BENovelas 2012 máj. 30. - 20:26:29 Előzmény mona67
(93/1433)
Pont az a jó hogy ennyi gyilkosság van benne. Valóságos horror! :) A filmet igaz hogy késõbbi idpontba lehetne tenni mondjuk este 19.00-re. Érdekes mikor a Sortilegio ment azt fél 7-kor adták. Akkor ez a sorozat miért ne mehetne este?

A pszichopatáknak sokszor nem fájdalmas egy döfés. Ha aki jól tûri a fájdalmat.
juan-ZSU 2012 máj. 30. - 20:23:38
(92/1433)
adolfo nagy színész már olyan régóta játssza leonardot és csak ül meg fekszik xD bírom mikor húzza a száját ha nem tetszik neki valami :DD
BENovelas 2012 máj. 30. - 20:15:27 Előzmény juan-ZSU
(91/1433)
Hát igen :)
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 30. - 16:05:34 10/10
(90/1433)
emikio és hildá össze fognak házasodni!Kíváncsi leszek hogy mikorfedi fel magát adolfo mert adolfo van a tolokocsiba és nem leonárdo!nem rég fel dobtam 1-30ig rész tartalmát majd olvasd el.iwiwen is van klubom meg a facebookon ha gondolod küldök linket!
mona67 2012 máj. 30. - 11:24:09
(89/1433)
Szia!
Én se bírtam volna ki, hogy ne ordítsak, mikor bele szúrta Carola a villát a lábába. Ült tovább meg se mozdult. Nem tudom ki áll mögötte, de én a helyében jó sok pénzt kérnék, mert jó nagy veszélynek van kitéve. Carola se semmi nõ mindent megpróbál, hogy elárulja magát Leonárdo (kikezd vele az ágyban , majd lábába szúr).Jó kis meglepetés volt, hogy Javier megint Ignaciával kavar. Remélem Emilió kitart Hilda mellett.
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 30. - 06:20:49 10/10
(88/1433)
nem gondoltam azt hogy pilárd gonzálo útán megy és emilio bevalja jolandának hogy szereti hildát!adolfo meg bukik egyet avval hogy don renátó elküldi a házból.én már sikitoztam volna ha belém döfig egy villát vagy valamit a lábamba!ingnászia mien 2színü dög ahogy havier is.na nem is beszéljünk pilárd testvéréröl még ö is mien 2színü.
juan-ZSU 2012 máj. 29. - 18:39:30
(87/1433)
az egy õrültek háza xD de a szomszédba is rakhatott volna emilio kamerát :DD
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 29. - 18:38:35 10/10
(86/1433)
igen de ki kondolta volna azt hogy havier küldözgeti a fiának az e-mailokat!már várom a mai részt!
mona67 2012 máj. 29. - 13:25:49
(85/1433)
Ebbe a sorozatban egyre több a hulla. Sajnáltam a nõvért, olyan kegyetlenül ölték meg. Hilda a legvégén megbotlott valamiben, megölték a kiskutyát? Yolanda tényleg megmûtteti magát, kiváncsi vagyok milyen lesz utána.
Tetszik a sorozat a sok rejtély miatt. De legjobban annak örülnék ha késõbb lenne.
BENovelas 2012 máj. 28. - 22:44:45 Előzmény juan-ZSU
(84/1433)
Ez tetszik! :) valóvilágot csinált Adolfo. Lehet a wc-ben is volt egy kandikamera :) Emilio meg nézi ki mikor jár ki...:DDDDDD
Emilioban és bennem van egy közös. Én is fel szoktam venni szinte mindent. Már amit tudok. Van egy kamerám és mikor vendégek vannak nálunk egy nagy részét felveszem a beszélgetéseknek. Csinálhatnék netes valóságshowt is de nem teszem mert házi videó. :)
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 27. - 20:29:10 10/10
(83/1433)
LA CASA DE AL LADO - Zárt ajtók mögött tartalma:

1.
Ingacia és Gonzalo rövid ismeretség után házasságot kötnek. A nõnek nem ez az elsõ házassága. A volt férj, Adolfo, kizuhant az ablakon - felmerül a gyanú, hogy meggyilkolták. A kertész valami fontosat szeretne elmondani Gonzalónak, de még mielõtt megtehetné, holtan találják. Vajon balesetet szenvedett vagy megölték? Kiderül, hogy a néhai férj ikertestvére, Leonardo is a Conde házban él, kerekesszékhez kötve, magába zárkózva. Gonzalo betársul Javier ügyvédi irodájába, és átveszi apósa ügyeinek a kezelését. Javier a szomszédban él a feleségével, Pilarral, aki egykor Leonardo pszichológusa volt.

2.
Nibaldo unokahúga, Hilda a Conde házba költözik szobalányként, és azonnal megtetszenek egymásnak Emilióval. Gonzalo rájön, hogy Adolfo búcsúlevele hamis. Ignaciát folyamatos rosszullétek gyötrik. Kiderül, hogy terhes, de titokban tartja. Renato véletlenül meglátja a tesztet, de Ignacia arra kéri, hogy még ne szóljon senkinek.

3.
Pilar majdnem megcsókolja Gonzalót, és ezért rosszul érzi magát. Javier Karentõl megtudja, hogy a felesége Gonzalóval ment el, és ezért majdnem megveri. Nibaldo Karennel volt, amikor a kertészt megölték. Karen azt akaraja, hogy Nibaldo valljon be mindent Yolandának. Gonzalo nem fogadja el Renato részvényeit. Megsértõdik, amiért meg akarják venni. Hilda meglátja, amint Emilio éjszaka ellop Gonzalo szobájából néhány papírt, és elégeti. A hallgatásért cserébe azt kéri Emiliótól, hogy vigye moziba.

4.
Gonzalo Leonardo festménye alapján úgy véli, hogy egy piros sálas no lökte ki Adolfót az ablakon.
Késobb Adolfo sírjánál talál egy piros sálat, amelyrol kiderül, hogy Ignaciáé. Emilio szerint Adolfo nem halt meg és javasolja Gonzalónak, hogy ássák ki a koporsóját.

5.
Renato felajánlja Gonzalónak, hogy elmondja, kicsoda Igor Mora, ha Gonzalo elfogadja a felajánlott részvényeket, de o elutasítja.
Eva ismét rosszul lesz. Diego elárulja Andreának, hogy látta csókolózni Nibaldót és Karent. Emilio megmutatja Gonzalónak, hogy felvette, amint az elozo napi partin valaki felsurran Leonardóhoz. Carola elhatározza, hogy megszökik Leonardóval.

6.
Pilar képtelen uralkodni érzelmein, miközben Javier titokban egy ismeretlen nõvel találkozgat. Hilda magát hibáztatja Eva asszony rosszulléte miatt, ám kiderül, hogy valaki meg akarta mérgezni a ház úrnõjét. Andrea rájön, hogy Nibaldo titkos viszonyt folytat Karen-nel és alkut ajánl. Tartja a száját, ha a férfi eltávolítja a házból Hildát.

7.
Gonzalo megfenyegeti Nibaldót, így a férfi nem meri tovább követni õt. Ignacia kiborul, amikor a fiókból elõkerül Adolfo gyûrûje. Gonzalo és Pilar megnézik a felvételt, ami Adolfo halálának napján készült, de kiderül, hogy a kérdéses részt letörölték. Gonzalo Ignaciát gyanúsítja, aki a felvételen a férfi halálát kívánja. Renato családi gyûlést tart, és mindenkit figyelmeztet, hogy a rendõrök kezére adja a gonosz tréfák kiagyalóját.

8.
Diego verekszik az iskolában, és kórházba kerül. Ignacia elmondja Javiernek, hogy a gyerek az övé, mert Gonzalónak nem lehet gyereke. Rebeca kihallgatja a beszélgetést. Gonzalónak írogat és telefonálgat a titokzatos férfi. Ignacia megtudja, hogy Gonzalo nem fogadta el Renato ajándékát, és nem írta alá, hogy mellette marad.

9.
Kiderül, hogy Javier raboltatta el Ignaciát, hogy bosszút álljon Gonzalón, miközben a család többi tagja továbbra sem sejti, mi történhetett a lánnyal. Diego válságos állapotban van. Karen megzsarolja Andreát, nehogy a lánynak eljárjon a szája a Nibaldóval folytatott viszonyáról. Carola átad egy levelet Gonzalónak, amit Adolfo írt a halála elõtt, és ami igen kellemetlen Ignaciára nézve. Rebeca beköltözik Pilarék házába, és viszonyt kezd Javierrel.

10.
Emilio és Gonzalo nyomozni kezd Ignacia eltunésével kapcsolatban. Találnak egy internet kávézót, amely biztonsági kamerája valószínuleg felvette az emberrablást, ám az ottani alkalmazott nem hajlandó megmutatni a felvételeket. Emilio elhatározza, hogy éjszaka betör, és megnézi, mit vett fel a kamera.

11.
Bár az emberrabló elmenekül, Gonzalo épségben hazaviszi Ignaciát. Pilar rajtakapja a csókolózó Javiert és Rebecát. Kérdõre vonja a férfit, aki kibújik a kérdés alól, és Pilárt kezdi el faggatni Gonzalóról. Emilio eltûnik egy rövid idõre, miután megtalálja az emberrabló, Efraín elérhetõségét.

12.
Ignacia összeomlik a nyomás alatt, és elrohan otthonról. Gonzalo és Renato a nyomába erednek. Emilio elviszi szórakozni Hildát, Andrea és Carola meglátják õket együtt. Pilar távollétében Rebeca átveszi az irányítást, és mindent megenged Andreának. Yolanda hangokat hall a kertben, és látni véli Adolfót. Ignacia autóbalesetet szenved. A hír hallatára mindenki a kórházba siet.

13.
Rebeca meglepetésbulit szervez Diegónak amikor hazatér a kórházból. Pilart nagyon megviseli, hogy nem tudott róla, és hogy ezáltal Rebeca ellene hangolja a gyerekeit. Javier megtalálja Pilar titkos mobilját, amin Gonzalóval szokott beszélni. Felelõsségre vonja, és megfenyegeti a feleségét.

14.
Rebeca arra kéri Gonzalót, ne árulja el Pilarnak, hogy a férje megcsalta õt Ignaciával, mert azzal teljesen tönkretenné. Igor Mora állítólag eltûnt az intézetbõl ahol ápolják, de valójában csak elrejtették õt a Conde család elõl. Renato ara gyanakszik, hogy õ a felelõs a tragédiákért, mert bosszút akar állni.

15.
Valaki lesifotókat készített Pilarról és Gonzalóról – õk arra gyanakszanak, hogy ezért késõbb majd pénzt követelnek cserébe. Hilda rájön, hogy Emilio titokban felvételt készített az együttléteikrõl, ezért nagyon megharagszik rá. A fiú hiába próbálja kiengesztelni õt, Hilda szakít vele. Emilio ezek után Andreához menekül.

16.
Javier majdnem rajtakapja Pilart és Gonzalót a férfi lakásában. Ezután Gonzalo arra kéri Pilart, hogy váljon el a férjétõl, és kezdjen új életet vele. Carola Hildának és Gonzalónak is elmondja, hogy látta Adolfót, de senki sem akar hinni neki. Utána egyre többször jelenik meg elõtte a ?halott?, ezért kimegy a temetõbe, ahol észreveszi, hogy Adolfo sírját felbontották.

17.
Carola azzal fenyegeti Gonzalót, hogy beárulja õt Ignaciának, és a szüleinek. Javier rosszul viseli, hogy Rebeca hozta ki a börtönbõl Eva asszonyt. Pilar egy bizonyos Ricardo Merino után nyomoz Gonzalóval. Ignacia váratlan hazajön a kórházból. Hildát rosszullét gyötri, Yolanda gyanítja, hogy Nibaldo és Karen között van valami. Rebeca pénzt ajánl Karennek a kompromittáló fotóért. Don Renato fontos döntést hoz.

18.
Carola elmondja Ignaciának, hogy Gonzalo megcsalja ot Pilarral. Pilar rájön, hogy Ricardo Merino már vagy egy éve halott, tehát nem o küldözget e-maileket Diegónak. Ezt elújságolja Gonzalónak, és Ignacia éppen ekkor toppan közéjük. Felelosségre vonja mindkettejüket, és elmondja Pilarnak, hogy Javiertol volt terhes.

19.
Pilar szembesíti Javiert azzal, hogy Ignacia tole volt terhes, majd közli vele, hogy ezzel tönkretette a családját, és nem ad neki még egy esélyt. Még azt is megkérdezi tole, hogy mi köze volt Adolfo halálához, ám Javier nem válaszol, hanem elviharzik otthonról.

20.
Javier öngyilkosságot kísérel meg – de késõbb kiderül, hogy csak színlelte az egészet, hogy ezzel visszahódíthassa Pilart .A kórházban, ahová Pilar és Gonzalo beviszi õt, egyik régi barátja „kezeli” Javiert - de valójában õ is csak a cinkostársa. Pilar elhiszi a színjátékot, és kétségbeesésében végleg szakít Gonzalóval.

21.
Gonzalo kulcsot ad Pilarnak a lakásához. Carola szembesíti Ignaciát azzal, hogy Leonardo valódi neve Ivan, de Ignacia tagadja, hogy bármit is tudna az ügyrol. Elmondja, hogy Adolfo ötlete volt, odavinni Leonardót. Yolanda plasztikai sebésze injekciókkal akarja megfiatalítani ot.

22.
Carola nem tudja elérni Teresát. Megpróbálja elcsábítani Leonardót, hogy bebizonyítsa, o valójában Adolfo, de sikertelenül. Emilio elmondja Hildának, hogy mellette áll, és megígéri, hogy elviszi nogyógyászhoz. Ignacia reggel eljön Gonzalótól, amikor o még alszik. Leonardo/Adolfo ismét telefonál valakinek, és elmondja, hogy Carolát le kell állítani. Ignacia elindul az európai útra, de Emilio nem hajlandó elbúcsúzni tole, mert badarságnak tartja az utazást.

23.
Yolanda és Carola elmennek Teresa temetésére, hogy a fekete notesz után kérdezõsködjenek. Yolanda késõbb meglátja amint Emilio megcsókolja Hildát. Pilar rájön, hogy Nibaldo követi Gonzalót. Megtudja a címet, és felkeresi a férfit. Egyedül Rebecában bízik meg, de a lány egybõl tovább adja az információt Javiernek. Rebeca felfedezi, hogy valaki folyamatosan csapolja Renato számláit. Pilar és Gonzalo meghitt együttlétének egy nemkívánatos személy is tanúja lesz.

24.
Pilar nem mer kockáztatni, így nem marad Gonzalóval, hazamegy. Otthon nagy meglepetés várja. Renato elküldi Leonardót, és a fiú ugyanarra a klinikára kerül, ahol Igor Mora fekszik. Rebeca megbízza Karent, hogy kövesse Nibaldót, így fény derül Ignacia titkára. Rebeca Gonzalónak is elújságolja a hírt. Carola elmondja Emiliónak, hogy szerinte Adolfo él, de kiderül, hogy Emilio felnyitotta a sírt, és filmre vette az eseményt. Gonzalo megfenyegeti Nibaldót. Leonardo folyamatosan egy ismerettel beszél telefonon, és meglátogatja Igor Morát.

25.
Eva megtudja, hogy Hilda terhes, és el akarja küldeni. Ignacia újra feltûnik, és újra akarja kezdeni a kapcsolatát Gonzalóval.

26.
Pilar megtudja, hogy Ricardo Merino telefonja Rebecánál van. Carola találkozik Lidiával, Adolfo exével, majd késõbb felhívja õt Danilo, Adolfo legjobb barátja.

27.
Gonzalo elmondja Pilarnak, hogy szeretné megmenteni a házasságát Ignaciával.
Eva megkérdezi Hildától, hogy mennyit kér azért, hogy elvetesse a gyereket, de Hilda hallani sem akar errol. Elmondja Emiliónak, hogy mi történt, aki erre megkéri a kezét.

28.
Carola bemutatja a családjának Danilót.Emilio közli, hogy összeházasodtak Hildával. Eva ki akarja dobni a lányt, de Renato támogatja õket.Rebeca elmondja Pilarnak, hogy Javier küldözget üzeneteket Diegónak. Pilar kidobja Rebecát a házból.Yolanda plasztikai mûtétre megy.

29.
Lidia azt mondja, hogy akit elvittek hozzá, az nem Leonardo. Ignacia vissza akarja vitetni Leonardót a házba, hogy szemmel tarthassa. Javier kirúgja Karent, mert kémkedett Rebecának, ezért Pilar végzi a munkát. Karen Yolanda betegsége alatt elszegõdik a Conde-házba.

30.
Ignacia megtudja Lídiától, hogy Adolfónak sosem volt Danilo nevû barátja. Ezt elmondja Carolának, aki fülig szerelmes a fiúba. Leonardo visszakerül a házba. Pilar kiborul, amikor Javier újabb email-t küld Diegónak, és a kisfiú meghallja, amint a férfit hibáztatja. Közben Ignacia elárulja Javiernek, hogy a videó felvétel alapján õt gyanúsítják Adolfo meggyilkolásával.
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 27. - 17:27:00 10/10
(82/1433)
én szerintem havierrel marad pilárd mert gonzálo lelépet úgy hogy senki se tudja holvan egyedül a titkárnöje tudja ja meg most már ignázia ha asoför elmondja neki!csak nem tudom mért követtteti gonzálot ha ö meg havierrel kavar!
10/10
cinemaxeva 2012 máj. 27. - 16:10:04 10/10
(81/1433)
hát a sok kerti munka miatt lemaradtam egy kicsit de behoztam a részeket vasárnap nem is gondoltam volna hogy Havier és Ignacia ilyen kivetek mind ketten bolondá teszik az egész családott .. és senki nem veszi észre..carola pedig jó sejti hogy szinleli a bénaságott.. de szerintem Pilár nem fogja ott hagyni Gonzálot vele fog lenni...
juan-ZSU 2012 máj. 27. - 13:12:38 Előzmény BENovelas
(80/1433)
ettõl függetlenül én kedvelem carolát de ignáciát nem bírom
amúgy carola tud normális is lenni ott van pilar lánya andrea vele jól összebarátkozott
emiliot is bírom tiszta való világot csinált a házból xD csak pont leonardo szobájába nem tett kamerát
ha az egészet nézem akkor carolát,emiliot a szobalánnyal meg adolfo-leonardót (meg még van vagy 2 neve) õket kedvelem vagy miattuk nézem az egészet úgy jobban :)
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 27. - 09:45:29 10/10
(79/1433)
de kezdjük ott hogy havier kezte az egész félre lépést és nem pilárd!azt birom a férfiakba hogy ök mehetnek félre de ha már az asszony megy akkor végig vanak sértve!de várom már a keddi napot hogy lássam a következö epizodot!azt nem értem ingnázia mért figyelteti gonzálot ha ö havierrel hegyeg!
10/10
cinemaxeva 2012 máj. 27. - 07:51:11 10/10
(78/1433)
na Pilár jó kiosztja Haviert.. csak ha Havier is megtudja hogy valóba Pilár is megcsalta Gonzálóval na akkor lesz még kiosztás nagy balhé klasz a film nagyon tetszik nekem...
BENovelas 2012 máj. 26. - 20:20:57 Előzmény kisnyuszy
(77/1433)
Carola gondjai a következõ:

Nem érti meg senki ezért bánatában kábítószerezik. A szer tönkrevágja az agyát és ezért ilyen agresszív. Úgy érzi hogy senki sem érti meg a családból. Rosszul esik neki az hogy Ignacia a papa és a mama szeme fénye és ezért féltékeny. Nem is csodálkozom én is ilyen lennék.

Emiliot nagyon bírom. Ha tehetném én is kukkkolnék. :) Bár gondolom nem vette fel azt ki mikor jár ki a wc-re :))))
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 26. - 09:44:21 10/10
(76/1433)
ja ahogy ignaziase se normális!vagyis az egész család!Kiváncsi leszek hogy emilio elmondja e a családnak hogy gyereke lesz a cselédlánytól!
juan-ZSU 2012 máj. 25. - 23:56:35
(75/1433)
én villának láttam de durva volt és Adoldo meg bírta magát tartani hogy nem ordítja el magát, Carola se teljesen normális
10/10
kisnyuszy 2012 máj. 25. - 22:31:06 10/10
(74/1433)
carola megbolondult komoly hogy bele vágta a kést adolfo lábába!