Téma: Yeon Woo-jin

hanguktaekwondoo 2017 okt. 29. - 14:16:11
(362/742)
hmm.., ártatlan kis jószágok...
szívbõl danolgatnak..
nagyon gusztusos...

Köszönöm :-)
utána meg vacsora zsenge bárányhusival.
ez ám a teljes panzió..!
Firestone 2017 okt. 29. - 13:51:23
(361/742)
Hmm. Bevallom most meglepõdtem! :O Nem gondoltam, hogy valaki aki eddig csak idióta megnyilvánulásaiban brillírozott most ennyire jól meg tudja fogalmazni a saját gyengeségeit!!!
Bár azt nem értem, hogy akinek nem kabátja miért veszi le a fogasról?? Miért is gondolja, hogy õ lenne a címzett???? :O
Biztos fáj neki, hogy az összes nickjének a beszólásait szinte senki nem veszi figyelembe! Annyi helyen próbálkozik és szinte mámort érez ha vélt vagy valós reagálást kap. :))))))
Firestone 2017 okt. 29. - 11:30:22
(360/742)
...
Min-Rin 2017 okt. 29. - 11:22:12
(359/742)
Bár ma mindenki jókedvûen ébredhetett, hiszen egy órával tovább lehetett aludni, ha valaki mégis borús kedvû, esetleg kissé másnapos az esti bulizás miatt, nézze meg az alábbi videót!

https://www.youtube.com/watch?v=xLe7WuqwiKw
Min-Rin 2017 okt. 29. - 11:18:40
(358/742)
A koreai Mezõgazdasági Minisztérium decembertõl új szabályt érvényesít az instant ramenekkel kapcsolatban. Az összes kereskedelmi forgalomba kerülõ terméket megvizsgálják, és a tapasztaltak alapján egységes szempontok szerinti besorolást adnak: enyhe, közepes, erõs vagy nagyon erõs (순한맛, 보동매운맛, 매운맛, 매우매운맛).
Ezt követõen minden termék csomagolásán a megadott besorolást fel kell tüntetni.

Közbevetõleg jegyzem meg, hogy mindig derültséget kelt bennem, amikor sorozatokban a fordító a spicy szót fûszeresnek fordítja, pedig a szó a koreai ételek esetében egyértelmûen erõst, avagy csípõst jelent.

https://www.youtube.com/watch?v=ABJ_V2pynPA
Min-Rin 2017 okt. 29. - 10:20:07
(357/742)
Kedves Micike, hosszú és számomra kissé zavarosnak tûnõ válaszodból világosan látszik hogy az általam leírtakból szinte semmit nem értettél, ezért nem érdemes tovább folytatni ezt a társalgást. Megvallom, õszinte sajnálatot érzek irántad. Aki szüntelenül pajzsként tartja maga elé magánélete részleteit, még azokat az elemeket is, amelyek szigorúan az intim szféra részei, mert nem bízik gondolatai igazságában, óhatatlanul szánni kezdi egy érzõ lelkû ember. Minden beírásunk árulkodik másról is, nemcsak az adott témáról. A te beírásaid hangosan kiabálják a világba bizonytalanságodat és életed hiányait. Leírt szavaid mögül ráadásul olyan szándék is elõtûnik, amit jobb privátban bonyolítani.
Hidd el, mindannyiunknak megvan a története - mondja az An címû japán filmben az idõs hölgy. A különbség csak annyi, hogy vanak sokan, akiknek nincs szüksége ennek rendszeres hangoztatására, mert tudják, leírt gondolataik anélkül is hitelesek.
Bízom benne, hogy az elmúlt hónapokban neked írt válaszaim ha nem is tudatosan, de tudat alatt beépülnek, s segítenek neked.

Ideteszem a fimrõl írt poszt linkjét, hátha kedvet kapsz hozzá. A magyar felirat fellelhetõsége a poszt végén található.
http://uticelkorea.blog.hu/2016/12/23/egy_igazi_japan_film_an
offtopic
micike_MSc 2017 okt. 29. - 04:23:41
(356/742)
Kedves htw Attila!

Bár emlékszem a születésnapjára (mármint a dátumára; pont olvastam, amikor egyik szokásos vitájukat folytatták a többszörösen/rendszeresen „törölt felhasználó” nevû nicktárssal, a memóriám meg amúgy jóféle)...

...szóval emlékszem a dátumra, mivel egy nappal tér el a kisebbik fiamétól, de csak ezért nem köszönteném, viszont ha már éppen erre jártam, minden jót kívánok!
Gondoltam, ha kicsit megkésve is, de küldök egy dalocskát - arany gyerekecském képes volt letölteni a telefonjára, hogy aznap reggel erre ébredhessen... :)))
https://www.youtube.com/watch?v=rHh6qI-S_Ww

Az oroszlánokhoz való vonzódását nem értem, de biztos van rá magyarázat... (ez nem kérdés, csak úgy mondom)
offtopic
micike_MSc 2017 okt. 29. - 04:17:48 Előzmény Min-Rin
(355/742)
Kedves Min-Rin!
Az általad erkölcstelennek titulált válaszaim csakis az általad feltett kérdésekre vonatkoztak - mivel nem írtad, hogy ezek költõi kérdések lennének, így nem hagy(hat)tam figyelmen kívül õket...

Bár használtad a „létezik olyan” kitételt, soraidból mégis az a kizárólagos meggyõzõdésed érzõdik, mely szerint két ember közötti intimitás csak akkor tökéletes (és erkölcsös), ha igaz és mély szeretet, erõs és tiszta kapcsolat, szent és áhítatos összetartozás jellemzi, melyben a két fél egymás spirituális szellemi társa, együttlétük a szellemeik összeolvadása... (ha saját tapasztalatodról írsz, akkor szívbõl gratulálok, de irigyelni nem foglak érte, nekem jó így is, ahogy van).
Kétségkívül gyönyörû gondolatsor... és a világért sem akarok cinikus lenni... de az emberek többsége a mindennapok nehézségeivel szembenézve képtelen ilyen magasztos ki-/beteljesedésre... egy frissen egymásba szerelmesedett pár jó esetben néhány évig lobog, aztán a szenvedély lecsillapodik... de ha mondjuk még 10-15-20 év után is együtt vannak... és minden spiritualitás nélkül szexelnek egymással (és csak egymással), akkor az miért lenne erkölcstelen?
Én a magam részérõl bõven megelégszem az alkalmankénti testi-lelki kielégüléssel, mindenfajta morális aggály nélkül.

Az a fajta magaslat, amirõl írsz, nálam a plátói szerelem definíciója, amit legutóbb a Shin Saimdang életérõl szóló sorozatban volt szerencsém látni. Persze már itt is elõjön a korlátozott gondolkodásom, hisz' kizárólag SSH miatt néztem meg a sugárzással egyidõben, bár Lee YoungAe miatt azért legalább tervbe-listára került volna.
Egy igazán szépséges szerelmi történetet láttam, amelyben a testiségen kívül minden általad felsorolt kritérium megjelent a két fõhõs kapcsolatában (túl azon, hogy a nemzet Bölcs Anyja nyilván nem kerülhetett testi kontaktusba a férjén kívül senki mással, nemhogy az Obsessed ezredeSSHével...)

A testiségnél maradva: az általad megfogalmazott gyönyör nálam már a tantrikus szex kategóriája, ahol a megfelelõ, tudatos légzésre, az izmok ellazítására (tkp. az agytörzs és a vegetatívum kérgi felülbírálatára) van szükség... na, most megint profán leszek, de nekem ez már szülés közben sem ment... és még az „agyamat sem dobtam el”, mivel egy jókora fájás alatt képes voltam arra gondolni, hogy na, ez lehet az a feszítõ, abroncsszerû fájdalom, amit egy szívinfarktusos ember átél, csak neki tipikusan még halálfélelme is van hozzá (hiába no: egyrészt hosszasan dolgoztam coronaria-õrzõben, másrészt kisebbik fiamnak éppen pénteken volt a születésnapja).

Ami a spiritualitást illeti - bár a racionalitásomon túl alapvetõen érzékeny lelki alkat vagyok -, ez a mondatgyûjtemény nagy kedvencem. Elõre is elnézést kérek! :)))))))
http://tudatbazis.hu/kiemelt/spiri-magyar-szotar

Szerinted gondolkodásom korlátozott, szellemem öreg. :)
És részletesen írsz a testi és a szellemi (az egészségügyben naptári, illetve biológiaiként megkülönböztetett) kor sokakban megfigyelhetõ elválásáról, a betegségek természetérõl. (Az eü-ben általánosan elterjedt biomedikális modell elsõsorban a fizikális tünetekkel foglalkozik... nem is mindig hatékony...)
Te csak testrõl és szellemrõl írsz... elõször lélek nélkül, aztán már az is elõkerül, mint a pszichoszomatikus tünetek, betegségek kiváltó oka.
Kénytelen vagyok htw-t idézni, aki legutóbbi nekem címzett válaszában írta az alábbi sorokat:
„...éveken át elmélyedtem ...tudományokban, melyek szükségesek voltak ahhoz, hogy választott hivatásom keretén belül hasznos munkát végezzek.”
Gondolom, tõle elfogadod az ilyen érvet, mert régóta személyesen ismered.
25 éve dolgozom ápolóként, munka mellett éveket tanultam (két „szakosító”, fõiskola, egyetem... késõn érõ típus vagyok, na... - írtam már korábban, de a profilomból is kiderülne, ha érdekelne)... mégis azt gondolod, nem vagyok tisztában az általad leírtakkal?
(Ez költõi kérdés, nem kell válaszolnod... csak ha nem bírod Magadban tartani...)

A mi gondolkodásunk, életfelfogásunk annyira különbözik, és azt sem hiszem, hogy ebben a témában a véleményünk valamennyire is közeledhetne, ezért nem látom értelmét, hogy a továbbiakban folytassuk ezt a „vitát”. Már csak azért sem, mert bár Te hamar válaszolsz, de nekem a család és a munka mellett napok telnek el, mire van idõm leírni a gondolataimat...
Viszont hogy legyen valami közös: a teltkarcsú nõkrõl idõközben írt gondolataitokkal jelentõs mértékben egyetértek.

Üdvözlettel,
micike
egy erkölcstelen, korlátozott gondolkodású, teltkarcsú nõszemély :)
Maryu 2017 okt. 28. - 22:31:12
(354/742)
Kedves Hanguktaekwondoo, Isten éltessen!
Min-Rin 2017 okt. 28. - 20:23:48
(353/742)
Ritkán látni ilyen csúf legényt ennyire jól énekelni.

Indulhatunk! :))
hanguktaekwondoo 2017 okt. 28. - 20:08:54
(352/742)
igen, volt benne hastánc is :-)) jól láttad..:-))

Mikor megyünk koncertre?

ez a fogsoros csávó nagyon cool :-))))

https://www.youtube.com/watch?v=0Yq30nfS2kk
Min-Rin 2017 okt. 28. - 19:00:43
(351/742)
Az arcok mintha karikatúrák lennének, de legalábbis mint egy jó képregény alakjai, ennek ellenére és ezzel együtt a zene szenzációs. Az embernek mozdul a lába, dereka, és felderül. Eredeti, élettel teli, sajátosan mediterrán zene.

Élvezet volt hallgatni. Már csak azt kell eldöntenem...

Nem, inkább nem is mondok semmit. :))
hanguktaekwondoo 2017 okt. 28. - 18:49:51
(350/742)
Karakán arcélek, bizalomgerjesztõ ábrázatok és pompás fogsorok!

Ma ezzel kéne indítani ;-)))

1:30 -nál hyung különösen danger

https://www.youtube.com/watch?v=FEkiCpQ-Up0
Min-Rin 2017 okt. 28. - 14:23:19
(349/742)
A pocivakargatásról még majd tárgyalunk, de hokkaidó természetesen lesz, anélkül nem lehet. De ahogy elõszörre, most sem lehet mással megkoronázni, csak szõlõvel vagy körtével. Pedig ahogy a videó mutatja, eper vagy málna kellene rá. Kénytelen leszel beérni szõlõs változattal. Tojáslikõrt tartalékoltam erre a célra. :)
hanguktaekwondoo 2017 okt. 28. - 14:07:40
(348/742)
Igen...!
Igen..!!
még a pocimat is ...!

https://www.youtube.com/watch?v=vZp2RyiHIuY&t=22s

Boldog szusszanás!

Köszönöm!

Hokkaido is lesz?

https://www.youtube.com/watch?v=OQnr8PcSZr4
Min-Rin 2017 okt. 28. - 11:48:23
(347/742)
Kedves hanguktaekwondoo, két Matsuo Basho haikuval szeretnék minden jó kívánni. Isten éltessen!

Tejút

Hogy zúg a tó.
De fönn az égen az arany Tejútnak
nyugodt, nagy íve látható.

Boldog folyó

Táncolva száguld, a hulláma csattog.
A Nyár, az izzó, édes, buja Nyár
rá csókokat dob.

Ráadásnak egy kis zene: mit hallgattak a születésed évében a koreaiak.
Anak Freddie Aguilar dala koreai elõadásban.
https://www.youtube.com/watch?v=WgWxsh6RsbA

Diszkó korszak - Lee Fanny énekel
https://www.youtube.com/watch?v=A2sl2MylLGI

Az ázsiai fehér madárvirág, vagy másik nevén kócsagvirág (Habenaria radiata) engem elbûvölt. Remélem neked is gyönyörûséget okoz a látványa!
https://www.youtube.com/watch?v=Nub0fv0UrbE
https://www.youtube.com/watch?v=1NMUI_j94ck
Min-Rin 2017 okt. 27. - 16:13:25
(346/742)
A téma kifejezetten érdekes, külön bája hogy kiderül, hogyan látja a nõket egy férfi. :)) Tanulságos ez mindenkinek, de érdemes lenne azoknak a fiatal lányoknak is elolvasni, akikbõl egyre többet látok a városban járva. A felvezetésben írtak alapján elgondolkodtam: a hatalmasra növesztett fenekû, derékvastagságú sonkákkal "megáldott" huszonévesek esetében ezek szerint nemcsak a rossz táplálkozási szokások játszanak szerepet?
Érdekes lenne tudni, a külsejükkel elégedetlenek minek a hatására elégedetlenek.
Az évfolyamtársnõd miért nem volt az?
Mert természetesen van önnevelés, aminek rettentõen nagy ereje van, lehet valakinek erõs és határozott egyénisége, ennek következtében kellõ önbizalma, de ahogy telnek az évek, mintha egyre gyakoribb lenne az önbizalomhiány a nõk körében.
Ehhez pedig véleményem szerint óriási mértékben hozzájárul a média. Sokszor már arra gondolok, szándékosan igyekeznek a nõk önbizalmát a béka sejhaja alá nyomni.
Manapság nemhogy kövér, de még gusztusosan gömbölyded nõket sem szerepeltetnek reklámokban, lehetõleg filmekben sem, vagy csak vígjátékokban, amelyekben némileg kifigurázzák a delikvens gömbölyûségét. Naponta százszor szembesítik a nõket azzal, hogy egyedül a vékony nõ a szép, aki nem az, az hamarosan beteg lesz, sorolják az összes lehetséges nyavalyát, ami kizárólag a túlsúlyos embereket fenyegeti. Ráadásként a mutogatott nõk nem is csak vékonyak, hanem agyonalakítottak vagy a plasztikai sebész, vagy a photoshop jóvoltából. Aki a média szerint számít, az vékony. Mint a koreai sorozatokban, ahol a siker egyik záloga, ha a társadalmi ranglétra alsó fokai egyikén tanyázó leányzó göndör haját egyenesre idomítja. Amikor ezt meglátjuk, már tudjuk hogy eljött az õ ideje.

Elárulok egy titkot, az öltözködés kérdése nem könnyû dolog. Ha valaki olyan elvetemült hogy szoknyát vagy ruhát szeretne viselni - és nem csak nyáron - akkor vagy lejárja a lábát, vagy nagyon sok pénzt áldoz, vagy mindkettõ. Személyes tapasztalatom, hogy a boltokban minden teketória nélkül kaphatók a nõk legnemesebb részét alig takaró, arasznyi, vagy tökéletesen bájtalan, hosszú szoknyák, utóbbiak ugyanúgy ócska anyagokból, mint a ruhák, de ízléses, fantáziadús és közben csinos, pláne elegáns, természetes anyagból készült viszont sehol. Pocsék a felhozatal! A jó varrónõ pedig mintha ugyanúgy kiment volna a diavatból, mint a farmeren kívül bármilyen más nõi ruhadarab. Szintén saját magam tapasztaltam idén nyáron, hogy a magát remek varrónõnek képzelõ nõ milyen sírnivalóan gyenge volt. De általában is kevés varrónõ van, hiszen az elmúlt harminc évben a nõk legnagyobb része perverz módon a mások levetett ruháit szereti megvenni - részben anyagi megfontolások alapján. Pár hete bementem egy ilyen turkálóba, erõnek erejével kényszerítettem magam, hogy ne faroljak ki az elsõ percben, de szoknyát, csinosat és nem mûszálasat így sem találtam. Van ezenkívül a piaci elegancia, ritka csoda köztük a tucatárunál jobb. Végül pedig marad a farmernadrág. Abban vannak a bájtalanul totyakos és a csinosabb, nõi alakra készült darabok.
Ahogy látom, a középkorúak többsége önként lemond róla hogy nõnek tekintsék - õ maga sem hiszi magát annak - ezért megelégszik az uniszex, azaz csúf darabokkal, a fiatalabbak, a túlsúlyosak mindenképpen szûk, a fenekükön majd' kirepedõ farmereket választanak abban a naiv hitben, hogy ha szoros, akkor vékonyabbnak látszanak, pedig nem. Az ifjú korosztály, tisztelet a kevés kivételnek, szinte soha nem hord szoknyát. Évekkel ezelõtt tartott kiselõadást a témáról a fiam. Szerinte nagy kár hogy a lányok nem hordanak szoknyát, mert a nadrágviselés nem hagy teret a pasik képzeletének.

Az alábbi történetnek több tanulsága is van. Ki-ki válasszi ki a neki tetszõt!
Egy negyven közelében járó ismerõs lányról beszélgettem egy korombéli nõvel. Megemlítettem, hogy mennyire maga alatt van, magányos, nem tud mit kezdeni az életével, a srácok haverkodnak vele, de nem tekintik nõnek. A korombéli hölgy elcsodálkozva kérdezte: de miért, hiszen olyan jól néz ki, magas is, vékony is. De nem ezen múlik, csak õ ezt nem értette.

Kedves nõtársaim, most kaptunk egy újabb megerõsítést: nem a médiára és nem is egymásra kell hallgatni, hanem tanulva a férfiak - jelen esetben hanguktaekwondoo - véleményébõl, bátran vállalni önmagunkat akkor is, ha vannak rajtunk gömbölyûségek! :)
hanguktaekwondoo 2017 okt. 27. - 13:04:18
(345/742)
Hát, neki sikerült.
Megfigyeltem: soha nem hordott ujjatlan ruhát.
A nagy júniusi melegekben, vizsgák elõtt is, legalább fél felkarig érõ is fátyolszövet vagy mi lengedezett a körülötte
ahogyan lábát sem rakta közszemlére, mert, nem felelt meg a trendnek.

Bokáig eltakarta a test vonalát lazán követõ szellõs anyag
-hordott õ fehéret bátran, csak éppen a test két oldalán meg középen sötét szalagot futtattak végig a ruhán tetõtõl talpig -
a hölgy így majdnem csak teltkarcsúnak tûnt.

A mell vonalából soha nem látszott öt centinél több /ha igen, azt csak a kiválasztottak láthatták..., mert a hölgynek sokan udvaroltak és õ szendén élvezte sikereit/
idõnként ezt is eltakarta egy átlátszó kis fátyollal
-mondanom sem kell, amikor így bejött a könyvtárba, aznap már nem volt tanulás :-))
De említhetném azt az átlátszónak ható, valójában sûrû szövésû fekete csipkeruháját, ami majd földig ért
és a nõ egyetlen ékszere csak a kisebb cseresznye nagyságú vérvörös rózsákból összeállított rövid nyaklánc volt.
kerámia -agyag, vagy tudomisén mibõl készült, de a ruhához fantasztikusan passzolt.

Soha nem lógott ki a melltartó pántja
-húsz éve tartja magát ez az prosztó divat.
Hölgyeim: nagyon sok férfi nem tartja erotikusnak a kilógó melltartópántot.
Engem kifejezetten elszomorít
mert belerondít a nõ megjelenésébe.
Olcsó fogás, tönkreteszi a nõben a hölgyet.

Bevallom, engem különösen ápolt keze és lábacskái bûvöltek el:
okosan elfeledte a vörös körömlakkot -nem akart Brünhilda lenni- viszont mandulaalakú ujjacskáin diszkrét, halvány árnyalatok hirdették nõiességét.
Lábán nyáron díszes saruk pompáztak
-a körömlakk itt sem hiányzott, és gyakran felrakott egy -egy pikánsul ható, igényes lábujjgyûrût. ami egyszerûen döglesztõ volt.
A bokaláncot nem ismerte: tudta, csak kihangsúlyozná vele azt, amit nem biztos, hogy ki kell.

Hajacskája, ahogy sok túlsúlyos hölgynél, nem volt az ég ajándéka: úgy láttam, eredetileg vékonyszálú, sûrûnek nem mondható tollazatot kapott.
de õ nem esett kétségbe.
Jó fodrászt keresett, aki vöröses -narancsos árnyalatra festette a haját, amit elõzõleg olyan ügyesen nyírt meg, hogy szinte dúsnak tûnt.
Ez a szín jól illett fehér, finom bõréhez -a duci hölgyek arcbõre nagyon sokáig szép- és az összhatást szürkével füstösre satírozott szemmel és kevés szájfénnyel koronázta meg.

Néhány éve hírt kaptam felõle: egyik pár évvel alattam járó, kifejezetten vékony hyung vette el, aki azóta is bolondul a dundinál is dundibb,
ám vígkedélyû és erõs erotikus kisugárzású feleségéért.

Azóta gyermek is született -érdemes volt tehát a hölgynek törõdnie önmagával és tojni arra, mit mondanak mások ;-)
Õ egyéniség volt
ezt vállalta
és ennek szép jutalma, hogy kiteljesedett az élete.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 27. - 12:58:07
(344/742)
Elfogadta önmagát
de mindez nem elég: reálisan felmérve adottságait, tisztában volt külseje elõnyeivel és hátrányaival.
Ezekhez a nem túl örvendetes, illetve kellemesen meglepõ tényekhez igazította öltözködését.
Ma már, visszagondolva a látványra, vszleg nem járok messze az igazságtól, ha azt mondom:
megkomponálta a megjelenését.
Vélhetõen sok idõt el stílusának kialakításával,
de az eredmény lehengerlõ és szép volt volt.

Nagyon sok leplet viselet -télen és nyáron, no meg a köztes évszakokban.
csak éppen más és más anyagokból szabva, más és mást fazont részestíve elõnyben.
Télen soha ne húzott garbót, ami elõnytelenné varázsolta volna nyaktól felfelé
ellenben elegáns pelerineket, jól megválasztott színû poncsókat hordott, melynek mintázata lefelé keskenyítették gömbölyû alakját, tehát hosszították -soványították optikailag.

A nadrágot, term., elfelejtette
-hosszú, bokáig érõ, ám korántsem lompos szoknyákban járt
Télvíz idején bizonyos, hogy aláöltözött, de ez nem látszott,
így sokszor elõnyösebb megjelenést produkált, mint pehelysúlyú évfolyamtársnõi,
kik állandóan kopott farmerben vagy abban a hervasztó, testhezálló cicanadrágban feszítettek.

a cicanadrág rajta is ott lehetett
de
nem látszott!

A kényelmes, ceruzafazonra emlékeztetõ, általában egyszínû, sötét szoknya és a vidám pelerinek a védjegyévé váltak
-ezeket megbolondított egy -egy stílusban passzoló fülbevalóval, egy -egy iparmûvész gyûrûvel
s ha enyhébb idõ jött, a szöveteket felváltották a könnyedebb anyagok, a pelerinek kivágásai mélyebbek lettek,
és ott már elfért egy -egy súlyosabb egyéniségû, de nem hivalkodó, földet és tüzet idézõ nyaklánc is.
De egy ilyen nyaklánc már nem tûrt fülbevalót a szettbõl, max. egy gyûrût. Viszont akkor már nem rakott fel karperecet :-)
Bámulatos stílusérzéke volt.

Ha jött a meleg évszak, nem jött zavarba.
Elõvette a csipke, muszlin, meg ilyenféle anyagokat -jó varrónõje lehetett- és be nem hódolva a mai trendnek,
õ bizony úgy varázsolta el a hímtagokat, hogy valójában nem rakott ki semmit a kirakatba.
Ez a nõ egyik valódi mûvészete: talpig felöltözve, a szépségideáltól eltérõ adottságokkal, magához vonzani a másik nemet.

Mint pl. ez a thai plus-size hölgy
hanguktaekwondoo 2017 okt. 27. - 12:54:14 Előzmény Min-Rin
(343/742)
Nincs baj azokkal a hölgyekkel sem, akik majd átszakadnak -ha a lengedménynek ilyen a természetes alkata, az bájos is lehet. csak kell hozzá egy kedves, vonzó személyiség. Gond akkor van, ha hibás testkép miatt, vagy média, esetleg ún. barátok hatására csontsovánnyá fogyasztja magát.

A két fizikai szélsõség is tud szép lenni, csak legyen önmagával harmóniában a nõ.
Mind pl. a mellékelt képen látható Zeng Jing, kínai plus -size model

Volt az egyetemen egy lány, olyan alkattal, amire nem lehetett mást mondani, mint, hogy nagyon kövér.
nem teltkarcsú, nem duci. Nagyon kövér.
Hormonális problémái lehettek és vszleg nem a megfelelõ gyógyszert szedte -illetve elmulaszthatta a lelki kezelést is, ami ilyen esetekbe mindig a terápia fontos alapköve.
Anélkül nincsen tartós fogyás.
De hát, az ilyen eszméket megemlíteni vagy az irányt követni még ma sem tanácsos, az ezredforduló elõtt pedig hovatovább veszélyes akciónak számított
-egyik tanárom nekem is megsúgta gyengéden, ha nem követem a fõ vonalat a menetben, biztos, hogy nem kapok diplomát..
Hatására okosabban csináltam,
de a hölgynek érdembeli tanácsot nem adhattam, mert ugyanott tanult, ahol én, és, tekintve, hogy alkata évek alatt sem változott, valószínûsíthetõen a vaskalaposok táborát gazdagította. Ami, természetesen, az õ döntése, és ezt tiszteletben kell tartani.

Viszont szép volt.
Ez az óriásira nõtt hölgy olyan fantasztikusan tudta tálalni fizikai testét, hogy a modellalkatú csajokra rárobbant évfolyamtársaim szája tátva maradt.
A vékony lányok persze zavarba jöttek és egy része értetlenül, kis, kényelmetlen érzéssel, irigykedett.

Mi volt a nõ titka?