Téma: X-Faktor

Castia 2013 okt. 15. - 13:30:34
(519/1899)
Szerintem itt még nem az volt az indok, hogy ki a nagyobb ellenfél. Kíváncsi is leszek rá, hogy ez majd mikor jön elõ, úgy 4-5 kiesõ után már lehet rá számítani, az elõzõ gárda is akkor kezdte el nyírni a másik versenyzõit, addig mindenki szép és ügyes volt. Tóth Gabi már korábban is kijelentette, hogy Anikó az egyik kedvence, az õ szavazata biztos volt; Geszti valószínûleg nincs annyira oda érte, de õ meg szerintem egyelõre nem akar ujjat húzni Alföldivel, így a könnyebb ellenállás irányába ment. Meg egyáltalán, az MDC tagjainak még a keresztnevét se tudom, Aniston Anikó viszont bulvárszempontból a leginkább felépített a lányok, sõt jóformán az összes versenyzõ közül, belé sokkal több energiát fektettek, egyértelmû volt, hogy nem hagyják veszni. Nem hiszem, hogy számítottak volna arra, hogy az utolsó kettõben lesz, és láthatóan õ maga se számított rá.
Leen 2013 okt. 15. - 12:57:02
(518/1899)
De ez egy másik történet :P
Leen 2013 okt. 15. - 12:55:08
(517/1899)
Az lehet, de szerintem normális, épeszû nõ nem jelentkezik ilyen szutyokba, mint VV, Éjjel-nappal Bp. meg hasonlók. Ami pedig a legszomorúbb az egészben, hogy õket "sztároknak" hívják, pedig nem tettek le semmit az asztalra.
2/10
Semprini 2013 okt. 15. - 12:43:36 2/10
(516/1899)
Hát ezt nem értem én se, ráadásul míg a retken az összes Való világot pasik nyerték, addig a TV2-n mindkét Big Brothert csaj! Tehát nemcsak a tehetségkutatókra, hanem még a szimpla valóságshowk-ra is igaz, hogy a reteklubon nem terem babér a nõknek! :-(
Leen 2013 okt. 15. - 12:37:04
(515/1899)
Igen, tudom, én csak az RTL-re értettem :)
De hogy lehet ez, hogy a TV2-n lányok is tudnak nyerni? Nem hinném, hogy teljesen más szavazóközönség lenne azon a csatornán...
2/10
Semprini 2013 okt. 15. - 12:27:35 2/10
(514/1899)
" sosem nyerte meg még nõ ezt a versenyt (bár máshol sem diadalmaskodott lány)."
De ez csak az RTL-klubra igaz, hiszen a Tv2-n a hat Megasztárból négyet, azaz a kétharmadát(!!) nõk nyerték (Tóth Vera, Ruzsa Magdi, Tolvai Reni, Radics Gigi), az utolsó kettõt zsinórban. Nem tudom, hogy a retekklubon miért nem nyerhet nõ soha, se Csillag születiket, se X-faktort, se semmilyen más valóságshow-t.
Leen 2013 okt. 15. - 12:14:19
(513/1899)
Szerintem nem pusztán arról volt szó, hogy Anikó a zsûri kedvence. Ebben az is közrejátszhatott, hogy a többi mentor az MDC-ben nagyobb ellenfelet látott, mint a lánykában. Mindenki tudja, hogy a szavazók legnagyobb része nõ, és ebbõl sok a tinilány - és a bugyifaktor ugye fontos a továbbjutáshoz. Plusz lehetséges, hogy direkt a fiúk kiszórásával próbálnak teret adni a nõi versenyzõknek, hiszen sosem nyerte meg még nõ ezt a versenyt (bár máshol sem diadalmaskodott lány).
Bornbela 2013 okt. 14. - 23:53:05
(512/1899)
Kedves Henri és Ezüstliliom!

Nagyon örülök, hogy osztozik a véleményünk Bátky Zolit illetõen. Íme Zoli honlapja, ott a komplett diszkográfiáját is megtaláljátok:

http://bzmusic.hu/?page_id=1108&lang=hu

Hát, Ezüstliliom, egyik korábbi hozzászólásodra hivatkozva, nem hittem volna, hogy az X-Faktor topikban egyszer majd a Fates Warning zenekar nevét fogom találni! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Totális respekt Neked! :))))
(Koncert jó volt?:)))))

Ja, és ajánlom még becses figyelmetekbe a következõ zenekarokat is:

Dream Theater - tõlük nagy kedvenc:

http://www.youtube.com/watch?v=V6k1VdgNeKE

(Figyeljétek a gitárszólót, Petrucci eszméletlen!!!:))), illetve:

Evergrey.

Egyik kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=TQ8PXXrCasE

De amúgy napestig sorolhatnám a kedvenc zenekaraimat... :)))

Hátha más is kedvet kap hozzájuk... :)))))
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 14. - 22:42:57
(511/1899)
és vundársõn:)
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 14. - 22:15:25
(510/1899)
Hülye, mushi eszenyire hasonlít:)
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 14. - 22:10:13
(509/1899)
Köszönöm, errõl beszéltem:)
Castia 2013 okt. 14. - 19:34:23
(508/1899)
Mivel a zsûri egyik kedvencével szemben kellett kiállniuk, így onnantól kezdve biztos volt a sorsuk. Ráadásul nem is jó dalt választottak párbajra, egy sima akusztikus számmal kellett volna kiállniuk, ahol a két gitáros tud gitározni, ha már ezért vannak ott. Így, hogy csak díszként tarthatják a kezükben a hangszert, nem sok értelme van a zenekarosdinak.
Ezüstliliom 2013 okt. 14. - 15:11:36 Előzmény olahmiki1959
(507/1899)
Azt hiszem, a párbajban stressztûrésbõl vizsgázott a két versenyzõ, és Anikó került ki belõle gyõztesen. A srácok úgy jöttek ki a színpadra, mint akik már fel is adták. Oda volt a "szemcsillogás". És ezzel meg is pecsételték a sorsukat.
offtopic
Ezüstliliom 2013 okt. 14. - 15:08:09
(506/1899)
Viszont az a nagy különbség köztünk, hogy én nem is beszélek alpári hangnemben másokról, hanem megadom a tiszteletet. Aki másokról sértõen nyilatkozik, az vegye a bátorságot hozzá, hogy szemtõl szemben mondja az illetõnek.
Ezüstliliom 2013 okt. 14. - 15:05:31 Előzmény olahmiki1959
(505/1899)
Kövezz meg, Miki, de nekem tetszett Anikó produkciója. Szerintem nagyon eltalálták a dalt, illett hozzá, és tetszett a megjelenése is.:) És Tünde is szimpatikus, az õ éneklése is tetszett. Elismerem, hogy nem a legjobb hangúak, nem a legtehetségesebbek, de számomra jó hallgatni, nézni õket. Mondjuk én ahhoz az elegáns, zöld blúzhoz nem adtam volna Tündére egy szakadt farmert.:/

A Fat Phoenixet illetõen egyetértek Veled. Vártam, hogy kiessenek, Márkkal és Marcell-lal együtt. Szomorú, hogy olyan valaki foglalja itt a helyet, aki nem ad bele mindent - gondolok itt az utóbbira.

Az élmezõnyt tekintve is egyetértünk. És hát ez a ByTheWay! Tényleg kimagaslóan jobbak voltak most mindenkinél. Õk voltak az egyedüliek, akiknek a produkciója alatt nem kalandozott el a figyelmem, odaragasztottak a képernyõ elé, és úgy voltam velük, mint Alföldi: "Mégegyszer!":) Eleve nagyon szeretem a vokálos zenéket, fõleg ha ilyen tisztán éneklik, és még a körítés is ilyen szórakoztató hozzá. Vajon melyiküknek van a bársonyos, mély hangja? Az külön simogatta a fülemet.

"Valami eszméletlen volt, nekik ott KELL lenniük a döntõben, vagy végleg leveszem a kezem a mûsorról...:)))"

Na, most nagyon megijesztetted õket.;))))
offtopic
grace08 2013 okt. 14. - 14:55:41
(504/1899)
Mert amúgy téged ezüstliliomnak hívnak? :) Gondolom nem
Az,h névtelenül vitatkoznak itt emberek,nem jelenti azt, h szemtõ
szemben nem tennék meg. Ez egy netes fórum, lépjünk már túl ezen.
Itt az érvek ütköztetése a lényeg,nem az emberek személye.
Az,h ki milyen stílusban teszi, már egy más kérdés.
Ezüstliliom 2013 okt. 14. - 14:48:55 Előzmény mapk
(503/1899)
"Inkább az Eszenyire hasonlít."

Milyen igazad van!
offtopic
Ezüstliliom 2013 okt. 14. - 14:46:48 Előzmény szabyy
(502/1899)
"Mennyi intelligencia szorult itt egy pár hozzászólóba...."


Sajnos semennyi.:( De itt élik ki a nyomorukat, névtelenül, mert szemtõl szemben nem mernék. Én már át is ugrom Henri Ducard és Aki bújt... hozzászólásait.
offtopic
Ezüstliliom 2013 okt. 14. - 14:39:10 Előzmény stenmore
(501/1899)
""Mond el nekem kérlek, mûveletlen paraszt vagyok.."
De legalább az önkritika megvan:),és ez is valami."

Ha semmi másban nem is, de ebben speciel egyetértünk.
Ezüstliliom 2013 okt. 14. - 14:38:09
(500/1899)
Aha. Legjobb vízvezetékszerelõ... Mert Te azt szórakoztatónak találnád? Ühüm...

Amúgy abban igazad van, hogy nincs már szükségünk több új sztárra. Szerintem pl. inkább jó szerzõkre lenne szükség a sok "sztárunk" számára.