Téma: X-Faktor

Petrapetrus 2013 dec. 09. - 08:47:49
(1579/1899)
Én csak néha nézek bele a mûsorba, mert egy idõben van mással, amit többre tartok és inkább azt választom. Múlt héten láttam Tünde, Dóra és a BTW elõadását is. Tünde tetszett, Dóra is jó volt, bár amit láttam tõle, nem volt nagy éneklõs dal. A BTW produkciója az elején tetszett - volna - ha nem szúrom ki, hogy a csávó rögtön az elején elrontja a szöveget. Aztán ahogy halad elõre a szám, úgy volt egyre hamisabb a fülemnek. Azt hittem, õk esnek majd ki...

Mivel nem követem a mûsort, nem mondom, hogy szerintem ki nyerje meg, nem láttam a korábbi produkciókat. Azt hittem amúgy az elején, hogy Szabó Ádámmal nyeretik meg és Danics Dóra lesz a legjobb nõi hang. Jelen felállás szerint sanszos, hogy meglesz személyében az elsõ nõi nyertes az RTL történetében.
Jessica00 2013 dec. 09. - 07:59:24
(1578/1899)
Hidd csak ezt, ha megnyugtat.
De engem nem párbajnélküliség zavar Dórában, hanem a stílusa de tetszik az õ hangja is, de akkor tényleg inkább btw nyerjen szerintem is, mint Dóri, de tényleg, ha annyira szereted, elhiszem, hogy jobb ezt gondolni. :)
2/10
Semprini 2013 dec. 09. - 00:47:05 2/10
(1577/1899)
Nálam jobban kevés embert irritál(t) Krasznai tünde egész személyisége, hangja, énekstílusa, stb, de a fenébe is, nem gondoltam volna, hogy a mostani párbajon azért fogok szorítani, hogy bent maradjon, és essen ki végre Csordás, akinek már legalább 2-3 hete semmi keresnivalója nincs az X-faktorban. Szerencsére így is történt, de ez nem Szikora Robin múlott, õ ugyanis Tündét küldte volna haza - ami tulajdonképpen nem is igazán logikus, hiszen az õ bent lévõ csapatának a fõ riválisa szavazatok szempontjából pont a még bent lévõ egyetlen hímnemû versenyzõ - és ne feledjük, az ÖSSZES eddigi X-Faktort szóló fiúk nyerték! Erre Szikora Tündét küldené haza, aki amúgy a csapattársára, Danics Dórára jelenti a legnagyobb veszélyt, hiszen valaki vagy Dórát kedveli, vagy Tündét, arany középút nem nagyon van. Végül a boríték gyõzött, és hazament végre Csordás.
Én abszolút megértem, hogy a Tünde-fanok fikázzák Dórát, hiszen míg Tündédnek ez már a második párbaja volt, addig Dóra bizony PÁRBAJ NÉLKÜL került be a TOP3-ba és ez azért alighanem jelent valamit, legalábbis remélem... Továbbra is azt mondom: Krasznai Tünde azonnal felismerhetõ, egyedi, jellegzetes hanggal rendelkezik, de számomra igen sokszor fülbántó, ahogy énekel, ahogy a hangokat képzi, ahogy artikulál, és a személyiségében kezdettõl fogva van valami irritálóan ellenszenves. Persze a Tünde-fanok kb. ugyanezt állítják Dóráról...
Azt még most sem merném megtippelni, hogy ki fog nyerni, egy azonban már biztos: Csordás Ákos kiesésével végre megtört az átok, és megszakad az a tendencia, hogy mindig csak szóló fiú nyert. Most viszont már biztosan vagy nõ vagy csapat fog! Ez azért nem semmi!
3/10
kazsagx 2013 dec. 09. - 00:17:09 3/10
(1576/1899)
Ennyi!
Es termeszetesen mindenki megy a fenebe,ahol eddig is volt.
Egy idöre lesz miröl beszelni a reggeli müsorban,a fokuszban,a reflektorban es hasonlo semmit nem erö müsorokban,utana meg azt sem fogjuk tudni,hogy kik voltak ezek....
Könnyen jött,könnyen ment. Igy lesz ez a Csillag születikkel,Valo vilaggal...csak azokat szanom,akik erre smst dobnak,es.hisznek a meseben! Annyira telitett ez a piac kishazankban,hogy keptelenseg ennyi embert foglalkoztatni...Ilyen ez a popszakma. :)
1/10
Gen.Manhertz 2013 dec. 09. - 00:06:49 1/10 Előzmény kazsagx
(1575/1899)
Ez természetes! Ez a mûsor is az egyik leghatásosabb eszköze a népbutításnak. Sokan már annyira le vannak bitítva, hogy azt hiszik a szavazataik érnek valamit. Az is elõre meg volt jósolva, hogy Tünde bejut a "TOP" 3-ba. Hogy miért? Mert bele kell ültetni az emberekbe, hogy egy ilyen múlttal rendelkezõ emberre fel kell nézni! Most jöhetnének a kommentek arról, hogy akkor miért nézem, ha szerintem ilyen a mûsor. De nem kell feltenni a kérdést. Azért nézem undorodva, mert szeretném tudni, hogy éppen milyen mélyen tart a színvonal. És kíváncsi vagyok hol lesz a legalja. (Amúgy meg ez egy erõsen szubjektív vélemény volt. [Gondoltam csak úgy megjegyzem, mert sokan elfelejtik, hogy van aki másképp gondolkodik.])
3/10
kazsagx 2013 dec. 08. - 22:12:08 3/10
(1574/1899)
Hasonlóan érzek a fiúkkal kapcsolatban én is, számomra õk voltak azok akik mindig színesek voltak,vártam a produkciójukat és szerethetõvé váltak....igazából mindenkinek más jön be,ami jól is van így :)
Leen 2013 dec. 08. - 22:06:46
(1573/1899)
Egykor én is tinilány voltam, de BTW mindig elõhozza belõlem ezt a régi érzést :D Szeretem hallgatni õket, Dórin kívül õk az egyetlenek, akiknél minden vártam, hogy mivel készülnek. Egyenként nem olyan jó énekesek (kivéve Bence), de 4-en együtt nagyon jók!!!
A Queen-dal nagyon tetszett, még apukám is dicsérte, ami azért nagy dolog számomra, mert õ azon az állásponton van, hogy Queen-t senkinek sem szabad adni, ugyanis senki sem éri fel ezeket a számokat, és senki sem énekli el olyan jól õket,mint Freddie Mercury.
BTW-Dóri döntõt!!!
3/10
kazsagx 2013 dec. 08. - 22:00:27 3/10
(1572/1899)
Én nem vagyok tinilány,sõt a családomban sincs,mégis szeretjük a By the wayt és sok ismerõsöm is így van ezzel,szóval nincs teljesen igazad!
3/10
kazsagx 2013 dec. 08. - 21:56:05 3/10
(1571/1899)
Gyerekek! Ez a mûsor megvan rendezve,egy õszinte pillanata nincs némelyik mentornak. Szikora szemét? Miért Geszti is ezt csinálta állandóan,arra is kilehetne akadni.... ez meg elõre le volt zsírozva az izgalom miatt,hogy Szikora Tündét,Alföldi Ákost küldi haza....
Tuti,hogy Tünde nyeri,de én szurkolok a csapatnak is. :)
Jasinbure 2013 dec. 08. - 21:55:01
(1570/1899)
Mielõtt többen belelendülnének abba, hogy ki miért szavaztott arra akire, felhívom a figyelmet, hogy az 1-ben J.Veca-Vastagh Csaba 2-2 nézõk döntenek, 2-ben Muri E.-Tarányi T. 2-2 nézõk döntenek, 3-ban, Csobot A.-Szabó D. 2-2 nézõk döntenek.....egyszerûen nem dönthetnek 3-1-re senki javára, mert itt már az SMS-eken kell, hogy múljon minden.
Jessica00 2013 dec. 08. - 21:49:27
(1569/1899)
törölve lett hsz-m, tök jó, csak nem tudom, miért rejtjük el és fáj az igazság...
Leen 2013 dec. 08. - 21:35:51
(1568/1899)
Két lány és egy csapat a TOP3-ban! Végre ezt is megértük! :))
A párbajban valóban érezhetõ volt, hogy Ákos feladta. Eleve Gabi is olyan volt, mikor felkonferálta a fiút, mintha elõre tudná, mi fog történni. Meg voltam róla gyõzõdve, hogy 3-1 arányban Tündét hozzák ki gyõztesen a párbajból, de Szikora úrnak sikerült egy kis csavart csempésznie a döntés menetébe. Tény, hogy most már õ is tisztában van vele (akárcsak Geszti), hogy itt mirõl van szó: azt kell hazaküldeni, akitõl a legjobban félti a saját mentoráltjait, és az jelen esetben Tünde volt. Engem nem lepett meg ezzel a megnyilvánulásával.
Jó döntés született, bár Ákosnak már 2-3 hete ki kellett volna esnie. A mezõny legjobb férfi hangja így elméletileg az övé, de gyakorlatilag számomra Szabó Ádámé.
Akosh 2013 dec. 08. - 21:25:01
(1567/1899)
Szerintem is, a párbajban Tünde ezerrel jobb volt Ákosnál. Krasznait az elején nagyon nem bírtam, de szívbõl örülök, hogy bent van 3-ban. S végre nem szóló fiú fog nyerni.
olahmiki1959 2013 dec. 08. - 21:23:38
(1566/1899)
Ez így nagyjából rendben van, Ákos kiesett, benne nagyjából ennyi volt, még a párbajdalát is sikerült jó néhány hamis hanggal megpakolnia.
Szikora viszont most vágta el magát végleg nálam, - nem mintha ez számítana bármit is.
Ennyire sunyi, gyomorforgató módon megpróbálni kiejteni a csapatára veszélyesebb, Ákosnál sokkal jobb énekesnõt, Tündét, ez egészen elképesztõ volt.
Örülök, hogy - pestiesen szólva, - jól pofára esett, nem jött be a taktikázása.
Az igazi, jövõ heti döntõre tényleg kíváncsi vagyok.
1/10
szabyy 2013 dec. 08. - 21:19:37 1/10
(1565/1899)
Valahol normális, hogy az alapján dönt, hogy ki nem hiányozna. Anikó be se kellett volna kerüljön az élõ adásba.
Abban egyetértünk, hogy nem így kellett volna kinyilvánítania a véleményét, de voltak még ennél sokkal durvább beszólások is az elõzõ szériákan.
malvinkicska 2013 dec. 08. - 21:19:36
(1564/1899)
Szikora sosem volt a szívem csücske, de most nagyon meg gyûlöltem a döntéséért, biztosan elõre gondolt, számára nagy ellenfél Krasznai.
1/10
szabyy 2013 dec. 08. - 21:17:48 1/10
(1563/1899)
Jó döntés született... kár, hogy Ákos nem egy héttel ezelõtt esett ki.
szonya1 2013 dec. 08. - 21:13:28
(1562/1899)
Detto.
Jessica00 2013 dec. 08. - 21:08:45
(1561/1899)
Amúgy Gabit meg egyáltalán nem kell szidni, õ tök fair.
A kiesõket is vigasztalta mindig, akármilyen hebehurgya, õ ember(ebb), nem mint Szikora!!
Jessica00 2013 dec. 08. - 21:06:40
(1560/1899)
pontosan!!!