Téma: X-Faktor

Aki bújt, aki nem 2013 okt. 20. - 23:16:30
(599/1899)
Még így annyit a mentorokról, hogy nagyon durván túloznak, értem én, hogy ez egy mûsor, de állandóan túl akarják licitálni egymást és olyanokat mondanak az elõadóknak, hogy pl. Geszti: "Ha csak te történtél volna idén, már akkor is megérte volna itt lennem" Tündének...aztán majd szépen kiesik és nem fogja tudni feldolgozni, hogy miért döntött ellene az aki korábban halálra dícsérte, mint pl. ma Gabi, Marcikát, aztán meg ment ölelgetni pfff...
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 20. - 23:12:27
(598/1899)
Kezdek attól félni, hogy itt szépen megnyeri ezt az egészet a Dagadtfõnix...
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 20. - 23:11:41
(597/1899)
Nos, Marci pá-pá!

DAGADTFÕNIX????????

Bunda.



Gabika õszintétlen ölelgetése baszki, miután a mentorálja ellen szavazott b+:O
Bigpapa 2013 okt. 20. - 22:18:01
(596/1899)
Jó hogy ez a kis sutyi esett ki :D Azt láttátok, idegbõl hogy kirántotta a dugót a fülébõl? Azt hittem a fejét is letépi! :D :D 17 évesen akkora arca van, hogy kevés volt a színpad. Ment is haza. Lili sem volt 100-as, de legalább csinos :D Azt hittem, megint Jennifer Aniston fog párbajozni, mert tegnap (is) keservesen hamis volt. Az a vicc, ezeknél sokkal jobbakat véreztettek el a táborban és a mentorok házában.
Na mindegy.
1/10
stenmore 2013 okt. 20. - 21:22:50 1/10
(595/1899)
Tóth Marci sem volt a csúcson,de a csaj kifejezetten mekegett.Nos gratula annak egyébként aki ezeket a szar számokat válogatja a versenyzõk számára egyébként.
1/10
szabyy 2013 okt. 20. - 21:17:59 1/10
(594/1899)
Ja és minden tisztelet Szikorának.
1/10
szabyy 2013 okt. 20. - 21:17:18 1/10
(593/1899)
Végülis szerintem jó döntés született, habár lehetett volna jobb is.... pl a fat phoenx
bandikabandita 2013 okt. 20. - 20:59:13
(592/1899)
Inkább menjen mindkettõ...Lili dala szörnyen lett elõadva.
McCart 2013 okt. 20. - 20:55:34
(591/1899)
De fájdalmas volt ezt a nyöszörgést ilyen hosszasan hallgatni.
bandikabandita 2013 okt. 20. - 20:55:31
(590/1899)
Nem lennék a mentorok helyében. Mindkét versenyzõ szar volt tegnap, nem tudnék választani. Ha az összes eddigi teljesítményt vesszük, akkor talán ennek a Marci gyereknek kéne távoznia.
McCart 2013 okt. 20. - 20:48:03
(589/1899)
Színvonal megvan.
Kisbalas2 2013 okt. 20. - 20:45:43
(588/1899)
ezt a bakit. odabassza :D
bandikabandita 2013 okt. 20. - 20:45:05
(587/1899)
"Kemény lesz, odab*szom." Péterfy Lili...
1/10
szabyy 2013 okt. 20. - 20:42:07 1/10
(586/1899)
Nem hiszem, hogy a fat phoenix és Anikó nem párbajoznak....
málna-mc 2013 okt. 20. - 20:32:14
(585/1899)
Naaaaa reméljük olyan esik ki, akinek nem sok keresnivalója van itt...
olahmiki1959 2013 okt. 20. - 20:02:55
(584/1899)
Azt hiszem, a Tisztelt Moderátoroknak mindnyájunk nevében megköszönhetem, hogy ismét megnyitották nekünk a tegnap lezárt portot.
Köszönjük!
olahmiki1959 2013 okt. 20. - 20:00:22
(583/1899)
Ez a lehetõ legrosszabb szisztéma, mármint, hogy egy napig kell a verseny, a produkciók után várni, ahelyett, hogy az akkori hangulatban, az énekszámok után még frissen lehessen megtudni az eredményt, - ahogyan ez eddig mindig is történt.
Én értem, hogy az RTL-nek úgy kell minden egyes sms, mint egy falat kenyér, de ez akkor is elképesztõ!
Kiszúrnak a nézõkkel, a szavazókkal, a drukkerekkel, a családtagokkal, és nem utolsósorban, a versenyzõkkel, akik egy napig feszülten, gyomoridegességgel járkálhatnak fel-alá a mentorházban, találgatva, hogy vajon melyikük fog kiesni.

A tegnap este megint járt néhány tanulsággal.
Tóth Marcell, Bozsek Márk és Péterffi Lili - a hölgy énekel hármuk közül a legjobban, de - felejthetõek, nincs igazi egyéniségük, az ember jószerivel abban a pillanatban felejti el a produkciójukat, amikor véget ér a dal.
A nagy "maci" Csordás Ákos egyelõre meg tud élni a hihetetlenül kellemes, bársonyos hangjából, félõ, hogy ha csak erre építik az összes produkcióját, ez egy idõ után vissza fog ütni, Ákosnak idõnként más stílusokat is ki kellene próbálnia, izgalmasabbá, érdekesebbé kellene válnia.

A ByTheWay ismét nagyon tetszett, bár igazán nem tudtam az énekre figyelni, - ami hibátlan volt, - mert végig azon drukkoltam, hogy nehogy eltévesszék az asztalon a mutatványt a poharakkal.

Krasznai Tünde száma nagyon tetszett, - félretéve, hogy a hölgy nekem alapból nem szimpatikus, ilyenkor ez nem lehet szempont, - ez a stílus, ez a füstös lebujokba való, sejtelmes, sokat ígérõ, néha nagyvilági, néha a közönségesség határát súroló elõadásmód és külsõ abszolút neki lett kitalálva.
A kérdés a hosszú táv... Mi lesz késõbb?...

Szegény Eckert Anikó menjen már haza!
A párbajdalát leszámítva, - amikor valóban összeszedte magát, - minden eddigi produkciója borzasztó volt!
Ennyi volt, láttuk, hallottuk, legyen elég az, hogy - érdemtelenül, - több estén keresztül szerepelhetett a tévében, mások a tizedrészét nem kapják meg a sorstól ennek a lehetõségnek.
A mély hangoknál nagyon erõtlen és hamis volt, a magas hangoknál éneklés helyett kiabált, szörnyû!
Alföldi ennyire nem lehet elfogult, hogy - míg másoknál nagyon kritikus módon, apróságokat, nüanszokat is észrevesz, - ennél a lánynál nem hallja meg az orbitális hibákat, a hangképzési hiányosságokat!...

(Jennifer Aniston egyébként üzent, hogy át fogja plasztikáztatni az arcát, hogy még véletlenül se hasonlítson erre a szerencsétlen kislányra!...:)))

Danics Dóra most már mindig képes hozni egy bizonyos, magas szintet, - tegnap is ez történt, - de valami mégis hiányzik belõle - most legalábbis ez az érzésem.
Nem fog meg, nem kapom fel rá a fejem, nem érint meg az éneklése, csak "nyugtázom", hogy nagyon jól énekel, és ennyi. Profi, hibátlan, látszik, hogy mindent bedob, látszik, hogy nagyon "akar", de valószínûleg nem ismerném meg a hangját a rádióban.
Nincs egyéni hangszíne, egyelõre még keresi a stílusát, - remélem, megtalálja, - nagyon drukkolok neki, hogy sikerüljön befutnia azt az énekesi pályát, amire a tehetsége predesztinálja.

Szabó Ádámnak nagyon kellemes hangja van, amivel egyelõre még nem tud igazán bánni, ugyanolyan hangerõvel énekli végig a számokat, sokkal érzékenyebben kellene váltogatnia a hangos és a halk részeket, több érzést kellene belevinnie az éneklésébe.
Még egy apróság, amit a mentorának észre kellene vennie - ha komolyan venné a feladatát.
A magas részeknél, amikor nagyon hangosan énekel, kissé fölé csúszik a hangja, és hamissá válik.

Batánovics Lilivel én meglehetõsen elfogult vagyok, ezt be kell vallanom.
Egyrészt hihetetlenül bájos arca van, másrészt nagyon jól tudja viselni, sõt, a temperamentumos egyéniségéhez fel tudja használni a teltkarcsú alakját, olyan izgalmasan, olyan õserõvel énekel, és úgy mozog, mint egy élõ energiabomba, mintha valamelyik harlemi gospel énekkarból emelték volna ki.
Nagyon drukkolok neki, jó lenne, ha a döntõig el tudna jutni, jó lenne, ha egy ilyen tehetséget nem hagynánk elkallódni.

A végére hagytam a "fekete levest".
Igen, a Fat Phoenix nevû rettenetet.
Azért mindennek van határa!...
Ilyen összecsapott, magára valamit adó vidéki kultúrházak színpadáról bedobált sörösüvegekkel lezavart borzalmat nem kellene a tv képernyõre engedni!
Tóth Gabikának üzenem - aki világszínvonalú hangzásról, hangszerelésrõl, meg hasonló csacsiságokról beszél, - hogy a két gyerek produkciójában egyetlen értékelhetõ motívum sincs!
Elõre felvett alapra dolgoznak, imitált gitározással, stabil dobgépre való, látványdobolással, gyengécske énekléssel, és mindehhez persze, magbiztos, fölényes, beképzelt dumával.
Az egész X Faktor történetének egyik legnagyobb baklövése ennek a két srácnak az ittléte.

Ha ma Eckert Anikó, a Fat Phoenix, vagy Tóth Marcell közül bárki távozik, akkor fellélegezhetünk.
És ha minden héten a valóban gyengék, a közepes tehetségûek, a nem idevalók esnek ki, akkor végre-valahára elindul egy tisztulási folyamat, ami után el lehet kezdeni az érdemi munkát...
mushi 2013 okt. 19. - 23:19:03
(582/1899)
ez egyébként számomra is rejtély, miért csinálták így idén.. vagyis hát ki lehet következtetni, pénz, mûsoridõ, hogy szinte minden nap a csapból is ez folyjon. meg tudták volna úgy oldani szerintem, hogy azt a plusz egy órát mára teszik, hiszen korábban is így volt. így legalább mindenki elfelejtheti a mai produkciókat, hiába játsszák le holnap újra és újra megint...
mushi 2013 okt. 19. - 23:15:25
(581/1899)
nyugi, ilyenekkel nem érdemes még leállni se, én sajnálom, hogy vitába bonyolódtam egy ilyennel, mint ez. gondoljon amit akar, így ismeretlenül vagyok biztos benne, hogy te is, én is többek vagyunk ennél, aki gyakorlatilag szexblogot vezet. még ha tényleg drogos lennék, amitõl fényévekre vagyok a 2 slukkommal, akkor is több lennék. én nem bizonyítottam, mi vagyok szerinte, õ viszont maximálisan, amit mi gondolunk róla. ennyit errõl.
Irgum76 2013 okt. 19. - 22:59:38
(580/1899)
legalább van idõ átgondolni, megbeszélni