Téma: X-Faktor

Jessica00 2013 dec. 07. - 20:43:43
(1499/1899)
Naa meg ezen a múlt-jelen-jövõ cuccon lovagol folyton...
Azóta még el se viselem, amikor azt mondta Anikónak, keményen, undorral szinte: " ha nem lennél itt, te akkor se hiányoznál". Lehet véleménye, de intelligensen és nem bántóan is meg lehet fogalmazni, és elõadni...
2/10
Semprini 2013 dec. 07. - 20:41:46 2/10
(1498/1899)
Erõs a gyanúm, hogy azt még õ maga se érti... :-)
Jessica00 2013 dec. 07. - 20:40:27
(1497/1899)
Valaki egyébként érti már, Szikora mit akar mondani sokszor?
reay 2013 dec. 07. - 20:34:46
(1496/1899)
Jaja :)) Szerencse,hogy nem húsvét jön,tapsifüleket varázsolnának neki :)
malvinkicska 2013 dec. 07. - 20:28:48
(1495/1899)
Lilura most mit adtak a múltkor függöny szerût adtak rá ,hogy néz ki a haja sem jó ha kontyba van jobban áll neki.
Jessica00 2013 dec. 07. - 20:25:15
(1494/1899)
kisbirka :)))) ( jön a karácsony)
reay 2013 dec. 07. - 20:22:17
(1493/1899)
Gabi azért szokott jól kinézni, nekem (eddig) a külsejével semmi bajom nem volt. Piafra mindenesetre hasonlít. :)
2/10
Semprini 2013 dec. 07. - 20:16:40 2/10
(1492/1899)
Megpróbáltak valami elfogadhatót varázsolni a fejére, ellentétben az eddigiekkel. sajna most sem sikerült. :-)
reay 2013 dec. 07. - 20:09:48
(1491/1899)
Mi ez a haj Gabinak? :D
olahmiki1959 2013 dec. 06. - 21:09:01
(1490/1899)
Azért egy X faktor megnyerése utáni országos ismertség teljesen más kategória, mint amikor valaki nagy sikerrel ugyan, de mondjuk eldugott, füstös klubokban énekel, tételezzük fel, hogy baromi jól.
Azt, hogy az angol menedzserrel miért nem jött össze valami, valószínûleg csak Tünde tudná megmondani.
Miután mostanában mindenki, - ismert és kevésbé ismert, népszerû és közutálatnak örvendõ, valódi teljesítményt az asztalra letevõ emberek, és a média által pillanatokra felkapott senkik egyaránt könyvet írnak, - ha kell, ha nem, - egyáltalán nem kizárt, hogy Tünde is fog írni egy könyvet, amiben, - ha egy kis esze van, meg a könyv után járó jogdíjakra is gondol, - jó szaftos részleteket fog közölni a korábbi életébõl, és talán azt is elmondja, hogy mindenféle kitérõk, próbálkozások után, hogy kötött ki az X faktornál, és hogyan jutott el olyan messzire, amennyire gondolni sem mert volna az elején.
Hogy aztán meg tudja-e vetni a lábát a médiában, vagy esetleg, - ahogy írod - elsüllyed a feledés homályában, az a jövõ zenéje.
mushi 2013 dec. 06. - 17:32:47
(1489/1899)
félig-meddig igaz, amit írsz. nade "megvalósítja álmait"?
az x-faktor oldalán ez olvasható krasznainál: "Életem legelsõ színpadra lépése öt évvel ezelõtt az elsõ zenekarommal, és életem legelsõ igazi jazz szólókoncertje, ahol nagy sikerem volt. Imádták az emberek, amit csináltam, és felfigyelt rám egy angol menedzser is, aki buzgó rajongással elkezdett irántam érdeklõdni, és biztosított arról, hogy bármikor hívhatom, ha kezdeni akarnék valamit magammal Angliában."
akkor miért nem valósult meg az az angol menedzseres dolog? vagy miért nem tartott ki egyetlen zenekarnál sem, ha ennyire énekelni akar? ha meg is nyeri (ami valljuk be, egyre valószínûbbnek látszik), kb fél éven belül ugyanúgy sehol se lesz, mint korábban.
olahmiki1959 2013 dec. 06. - 16:20:49
(1488/1899)
Ha Tünde nyerne a végén, az olyan lenne, mint egy népmese, vagy egy giccses hollywood-i történet.
A csúnyácska, nagyon mélyrõl jött lány, aki megmerítkezik a nyomor és az erkölcsi fertõ legmélyebb bugyraiban, de egy adott pillanatban rájön, hogy így nem folytathatja tovább az életét, és nagyon szívós, kitartó munkával, és szorgalommal, - maga mögött hagyva a múltját, - végül eléri a célját, és megvalósítja az álmait.
Nem csodálkoznék, ha az RTL ebben gondolkodna, és minden erejével azon munkálkodna, hogy végül Tünde nyerjen.

És tulajdonképpen, - ebben a mezõnyben - ez nem is lenne olyan nagy baj.
indingo 2013 dec. 06. - 12:21:59
(1487/1899)
Én Békapofi (Tünde, meg amúgy kedvelem is)-ByTheWay döntõt szeretnék! Dóra számomra hallgathatatlan és eléggé idegesítõ is!
2/10
Semprini 2013 dec. 05. - 23:46:02 2/10
(1486/1899)
Mindenesetre ha most hétvégén kiesik végre Csordás, akkor történelmet írunk, ugyanis olyan még nem volt az X-faktorban hogy a TOP3-ban két nõi versenyzõ meg egy csapat lett volna, szóló fiú pedig egy SEM!
Leen 2013 dec. 05. - 20:04:32
(1485/1899)
Szerintem is így lesz. Ha Geszti valamelyik mentoráltja párbajozna, tuti, hogy õt juttatnák tovább. Ha viszont két csaj ütközne, szerintem kihoznák 2-2-re és kinyitnák a borítékot, amiben igazából el nem tudnám képzelni, kinek a neve szerepelne. Ahogy figyelem a különbözõ fórumokat, mindkét lánynak van rajongó- és ellentábora is. Dórinál általában az a problémájuk egyeseknek, hogy az elején jó volt, de aztán visszaesett és nem tud újat mutatni. Azért ezzel vitatkoznék, a lírai dalokkal engem mindig meg tud hatni. Tündénél még mindig sokakat zavar a múltja, plusz az énektechnikája sem tetszik páraknak. Elõbbin én személy szerint már "túltettem magam", utóbbinál meg azt vettem észre, hogy már kevésbé irritál.
A legkorrektebb talán az lenne, ha Tünde-Dóri döntõ lenne. De a szívem mélyén a BTW-nek örülnék, ha eljutnának a finisbe, olyan kis cukik (megszólalt tini-énem :D), de mint már korábban említettem, hangilag a lányok nyomába sem érnek. Plusz tényleg poén lenne, ha õk nyernének, elvégre egyszer kiestek. Bozsek visszalép(tet)ése nélkül nem lennének itt.
2/10
Semprini 2013 dec. 05. - 16:36:00 2/10
(1484/1899)
Abszolút egyetértek, én is örülnék egy csajos döntõnek végre, persze Dórának szurkolok, bár Krasznairól sem olyan rossz már a véleményem, mint eleinte, de valamiért még mindig irritál egy kicsit, nem tehetek róla.
A ByTheWay ugyebár kizárólag Bozsek visszalépése miatt van még bent, de EGYSZER MÁR KIESTEK, nem lenne fair, ha õk nyernének, Csordásnak pedig pedig már legalább 2-3 hete ki kellett volna esnie (mondjuk Péterffy Lili helyett).
Mindkét Lilinek több keresnivalója lenne még a versenyben, mint akár Csordásnak, akár a ByTheWay-nek, ez a vélemélnyem. Kifejezetten rossz döntés volt õket kiejteni.
Eezen a héten, emberi számítás szerint Csordásnak és a ByTheWay-nek kéne párnajozni, ezesetben valószínûleg Csordás megy haza, neki ez már a 3. párbaja lenne. Ha bármelyik lánnyal párbajozna Csordás vagy a BTW, szerintem a lány menne tovább. Ha a két csaj párbajozna egymással az már húzós lenne, tényleg nem tudom, ki menne tovább, szívem szerint persze Danicsot vinném, de a zsûri nagyon el van ájulva Krasznaitól, úgyhogy eléggé kétesélyes a dolog...
Csordásnak mindenképp ki kéne esnie még a végsõ döntõ elõtt. Én nem bánnám azt se, ha Danics-ByTheWay döntõ lenne, csak nyerjen végre egy nõ.
Leen 2013 dec. 05. - 13:10:12
(1483/1899)
Abban bízok, hogy valamelyik lány nyeri meg - egy igazi csajos összecsapásnak örülnék a legjobban. Krasznait sokáig nem kedveltem, és az sem tetszett, ahogy énekelt, de pár hete megváltozott a véleményem róla; a múltkori Express yourself (azt hiszem, ez volt a címe) kifejezetten bejött.
Dórinak jobban szurkolok, nagyon sajnáltam, hogy tavaly nem jutott be a top12-be, de remélem, hogy most eljut a végéig, megérdemelné. :)
Érdekes lenne, ha a BTW nyerné meg, bár nekem szimpatikusak a fiúk, és szívesen hallgatom õket, de azért a lányoktól jóval elmaradnak. Inkább nekik "adnám" a 3. helyet, mint Ákosnak. Azt a srácot (ahogy valaki korábban írta) kiherélték. Szerintem már csak szenved ebben a versenyben.
mulao 2013 dec. 04. - 10:21:14
(1482/1899)
Én Krasznainak szurkolok, a teljesítménye és hangja alapján õ érdemelné meg a gyõzelmet, az más kérdés, hogy sokaknak nem szimpatikus. Én pl Rúzsa Magdit sose kedveltem (pedig a tehetsége vitathatatlan), valahogy olyan hidegnek, ellenszenvesnek tûnik nekem, de ettõl még megnyerte a Megasztárt.
Utána Danics a favoritom, jó lenne egy Krasznai- Danics döntõ. Csordás Ákosról korábban azt hittem õ az egyik tuti befutó, de így két párbaj után már vagyok biztos benne, max 3.-nak tippelném. Ha meg a "bájdüvéj" nyerne, az lenne az év vicce, hisz egyszer már kiestek.
3/10
kazsagx 2013 dec. 03. - 00:59:30 3/10
(1481/1899)
Jobban is jart Adam,hogy " kiszallt "ebböl az egesz baromsagbol....Gabi olyan hülyesegeket eröltetett ra,ami nem Ö volt!
Akost a valogaton birtam,de teljesen leepült a müsor alatt,ordit a mikrofonba es tul nagykepü.
Szerintem Tünde nyeri meg,mondjuk en egyaltalan nem csipem,de kinek hogy. Az teny,hogy Dorat mar fele annyira sem nyomjak,mint az elejen,es mig az elejen joval jobban ütött a hangja,mostansag elegge halovany a csaj teljesitmenye,a hang megvan,de valami hianyzik megis.
zgabor121 2013 dec. 02. - 22:26:11
(1480/1899)
Igen, jó észrevétel. Szinte akár régi-új bundabotrány lehet megint. Szinte egy-két hétig bulvárújságok címlapjain fog megjelenni.
Én egyelõre nem árulom el, hogy ki lesz az elsõ helyezet. Top3-nál könnyen kiszámítható vagy sem.