olahmiki1959 2012 márc. 30. - 18:15:45
(255/435)
Nem voltam rest, visszakerestem az összes, ezen a fórumon megjelent hozzászólásomat. Összesen 3 db. van, a számuk a következõ: 114, 156, és 274. Nem egy nagy munka, keress rájuk, és ki fog derülni, hogy ha megfeszülsz, akkor sem fogsz tudni ezekben a szövegben olyan mondatokat találni, amelyekben én lelkesen helyeseltem valamelyik összeesküvéselmélet hívõ hozzászólásához.
Idézek a 156-os kommentbõl:
"Számomra eddig magasan a legmeggyõzõbb hozzászólás xattilafeher írása volt és maradt, érezni belõle, hogy nagyon ért hozzá...
Egy szóval sem mondtam egyébként, hogy egyetértek vele, csak azt, hogy amit leír - szakmailag, a fizika, az építészet és más szempontokból - az hihetõ és meggyõzõ. Szeptember 11,-ével kapcsolatban annyi a kérdõjel, a megválaszolatlan kérdés, a gyanús körülmény, a máig tisztázatlan kétely, hogy ahogy pestiesen mondani szokták, valaminek lennie kell. Amíg ezeket a kérdéseket nem tisztázzák mindenki számára megnyugtató módon, addig a kételkedõ hangok nem fognak elcsitulni".
Ennyit írtam, és ezt a véleményemet változatlanul fenntartom, miután semmiféle észérvet nem tudtatok ellene felhozni, - nem is lehet, hiszen én csak a kételyeimet, kérdéseimet fogalmaztam meg az üggyel kapcsolatban, - ehelyett sértegetõ, személyeskedõ, fröcsögõ válaszokat és minõsítéseket kaptam tõletek, érdemtelenül és igaztalanul.
A kommentjeim sorszámait azért írtam ide neked, hogy személyesen gyõzõdj meg arról, - ha akarsz, és ha kedved van hozzá, - hogy kivételesen rosszkor szólaltál meg, és anélkül vádaskodtál, hogy tudtad volna, hogy mirõl írsz.
dantonb 2012 márc. 30. - 12:29:07
(254/435)
"Pedig hidd el hogy van arab aki iszlám, de nem fanatikus terrorista."
És ki mondta hogy nincs?:D
Na látod önmagaddal vitatkozol ráadásul az ismeretek teljes hiányával.Mint egy önjelölt történelemtudós.Azt hiszem nem árulok el titkot azoknak akik veled ellentétben ismerik atörténelmet ,hogy bizony a spanyol polgárháborúban erõsen megoszlott a nép ,ellentétben amagyar 56-al.Ezt még a Franco gyûlölõ komcsik is elismerték.Ezért hívták adolgot polgárháborúnak speciel.
kb ez ajellemzõ a"tényanyagodra" ,amit felmutatsz avitában,atöbbi aszokásos személyeskedése egy alulmaradt embernek.sajnálom hogy képtelen vagy beismerni hogy nem sikerült az arab terrorista és a forradalmár fogalmát összemosnod,.pedig igyekeztél.Ez van, valahogy ki fogom bírni ,hogy hozzád hasonló nagytudású emberek nem próbálnak kimûvelni:)
jani-wan 2012 márc. 30. - 12:21:06
(253/435)
Nos ezt leírtam hogy amennyiben IRA nemcsak az angol katonákat robbantgatja hanem a polgári lakosságot is, megfelelõ számú támogatottság nélkül, akkor terroristák. és mindegy minek tartják magukat.
Így az én fogalmaim szerint nem szabadságharcosok.
Csak te valahogy nem tudod az összes információt feldolgozni ami le van írva.

"A spanyol polgárháborút elég nagyvonalúan intézted el, mert a spanyolok minimum fele Francot anno támogatta, tehát aki a mellette harcoló külföldieket öldöste az nem szabadságharcos volt hanem terrorista"

Na ez így értelmetlen, és szerintem elég nagyvonalú elintézés az a megfogalmazás hogy "a spanyolok minimum a fele", amire semmiféle bizonyítékot nem mutattál föl, és így ez egyedül a te véleményed mivel neked így kényelmes, s így elfogadhatatlan mint érv.

"Keverésed biztos jele hogy még arra sem átallottál hivatkozni ,hogy lám 56 ról is egy darabig azt mondták hogy ellenforradalom,tehát ezzel akartad elmosni a valóságot hogy az iszlám terroristák egyáltalán nem szabadságharcosok hanem idióta fanatikusok többnyire ill. külföldi érdekek kiszolgálói. "

Mit akartam elmosni? :D
Te az írásomból ezt hámoztad ki? :D

Azzal egyetértek hogy az iszlám terroristák egyáltalán nem szabadságharcosok hanem idióta fanatikusok. Ez így van. csakhogy te képtelen vagy elkülöníteni az arabot és az iszlámot a fanatikus terroristától.
Pedig hidd el hogy van arab aki iszlám, de nem fanatikus terrorista.
Én voltam Kuvaitban, és Dubai-ban is hosszabb ideig.
Ami biztos hogy a nagy részük rettenetesen sötét és korlátolt. Az értelmesek jó részét is teljesen elbutították a KORÁN maszlaggal.
De ettõl még nem terroristák.
Mint ahogy te gondolod.


"Ezért van ekkora zürzavar afejedben ,mert tarthatatlan érzelmi elvakultságodhoz keresel érveket ,de láthatólag hiába."

Nos az én írásaim kizárólag a logikára épültek, ellentétben a tieiddel.
Ez az utolsó mondatod tökéletesen rád illik, és én sem tudtam volna pontosabban megfogalmazni. :D

Nos a továbbiakban nem szólok hozzá a témához, mert részemrõl kimerítettem a mondani valómat. Sõt nem is nézek be ide. Amennyiben válaszod volna, azt meg kell tartanod magadnak, mert nem fogom olvasni, márpedig egy válasznak csak akkor van értelme ha eljut a címzetthez.
Illetve ha mégis írásban reagálsz az legfeljebb szánalmat keltesz magad iránt azokban akik arra vetemednek hogy téged olvassanak.

További szép napot.
dantonb 2012 márc. 30. - 12:19:22
(252/435)
Úgy határolta el magát ,hogy az ellenvéleményt képviselõk szerinte MSZP bérencek,míg a hülyeséget terjesztõk "úgyis hiába beszélnek ezeknek".Ilyen egy sértett objektív ember.de túl is van tárgyalva ,mert elég hamar kiderült hogy mennyi szót érdemel õ,nem túl sokat.
dantonb 2012 márc. 30. - 12:12:50 Előzmény madib
(251/435)
Neked meg legyen nagyobb realitásérzéked ,és ne keverd adolgokat.A személyes önbecsülésnek nincs köze ahhoz hogy valaki látja hogy népe egy mentális szakadékba jutott.Hogy megválasztottak ilyen arányban egy ilyen pártot az önmagáért beszél.Amit meg a függetlenségünkrõl beszélsz ,atermészeti kincseknek semmi köze az önmagunk szabadság és demokrácia igényének meglétéhez vagy hiányához.Igen gazdaságilag nem vagyunk függetlenek ,és ezt összekeverni a politikai függetlenséggel zagyvaság.Ez ellen csak egy néphülyítõ kormány harcol, ,ahelyett hogy felismerné ,és a peremfeltételekbõl a maximumot hozná ki ,ami pedig még Kádárra is jellemzõ volt .Ehelyett felmutogatja mint mindennek az okát és mentséget a saját dilettantizmusára ,hadd szopják be a mélymagyarok a sok hülyeséget.
drProktor 2012 márc. 30. - 12:05:15 Előzmény olahmiki1959
(250/435)
"Nem hallgattál rám, ez lett belõle(.. . . )"
Na de már ne is haragudj, nyúlj már a fejedhez!
Honnan veszed magadnak a bátorságot?
Eh, kiröhögteted magad az elvakultságtól. . .

Nem hiszel ezekben a baromságokban? Tényleg? Elhatároltad volna magad?
Ha nem lett volna sürgõs együtthörögni valód velük?
Vagy persze, nem tartod fontosnak, hogy szót emelj, ha valamit hülyeségnek tartasz?!
Hadd terjedjen a hülyeség merg az aljasság, nektek csak hasznotokra lerhet. . .
Mindenesetre többet árt ha van, aki nem hagyja magét hülyíteni, úgy gondiolod((játok!)?
Egy másik nagyemberetek mondta: mindenkinek alkotmányos joga, hogy hülye legyen.
Osztod a véleményét?!
Papa13 2012 márc. 30. - 12:04:23 Előzmény olahmiki1959
(249/435)
drProktor úgy nyitott vitát szept. 11 el kapcsolatban, hogy halvány fogalma sincs az eset részleteirõl.Hetes épületrõl nem is hallott. Azt, hogy peciális robbananyagot találtak a roncsok között kár is lenne említeni neki úgy sem értené. Mérnöki, és angol nyelvet nem érti így hiába linkeltem bármit azt sem érti.Õ kb. olyan doktor mint Scmitt Palkó.:)

Mindenki áruló vagy ostoba aki elutasítja 9/11 kivizsgálását !!!!
dantonb 2012 márc. 30. - 11:31:45 Előzmény olahmiki1959
(248/435)
haha most igazán sikerült kimutatni észbeli képességeidet és intelligenciád hiányát,mint már mondtam ezt nem lehet tudálékos sznob szövegekkel pótolni.Ráadásul ciki ennyire égetni magadat ,hogy Te azzal hogy xattillát figyelmeztetted,nem foglaltál állást.Má hogy is foglaltál volna ,amikor azt írod hogy "ezeknek hiába beszélsz".Érvelés helyett pszichiátriailag figyelemreméltó ,ahogy véglényezel,és ahogy rugózol azon hogy Proktor mennyire okos v se.nem hiszem hogy õt ez érdekelné ,különösen ha egy buta ember az ítélkezõ.
Tehát próbálkozzál továbbra is "értelmiségi körökben forgolódni" ,ahogy dicsekedtél vele korábban hátha ragad rád valami, bár nem hinném.Szerintem ne fogd vissza magad,véglényezzél csak nyugodtan ,abban menõ vagy,esetleg burkoltan zsidózzál is támogasd mindenben a szélsõjobbot,úgysem vesz komolyan senki.
dantonb 2012 márc. 30. - 11:23:03
(247/435)
Te kevered adolgokat de nagyon,ugyanis az IRA nemcsak az angol katonákat robbantgatja hanem a polgári lakosságot is ,ami ellen az emberek százezrei tiltakoznak,és õk mégis szabadságharcosnak tartják magukat ,és aTe fogalmaid szerint azok is lennének.
A spanyol polgárháborút pedig elég nagyvonalúan intézted el ,mert a spanyolok minimum fele Francot anno támogatta,tehát aki a mellette harcoló külföldieket öldöste az nem szabadságharcos volt hanem terrorista.Keverésed biztos jele hogy még arra sem átallottál hivatkozni ,hogy lám 56 ról is egy darabig azt mondták hogy ellenforradalom,tehát ezzel akartad elmosni a valóságot hogy az iszlám terroristák egyáltalán nem szabadságharcosok hanem idióta fanatikusok többnyire ill. külföldi érdekek kiszolgálói.
Ezért van ekkora zürzavar afejedben ,mert tarthatatlan érzelmi elvakultságodhoz keresel érveket ,de láthatólag hiába.
AvatáR Gil Maerth 2012 márc. 30. - 10:55:55
(246/435)
engem megdöbbentett a bizottsági meghallgatás.
sokan nem is a kérdésre feleltek, hanem holmi fellengzõs pátoszos sallangot sütöttek el.

a 7-es épület tényleg rejtély.
ekkora lett volna az utószele az elsõ vagy a második torony leomlásának?
Kérdõjel !

talán a commisson reportba megemlítik.
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 10:44:32 Előzmény olahmiki1959
(245/435)
Bocs, de ez így hazugság, hogy nem írtál ilyet. Lelkesen helyeseltél valamelyik összeesküvés-elmélet hívõ hozzászólásához. Hadd ne keressem meg, melyik volt!
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 10:43:01 Előzmény Sz. Péter
(244/435)
Nekünk (nagyon nem mostanában volt) úgy tanították, hogy hadüzenet nélkül...
A Pearl Harborban állomásozók meg szinte biztosan nem tudtak róla.
Arról nem beszélve, hogy egy mondjuk 90%-os biztonságú infóra alapozva mit kellett volna tenni az akkori amcsi vezetésnek?
(rühellem õket a világcsendõrködésükkel egyetemben, de még jobban utálom, amikor valaki hülyeségeket terjeszt)
jani-wan 2012 márc. 30. - 08:39:18 Előzmény dantonb
(243/435)
IRA robbantgatja saját népét az nem ugyanaz mint amikor valaki az idegen katonát robbantja.
Ha az IRA az angol katonát robbantja, az ország nagy részének hivatalos támogatásával az szabadságharc, ha a saját népét, vagy az angol katonát, úgy hogy nincs meg a megfelelõ támogatottsága, akkor az terrorizmus.
Te kevered össze dolgokat.
Franco hadserege egy diktatúrát szolgált, aki ellen az ott élõk fegyvert fogtak, és õket segítették a külföldi önkéntesek, ergo az ellenük vívott harc az forradalom.
Illetve fontos tény, hogy külföldi önkéntesek voltak, és nem egy ország, vagy katonai szervezet reguláris hadserege.
Ezek az apró de jelentõs tények nálad kimaradtak.
A sok apró de jelentõs tény figyelmen kívül hagyása az oka hogy nem látod a dolgokat úgy ahogy valójában vannak.
olahmiki1959 2012 márc. 30. - 05:11:18
(242/435)
Én vagyok az összeesküvés elméletek nagyembere? Az egész topikban egyetlen szót nem írtam arról, hogy én hiszek ebben az egészben.
Ha olyan okos lennél, amilyennek megpróbálod beállítani magad, és amelyben most már komolyan kételkedni kezdek, - pedig emlékezhetsz, én mindig elismertem a felkészültségedet, intelligenciádat, de hát tévedtem én már nagyobbat is, - akkor el is olvasnád azokat a hozzászólásokat, amelyekre válaszolsz, és nem csinálnál magadból totál hülyét!
Ugyanis én az írásomban xattilafeher-nek címeztem a mondanivalómat, és nem magamról írtam, hanem õt próbáltam felkészíteni az olyan gyûlölködõ, bármilyen témát ürügyként szélsõjobbozó fröcsögésre használó, MSZP-bérenc kommentelõkkel való társalgásra, mint amilyen te vagy, meg fõleg a kétszámjegyû IQ-val rendelkezõ Dantonb haverod.
Látod, látod, én elõre szóltam, hogy légy óvatos, és ne túl sokat forgolódj ennek a véglénynek a társaságában, mert óhatatlanul hatással lesz rád, és lehúz a saját szintjére. Nem hallgattál rám, ez lett belõle.
Tudod, az a röhej, hogy máskor írtál olyan dolgokat, amikben nem értettem veled egyet, de elgondolkodtam rajta. Hátha van benne egy százalék, ami megfontolandó, amit esetleg jobban látsz, mint én. De most totálisan mellélõttél, "eltévesztetted a házszámot", ahogy mondani szokták, mintha véletlenül egy másik névre kattintottál volna.
Az, hogy totálisan elfogult vagy, megszoktuk. Tapasztaltuk. De az, hogy igazságtalan légy, olyasmiért is bánts valakit, amiben az ártatlan, az is elõfordult persze, de azért jóval ritkább volt.
Azt hittem, több benned a gógyi, a finesz, - ne csináld össze magad, fineszt írtam, nem Fideszt, - a vagányság, a humor és a könnyed elegancia. Most, hogy ezt leírtam, saját magamon röhögök, hogy már megint hogy lehettem ennyire naiv. Különösen a mai világban.
Ami a dzsesszt illeti, látod, ez lehetne köztünk egy igazi, mély barátság kezdete.
Nem lesz.
drProktor 2012 márc. 30. - 01:43:46
(241/435)
Nekem nincs okom szégyellni magam.
Te vagy aki meggyalázod holtak emlékét, rosszhiszemûen gyanúsítasz boldog-boldogtalant,
még amellett fölényeskedsz.
Ráadásul a szégyell az 2 "l"!

Jó éjt!
Papa13 2012 márc. 30. - 01:34:55
(240/435)
Ezer kérdésem lenne de mivel még a hetes épületrõl sem hallottál így olyan mintha a fallal beszélgetnék...
Papa13 2012 márc. 30. - 01:30:31
(239/435)
A hetes évület közel 50 emeletes az átlagnál erõsebben megépített épület amit semmilyen támadás nem ért és csak úgy megmagyarázhatatlanul összeomlott.
http://www.youtube.com/watch?v=LD06SAf0p9A
MaxwellRobinson 2012 márc. 30. - 01:04:44
(238/435)
Elképzelhetõ, hogy egy égitest másodpercenként több, mint 600-szor (!) forduljon meg a tengelye körül? Nem.

Pedig van ilyen égitest.

El nem hinnéd, hogy emberek mi mindenre képesek a hatalomért és a pénzért. Mit számít pár ezer jelentéktelen ember élete? Homokszem a sivatagban...
madib 2012 márc. 30. - 01:02:19
(237/435)
Legyen már ennél nagyobb önbecsülésed :))

Ráadásul nem lehet összehasonlítani sem a két nép történelmét sem az ország adottságait, pl természeti kicsek, így nem csoda ha az amerikaiak miért lehetnek szabadabbak, függetlenebbek, mint mi.
drProktor 2012 márc. 30. - 00:57:40
(236/435)
A 78-as hsz-ban kérdeztem rá a 25-ös hsz-odra.

Én tévedhetek, de ti viszont tévedtek.