könnycseppek 2009 szept. 27. - 10:40:45
(11671/12971)
...
könnycseppek 2009 szept. 27. - 10:20:20
(11670/12971)
Szóóóval... megnéztem az epizódot, de sajnos -ahogy gondoltam- nem mindent értettem meg, így a színészi játékon is sok múlt, arra (is) alapozva próbáltam összerakni az eseményeket;-):-D


*** Law & Order: SVU 11x01 ***

Pl. azt pont nem értettem, hogy vajon mi történt Nate 10 éves kislányával?! Önmagát okolja, hogy azért történt, mert Õ nem volt ott... -de mi történt?!:-O)

~~~
A végén szintén épp azt nem értem, amit mond az 'ablakos' sztoriról, de ránézve Went arcára, nekem NEM az jön le, hogy Õ lökte ki; sztem rémültebb és meglepõdöttebb annál, mintha bosszút állt, vagy önbíráskodott volna...
http://kepfeltoltes.hu/090927/lao_92_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090927/lao_93_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

...azt meg, hogy csak álcázni akarja, azért vetettem el, mert a legvégén, mikor rákérdez Mariskára, hogy 'ugye azt gondolja, én tettem', akkor sem az a megvetõ és fölényes arckifejezés van az arcán, ami korábban jellemzi Nate-et (bár itt sem értem pontosan, mit mondanak, csak, hogy Mariska meggyõzõdése szerint Nate tette), illetve a korábbi jelenetben, amikor a furgonnál állnak, kb ez a párbeszéd zajlik:
"Nate: Ugye tudja, hogy most meg akarom ölni?
Tettes: Rajta, tegye meg!
Nate: Úgy hangzik, mintha meg akarna halni.
Tettes: Akárcsak maga."
és amikor végül alkpaják, még valami olyasmit mond, hogy lõnie kellett volna, mire Nate megjegyzi, hogy "Mindig van egy holnap."
Vagyis ezek alapján gondolom azt, hogy a pasi tényleg nem akart börtönbe kerülni és/vagy tényleg meg akart halni, ezért inkább kiugrott...

Azért persze valami felirat jobban esne!;-D

~~~
"errõl a nem szereti az áldozatokat dologról nem is hallottam (míly meglepõ XDD). mé' nem szereti?? :O"

Az elején, amikor a tetõre mennek Nate után, akkor mondja, hogy 'I don't like victims... they cling."
http://kepfeltoltes.hu/090927/lao_11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
:-)

~*~*~
Végülis nekem tetszett Went alakítása (ez/ennyi volt itt a szerep), elhittem, amit játszott:-)
Najó, még csak nagyjából 'tudom', hogy mit játszott;-), de ha lesz felirat, akkor (méginkább) bebizonyosodhat, hogy vajon tényleg azt láttam az arcán és/vagy a mozdulataiban, amit kellett - és ha igen, akkor senki nem mondhatja, hogy abszolút tehetségtelen színész! :-)
(mondhatja, de attól még nem lesz igaz(a);-))
könnycseppek 2009 szept. 27. - 09:38:29
(11669/12971)
:-)


"*lol* tudod itt mit mond meg mi a szitut? Ááá imádom ezt a jelenetet, de nem csak nekem tetszett.. ^^"
Igen, azóta megnéztem és itt van, amikor azt mondja, hogy utál futni;-D
Aranyos, ahogy 'bemosolyog':-)


"... és, ha már megérkezett nekünk nem is szóltál? :O"
Há' most szólok!:-)
10/10
Alex27 2009 szept. 27. - 00:22:31 10/10
(11668/12971)
^^
10/10
offtopic
Alex27 2009 szept. 26. - 23:14:39 10/10 Előzmény könnycseppek
(11667/12971)
ez a "mézes - kakaóscsiga - madzag"? XDDD Mert most összecsordult a nyál a számban *lol*
10/10
Alex27 2009 szept. 26. - 23:12:30 10/10 Előzmény könnycseppek
(11666/12971)
sikerült azóta megnézned? Bár gondolom mire legközelebb jössz, addigra már túl leszel rajta, így a kérdésem megmarad költõinek ;DDD

******* SPOILER(ka) L&O ******* végülis nyugodtan elolvashatod,hiszen nem mondok nagyon újat, sõõt itt még te mondtál nekem XDDD
*
jól gondolod, tényleg valami ilyesmi a karaktere, de talán itt még nem bontakozott ki szinte semennyire, fõleg emiatt is mondtam,hogy nagyon visszatérõs szerintem

errõl a nem szereti az áldozatokat dologról nem is hallottam (míly meglepõ XDD). mé' nem szereti?? :O

keresek most már egy angol feliratot és végignézem azzal, valszeg úgy sem lesz (egyhamar) magyar :S
10/10
Alex27 2009 szept. 26. - 23:03:52 10/10 Előzmény könnycseppek
(11665/12971)
hehe.. így!!! ;DD

igazad van, tényleg ahhoz túl idõs (legalábbis a kép alapján) a lány,hogy valamelyik tesójának a gyereke legyen, és ha ez így van akkor tényleg sántít a történet. De akkor is sántít,ha a nagybácsi-unokahúgot nem szó szerint értették, hanem mondjuk más rokoni kapcsolatot, mondjuk unokatestvér...mert szokás a fiatalabb lány unokatesót is unokahúgnak hívni, de ez nem annyira jellemzõ, de van aki így is használja... de ha jól emlékszem végig "uncle" nek hívta, és nem "cousin"nak..

*lol* ha randira nem is, de azért az utcán civilben továbbra is simán hordja a "otthoni papucsot" XDD

*lol* tudod itt mit mond meg mi a szitut? Ááá imádom ezt a jelenetet, de nem csak nekem tetszett.. ^^
... és, ha már megérkezett nekünk nem is szóltál? :O
10/10
Alex27 2009 szept. 26. - 22:49:40 10/10 Előzmény sarahangel
(11664/12971)
még jó,hogy beírtad,hogy a junkien is fent van a hír.. én totál átsiklottam a hírcsütörtökön :O

én nem tudom ezt a beskatulyázásos dolgot; a L&O-ban abszolút nem volt ilyen érzésem, sõõt.. nem is értem mit láttak azok az emberek, ami miatt skatulyáznak?! :O

Errõl az új filmrõl meg nem is nagyon lehet mit mondani még. Oké addig,hgoy újra börtönbe kerül, meg a szökés kulcsfigurája lesz, de ez még nem jelent végülis semmit. Amúgy ti tudtok valamit a történetrõl? Én próbálok keresgélni, de eddig nem sok minden, de ha jól olvastam, akkor ez is egy számítógépes játék alapján készül?

Ali-t én is szerettem a Heroesban, érdekes karakter volt.. igaz, nekem az ottani szerepe nem igazán jött be, valahgoy olyan sablonos volt, meg nem sok minden derült ki (kb. a 2.évad közepéig,amíg cancelt nem kapott a sorozat részemrõl), de volt valami a színésznõben, ami miatt kimondottan szimpi, meg érdekes volt nekem :) Remélem ezt továbbviszi ebben az új filmben is ;)
offtopic
könnycseppek 2009 szept. 26. - 13:35:36
(11663/12971)
Szép napot, jó étvágyat nektek is!:-)
;-)
könnycseppek 2009 szept. 26. - 13:34:24
(11662/12971)
A h.puskán néztem, a korábbi évadok megvannak, de úgy tûnik leálltak vele:-S

Hááát én is kíváncsi vagyok az egészre, mert a részekbõl azt lehet leszûrni, hogy az a tipikus öntörvényû, konok zsaru-figura, aki általában a megszokott szereplõk 'ellen' megy (vagyis nem az Õ módszerükkel dolgozik), meg persze spoilerbe is belefutottam, de a lényeg, hogy végülis nem az a kifejezetten jófiú szerep. Emiatt persze azt sem értem, mirõl beszélnek azok,a kik ennek kapcsán is 'skatulyáznak'...:-O
Amúgy pedig az is eszembe jutott, hogy korábban ugyan beszéltünk a 'majdnem ölelésrõl', de nekem már akkor is az volt az érzésem, hogy ez azért mégiscsak más, mint a PB-ben: itt nem is akarja megérinteni a lányt. Ez egy másik részletbõl 'bizonyítást is nyert' (mikor mondja, hogy nem szereti az áldozatokat)...
Nahhh, nemsokára meglátom!:-) És remélem, érteni is fogom;-D
10/10
Alex27 2009 szept. 26. - 13:28:24 10/10
(11661/12971)
kíváncsi vagoyk mi lesz a véleményed, véleményetek errõl a részrõl, Nate karakterérõl, meg úgy összességében ;D

Állítólag a h.puskára be lehet küldeni kéréseket,hogy ha szeretnénk valaminek a fordítását.
(kb. 2 hete találkoztam ismerõs álltal egy lánnyal, aki fordító (többek között a h.puskára is szokott) és õ mondta,hogy ott próbálkozzunk. A Popularral kapcsolatban kérdeztem õt, és akkor mondta ezeket nekem :) Sajnos õ ezt nem tudja bevállalni, nem ismeri a sorozatot (álítólag ez feltétel), próbálkozzunk hátha valaki igen..)
Egyenlõre még nem jöttem rá,hogy hol lehet kérni, de majd átböngészem és akkor a Populart is, meg a L&O-t is megkérem ;)

(nah, most szépen ellépek, további szép napot :) )
könnycseppek 2009 szept. 26. - 13:22:52 Előzmény Alex27
(11660/12971)
District 9 - minden kívánságom így teljesüljön;-)

...már ha igaz, amit a csajszi mesélt...:-)
Merthogy ha szó szerint vesszük a nagybácsi sztorit, akkor az elég fura, hisz' nehezen tudom elképzelni, hogy a hugainak ekkora lányuk lenne. És ha ez nem igaz, akkor a film miért lenne az:-)
Persze, ha nem szó szerinti, akkor pedig bármi lehet.
Ha igaz, abban viszont az a jó, hogy még él a remény: randira talán mégsem papucsban megy... *lol*

Marad az fcsb a kérdésekre:-)
...vagy már meg is érkezett (?)
http://kepfeltoltes.hu/090926/09_lao_1_www.kepfeltoltes.hu_.gif
*lol*
10/10
sarahangel 2009 szept. 26. - 13:19:57 10/10
(11659/12971)
A junkie-n is fent van a hír:

"Wentworth Miller és Ali Larter együtt fog szerepelni a készülõ új Resident Evil-filmben. Miller egy börtönben lévõ rabot fog alakítani."

Úgyhogy akkor talán biztosra vehetjük a hírt. ;) Egyébként szerintem sokan be fogják ezek után skatulyázni (már a L&O-rel kapcsolatban is olvastam ilyen véleményeket), úgyhogy végülis ebben igaza lehet Diának. ;)

Amúgy én kedveltem Ali Lartert a Hõsökben, úgyhogy örülök, hogy együtt fognak szerepelni (pedig szõke :P, de nem baj :D). ;)

Na én megyek is, mert most tényleg csak 'beugrottam'; jó étvágyat mindenkinek az ebédhez! :)
10/10
Alex27 2009 szept. 26. - 13:19:42 10/10
(11658/12971)
szerintem is sok helyen nem õ van, próbálták arc nélkül bevágni õt.
biztos sokat felvettek elõre, meg gondolom sok olyan is van, ami csak promotálás miatt van, az meg végülis majdnem mindegy,hogy mikor készítík. :)
10/10
Alex27 2009 szept. 26. - 13:15:53 10/10
(11657/12971)
én is gondoltam az angolra, az is több, mint a semmi, max. kicsit hosszadalmasabb lesz, meg fordítgatós, de legalább érteni fogom :D
10/10
Alex27 2009 szept. 26. - 13:14:23 10/10
(11656/12971)
én is csak 1 percre jöttem és jól itt ragadtam (bár most nem annyira mint általában szoktam/unk :D )de mindjárt szaladok is tovább :S

jééééé, nekem fel sem tûntek a *-ok :DDDDD
Azt tudtam,hogy Sarahval nem nagyon szimpatizált az elején, de Wentrõl nem tudtam... bár nem is gondokotam ezen. De talán azért ez jelent valamit,hogy 10*-ot adott :P ;DDD
könnycseppek 2009 szept. 26. - 13:14:01
(11655/12971)
(köszi, de végülis -mivel most hagyhatom a gépet (már másfél óránál tartok:-S)- épp most jön le a vége:-) aztán élesíthetem angol tudásomat, mert feliratot egyenlõre én sem találtam, a kíváncsiságom viszont már nagyon erõs:-D)

Különben meg szerintem már majdnem mindent láttunk 'Belõle':-D
könnycseppek 2009 szept. 26. - 13:11:17 Előzmény Alex27
(11654/12971)
Mikor elõször láttam ezt a reklámot, szinte biztos voltam benne, hogy csak az elején szerepel Went, a többi nem Õ. Mondjuk most is azt gondolom, hogy a közepén nem Õ látszik, de az újabb miatt, amit azóta feltettél, eszembe jutott
<-- ez a kép. Vagyis tényleg sokmindent elõre felve(he)ttek... már ha ez egyáltalán az, ami...;-D
:-)
10/10
sarahangel 2009 szept. 26. - 13:08:33 10/10
(11653/12971)
Tegnap este aztán végülis letöltöttem mégis, ma meg kiírtam dvd-re, aztán majd a tv-n fogom lenézni. Lehet, hogy keresek majd angol feliratot (az azért biztos lesz;)), és lenézem úgy is. Aztán majd valamikor jövök a véleményezéssel. :D;)

/Könnycseppek, ezt pedig Neked mondom: találtam olyan linket, aminek nem írhatom ide ki a nevét, de tudod, amit szeretünk. :D Ha érdekel, meg tudom adni (persze lehet, hogy már le is töltötted valahonnét ;))./
10/10
offtopic
sarahangel 2009 szept. 26. - 13:03:55 10/10
(11652/12971)
Halihó Neked is! Tök jó, hogy hárman is idõzítettünk, ilyen is ritkán van! :-) /Mondjuk én igaziból csak egy pillanatra akartam felnézni, de ha már itt vagytok, akkor naná, hogy 'muszáj' volt bejelentkeznem. :D;)/

/Dia ugye régebben nem igazán kedvelte sem Sarah-t, sem Wentet... ami persze nem is baj, hiszen ízlések és pofonok. ;) Csak annyiból érdekes a dolog, hogy aztán még jómúltkor azon mosolyogtam, hogy Sarah-nak megadta a 10 kicsi aranycsillagot, és ebbõl kifolyólag gondolhatta, hogy akkor most Went esetében is meg fogok lepõdni. ;) Persze az ember véleménye/ízlése idõvel változhat. ;)/