Téma: A Dal

onlény 2013 márc. 03. - 11:25:24
(902/1642)
Ez most akkor mégsem volt bunda? Vagy így akarták?:)))
Mindegy, hátha ezzel a gagyi, béna színpadképû, 3 egymáshoz semmi köze nincs emberrel a színpadon, a magyar pasiknak rossz hírét vivõ szõrmók manussal a béna nacijában, szemcsijében, sapijában, meg kissé bölcsész stílusával elõrébb végzünk mint Rúzsa, Valkó, Wolf....ki tudja?
Egyébként nekem másodjára tetszett a dal :D
És változatlanul hülyeség ill. pénzhajhászat, hogy nem csak egyszer, olyan nyelven hallgathatjuk meg a dalokat, mi magyar nézõk, ahogy majd élesben lesz ott is. Ott sem várják meg, hogy fülbe másszon a dallam... Látunk valakit a színpadon, és eldöntjük, h tetszik, vagy sem. Egy meghallgatás/megnézés után.
De amúgy meg no para, nem ezen múlik a megítélésünk. Pl. ha nekem nem tetszik majd a pl. görög elõadó, az nem jelenti majd azt, hogy rosszabb véleménnyel leszek a görögökrõl, megsértõdök rájuk és nem megyek oda nyaralni és soha többé nem eszem gyrost, vagy tzatzikit:)))
Szóval hajrá Alex!! ;)
zsazsa777 2013 márc. 03. - 10:48:51
(901/1642)
Úristen! Miért engedted, hogy ez történjen! Egyáltalán hogy hívják ezt a "zenét? Szégyellem, hogy magyar vagyok!!!
Meklód fia 2013 márc. 03. - 09:49:22
(900/1642)
nem néztem, de hogy Bye Alex kapta a legtöbb voksot a nézõktõl?! Minden netes szavazáson, messze lemaradva az utolsó helyen áll a legjobb 4-bõl.
http://www.zene.hu/20130303_a_dal_2013_byealex_es_a_kedvesem_nyert_nezd_meg_a_gyoztes_dal_klipjet

Le volt zsírozva ez már a legelején.
CsizmásPandúr 2013 márc. 03. - 09:34:48
(899/1642)
Tavaly a politára fogtuk a bukást, idén a "ne vegyük komolyan" a menõ. Ez az ovodás szintû hajléktalan tökéletesen tükrözi az ország helyzetét és szinvonalát. Bízok benne, hogy a többi eladó menedzsere azért ezt nem hagyja ennyiben. Gigi, Kállay és társai, ha nemzetközi karriert futtok be, sehol ne említsétek meg, hogy magyarok vagytok. Az ország nem méltó rá.
far vik 2013 márc. 03. - 09:16:30
(898/1642)
Azért meghallgattam volna, hogy káromkodik Jenõ, amikor már kikapcsolták a mikrofonokat. Mert a nép tojt az egész folyamatra, az énekesek munkájának színvonalára (mert azért ez a mûsor csak félig a dalt, félig igenis az émekeseket díjazta) és bejuttatta azt a dalt, amit szeret. És ebben a sapkás manó csak 30 százalékig volt bent. Amúgy az a véleményem, hogy ha a zsüri kihagyja Alexet és a duettet teszi be, akkor a vak lány ment volna Malmöbe úgy, ahogy most Alex - egy más szempontú szimpátiaszavazás következményeként. A néppel számolni kell és ezt a politikusok mûvelik profi módon, majd meglátjuk egy év múlva...
2/10
elizabeth 2013 márc. 03. - 07:10:33 2/10
(897/1642)
Nem is kell olyan komolyan venni ezt az egészet.Hanem ezt a szemétséget! Végig biztatják a nézõket Szavazzatok! szavazzatok! Közben röhögnek magukban, úgy is az jut be akit mi akarunk. Hülyének nézik az embereket. Persze nem tudom hogy az elején is megmondták e hogy a döntõben csak a zsûri által kijelölt emberekre lehet szavazni, mert ha igen akkor hülye az volt aki szavazott. Én nem hallottam , de nem néztem mindig.Hát emberek szavazzatok szabadon!
Persze csak arra akit mi kijelölünk. Persze mit lehet várni egy Rátkai nevével jelzett mûsortól!Csalódtam Magdiban és Gundiban hogy ilyen szemétséhez asszisztált!Én felvételrõl néztem, de ha élõben néztem volna bár eddig nem szavaztam biztos elküldök vagy 10-et Alexre. Nem olvastam a hozzászólásokat, de tuti hogy sokan voltak velem egy véleményen,és ezért szavaztak Alexre.Ami persze nem von le semmit az Õ produkciójának értékébõl! Nem volt az olyan rossz.Keresztes Ildikót nem merte a Zsûri berakni a négy közé például mert attól féltek hogy a közönség Õrá szavaz .
Látszat kedvéért rakták be Alexet, mert erre nem számítottak.Hát ez az én véleményem.
canberry 2013 márc. 03. - 06:39:18
(896/1642)
de ez nem országimázs építés. ez egy parádé... te fel tudod idézni a tavalyi portugál indulót pl? És ha találkozol egy portugállal, eszedbe jut, hogy fú de gáz volt az eurovízión? túl sokat képzeltek ebbe a versenybe...
offtopic
Texas Bill 2013 márc. 03. - 06:26:26
(895/1642)
Lehet, hogy inkább téged kellett volna kiküldeni az Eurovízióra!
Igazi oszágimázsépítés lett volna.
Ami késik, nem múlik.
Tudsz dudorászni?
canberry 2013 márc. 03. - 06:12:44
(894/1642)
A dal aranyos. Aki meg azt mondja, hogy lejáratjuk magunkat, meg "mit gondolnak rólunk", annak elmondom, hogy ezt a versenyt rajtunk kívül senki se veszi komolyan, ez egy parádé, és valószínûleg az indulók közül nekünk lesz a legminõségibb produkciónk (csakúgy, mint tavaly is.- az indulók között az amúgy átlagos compact disco minõségi volt) Attól, hogy az oroszok tavaly egy tucat nagyit küldtek a versenyre semmivel se vagyok rosszabb véleménnyel az orosz nemzetrõl magáról, mint azelõtt. És ha találkozom egy orosszal, eszembe se jut az eurovízió. Semmit nem számít, nem ezzel járatjuk le magunkat. Higgyétek el azt már elintéztük a libatöméssel, vörösiszappal, a rasszista menetelésekkel, az új médiatörvénnyel stb. Rohadtul nem számít egy átlag embernek az eurovízió. Ezt 90%-ban idõsebbek és melegek nézik (nem bántva a meleg társadalmat :))
Texas Bill 2013 márc. 03. - 04:52:04
(893/1642)
Elõre érdekel, hogy ez a maskara Alex az unalmas nótájával az utolsó lesz-e, vagy az utolsó elõtti!
hutizs 2013 márc. 03. - 03:15:45
(892/1642)
A zene valóban nem volt rossz, és tudom, hogy ez a dalok versenye, de nem lehet elvonatkoztatni az elõadó személyétõl és az elõadás módjától sem. Sajnos Király Linda látványa annyit levont a dal színvonalából, hogy örülhetünk, hogy nem jutottak ki. Ezzel az elõadásmóddal semmiképp. Egy elõbbi kommentre jegyzem meg: lehet, hogy valóban megjegyezték volna õket, csak nem biztos, hogy az nekünk jó lett volna. Persze ne most vitatkozzunk a tavalyi versenyrõl...
slywer 2013 márc. 03. - 03:14:44
(891/1642)
fhúúúúú...ez nagyon "durva"!Enél tényleg alex is jobb.
pillangókisasszony 2013 márc. 03. - 03:14:29
(890/1642)
Most hallottam,ki megy ki.Az adást nem néztem.Most õszintén szégyellem,hogy magyar ember vagyok.A zsûri lehúzhatja magát a vécén.Mélységesen csalódott vagyok.Az Eurovízió után majd persze jön a nagy felháborodás,hogy a politika meg a nem mûködõ telefon vonalak miatt nem szavaztak ránk.Én szeretem az undergroundot,mert jó tud lenni,de nem kéne mindenre ráfogni.A Byalex nem underground,csak szimplán rossz,gagyi.Tényleg szégyellem magam mások helyében.Ez nagyobb égés lesz mint a Sounds of Our Hearts.Aki rá szavazott,az viccbõl?Vagy miért?Komolyan nem értem.Ennél a By Alexnél Kállay is meg Gigi is fényévekkel jobb lett volna.Vagy ennyire rossz lenne a zeneoktatás az országban?Netalán mindenki ennyire botfülû lenni...?Ez a dal se nem szórakoztató,se nem vidám,se nem érzelmes,eseetleg mélyenszántó.Sokkal inkább egy nagy nulla...
cinemafan 2013 márc. 03. - 02:49:55
(889/1642)
Függetlenül az Eurovíziótól és attól, hogy hogyan fog kint szerepelni, egy dolgot meg merek jósolni: Alex dalát fogjuk még hallani diszkókban, egyetemi klubokban, karaoke partykon, házibulikon jókedvûen énekelni. És megkockáztatom, hogy fogom még hallani szombat éjjelente az ablakaim alatt elsétáló 'enyhén kapatos' fiatalok elõadásában is :-), Radics G, Kállay vagy Vastag számára már nem mernék mérget venni...õszintén szólva már most, pár órával a verseny után nem tudom felidézni a dalaikat.
cinemafan 2013 márc. 03. - 02:33:56
(888/1642)
Látom tévedhetetlen jós vagy, aki elõre tud mindent! Esetleg a jövõ heti lottószámokat nem küldenéd el privátban? Köszi!!!
cinemafan 2013 márc. 03. - 02:28:07
(887/1642)
Érdekes, a világ legnagyobb országának tavaly nem derogált amatõr bábuskákat kiküldeni a versenyre és azért elég jól helytálltak, senki sem nézte le az országukat. Talán el kéne fogadni, hogy az emberek inkább vevõk az egyéni, szerethetõ, de emberi produkciókra, mint a tökéletesen megkoreografált, de lelketlen, celebízlés által erõltetett mûanyagra.
cinemafan 2013 márc. 03. - 02:20:23
(886/1642)
Szerintem hagyd! Még azt sem tanulta meg, hogy az országneveket nagybetûvel kezdjük...pláne a saját hazájáét! :-)
cinemafan 2013 márc. 03. - 02:15:39
(885/1642)
10 pontos hozzászólás! :-)
cinemafan 2013 márc. 03. - 02:13:22
(884/1642)
Bocs, de azt, hogy kit gondolok egyéniségnek a saját értékítéletem és élettapasztalatom alapján döntöm el, nem pedig egy gagyi internetes vélemény megmondó szótárból!
cinemafan 2013 márc. 03. - 02:11:44
(883/1642)
Egyetértek. Azt mondják, akit az Istenek igazán szeretnek, megtartják örökre gyereknek. Persze nem az infantilizmusra értem, hanem az õszinte és romlatlan lelkesedésre, ami a gyerekek sajátja. Aki elvesztette ezt a képességét, csak sajnálni tudom, mert enélkül az élet sokkal nehezebb. Ismeretlenül is azt érzem (és bocs a tegezésért), h Téged szeretnek az Istenek! Welcome to the club és szép napot!