napraforgó 2012 ápr. 26. - 18:16:28 Előzmény Milibindi
(1653/2153)
Ha a kicsi tényleg 3,5 hónapos és persze nem 6, hanem 9 hónapra született, akkor az együtt egy év és fél hónap. Akkor ez valóban nem vág össze azzal, hogy Ivan és Maripaz több, mint egy évig voltak házasok. És a válás után Mp még utazgatott is, lehet, hogy nem Európában, de valahol volt, amíg fel nem bukkant Alamosban, a Curiel birtokon.
De hát az idõszámítás nem a legerõsebb oldala az ilyen szappanoperáknak.

Camilo meg olyan, mint egy kutya, aki õrzi a csontot. Tényleg nem sok értelme van a házasságuknak.
napraforgó 2012 ápr. 26. - 14:40:46
(1652/2153)
Köszi, meg fgom nézni.
10/10
Gaby87 2012 ápr. 26. - 13:08:18 10/10
(1651/2153)
A tegnapi rész kifejezetten tetszett. :)
- Ivan - Anthony - J.J. hármas. A saját fiam ellenem van? Tony lecsap, hogy õ az én fiam. :) Legjobb Ivantól: Ez hükye???
-Ivan - Camillo: Még most Ivan elég visszafogott is volt. :) Nah de szemmeresztgetést még tanulhatna Soto Zepedától. :) Egyébként Alexnek tényleg vehetnének egy értelmezõ kéziszótárt.
- És a végén Carlottának is elgurul a gyógyszere, mikor kiderül, hogy Mp máris rárepült a sógorkára.
offtopic
napraforgó 2012 ápr. 26. - 05:37:35
(1650/2153)
Suxel!
Hiányzik a szokásos "tudósításod"! A tegnapi részt nem láttam, és elfelejtettem beidõzíteni a felvevõt. Szóval csak a port.hu tartalomismertetõjét láttam. Szóval várom a kommentárjaidat.
üdv
10/10
suxel 2012 ápr. 25. - 21:00:57 10/10
(1649/2153)
Antolin már meglepõen normálisan gondolkodik egy ideje, beállt erre a pályára. :)
10/10
Milibindi 2012 ápr. 25. - 20:11:24 10/10 Előzmény napraforgó
(1648/2153)
Ez igaz igazad van!
10/10
Milibindi 2012 ápr. 25. - 20:09:33 10/10
(1647/2153)
Lucia helyében én azonnal beadtam volna válópert miután Camilo kijelentette adja a kislányt Ivannak! Antolin meglepõen normálisan gondolkodott mikor azt javaslota öccsének, hogy engedje el Luciát, ha nem szereti. Anthnitól az nem volt szép mikor azt mondta Ivannak Lucia megcsalta , jó hogy mindjárt nem nevezte szajhának i a lányt.
10/10
Milibindi 2012 ápr. 25. - 20:04:42 10/10 Előzmény napraforgó
(1646/2153)
Még nem láttam a mai részt 3, 5 hónapos ez nem simmel, Maripazék több min egy évig voltak házasok a kicsi "6 hónapra született" másfél hónappal elõtte volt az esküvõ tehát ekkor 7, 5 hónapja voltak Ivanék házasok tehát innen az egy év 4,5 hónap
violet82 2012 ápr. 25. - 16:43:41
(1645/2153)
Na, Camilo most elég könnyû préda lehet Maripaznak, mivel eléggé el van keseredve. Remélem azért ellen tud majd állni a letámadásainak :D Vajon sikerül-e majd elköltöztetni Mp-t? A mai résznek megint a vége volt nagyon jó: Carlota nagyi kirohanása (ez a Creto is mindig jókor van jó helyen) :D
10/10
suxel 2012 ápr. 25. - 02:37:38 10/10
(1644/2153)
Kis ajánló a mai részhez: 16:03tól kezdõdõen http://www.dailymotion.com/video/xjkqts_fuerzadest-iyl-cap76_creation?search_algo=1


Láthatjuk, hogy Camilo rimánkodik valami miatt Lucianak, ha jól emlékszem a külön szoba a probléma. Nagyon szereti, szüksége van rá blabla.
Na aztán Mp.-nak meg osztatlan sikere van a férfiak körében, Camilot is sikerül elszédítenie Ivan után, igaz csak újabb csókot látunk, de valamit nagyon tud a lány, hogy ennyire hódít. Viszont óvatosnak sosem volt óvatos, így ismét csak akadt egy szemtanú, aki nem más, mint a jó öreg Cleto.
napraforgó 2012 ápr. 24. - 18:58:52
(1643/2153)
Én is erre gondoltam. Kicsit kedvezni akartak a nõknek is. Az autókat, meg ezer más dolgot úgyis bikinis csinibabákkal akarják eladni, hát egy-egy ilyen sorozatot meg egy izmos pasival, aki lépten-nyomon levetkõzik.
10/10
suxel 2012 ápr. 24. - 18:40:22 10/10
(1642/2153)
Hát nem lehet mindenki annyira tökéletes, gondolom az eyecandy hatást próbálják fokozni az egésszel!!

Jófejek voltak egyébként Daviddal, a forgatások befejeztekor kisorsoltak a sorozat munkatársai között két motorkerékpárt, hát ha megtehetik, akkor miért ne?? :)
napraforgó 2012 ápr. 24. - 15:36:03
(1641/2153)
Õt nem ismerem.
Végül is Soto pucér testével sincs bajom, ha az egyébként beleillik a cselekménybe. Pl. otthon a hálószobában, öltözködés közben, vagy amikor a földjén dolgozott, fát ültetett, kutat ásott, stb. De amikor egy irodában tárgyal, vagy étteremben ül, akkor + 2 gombot igazán begombolhatna.

Persze megértem, hogy miért mutogatja a testét - az arca ugyanis nem olyan szép. Nem csúnya, de vannak nála szebb fiúk, akár ebben a sorozatban is.
10/10
suxel 2012 ápr. 24. - 15:18:47 10/10
(1640/2153)
Nem tudom mi van ebben a hiúságban, meg mi nincsen, de én inkább a nemre voksolnék, amit láttam élõ mûsorokban tõle, ott nem volt elszállva magától. Az az egy színész, akit biztosan annak tudok nevezni az Sergio Mayer (La Madrastra/A mostoha - Carlos).
10/10
suxel 2012 ápr. 24. - 15:16:27 10/10
(1639/2153)
Mp.-t szinte csak az élteti, hogy ott tegyen a húgának keresztbe, ahol csak tud.
Soto meg szinte mindenhol, ahol láttam lengén közlekedik (jó pár sorozatban). Ez a kinyitott ing, neki már a sorozatokban a védjegyévé vált akárcsak Lucianak itt a hatalmas fülbevalók.
napraforgó 2012 ápr. 24. - 14:54:12
(1638/2153)
Gabriel Sotonak igazán rendesen kidolgozott teste van, mutogatja is, amikor csak teheti.
Minden ruha feszül rajta - igaz, legalább egy számmal kisebbet hord a kelleténél. A nadrág szinte szétreped a gömbölyû fenekén, a nadrágzsebek ezáltal elállnak. Az ing válla is mindig feljebb van, mint kellene és a lehetséges 6 gombból 4-et mindig nyitva hagy. Nekem furcsa, hogy egy üzletember ennyire derékig kigombolkozva megy mindenhová. Ha ezt nem a rendezõ írta így elõ neki, akkor Soto rém hiú ember lehet, aki állandóan hivalkodik a testével.
Mint egy páva: Idenézzetek, milyen szép vagyok! (Hiú fiú! ezt rikoltozza a páva)
napraforgó 2012 ápr. 24. - 14:43:07
(1637/2153)
Maripaz meg velejéig romlott. Elõször elválasztotta Ivant Luciától, most meg Camilo és a húga közé ver éket. Camilo már amúgy is idegbeteg a féltékenységtõl, nosza tegyünk rá még egy lapáttal.
napraforgó 2012 ápr. 24. - 14:40:16
(1636/2153)
Minõ véletlenek vannak! Mikor Lucia defektet kap, senki más nem jár arra, csak Ivan. Sírdogál is egy kicsit, miért kellett férjhez menned? Mondtam, hogy visszajövök érted.

Maripaz megint megpróbál összevissza hazudozni - Ivan lefizetett valakit, hogy hazudja azt, hogy viszonyuk van - de már az anyja is szemberöhögi. Ismeri, mint a rossz pénzt, nem hiszi egy szavát sem.

MP is faggatózik: hány hónapos is a kicsi? Na most választ kaptunk: 3 és fél.
Hát akkor nagyon korai Camilo óhaja a közös gyerekrõl!

Mit akart MP Alex-szel? Mert az az egy biztos, hogy nem azért ment utána, mert hiányzott neki.
Ha elrabolja, még egy rakás lóvét kap Ivántól érte? Szerintem Ivan símán lecsukatta volna emberrablásért.

JJ meg Sault gyõzködi, beszéld rá az anyádat, hogy jöjjön vissza. Nem is az anyja! Bár Esther mindig rendes volt vele, rendesebb, mint a tulajdon apja. És Saul már töri is a fejét, hogy vegye rá anyut a hazatérésre.
10/10
suxel 2012 ápr. 24. - 14:11:28 10/10
(1635/2153)
Na az úrinép nem kel korán csak 10-11kor!
Antolin majdnem lefüleli Sault, ha tudná, hogy megint a hugához van köze. :P
JJ. nagyon õszinte Saulnak. Szánalmas vagy! Idióta vagy! Ideje felsorolni a különbségeket kettejük között. Huhh, csak szüksége van Estherre, ha visszaszerzi Saul a testvérei révén, lesz pénz a mûtétre is.
Maripaz spionná válik, legjobbkor hallgatózik. Késõn zárja Lucia az ajtót, a lényeg már kihallatszott. Na Berenice is megtudja, hogy Ivan a kicsi apja. Ivan számolgatott és tudja, hogy Lucia nem az a fajta, aki megcsalja a párját. Tony: elrabolná és elvinné a világ végére, csak ez nem megoldás mindenki tudja.
Saul betojt a rablástól, meg talán van egy könnyebb út is, viszont Gordo már mindent lezsírozott. Na jelent a másik kém Camilonak, de mocsok, Camilo meg csak nyeldes. Van már megint mit számonkérni Lucian!
10/10
suxel 2012 ápr. 24. - 13:57:51 10/10
(1634/2153)
Kerti kávézgatás Arceliaval. Lucianal az a fej, mikor meglátja a testvérét. Ilyen testvéri szeretetet. :P :P
Carmen továbbra is szedi az infot!! Gloria meg beszél hozzá készségesen és megy a jelentés. Saul is nézi magát a tükörben, de abban is mit lát?
Jajj, de pokróc JJ. a fiával, aki próbálja megsajnáltatni magát. Azt elérte, hogy maradhat, még lehet alkalmazza is mindenesként a fiát, azért többre számolt, és megtudjuk, hogy Saul mennyire is gyûlöli az apját.
Pont jókor megy MP. apucihoz vagyis Alexhez. Alexnél az a reakció! Megint levaksizza Carolinát, de itt van Antolin és elküldi rendesen melegebb éghajlatra: egy szuka, aki kicsinálta Ivant, akinek tüzel a vére --> na esti magyarázat lesz ebbõl a gyereknek. :P :P Mindenki fel van háborodva a jelenléte miatt Mp.-nek. Nehéz tõle megszabadulni. Olyan, mint egy pióca, de eddig még elkerülték a találkozást Lucival, még egy üdvözlés sincsen.
Saul hullákat nem akar, csak egy elrabolt embert.
Lucia meg Camilo: nincs esti házasélet, megszûnt!
Puff egy defekt Lucianak az úton. Kereket kellene cserélni, ahhoz meg nem kaptuk meg a képzést a pszichológia szakon. :P :P Jön egy kocsi, sötétített üveggel és ki száll ki? Ivancito nagy mosollyal. Jajj, de zavarban van Lucia. Megcsinálja ingyen és bérmentve csak egy beszélgetés az ára. Kérdések!! Kérdések! Mert csak --> ezért kellett férjhez menni. :P :P Ez egy válasz! Hopp, és Ivan megcsókolja az úton. És Lucia hazament sírni a nagyihoz, már nem tudja tagadni az érzéseit.
Rendesen rákeni a titkárra a dolgokat JJ. Félti a pozícióját rendesen.
Mp. hogy kitalálta már, JJ. vegye el Lucreciat. Gerardo mindenek ellenére örül a lányának csak az apja, bezzeg szerinte Ivan volt a bûnbak. Már egybõl gúnyolódik Luciaval, nem lehet, hogy idõ elõtt megkapta? Kifizeti Lucrecia meg Gerardo is MP.-t.