Téma: X-Faktor

Castia 2013 okt. 13. - 09:25:01
(419/1899)
Álszentségbõl. Ha nem néznék, hogy tudnának kellõképpen felháborodni rajta és aztán hosszan kifejteni a magasabbrendû véleményüket? ;)
perry 2013 okt. 13. - 09:19:02
(418/1899)
Ahogy írod vagy mit tom én :)
perry 2013 okt. 13. - 09:18:10
(417/1899)
Na most képzeld kedves fo.ma, annyira szégyenlem magam , hogy lealacsonyodtam egy ilyen szintû mûsorhoz, igaz megpróbáltam magam leláncolni a fürdõszobába és fülembe viaszt, nota bene forró ólmot önteni de nem lettem az énekes Vazul.
Semmi sem segített, letéptem láncomat orvosom , gyógyszerészem nélkül eltávolítottam meggyötört fülembõl a viaszt és ólmot , egyszer csak a tv-elõtt találtam magam. Arról nem is beszélve, hogy mennyire jól esik a másik favoritját bemószerolni.
Igen , gyengék vagyunk és esendõek, elbuktunk a magas mûvészet nagy tesztjén, ó bocsájts meg nekünk fo.ma.

A leírt történet nem a valóság szüleménye, minden benne levõ személy kitalált, az ezekbõl történõ károkért a hozzá szólás írója felelõsséget nem vállal.:)
mapk 2013 okt. 13. - 09:17:22
(416/1899)
:D O.K., o.b. :D
perry 2013 okt. 13. - 09:10:12
(415/1899)
Roppant 1xrû, rahedli szolgáltató, gyártó szponzorálja a mûsort. Ezért volt Sony füles és walkman a mentorházban, Telenor címkés roppant okos telefonok a versenyzõi spotokban. Ruhák és kiegészítõk az Amnéziától stb.stb.
perry 2013 okt. 13. - 09:05:57
(414/1899)
"Azt továbbra se értem, hogy akinek Krasznai tündét kiemelkedõen jónak hallja, annak mi tetsziuk bene,"
Ez bizony úgy történhet, hogy nem vagyunk egyformák, valamint nem a te izésed, hangi érdeklõdési körödön belül közlekedünk. Mivel nem vagyok konzervatóriumi zenei képzettséggel felvértezve, viszont ez a kissé rekedtes blúz vagy nekem még inkább jazz hangi alaptónus bejön, van benne valami egyedi és nem összetéveszthetõ , talán ez a 2013 s adások nagy hozadéka, hogy hellyel-közzel egyedi hangok vannak.
Persze azzal semmi gond sincs, hogy neked ellenszenves, még azt is írnám, hogy ez a jó mert sokfélék és sokszínûek vagyunk.
mapk 2013 okt. 13. - 08:53:20
(413/1899)
Én nem értettem miért mindig a telenor-os iPadokat mutogatták, itt mindenki annyira megjött, az O.b. találóbb lett volna.
fo.ma 2013 okt. 13. - 08:12:42
(412/1899)
De most komolyan! Van még aki ezt nézi?????????
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 13. - 02:00:16
(411/1899)
és ezt miért nekem írod?
andros 2013 okt. 13. - 00:47:40
(410/1899)
csak elmondom,amit akarok,a vihar lecsendesedett,kidûhöngte magát,most én jövök..,
egy bölcs azt mondta:,,Minden jól van a teremtés egészében"
hát az lehet,de a Mindenben levõ x-faktorban sehogy sincs rendben semmi-egyéni szemléletmód,szemûveg:tóthgabi(mindenkit kisbetûvel írok)a lehetõ legrosszabbakat vitte magával(amikor botond manó lett volna a nyerõembere),szikora mintha eltévedt idegent játszana,a szó szti egyûtteseket nem vitte magával,választását késõbb bánni fogja,geszti mintha elk.rv.lt volna,nehezen emészthetõ számomra,hogy mennyire a hamis reklámvilág foglya,mennyire nyerni szeretne mindenképpen,csókosokat tovább juttatva,alföldi a legautentikusabb,miatta még van némi színvonal is,lilut nagyon nem kedvelem,pedig nem ártott nekem semmit sem,
a mûsor nivója siralmas,a mai produkciók nem gyõztek meg,tjképpen erõlködnöm kellene kedvencet találni,de az régen rossz,amikor ehez folyamodnék,
s mindez azok után,hogy a magyar focit megalázták tegnap,hogy bmerre nézek minden hamis és ,,agymosott"tevékenység eredménye,nyájszellemiség- mindenhol sorbanállással,alá-fölérendezettségi viszonyok,hatalmi játszmák erõfitogtatása,sehol egy õszinte,autentikus,önmagát maradéktalanúl átadó megnyilvánulás,sehol a reménycsillag..,hamis hírekkel való rémisztgetés ûstökösökrõl,nem is folytatom,
s közben mégis Minden jól van a teremtés egészében:-)..talán a lineáris elmefelfogás szûklátóköre,a többdimenziós lét eltitkolása-látattja azt,ami nem tetszik,talán más szemûveg kellene,ideje beûlnöm egy 4d-s moziba:-)
2/10
Semprini 2013 okt. 13. - 00:17:19 2/10
(409/1899)
Ez abszolút nem újdonság, a lányok mezõnye eddig mindegyik faktorban erõsebb volt mint a fiúké, pontosabban több volt köztük a kiemelkedõen jó, más kérdés, hogy nem tudtak nyerni valami miatt. Én már nem reménykedek, hogy most megtörik a jég, de nagyon örülnék neki, ha így lenne.
mulao 2013 okt. 13. - 00:11:13
(408/1899)
Igaz talán a jó kifejezés túlzás, a hallgatható kategória pontosabb. Tündében az tetszik, hogy át tudja élni, amit énekel. Viszont tényleg kezd fárasztó lenni, hogy folyton emlegetik a múltját. Egyetértek, idén elég kiegyenlítõdött a mezõny, nehéz megtippelni ki fog nyerni. Sõt mintha a lányok most erõsebbek lennének a fiúknál, talán még az átok is megtörhet és végre lány nyer, nem fiú.
sulmona 2013 okt. 13. - 00:04:40
(407/1899)
Falusi lady gaga???Kire gondoltál??? Csak nem Tóth Gabira? Ha igen, látom ritka irigy ember vagy. Gabi még ugyan jól csinálja a mentori feladatát. Értelmesen beszél, jókat mond. Egyáltalán nem utánozza Alföldit. Kicsit jobban figyelj máskor...
Seven7Crown 2013 okt. 12. - 23:43:55
(406/1899)
Márk remélem tovább megy, és mégegyszer nem kap ilyen szar számot, ami szerencsétlenségére így lehúzta a produkcióját.
Dóra, pedig a legjobb volt, bár az is igaz, hogy a szám elején megcsúszott a hangja.
És nagyon jó lenne, hogy ha Geszti harmadik szereplõjének soha többet nem emlegetné fel senki a múltat, mert nagyon fársztó.


A falusi lédi gagának, pedig mem kellene ilyen feltünõen Alföldit majmolni.
Bár elhiszem, hogy roppant nehéz dolga van, mivel sok mindent nem tud magától kinyögni!:D
2/10
Semprini 2013 okt. 12. - 23:36:52 2/10
(405/1899)
Nagyjából egyetértünk, amint azt már korábban is Írtam, a mostani mezõny sokkal kiegyenlítettebb mint bármelyik korábbi, igaz, több a közepes, de nincsenek olyan extrém rosszak se benne mint korábban (KLNorbi, VCS, JFK, PJZ).
Azt továbbra se értem, hogy akinek Krasznai tündét kiemelkedõen jónak hallja, annak mi tetsziuk bene, szerintem az egyik legirritálóbb nõi versenyzõ a mûsor történetében, a hangszníe kifejezetten randa, szõrös, és ellenszenves a kisugárzása.
Eckert Anikó valóban meglepett engem is a korábbiakhoz képest, mintha lement volna a boltba hangért, vagy nem tudom, de azért a JÓ-tõl ez még igen messze volt, de most már nem tûnik annyira reménytelennek mint az elsõ produkviói alapján, az angol kiejtése is sokat javult.
mulao 2013 okt. 12. - 23:29:09
(404/1899)
:)
reay 2013 okt. 12. - 23:25:03
(403/1899)
Grat az rtl-nek, hogy ezt a két mûsorvezetõt tették be az X-be. Lilu valamikor régen még el is ment, bár kedvencem akkor sem volt. Nekem túl sok volt belõlük, nem idevalóak. Dórit bírom eddig a legjobban, és a dalválasztása is tetszett. Az a hang ami van neki.. pont az én füleimnek való, nagyon tetszetõs :) Az arca olyan különleges, nem egy klasszikus szépség, de még ez is tetszik benne.
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 12. - 23:24:38
(402/1899)
ahhoz képest, h 4éves vagy...:)
mulao 2013 okt. 12. - 23:19:10
(401/1899)
Pozitívan csalódtam, azt hittem megint mindneki olyan rossz, hamis és unalmas lesz, mint tavaly. Ehhez képest elég vállalható volt az 1. élõ show.

Az 1. élõ show után nekem így tetszettek:

Legkiemelkedõbbnek õket mondanám: Batánovics Lili, Csordás Ákos, Danics Dóra, Krasznai Tünde

Jónak õket mondanám: Eckert Anikó, MDC, Péterffy Lili, Szabó Ádám

A leggyengébb szerintem Tóth Marci és a Fat Phoenix volt. És nem igazán tudom hova tenni Bozsek Márk és a ByTheWay produkcióját.
10/10
tixtina 2013 okt. 12. - 23:17:50 10/10
(400/1899)
Azt nem értem,hogy akik egyes,kettesre értékelik a mûsort,azok minek nézik???
Unalomûzésre??