Téma: X-Faktor

Seven7Crown 2013 okt. 26. - 23:40:04
(659/1899)
A Geszti, pedig teljeses hülyüt csinál B.Márkból ezekkel az ócska dalokkal.
A srác tudna jobbat is, de a jó számok mégis a két lánynak jutnak.
olahmiki1959 2013 okt. 26. - 23:36:21
(658/1899)
Én egyre inkább a zsûri áradozásaitól kapok hideglelést.
Hallhatóan hamis, erõtlen, stílustalan, gyenge elõadásokat magasztalnak fel, érdemtelenül, és érthetetlenül...

A másik probléma, - ami miatt a mai este sokkal gyengébbre sikerült, mint mondjuk a múlt heti, - hogy nagyon rossz, az énekesek egyéniségétõl távol álló, vagy tök ismeretlen számokat válogattak ki nekik a mentorok, amikkel nem nagyon tudtak mit kezdeni.

A Fat Phoenix produkciója - Kylie Minogue amúgy is gyengécske számát ebben a felfogásban elõadva, - kataszrofálisra sikerült, az egész este legrosszabb elõadása lett.
Ebben a nótában, - mint Kylie Minogue, Beyoncé, vagy Shakira legtöbb számában és klipjében - az az érdekes, az a poén, hogy van egy kellemes, abszolút felejthetõ dallam, amire az adott énekesnõ tekergeti és riszálja a baromi formás fenekét.
És ezzel nagyon jól meg lehet élni a világban...
(Mondjuk, Beyoncé és Shakira énekelni is tud, azt ezért ne vitassuk el tõlük...)
A Fat Phoenix elõadásából pontosan ez a fenékriszálás hiányzott, - ami valamennyire megmenthette volna ezt a siralmas produkciót, - helyette két nagyon gyenge "zenész", (közülük az egyik közepes énekes) szerencsétlenkedésének lehettünk a tanúi.
Hogy ez kinek az ötlete volt?...
Az egész mûsor gyalázata, hogy ez a két srác egyáltalán itt lehet a legjobbak között!...

Eckert Anikó számából semmi nem maradt meg bennem, idõnként hamiskás volt, idõnként erõtlen, jó lenne már elköszönni tõle, õ is azok közé tartozik, akik abszolút érdemtelenül vannak itt.

Csordás Ákos még mindig nem találja a saját hangját, éneklés helyett a mentora ráerõlteti ezt a bömbölõs, nagyhangú, lehengerlõ macsó figurát, pedig azzal a mély, bársonyos hanggal nagyon jó lírai, érzelmekkel teli számokat is elõ lehetne adni.

Péterffy Lili száma kellemes volt, a két gitáros nagyon ízlésesen kísérte, összességében tetszett.

Nem tudom, milyen szempontok alapján választják ki a mentorok a versenyzõik dalait.
Bozsek Márk száma valami egészen hihetetlenül rossz volt, dallamtalan, egysíkú, semmi nem történt benne, siralom, hogy ennyire nincs manapság jó szerzemény, vagy csak ilyen szerencsétlenül válogatnak a mentorok?...
Nagyon nagy tanulság volt viszont, - és ez a késõbbiekre is baljós árnyékot vethet, - hogy Márk teljesen mindegy, mit csinál, mennyire gyenge a produkciója, a nézõtéren ülõ lányok szétverik a házat.

Batánovics Lili - aki a nagy kedvencem, - ma sajnos nem volt igazán jó.
Nem az õ hibájából!
A mentora, Alföldi Róbert erõltetett rá egy tõle teljesen idegen zenei stílust, ami láthatóan nem volt az övé, nem is tudta igazán megoldani a feladatot.
Lili nagyon jól énekel, helyes arca van, temperamentumos, érzi a zenét, a ritmust, teljesen felesleges elvont, világmegváltó gondolatokat tartalmazó számokat énekeltetni vele, mert azokban soha nem fogja jól érezni magát.

Szabó Ádám idõnként éneklés helyett üvöltött, ami nem tett jót ennek a nótának.

Ma nekem Danics Dóra elõadása tetszett a legjobban, - függetlenül attól, hogy Dóra mennyire szimpatikus, vagy mennyire nem, - nála éreztem, hogy "történik" valami a színpadon, megérintett az elõadása, - nem utolsósorban, a dal mondanivalója miatt.
Ebbõl is kiderült, mennyire sokat számít a jó dalválasztás...

A ByTheWay abszolút profi társaság, már most nyugodtan felléphetnek bárhol, készen vannak, kristálytisztán énekelnek, szórakoztatóak, remélem, az elsõ háromban végeznek.

Krasznai Tünde ma nagyon akart, túlságosan erõlködött, emiatt idõnként fölé is csúszott a hangja, sokszor ének helyett bömbölés lett a dologból.
Kevesebb több lett volna.

Holnap, remélem, végre, végre kiesik a Fat Phoenix, bár a nézõtéren ülõ lánykák õrjöngését hallva, - amikor valamelyik fiú énekes tûnik fel a színpadon, - kissé aggódom...
Ugyanis, már régóta egyértelmû, hogy az sms-ek nem a "teljesítményre", hanem a külsõ megjelenésre és a szimpátiára érkeznek.
Akkor pedig bármi megtörténhet...
elizabeth 2013 okt. 26. - 23:35:42
(657/1899)
Jól tudtad, de azért még nem kell õket utálni.
Seven7Crown 2013 okt. 26. - 23:33:22
(656/1899)
Az Alföldi Robi tömzsi versenyzõje mit énekelt némileg hamiskásan?
Azt tudom, hogy a dal kb.2003-as, csak az volt a gond, hogy nagyon mélyen kezdte, pedig szebben is tudta volna énekelni, ha még az elején elkapja!
szonya1 2013 okt. 26. - 22:13:29
(655/1899)
Én úgy tudtam a dobos az õ gyerekük.
szonya1 2013 okt. 26. - 22:12:35
(654/1899)
Ma semmiképpen, max holnap, de akkor remélem mindenképpen :)
2/10
Semprini 2013 okt. 26. - 22:05:52 2/10
(653/1899)
Ha holnap nem párbajozik (és esik ki) a Fatfõnix, nincs igazság, A másik párbajozó Eckert, Bozsek vagy Krasznai lehetne mondjuk, õk voltak a leggyengébbek sztem.
Három jó produkciót hallottunk ma este: Danics Dóri, Péterffy Lili és Batánovics Lili - ahogy az elõre sejthetõ volt. A többi közepes v annál rosszabb volt.
zsu_zsanna 2013 okt. 26. - 22:01:55
(652/1899)
Miért érzem unalmasnak a mûsort?
2/10
Semprini 2013 okt. 26. - 21:57:27 2/10
(651/1899)
Krasznai szétüvöltötte a dalt, kín volt végighallgatni.
zsu_zsanna 2013 okt. 26. - 21:57:22
(650/1899)
háát én továbbra is hideglelést kapok ettõl a nõtõl:((
2/10
Semprini 2013 okt. 26. - 21:39:55 2/10
(649/1899)
Én Krasznaival vagyok ugyanígy, Danics Dóri viszont az abszolút kedvencem ebbõl a mezõnybõl. Õ a legkiforrottabb, legsugárzóbb elõadó, az egyik legjobb hang és legrokonszenvesebb személyiség, technikailag pedig Legalább annyival áll fölötte a többieknek, mint az elsõ szériában Wolf Kati. És ez teljesen független attól, hogy hanyadik helyen fog végezni. Wolf Kati 6. lett, no comment.
mushi 2013 okt. 26. - 21:33:28
(648/1899)
danics dóra valahogy nem szimpatikus.. hiába van jó hangja, egyszerûen az egész lány úgy ahogy van, nem szimpi.. nem tudom miért..
2/10
Semprini 2013 okt. 26. - 21:20:48 2/10
(647/1899)
Ezt a jó kis számot hogy lehet ennyire elrontani? Ádám meg üvölt mint a fába szorult féreg. Nem baj ha nem szép csak jó hangos legyen!
mushi 2013 okt. 26. - 21:15:34
(646/1899)
lili mekkorát énekelt te jó ég, hihetetlen ez a lány!
mapk 2013 okt. 26. - 21:09:50
(645/1899)
Még Anikó volt a legjobb( vagy csak a szám). Utána Lili.
A fatfõnixben(Csordás) egy kaszatibi veszett el, de tényleg. :D
Kicsiszabiból kijött. (De, mi??) A csajok megjönnek sorban. Nekem meg lassan pisilnem kell.
1/10
szabyy 2013 okt. 26. - 21:01:54 1/10
(644/1899)
Én is ezen a véleményen vagyok csak ma nem kellett elkapcsolnom az adásról míg õ énekelt, ezért kicsit pozitívabban értékeltem :))
tricia 2013 okt. 26. - 21:01:31
(643/1899)
Igen, én is ezt éreztem. A Barátok közt-ben ugyanilyen volt, olyan semmilyen. Amikor épp kiírták, nem hiányzott.
2/10
Semprini 2013 okt. 26. - 20:59:03 2/10
(642/1899)
Márk számomra tökéletesen érdektelen, jellegtelen tucathang-kategória. Nem rossz amit csinál, de egy pillanatra sem köti le az érdeklõdésemet.
1/10
szabyy 2013 okt. 26. - 20:54:32 1/10
(641/1899)
Már megijedtem, hogy ma senki nem lesz jó, de kezd alakulni. Márk elõadását most bírtam elõször.
mushi 2013 okt. 26. - 20:53:59
(640/1899)
na most majd minden 20 év alatti kislány instant kings of leon rajongó lesz, mert meghallják egy számban a szex szót... egyébként a hang nem rossz, de az elõadás pocsék úgy összvissz