Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:20:15
(731/12971)
6.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:19:41
(730/12971)
5.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:19:03
(729/12971)
4.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:18:08
(728/12971)
3.a másik oldalról is
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:17:31
(727/12971)
2.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:16:51
(726/12971)
1.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:15:30
(725/12971)
megint bénáskodik a képfeltöltés.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:13:33
(724/12971)
Ezt akartam csatolni hozzá!
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 12:10:55
(723/12971)
Húúú lányok, minél elõbb írni kellene a Starbucksnak, mert nagyon készülõdik!!! Legyen még idejük megszervezni, hogy Wenty ott legyen a nyitásra!!!!!!!! :)))))))
Starbucks és társai Magyarországon

[origo]2008. 04. 05., 8:29Utolsó módosítás: 2008. 04. 05., 9:17
eszközök:

Megélénkült a magyar franchise-piac a kávézó-láncokat tekintve. A magyarok szeretik a kávét és a kávéházakat, ezt pedig több külföldi befektetõ is észreveszi. Egyszerre több nemzetközi hálózat is célpontnak nézte ki a magyar piacot, illetve több potenciális átvevõ is jelentkezett, hogy egy külföldön látott kávézólánc franchise-jogát szeretné megvásárolni.

A külhoni kávézók közül a legnagyobb érdeklõdés a Starbucks piacra lépését övezi. Az amerikai kedvenc ugyan nem franchise, de a rajongók örömére biztosan jön Magyarországra is. Azt, hogy pontosan mikor, még nem lehet tudni, az azonban biztos, hogy belvárosi, frekventált helyen nyitnák meg elsõ magyar egységüket. Az itteni nyitás illeszkedik a kávélánc átalakulási stratégiájába, amely az eddigieknél sokkal erõteljesebb globalizálódást preferál.



Na Anyu!!!Ehhez mit szólsz?????????????????????Nem is tudtátok mi???
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 11:53:05
(722/12971)
Na ha az én véleményemet kérdezitek:szerintem ez is kacsa.Mert õ ismeri Wentet,de nem árulja el milyen lányok tetszenek neki.Meg,hogy tul nagyok az elvárásai mi hétköznapi lányok,szóba se jöhetünk,olyan elvárásai vannak.Na de kérdem én milyen elvárások??Meg,hogy a szépséggel õt nem lehet megfogni,de egyszer meg az õ szájából hallottuk,hogy "a végén ugyis a nõiességükkel vesznek le a lábamról"
Vagy egy-két nõje volt csak.Hát hogyne persze,még a végén kiderül,hogy szüz és nekem kell megmutatni neki,hogy a pisilésen kivül mit kezdhet még a "csodalámpájával":DDDDD
Szerintetek??
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 11:45:30
(721/12971)
a@9.42, as far as i know, went has never been close to a gf-bf relationship of any kind, much less close to marrying anyone. Before all this fame, when i and his sisters were younger, they used to tell me how he’d have crushes on women who would turn him down because of shallow reasons. I’ve met Went through the years, and believe me when i say he has changed! He never looked the way he does now, so if you knew him then you’d understand why teenage girls and college girls turned him down. He had maybe one or two crushes in hgh school which went unreciprocated. But i know in college, he had quite a few crushes and the girls didn’t want him either, and i think that hurt him. After college and before PB, he also liked a couple of women he met and became friends with, but who didn’t want anything romantic with him. He’s never found it easy getting a woman in the past - i don’t know why either. I suppose we should ask those women who turned him down. Anyway, that’s also why he can’t understand why a little money and some fame has women wanting him now. I wouldn’t say he’s fussy, but his number one complaint is that these days he either meets intelligent women who are too “fast” for him, or he meets conservative women who bore him intellectually. I believe he hasn’t found the right woman yet. And before, when he did find women that fitted him and that he wanted, the women didn’t want him. And now, he has the additional thing of watching out who wants him for his money and fame too, so it’s not easy. He went on a date about 2 months ago, but it was a one time date, lasted 1 1/2 hours and he never called the girl again. So he does date, but he never dates all the way to becoming GF-BF. He’s also not the type to kiss or hold hands or go all the way with someone not his GF. He doesn’t do that with dates. I do know the type of woman he wants, and i won’t go into it, but just to say it’ll be very rare to find such a woman, that’s why he’s single. and sorry to disappoint you but i think most of us won’t fit into what he wants either, and he’s very stoic in what he needs in a woman. He won’t change his mind just because she’s “hot”! People who don’t believe me, you’re right, you can’t believe what people write over the net. I don’t usually post, but i happen to check this out because i like PB (not Went), and i saw the couple of lies. I also recognized Anon6 who posted wrong information at other sites, and so was inflamed enough to post. But you have every right not to believe me.


Na és ez pedig az eredeti,bemásoltam nektek,ha nekem nem hiszitek el.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 11:35:47
(720/12971)
folyt.köv.:

Went nem az a típus aki kézen fogna egy lányt vagy megcsókolná anélkül hogy a barátnõje lenne.Az író tudja hogy Wentnek milyen csajok jönnek be, de nem árulja el, viszont annyit elmond hogy nagyon ritka az olyan nõci aki felkelti Went figyelmét és ezért szingli a lelkem.És a kiscsaj elnézést kér és azt írja hogy közülünk úgy igazán senki se felel meg Went "követelményeinek".Went nagyon sztoikus abból a szempontból hogy mit vár el egy lánytól és ezeket a nézeteit nem változtatja meg csak azért mert egy csaj dögös.A végén azt írja hogy aki akar ne higyjen neki, de a neten feltûnõ irományoknak se dõljünk be. Nem szokott hozzászólni a dolgokhoz de mivel szereti a Pb-t és sok hazugságot olvasott Wentrõl ezért jelentkezett.

Na ennyi!:-)
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 11:32:43
(719/12971)
Na Csajok!Egy kis fejlemény.Találtam egy cikket ahol egy régi ismerõse nyilatkozik Went régi és ebbõl kifolyólag mostani szerelmi/avagy szerelem hiányos életérõl.megpróbálom nagyjából visszaadni.

Fordítás. Nagy vonalakban:-)

A "cikk" írója azt állítja hogy fiatalkorában ismerte Wentet.Went nõvéreivel gyakran beszéltek arról hogy mért dobják Wentit a csajok a randik után mindenféle mondvacsinált okokra hivatkozva.A csaj szerint Went nagyon sokat változott külsõleg és ha ismertük volna régen, akkor megértenénk hogy mért kosarazták ki a tinédzser és egyetemista csajok.Egy vagy két szerelme volt a középsuliba de mind viszonzatlan maradt.Fõsulin is volt náhány csaj, de elutasították Wentit, ami rosszul esett neki.A PB elõtt és a fõsuli után is találkozgatott csajokkal, volt akivel barátok lettek és voltak olyanok akik nem akartak kapcsolatot kezdeményezni vele.A múltban mindíg nehezen tudta becserkézni a csajszikat.A cikk írója nem tudja hogy miért volt ez így, szerinte a csajokat kellene megkérdezni akik kikosarazták Wentit. AZ író azt nem mondaná hogy Went kicsinyeskedõ lenne, de azokban az idõkben mindíg arra panaszkodott hogy a lányok akikkel találkozott vagy intelligensek voltak de túl gyorsak számára vagy konzervatívok és unalmasak.Ha mégis talált egy olyan nõt aki megfelelt az ízlésének, akkor a nõ nem akarta Wentit.Az író szerint Went még nem találta meg az igazit és ráadásul a csajok ma inkább a hírnevére vagy a pénzére buknak.Két hónappal ezelõtt Wentnek volt egy randija de csak másfél órás volt és nem hívta vissza a csajt.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 11:26:25
(718/12971)
Szia Könny!
Multkor átküldted nekem azt a Charity oldalt!Most volt idõm rendesen megnézni,multkor csak rápillantottam.Szóval arról lenne szó,hogy Went-nek a szülinapjára mindig küldenek a rajongók plüss macikat,kabalákat stb.és azt kéri a rajongóktól,hogy ezt az összeget inkább az Unicefnek utalják,és igy seegitsenek a gyerekeken.És azt tervezik a fanok,hogy csinálnak egy listát azoknak a nevével akik hozzájárultak több-kevesebb összeggel a gyerekek megsegitésén.És Went maga is utalt 5000dollárt a szervezet számlájára,ami nagyon gáláns,nemes felajánlás a részérõl.Ami szerény számitásaim szerint nem kevesebb mint 900.000ezer forint.Na hát kb ennyi.Ez nagyon becsülendõ dolog a részérõl,hogy ilyenre biztatja a rajnogóit,mert lehet,hogy nem tud mindenki adni,de hát az itteni fanok legalább nem McDonalds-ra költik a pénzüket.Egyszóval Bravo Went!Kalapom elõtted!!!!!!
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 11:09:04
(717/12971)
no comment
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 11:01:08
(716/12971)
Bree-gee!Ezt megint csak neked!!!Nehogy azt mondd,hogy mindig csak Anyunak akarok kedveskedni!:DD
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 10:39:55
(715/12971)
Még egy pillanatkép a vizes jelenetbõl.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 09:56:07
(714/12971)
Jobb felsõ kép kicsit vicces.Fázhattak a fiuk.
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 09:42:42
(713/12971)
na a képet lehagytam.bocs
Evibaba001 2008 ápr. 08. - 09:41:59
(712/12971)
Majd én megvigasztalom!