Téma: X-akták

bitten 2012 jan. 29. - 12:40:28
(941/1721)
A posta költség mennyi szokott lenni általában? Nem tudom, szerintem lehet hogy én is felhívom a forgalmazót! Megtudnád adni a telefonszámukat? Esetleg az e-mail cím se lenne rossz alternatíva.
sijan55 2012 jan. 28. - 17:27:51 Előzmény bitten
(940/1721)
Szia!

Én írtam egy e-mailt az Intercomnak, és pár nap múlva jött rá a válasz....igaz fel is hívtam õket, de végül e-mailben válaszoltak. Amúgy ritkán szoktam forgalmazóknál érdeklõdni, nincs nagy tapasztalatom, de hát ez a kedvenc sorozatom...
sijan55 2012 jan. 28. - 17:25:26
(939/1721)
Szia!

Hány DVD-re férne rá DivX-ben a 4.-9. évad magyar szinkronnal? Illetve szeretném megkérdezni, hogy ammennyiben vállalom a DVD lemezek térítését, úgy megkérhetnélek e, hogy átmásold nekem?
bitten 2012 jan. 27. - 19:57:25 Előzmény sijan55
(938/1721)
Az elsõ két évad van meg, de letöltve, 350 Mb/ rész méretben, Divixben. A minõség hagy némi kívánni valót maga után, ráadásul a digitális dobozom is vacakol vele. ezért gondolkoztam rajta hogy megveszem. Nézegettem mostanság a Mediaban, tényleg lehet õket kapni, a legelsõ évad 7990 Ft-s árcímkével volt ellátva, de megvárom amég a miami vice sorsára jut a dolog, és 1990 Forint lesz egy évad, mert piszkosul le vagyok égve. Tényleg, a forgalmazókkal ti hogyan szoktátok felvenni a kapcsolatot? Mert mindenhol érdeklõdtem már a Miami Vice 5. évadja után hogy van-e magyar honban, de még csak letölteni se tudom a netrõl, a külföldi rendeléstõl meg tartok egy kicsit, a rossz tapasztalatok miatt.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 27. - 11:07:42 10/10
(937/1721)
Nekem is. :D
sijan55 2012 jan. 27. - 10:06:25 Előzmény bitten
(936/1721)
Szia!

Dehogy haragszom,semmi gond..tényleg!

Amennyiben az eddigiekbõl indulunk ki kb. 8000Ft/évad áron lehet megvásárolni majd õket, DE... Saturn, Media Markt le szokta árazni álltalában nem sokkal a megjelenések után.....4-6 ezer forint közé. Nem tudom, hogy neked megvan e már az elsõ három évad, de azokat még most is meg lehet venni neten, de ha körbetelefonálsz Mediákba...Saturnokba...még lehet, hogy ott is fellelhetõek. Szóval érkezni fognak a fennmaradó magyar szinkronos évadok is, ez biztos, de, hogy milyen tempóban az nagy kérdés. Szerintem idén egy 4. biztosan....és talán egy 5. is várható. Aztán lehet, hogy csoda történik és felgyorsul az ütem.
bitten 2012 jan. 26. - 14:42:52
(935/1721)
Szia, ne haragudj, csak nem voltam gépközelben. Ma holnap elküldöm. Adnál légyszíves egy e-mail címet? Egyébként valakinek nincsen kedve megvenni felesbe az egész pakkot, cakk um pakk, aztán átmásolgatnánk egymásnak. Na?
bitten 2012 jan. 26. - 14:40:29
(934/1721)
Szia!

Elõször is ne haragudj, nem akartam kötekedni, se meghazuttolni téged, valószínûleg rosszul tudtam, nem vagyok nagyon otthon a témában. Egyébkétt milyen árazásra lehet számítani? Lehet hogy megvenném az egészet.
sijan55 2012 jan. 26. - 10:00:30
(933/1721)
Igen, valóban meg lehet rendelni minden évadot DVD-n angol nyelven külföldrõl, én a magyar szinkronos kiadásokról beszéltem, ami jelenleg a 3.évadnál tart...2010-ben jelent meg az elsõ kettõ, tavaly a 3.és....ha az infómból kiindulunk, meg a tempóból akkor idén május körül jöhet a folytatás...legalábbis az Intercom ezt nyilatkozta, hogy folytatják mindenképp.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 26. - 06:18:41 10/10
(932/1721)
az email-edre kérd a linket, mert ezek a szemetek még onnan is kimoderálják, szerintem olvassák a privát üzeneteket is, különben ezt nem tehetnék meg, rendõrségi ügyet lehetne csinálni belõle ha tudnánk bizonyítani, de kinek hiányzik a sok macera, olvasgassák csak :D
K_Gábor 2012 jan. 26. - 00:21:05 Előzmény _Freddy_
(931/1721)
Köszi az infót.
K_Gábor 2012 jan. 26. - 00:20:44 Előzmény bitten
(930/1721)
Helló! Elküldenéd légyszi az oldalt, amirõl beszéltél?
Köszi
bitten 2012 jan. 25. - 17:10:58 Előzmény sijan55
(929/1721)
Hali!

Mindegyik évadot lehet kapni DVD-n, én legalábbis így hallottam.
sijan55 2012 jan. 25. - 11:15:06
(928/1721)
Üdvözlet mindenkinek!

Régi (lassan másfél évtizedes) rajongója vagyok a sorozatnak. Most, hogy újra vetítik én is újra nézem, bár jónéhány rész megvan és a neten is néztem a közelmúltban online a legkülönbözõbb részeket. Néhány közérdekû információt és véleményt szeretnék megosztani veletek. Nemrég (pár napja) volt egy levélváltásom az Intercommal a sorozat DVD kiadásával kapcsolatban, ahol jelezték, hogy "Mindenképpen szeretnénk folytatni a sorozatot, de egyelõre nem tudunk pontos információkkal szolgálni a megjelenéssel kapcsolatban." Személyes véleményem az, hogy az eddigi tempóból kiindúlva kb.április-május környékén számíthatunk egy 4. és eseteleg egy 5. sorozatra DVD-n.
Néhány megjegyzés Mulder-Scully kapcsolatra vonatkozóan (szeretem boncolgatni ezt a témát): Nos, ha reálisan gondolkodom és tényszerû következtetéseket vonok le a sorozat idõsíkjáról, akkor teljesen világos, hogy a 7.sorozat "je souhaite" vagy méginkább az "all things" címû epizódokban történt "valami" kettejük között, ugyanis semmi értelme nem lenne a másodjára szóban forgó epizód bevezetõ képsorainak...azért itt valamit közölni is akartak a sorozat készítõi....és ezzel persze magyarázni lehetne a néhány résszel késõbb kiderülõ terhességet is. Én úgy gondolom, hogy a 8. sorozat utolsó epizódjától kezdve "Exsistence", Õk valójában egy pár, amit Scully 9.sorozat beli viselkedése valamint a sorozatzáró epizód "The Truth" is megerõsít kétséget kizáróan.
A második mozifilm valóban kissé elnagyoltan kezeli kettejük kapcsolatát (is) és szerintem ebben rendezõi hibák szép számmal vannak, azonban a film végén egyértlemû, hogy együtt vannak, és gondoljunk a fõcím végi csónakos jelenetre...azért azt ugye senki sem gondolja, hogy az egy baráti nyaralás....

Egyébként valóban jól jönne egy 3. mozifilm....abban sok mindent le lehetne zárni...én arra gondolok, hogy egy igazi akciós-összeesküvõs story lenne az igazi, amibe még Williamet(gyermekük) is bele lehetne szõni, a végén pedig egy nagy happy end-el, persze addíg le kell hogy rágjuk mid a tíz körmünket...szóval egy nagyon ütõs történetre lenne szükség. Én azért elképzelhetõnek tartom a megvalósulást esetleg az idén, hisz pár hónappal ezelõtt még többen a sorozat készítõi és a fõszereplõk is így nyilatkoztak, valamint idén decemberben van a sorozat mitológiai csúcspontja....tehát amennyiben elkészûl....arról április-május környékén legkésõbb hallanunk kell biztos infókat!

Üdv!
bitten 2012 jan. 23. - 17:54:56
(927/1721)
Szia, privátban mindjárt elküldöm az oldalt, de ha mégse érkezne meg a levelem, emlékeztess, és elküldöm. Egyébként mindegyik rész le van szinkronizálva. Még a filmek is, csak éppen majdnem 300 részt nehéz részenként leszedegetni.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 23. - 05:11:03 10/10
(926/1721)
Én csak magyar szinkronos részeket láttam eddig. De olvasd el a privát üzenetem.
K_Gábor 2012 jan. 23. - 00:22:43 Előzmény _Freddy_
(925/1721)
meg tudnád mondani, honnan szedegeted le? Vannak magyar szinkronos részek is? Sajnos pár éve megszûnt az az oldal, ahonnan szedegettem korábban. :(
_goldie_ 2012 jan. 22. - 21:27:58
(924/1721)
Ennek örülök.
Igen.
Most lebuktam! :D
G.H.
bitten 2012 jan. 22. - 19:09:26
(923/1721)
Nézz hülyének, de nekem az a gondom a módszerünkel, hogy sokszor mire újra odajutok, hogy ráérnék megnézni 2-3 részt, már nem nagyon emlékszem hogy mi volt az elõzõ részekben, mert a múlt héten ilyen e-mailt kellett küldenem, a kis jóskának össze akadt a bajsza a nagy gyurival a házunk elõtt, és le kellett állítani õket, meg hasonlók..
offtopic
Rhaegar 2012 jan. 22. - 18:59:18
(922/1721)
Igen-igen.. mondhatni, hogy nagyon közel állok a döntés meghozatalához és ebben a válaszod sokat segített.

Mondták már neked, hogy meggyõzõen érvelsz ?!

Rendben Goldie Hawn!
Nem csempészek vallást ebbe a sorozatba!