Személy

Jay Baruchel

színész, forgatókönyvíró, rendező
Született: 1982. április 9. (37 éves) (Ottawa, Kanada)

Értékelés:

41 szavazatból
Szerinted?


Vélemény:

szavazat: 10/10 2010 dec. 02. - 11:43:28
2010 dec. 02. - 11:43:28
Jay Baruchel
Thruline Entertainment
9250 Wilshire Blvd, Ground Floor
Beverly Hills, CA 90212
USA
szavazat: 10/10 2010 dec. 02. - 11:42:34
2010 dec. 02. - 11:42:34
Date of Birth: 9 April 1982, Ottawa, Ontario, Canada
Birth Name: Jonathan Adam Saunders Baruchel
2010 nov. 16. - 15:09:33
2010 nov. 16. - 15:09:33
Felkoppintva kimaradt a filmjei közül. Poén a srác :)
2010 máj. 19. - 17:39:55
2010 máj. 19. - 17:39:55
Azt hittem,már régen van topikja...
Szerintem jóképû és tehetséges,azt hiszem,sokat látjuk még a jövõben.