Téma: Vészhelyzet

Brambilla 2006 dec. 27. - 18:32:58
(280/2120)
Köszi a segítséget. Igazából azt nem tudom, hogy mi a negyedik évad utolsó része, mert Viasaton leadták a részt, amiben játszott Del Amico, aztán jött Lucy és mintha egy pár hónapot átugrottak volna. Nekem azért is volt furcsa, mert általában egy szereplõ utolsó része róla szól, Del Amico meg alig játszott benne. Még egyszer köszi szépen az infót!
10/10
ReBii 2006 dec. 27. - 14:38:58 10/10
(279/2120)
Nagyon szívesen válaszolnék a kérdéseidre, de sajnos nem tudok . .
Illetve <a target="_blank" href="http://bitgate.org/login.php?back=%2F" title="http://bitgate.org/login.php?back=%2F">bitgate.org</a> ez egy torrent oldal, le is lehet tölteni mindent, én anno még innen szedtem le, viszont azóta nincs meghívóm, engem is kidobtak és csak meghívósan lehet feliratkozni. Elvileg Zsófinak mintha sikerült volna regisztrálnia, de nem biztos.
A Susanos kérdésedre keresem a választ, ellenben a Viasatos kérdésre csak akkor tudok adni, ha elmondod, hogy kb hányadik rész, illetve évad. Najó, avval tisztában vagyok, hogy a harmadik-negyedik évadban játszik és, hogy összesen huszonöt részben, de nemtudom, hogy pontosan mi a címe annak a résznek amit láttál. nem tudnád felidézni??
Na, most átnéztem. Belamico a IV. évad legutolsó részéig játszik és utána jön az V.évad, ami asszem Lucy elsõ napja címet viseli, azaz Lucy Knight megérkezik a kórházba és elvileg abban a részben már nincs ott Belamico.

Susan, susan, nézegetem, de sajnos még nem találtam semmit.. Mert ahonnan infókat keresgélek ott nem adnak errõl az utolsó részrõl infókat! De keresem még!
Hmm annyit sikerült elõkeresnem, hogy a Ca&#241;on City volt az utolsó rész, amiben szerepelt, 2005ben forgatták és hm ennyi :Dbocsi, de nem találtam többet...

remélem azért evvel is segítettem!
bájbáj
Rebi

ps.
!Kerry Weaver!
Brambilla 2006 dec. 26. - 22:23:37
(278/2120)
Sziasztok! Két kérdésem lenne, talán tudjátok rájuk a választ. Az egyik, hogy miért írták ki (újra) Susant a sorozatból, ráadásul ilyen gyorsan, búcsúepizód nélkül?
A másik kérdésem még régebbrõl, a sorozat közepérõl lenne, ahol a Viasat épp tart (másodszorra). Szóval most lépett ki Del Amico, és az egész valahogy úgy jött ki, mintha kihagytak volna egy részt. Ez a Viasatnál könnyen elõfordulhat, de már másodszor? Tehát a kérdésem, hogy ott tényleg kimaradt egy rész, vagy Maria Bellot is kiírták csak úgy, mindenféle különösebb ok nélkül, mert Viasaton a következõ részben már csak egy rövid utalást tesz rá Carter. Ja és még valami... Nem tudtok olyan torrent oldalt, ahonnan le lehet tölteni az évadokat? Elõre is köszönöm.
10/10
Wicky 2006 dec. 25. - 15:16:05 10/10
(277/2120)
Én is imádom,de azt nem szeretem amikor elveszik tõlem!:( Jó lenne ha holnap is lenne!
10/10
ReBii 2006 dec. 24. - 22:39:16 10/10
(276/2120)
Wááá igen, mindenkinek nagyon boldog karácsonyt meg miegyébet!!
:D

IMÁDOM A VÉSZHELYZETET!!
bocsi ezt le kellett írnom ~_~
:D:D

Zsófi: mi van veled, mikor lesz a felvételi? nem vmikor január végén?
10/10
Wicky 2006 dec. 24. - 17:15:07 10/10
(275/2120)
Sziasztok!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!
10/10
Wicky 2006 dec. 10. - 14:54:45 10/10
(273/2120)
Szia!
Szerintem tudsz innen egy kicsit válogatni: <a target="_blank" href="http://www.veszhelyzet.lap.hu/" title="http://www.veszhelyzet.lap.hu/">www.veszhelyzet.lap.hu</a>
olivia 2006 dec. 09. - 15:48:22
(272/2120)
Sziasztok!Tudna vki vészhelyzetes honlapot mondani?Elõre is köszönöm!!!!!
Zsófi 2006 dec. 09. - 12:48:11
(271/2120)
Szia!
Tudom neked ajánlani a BitGate-et ahonnan ingyen és bérmentve le tudod tölteni az összes évadot...!! Aztán meg ki tudod írni arra amire csak akarod! Csak az a baj, hogy a bitgaten meghívó kell, küldenék is szívesen csak mivel a nyári szünetbe nem használtam az enyémet kitörölt a rendszer!!! :-(
Ha viszont linket szeretnél válaszul kapni, azt sajna nem tudok ajánlani...!!
Amúgy te ki miatt szeretnéd letölteni?
Zsófi 2006 dec. 08. - 19:43:59
(270/2120)
Én teljesen lemaradtam a múltkeddi részrõl, de így már képbe vagyok, köszi!!

Ja, és az elõzõ témáoz annyit, hogy máskor maj befogom a számat és nem kotyogom el mi várható a jövõben!!
Ezt már leírtam a múltkor is csak azt a hülye gép nem küldte el!! (ÁÁáá!!) Meg azt hogy én voltam és vagyok is a leghappybb lány most mert Elizabeth Corday megint van a Vészhelyzetben, a Viasatoson!! Hurráá!! De ez gondolom rajtam kívül senkit sem izgat! Na, páá!!
SGA 2006 dec. 08. - 18:40:27 Előzmény x-tro
(269/2120)
OK. Köszi. Akkor tulajdonképpen semmi lényegesrõl nem maradtam le:)))
x-tro 2006 dec. 07. - 12:05:00
(268/2120)
Összeütközött egy magánrepülõgép egy mentõhelikopterrel, összedõlt házak, vér, romok, pusztulás. 9/11 fíling. A Parmitrajdanatraj, vagy mi, csaj (az indiai dokicsaj) hõsies volt, élete kockáztatása árán megmentett egy mozgássérült kisfiút. Na és a karasztrófa egyik áldozata volt ez az illetõ, akirõl kérdezel... (Pratt a kórházból rohant ki segíteni.)
SGA 2006 dec. 06. - 21:11:26
(267/2120)
Köszi. De ezt már pont láttam ez elõtt mi történt vele?
x-tro 2006 dec. 06. - 14:13:58
(266/2120)
Meg. De már a kórházban el tudta mutogatni, hogy a családját várja. Pratt addig kézimasszázzsal életben tartota, míg megérkezett a család. A pasas elbúcsúzott tõlük, majd a szemével intett Prattnek, hogy abbahagyhatja....
SGA 2006 dec. 05. - 21:11:42
(265/2120)
Sziasztok! Nem láttam a mai rész közepét(ostoba telefonhívások:((()
mi történt avval a pasival akit a végén Ray és Pratt megpróbált életben tartani de végül még is meghalt?
Elõre is köszi a választ.
10/10
ReBii 2006 nov. 29. - 21:59:21 10/10
(264/2120)
Egyetértek , bár én is úgy írtam ki infókat, mintha tök evidens lenne, pedig spoilerek voltak!
Bocsánatot kérek. Szeretek elõre infókat megtudni meg nem is.. Jó tudni ,hogy mi lesz és várni részrõl-részre hátha lesz már :D
Persze az is nagyon jó, mikor az ember teljesen meglepõdik!Ezen elgondolkoztam, változtatok és fel is kérek mindenkit ezennel (ünnepélyesen és anélkül;p), hogy tegyetek hasonlóképpp!
.
A tegnapi rész jó volt végülis. Persze nem olyan, mint a régi részek, de azért voltak benne jó poénok :) Jerry :D:D
Háháháhááá :D
Csak nekem furcsa, hogy Eve (így írják??) mellei akkorák és huh namindegy, tegnap mikor "belépett" a színre kicsit ledöbbentem, mindegy, lehet, hogy nem itt kéne ilyeneket írnom ?! :D :D
Üssetek le nyugodtan :D
10/10
Wicky 2006 nov. 28. - 16:37:40 10/10
(263/2120)
Sziasztok!
Szerintem jó volt ez a majmos rész,hogy pihegett ott az a kis állat!nagyon aranyos volt az a kis csimpánz!
A mait is várom,jónak igérgezik!Jerry milyen aranyosan nézett!:)
Fel Lubyk!:D
Zsófi 2006 nov. 20. - 16:42:40
(262/2120)
Sziasztok!
egy kicsit le vagyok maradva, mert el vagyok havazva és nem volt idõm megnézni a Port-ot.
Szóval atéma ott tart, hogy Abby, és Luka... (Bocs csak hangosan gondolkodom:) Én is láttam, hogy Abbynek hatalmas pocakja fog nõni, de én a nyáron egy német adón!
A tesóm nagyon fog örülni, neki ugyanis pont azok ketten a kedvencei, és már olyan régen drukkol nekik, pedig a tesóm még csak 9 éves!! De úgy bírom mikor fel van háborodva, hogy Luka Sammal csokolózik és nem Abbyvel!! ezek most az õ évadjai lesznek! nekem az az igazság, hogy Luka kifejezetten unszimpatikus, Abbyt viszont bírom!!
Szóval végül is én is örülök, mert így legalább van valami különösen izgalmas benne, a Kerry tanyálásain kívül is!! :D :D :) :)
Na, megyek!
10/10
Wicky 2006 nov. 20. - 14:49:55 10/10
(261/2120)
Szia!
Hát ha nagyon érdekel vannak '2. évad epizódjaiból részletek ezen az oldalon <a target="_blank" href="http://www.thedancewedo.com/newclips12.html" title="http://www.thedancewedo.com/newclips12.html">www.thedancewedo.com</a> ,Abbyrõl és Lukáról. Innen mindent megtudhatsz róluk!De már vannak részek a 13-ból!