Téma: X-Faktor

Towner 2013 nov. 26. - 10:25:58
(1399/1899)
Valóban: De gustibus non est disputandum - az ízlésekrõl nem lehet vitatkozni (Belvederei Apollón)
A ma embere ebbõl mit sem tanul..
filmbubus 2013 nov. 25. - 17:24:41
(1398/1899)
Sajnos nincs abszolút hallásom. Ha az lenne, valószínûleg egyáltalán nem nézném az x-faktort:-) De mint írtam, mindenkinek más az ízlése - nekem egyáltalán nem tetszik, ahogy Ádám énekel. Mondjuk Lili hangja sem a legjobb, de szerintem a párbajban õ volt a jobb.
Towner 2013 nov. 25. - 17:19:33 Előzmény filmbubus
(1397/1899)
Szerintem Ádám minden csak nem hamis. Ha igaz akkor abszolút hallása van. A párbajdalának kismillió hajlítását hiba nélkül ("és még ezer éven áá-áá--áá-áá-stb-áát -:) )hozta ami jellemzõ egy hangszerét világklasszis módjára használó elõadótól. Zongora melletti száma kiemelkedõ volt.
Dóra visszavett, (a szoknyából is) de így is a legjobb.
filmbubus 2013 nov. 25. - 17:10:40
(1396/1899)
Na igen, Geszti nálam is kiverte a biztosítékot azzal, hogy ugyebár "mindig a párbajdal alapján dönt" - aha, láttuk... Én Szikora hülyeségeire nem szoktam figyelni, egy épkézláb mondata sem volt még, csak röhögni lehet rajta.
Amúgy tényleg jó lenne, ha végre nálunk is egy lány nyerne, de nem sok remény van erre
2/10
Semprini 2013 nov. 25. - 17:06:08 2/10 Előzmény filmbubus
(1395/1899)
Miután Szikora levágott egy 3 perces öszefüggéstelen szónoklatot arról, hogy miért Ádámot engedi tovább, aztán persze Lili mellett tette le a voksát - nagyon helyesen. Erre jön Geszti (vajon miért õt hagyják mindig utolsónak dönteni?), aki közölte hogy Lili most volt a legjobb, és hogy a párbajdal alapján fog dönteni, ahogy eddig mindig, erre hazaküldi Lilit. Pontosabban kihozza borítékosra a döntést. Geszti alighanem taktikázott, és igyekezett kiejteni a saját lányain kívüli egyetlen még bent lévõ nõi versenyzõt, ami sikerült is. Ellenkezõ esetben viszont valóban a GYENGÉBBET küldte volna haza, ahogy Szikora is. Ádámnak ráadásul a harmonikájával már amúgy is megvan a maga kitaposott útja.
Különben meg mindegy is, a versenyt Danics Dórának kell megnyernie. A Dóra-Tünde döntõt én is írtam alább, elfogadható párosításnak tartanám, és végre egyszer nõi gyõztes lenne. Viszont nagyon nem szeretnék Csordás-Szabó, vagy Csordás-ByTheWay döntõt.
filmbubus 2013 nov. 25. - 17:00:08
(1394/1899)
Egyetértek veled - én is megmondtam itthon a párbaj elõtt, ki kit fog hazaküldeni és valahogy biztos voltam benne, hogy megint a borítékra (vagyis a szavazókra) bízzák a döntést. Nekem mondjuk Lili sem volt a kedvencem, viszont Ádámot sajnos nem tudom elviselni - lehet, hogy velem van a baj, de nekem mindig hamis, ahogy énekel. Az egyetlen jó megnyilvánulása számomra akkor volt, amikor zongorán kísérte magát. De hát persze mindenkinek más az ízlése. Azért remélem, jövõ héten már õ is kiesik.
Én egy Dóra-Tünde végsõ döntõt várok - bár ahogy elnéztem az eddigi mûsort (hogy eleve kik kerültek be, nem is beszélve arról, hogy az eszméletlenül pocsék, énekelni egyáltalán nem tudó, viszont hatalmas arcú fat fõnix milyen sokáig bent maradt, pedig semmi keresnivalójuk nem lett volna itt), semmin nem fogok csodálkozni.
Cordelia 2013 nov. 25. - 15:45:41
(1393/1899)
azért szabó ádám nagyon muzikális, a csordás gyereknél százszor jobb, csak vagy nem tudja elengedni magát (mindig olyan riadt) vagy nem való neki az énekesi pálya és kész. miért nem harmónikázik?

ez a bájzevéj csak a csikidam dalban volt hamis vagy eddig is hamisak voltak?

nincs most kiemelkedõ énekes, a krasznai-danics páros a "nem rossz" kategória.

talán batánovics miliben volt potenciál, felszabadultan énekelt, szexi volt, aranyos volt, minden volt, de nem szerette a nép.
3/10
kazsagx 2013 nov. 25. - 00:40:10 3/10
(1392/1899)
Adam ott lett elcseszve,hogy a Toth Gabi mentoraltja lett...
Mondjuk azt megneztem volna,hogy mit vergödött volna Gabika,ha az ö"gyereke" esett volna ki... kicsit visszabb vehetne a pofijabol. :)
filoszemitabéla 2013 nov. 24. - 23:06:22
(1391/1899)
Általában nagy hülyeségnek tartom a plasztikai mûtéteteket, de Ádámra nagyon ráférne.
Most, hogy sokszor mutatták közelrõl, feltûnt, hogy egészen szép arca van. Viszont a két önálló életet élõ, elálló füle ezt jól leplezi, mert az az elsõ, ami feltûnik rajta és erre még a frizurája is ráerõsít.
Egy elálló fület megmûteni, rutin eljárás, ráadásul nem változtat az arckarakteren, nem teszi idegenné.
1/10
stenmore 2013 nov. 24. - 22:12:41 1/10
(1390/1899)
Na most õszintén ,ha nem lenne a kiesés meg apárbaj és az arról való viták ,ki nézné ezt a hálálosan unalmas zenei mûsort? Dilettánsok elõadásában gagyi számokat.A Tv2 konkurrens mûsora most kivételesen azért sokkal jobb ,mert ott a produkciók is szórakoztatóak önmagukban.ezért nincs is ez a tipródás a kiesésen azzal együtt hogy ott is igaztalan döntéseket hoz néha a szavazás,de nem annyira dühítõ ,mert nem az az egésznek az egyetlen lényeges mozzanata mint itt.
lilalibaláb 2013 nov. 24. - 21:50:38
(1389/1899)
Semmi gond, Kati remekül reklámoz C vitamint vagy mit...
2/10
Semprini 2013 nov. 24. - 21:49:45 2/10
(1388/1899)
Az igazi durranás az lenne, ha elõször a retekklub történetében a végsõ döntõ a két 25 év feletti nõ közt dõlne. el. simán el tudok képzelni egy Danics-Krasznai döntõt. Csordást még a TOP3-ban sem szívesen látnám, nemhogy a végsõ döntõben. Ja, és nehogy már Tóth Gabi bármelyik mentoráltja nyerjen...!
Akosh 2013 nov. 24. - 21:46:22
(1387/1899)
A párbaj elõtt tudtam, hogy Szikora Ádámot, Geszti meg Lilit mondja, mivel mindkettõnek azt kellett mondania, aki nagyobb veszélyt jelent a mentoráltjaira. Lili jobb volt ma is meg tegnap is mint Ádám, de egyiküket sem vártam, várom az elsõ háromba. Jövõ héten Ádám BTW párbaj lehetséges Ádám kihullásával, majd a BTW megy haza. Az elsõ háromban Danics-Krasznai-Csordás lesz. A tegnapi teljesítmények alapján Krasznai is esélyes lehet a gyõzelemre.
Akosh 2013 nov. 24. - 21:41:28
(1386/1899)
Ízlés kérdése. Neked Nikolas tetszik jobban, elismerem nagyságrendekkel jobb mint a Vastag Csaba, de én azért jobban örültem volna ha Kati marad bent.
mushi 2013 nov. 24. - 21:39:46
(1385/1899)
gyerünk támadj te is légyszi! ha már úgyis elõléptem a fórum elsõdleges céltáblájává...
danicsnak van a legképzettebb hangja, gyakorlatilag profi a többiek közt. de jó, tessék, akkor visszaszívom. NEM egyértelmû, NEM fog danics nyerni, NEM gondolja senki úgy, hogy õ nyeri. véleménynyilvánítás már tilos.
a párbajdalban lili pedig klasszisokkal rosszabb volt. hamis, gyenge hanggal. valószínûleg izgult. volt pár jobb pillanat, de ádám jobb volt. szerinted úgy, szerintem meg így. leírtad már külön is, most is, hogy szerinted meg lili volt jobb, legyen ennyi elég. elsõre is megértettem.
1/10
stenmore 2013 nov. 24. - 21:36:19 1/10
(1384/1899)
Szerintem is ritka gyenge volt a gyerek a párbajban, mégha figyelembe is vesszük hogy a dala is ritka gagyi volt.
2/10
Semprini 2013 nov. 24. - 21:33:39 2/10
(1383/1899)
"azért lenne egyértelmû, ha Danics nyerne, mert mindenki õt várja gyõztesnek"
Ezt honnan veszed? Krasznainak, Csordásnak v a BTW-nek is sokan drukkolnak. Egyértelmû az lenne, ha Szabó Ádám nyerne, mert fiú és a retekklubon már korábban is favorizálva volt a CS Sz-ben. A második fõ esélyes Csordás, aki nem olyan jó, de õ is fiú. Csapat és nõ még soha nem nyert, pont ezért lenne óriási meglepetés (nem pedig "egyértelmû"), ha ezúttal megtörne az átok és végre egyszer lenne egy nõi gyõztes.
A párbajdalban pedig Lili klasszisokkal jobb volt.
malvinkicska 2013 nov. 24. - 21:25:53
(1382/1899)
Lilin sokat rontott, hogy fotókat készítettek róla megosztotta, az emberek véleményét,Szabó Ádámot sem tartom nagy talentumnak.A tangóharmonikája nélkül, nem tudja azokat az érzelmeket közvetíteni ami a mai, korban várható.Akiknek hangja van az Danics, Krasznai,és CSordás ez a véleményem ,de minden ember más és más, nem vagyunk egyformák ami természetes mindenki véleményét tisztelem elfogadom.
mushi 2013 nov. 24. - 21:25:03
(1381/1899)
no akkor.
1. azért lenne egyértelmû, ha danics nyerne, mert mindenki õt várja gyõztesnek. az az összeesküvés-elmélet, hogy itt nem nyerhet nõ, bármikor megcáfolódhat, ráadásul most tényleg õ a legjobb az egész mezõnyben, hiába énekel sokszor sterilen, mint aki már megunta ezt az éneklés dolgot. tudom, hogy nem mindig a legjobbak nyernek (nálam akkor batánovics lili állt volna az elsõ helyen), de átlagban mindenki ezt gondolná, hogy egy énekversenyt a legjobbnak hitt nyeri meg. na ezért gondolom egyértelmûnek. ráadásul szerintem nem versenghet vele egyik fiú se, se krasznai.
2. egyébként engem se érdekel, ki nyeri meg, kb úgy el is tûnik a süllyesztõben, ahogy jött.
3. lilit sajnálom, hogy kiesett, de ha csak a párbajdalt nézzük, ádám lényegesen jobb volt. a következõ héten meg valószínûleg úgyis kiesik.
4. alföldit szeretem nagyon, régebben meg különösen odáig voltam érte, és nem tudom, hogy az, hogy mindhárom versenyzõje kiesett, minek is tudható be. nyilván egy énekes jobban ért ahhoz, milyen dalokkal lehet megvenni a nézõket, plusz hogy azt el is tudja énekelni a mentoráltja, de alföldi meg a színházi tapasztalatai alapján elég sok tanácsot adhatott nekik, mert egy zseni az az ember, és jóval többre tartom, mint pl gesztit, aki igaz, hogy benne volt pár zenei formációban, de túlzottan egyik se volt nagy szám. annyira meg nem válogatott a csajoknak rossz dalokat. szerencsén is sok múlik.
1/10
stenmore 2013 nov. 24. - 21:22:52 1/10
(1380/1899)
:D Az biztos hogy nem komplett a nõ.