina most még azt is letagadta, hogy "zöld utat" adott neki Lacihoz. :P
Az külön tetszett, hogy Zsu naprakészen ment be és nem volt rest tabutémákkal sem elõhozakodni, - persze, rátapintott Edina elevenjére is - ki tudja-e õt elégíteni Laci, megfelelõ-e a teljesítménye, stb... Nem szép dolog ilyenekkel elõrukkolni,- elvileg, mint azt megtudtuk Edinától a szex szent dolog haha-, de úgy érzem, ez talán ha 1% revans volt ahhoz a sok szennyhez képest, amivel a trió õt ostromolta.
Fanni is leszerepelt, Dennis péniszének birtoklása számára a legesszenciálisabb, nagyon gáz megnyilvánulásai voltak, kár érte, mert a showt viszonylag jól levezényelte, a sulis héten is az õ fogalmazásai voltak a legfantáziadúsabbak, nem annyira buta, mint amilyennek látszik, érzelmi téren viszont nagyon defektes, labilis, egy pszichológusra lenne szüksége mielõbb. Zsu megállapítása vele kapcsolatban is helytálló volt, kisebbségi komplexusa van.

Õszintén megvallva nagyon gyenge eresztés az idei széria, sok a jellemtelen játékos, vagy akik sodródnak az árral, illetve azok akik elõzõ szériák gyõzteseit próbálják majmolni, a mûveletlenségre meg már ki se térek. Hiányoznak olyan karakterek, akik a nézõt igazán szórakoztatni tudnák, anélkül, hogy különösebben rájátszanának erre.
whitedoor41 2015 febr. 04. - 15:10:41
(255/422)
Öt hét alatt, - valahol azt olvastam ennyi van még hátra-, sok dolog történhet, elég csak egy nap történése, hogy teljesen megforduljanak az erõviszonyok. Fanni jelen pillanatba szerintem bárki ellen kiesne, második leggyengébbnek Dórit tartom.

Az elkövetkezendõ párbajok:
Fanni - Laci (Fanni esik ki)
Edina - Dóri (Dóri esik ki)
Laci - Dennis v. Robin (Laci esik ki)

A végsõ háromban szerintem Robin, Edina és Dennis lesz bent és Robin nyeri meg.
indingo 2015 febr. 04. - 14:12:53
(254/422)
Ki mit tippel, ki fog gyõzni? Vagy legalább is kire fog kattintani a legvégén? Persze addig még sok víz lefolyik a Dunán...........3-an kiesnek stb.

Én Robinra fogok szavazni! :)
whitedoor41 2015 febr. 04. - 11:26:26
(253/422)
LoL! Õ adta Fanni szájába a csicska geci szavakat, szóval bár részeg volt, de még akaratán kívül is sikerült viszályt szítania. Másnap amikor ócska nõnek titulálta magát csak lestem én is, nem tudtam mire gondol, azt hittem elõször hogy arra amit részegen lenyomott, de nem, azt nem bánta meg, csak a szexet, mert az SZENT DOLOG. Hahaha! Kislány elfelejtkeztél arról, hogy már jó párszor kinyitottad a tarisznyád odabenn! Kár hogy nem emlékszik mindenre amit elõzõ este csinált, mert akkor bevallotta, hogy a fõdíjért bármire képes és a szexet se veti meg ha az kell hozzá. Az is kiderült, hogy nincs értékrendje, csak az anyja által felállított normáknak próbál(t) eleget tenni.
abisztriczky 2015 febr. 04. - 11:12:36
(252/422)
Hát igen. Azon én is fennakadtam, hogy Edina úgy adta elõ az egészet, mintha elõször szexelt volna a villában.
Amúgy meg amit a lányok holt részegen mûveltek, az nem semmi.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 04. - 08:55:55 1/10
(251/422)
Ne felejtsük el azt sem, hogy a parasztlány szóról szóra betartja azokat a "trükköket", amiket az Attila mondott anno a Zsunak. (Zsu egyik hibája és lehet, hogy a legnagyobb, hogy megengedte a parasztlánynak, hogy részt vegyen a taktikai megbeszélésen, mert utána ellene fordította) Azoknak a tanácsoknak köszönheti, hogy még ott van.
Más: elfelejti, hogy eleinte állandóan részeg volt? Most mintha azt mondta volna, hogy elõször rúgott be. Azt is elfelejti, hogy hányszor szexelt? Legalább 1 hónapja fent van a VV7 oldalain, amint a meztelen alsó felüket látjuk. (L. golyóival és E. ánuszával együtt)
whitedoor41 2015 febr. 03. - 21:58:53
(250/422)
Szerintem a szüleinek más az elképzelésük errõl. A buta talán még a legfinomabb jelzõ, ami eszükbe juthat. ;)
gb4400 2015 febr. 03. - 21:41:58
(249/422)
Kíváncsi leszek, Fanni hogy fogadja majd Dennis kislányának a hírét. Vagy kiakad, vagy lebénul. Én úgy gondolom, hogy ezzel az õ kapcsolatuknak vége, még akkor is, ha ezt ott bent esetleg komolyan gondolták, mert hogy ennek a Fanni szülei nem fognak örülni, az is biztos, fõleg, hogy eddig sem voltak túl jó véleménnyel Dennisrõl. Odakint ez a tény mindig is közéjük fog állni.
abisztriczky 2015 febr. 03. - 21:32:51
(248/422)
Én azt azért nem mondanám Edinára, hogy buta, inkább csak hogy "tanulatlan", gyûlölködõ, haragtartó, rosszindulatú kis béka, viszont néha vág az esze mint a beretva, csak Lacival kapcsolatban nem, vagy csak a fiúval való kapcsolata is csak a taktikája része. Ha meg valami sérelem éri (lásd Zsu), akkor nem tud róla napokig, vagy akár hetekig lekattanni. Látszik, hogyha valaki nagyon nem kedvel, vagy megharagudott rá, azt ki akarja készíteni idegileg. Amit a trió Zsuval mûvelt, az kritikán aluli. Az nagyon feltûnt, hogy mennyire élvezi, hogy kettõ fiúnak is tetszik. Keveri a sz**t rendesen! Már az egyik korábbi hozzászólásomban is írtam, hogy ott tartok, hogy csak nehogy Laci vagy Edina nyerjen!
whitedoor41 2015 febr. 03. - 20:56:17
(247/422)
Neki kellett volna a szépségnap vagy mi a fene nem Fanninak. ;)
Szerintem a kapcsolatuk csak taktika, valós érzelmeket egyik sem táplál a másik iránt. A bezártság miatt kötöttség és rászorulás alakult ki köztük. Edina kezdetben vonzódott hozzá, mint férfihoz, de a kapcsolatuk beteljesedése után pár órával már szabadulni próbált tõle, ez pedig arra utal, hogy ez minden csak nem szerelem. Mindazonáltal sikerült mindenkivel összerúgniuk a port, szóval tényleg csak egymásra számíthatnak.
Arra azért majd kíváncsi leszek mit kap Edina otthon, tatát nem siratta meg, a tarisznyáját mégis kinyitotta, pedig fogadkozott, azt az egy dolgot õ nem fogja csinálni odabenn. A rokonsága Zsu-Laci párbaján Laci ellen szavazott,- õk tudják, hogy Laci mennyire rondán nyilatkozott róla és hogy csak érdekbõl van vele. hihi
Valaki korábban megjegyezte, hogy Edinának az a célja, hogy mindenképp Mo-n telepedjen le, nos úgy vélem mást már nem is igazán tehet, kár volt nagy csinnadrattával eljönnie és felhívnia szereplésére a figyelmet. A helyiek mind megcsodálhatták/megcsodálhatják hogyan nyílik Székelyföld hercegnõjének tarisznyája, ezek után biztos nem lesz olyan, aki ne súgna össze a háta mögött, ujjal fognak mutogatni rá, nem csak buta és rosszindulatú, de pajzán is.
abisztriczky 2015 febr. 03. - 20:12:21
(246/422)
Nekem az tûnt fel mellékesen Edinán, hogy bajuszkája van, hogy alul mi van neki azt Laci jobban tudja. Ha Edina tényleg szerelmes is Laciba, nagyot fog idekint koppanni, az tuti. Csak visszanézi a videokat, amiben a srác róla beszél, meg amúgy úgy fogja lekoppintani, hogy öröm lesz nézni.
whitedoor41 2015 febr. 03. - 17:22:18
(245/422)
Emlékeztek anno Laci legalább 100x elmondta, hogy nem jön be neki Edina, mint nõ, de semmi rossznak sem az elrontója, egy kis alkohol csodákra képes (nincs csúnya nõ csak kevés pia) és ha szerelem nem is, de szex még lehet köztük? Arról is sokan megfeledkeztek, fõleg a mostani Laci-Edina fanok, akik õszintének látják a románcot, hogy a srác mi mindennek elmondta a lányt, amikor megtudta szõrös neki a két lába közt. Egy olyan férfi aki még a saját fenekét is szõrteleníti és elmondása szerint még egyszer sem volt olyan nõvel, akinek szõrös lenne odalenn, kizárt eset, hogy józan állapotban vonzódjon egy Edina kaliberû nõhöz. Csupán stratégiai okokból kénytelen elszenvedni, hogy a törpe ceruzája Edina dzsungelébe bujkáljon. Az ironikus az egészben pedig az, hogy azt feltételezik Dennis azért mehetett vissza, mert állandóan szexel Fannival, így már elsõ este õk is beizzítottak (kellett is az alkohol).
1/10
zsazsa777 2015 febr. 03. - 16:03:46 1/10
(244/422)
Biztos úgy volt! A lényeg, hogy látszik mennyire szeretik egymást, nem úgy mint a paraszt meg a parasztabb!!!
abisztriczky 2015 febr. 03. - 11:19:51
(243/422)
Szerintem is azt mondta Fanni, hogy mint férfi a nõt. Persze csak véletlenül, de akkor is aranyos volt.