Tebby21 2014 ápr. 24. - 17:49:37
(495/795)
SPOILER

Én azt hittem, hogy ezt a nem végig voltam a szigeten a hajóra érti. :D
Tebby21 2014 ápr. 24. - 17:26:32
(494/795)
SPOILER

De még csak a második évüket kezdték meg a szigeten o.O
Tebby21 2014 ápr. 24. - 17:12:58
(493/795)
SPOILER!

Én is örülnék neki, ha túlélné. De ha meghalna, legalább még a szigeten látni fogjuk! :D
Viszont most tényleg azt mondom, hogy Oliver bosszút áll, de ki tudja, lehet megint az lesz, hogy na, megöltem és túléli, na, az jó lenne. :D
Tebby21 2014 ápr. 24. - 16:47:34
(492/795)
SPOILER!

Õõõ Malcolm szerette Moira-t a börtönbõl is kihozta és gondolom nem azért, hogy Moira meggyõze Thea-t hogy Malcolm az apja. :D
Malcolm ha letojná Moira-t, akkor otthagyta volna a börtönbe, hogy meghaljon majd elvitte volna Thea-t. :D
Slade pedig tényleg elég vagány karakter szerintem is Sara-ra célzott, hogy õ még meghal aztán pedig Oliverel végez majd. :D
Még az is jó lenne, ha Oliver-ék vesztésre állnának és megjelenne Sara az árnyak ligájával! :D
Tebby21 2014 ápr. 24. - 16:37:11
(491/795)
SPOILER!
Kizárt, hogy életben hagyná ezért biztos meg fogja majd ölni Slade-t. Mekkora lenne, már ha a 23-ik rész kapna egy 18-as karikát xD :D
Tuning tudom, nem bírod Malcolm-ot de az milyen jó lenne, ha Oliver és Malcolm egyszerre állnának bosszút Slade-n. :D Slade középen jobb oldalt Oliver bal oldalt pedig Malcolm lenne. :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 ápr. 24. - 16:00:06 10/10
(490/795)
Én most nézem, valszeg meghalt Moira vagy Sara de majd meglátom!
Tebby21 2014 ápr. 24. - 10:18:18
(489/795)
SPOILER!

A 20-ik rész vége elég durva lett. :D
Deecy 2014 ápr. 21. - 01:56:14 Előzmény _Freddy_
(488/795)
Köszi a választ! :) Épp most találtam egy cikket róla (és gondolom a képet, amit említettél). :)

http://screencrush.com/arrow-harley-quinn-photo/?utm_source=zergnet.com&utm_medium=referral&utm_campaign=zergnet_159856
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 20:25:46 10/10
(487/795)
OFF:
Akkor bocs a vasember 3-as dolgot elnéztem, de tény hogy nem lett jó sajnos. Pedig a kedvenc karakterem, van stílusa és vagány. A páncélmagyarázat elfogadható... de akkor is... lett volna megint 1 páncél ami überfasza :D
Viszont a Vasember filmekre akkor sem szabad azt mondani hogy reális, ilyen technológia még egy jóóóóóóó darabig álomkép marad, fõleg az hogy egy közel keleti barlangban olyan gépet összetudjon valaki rakni, legyen akármilyen penge... nem valóságos. De ez nem is baj, pont ez lenne a lényeg a képregény filmekben, legyenek képregényesek, ne úgy mint a Nolan féle Batman. Nem rossz, de az nem képregény film, hanem egy képregény karakter betéve egy realisztikus világba...akkor már inkább a Tim Burton-ös Batman, de még akár a B. Forever is jobb adaptáció ha így nézzük.
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 20:21:30 10/10
(486/795)
Az tuti hogy nem ölik meg (nem is tudnák szerintem ha úgy lenne), de kb. 4-5 hét és kiderül (remélem olyan megoldás lesz hogy még a 3. évadban is viszontláthatjuk :) ) De Roy az más tészta, nem az Õ karakterére alapozzák a sorozatot, apróbb változások azért vannak a karakterekben (ezért is esélyes egy olyan végkifejlet hogy 1 ellenszer lesz és azt neki adják be hogy újra normális legyen és kiképzik úgy hogy "Õ is íjász legyen". Egy ehhez hasonló szál abszolút beleillik a sorozat hangvételébe.

OFF:
Ward-ról meg nem volt egyértelmû, de én az utóbbi héten kezdtem el a sorozatot és ledaráltam a 18 részt (leginkább azért mert láttam a kapitány 2-õt és adtam még 1 esélyt ennek a sorozatnak), a 17.rész elõtt azért volt pár gyanús dolog Ward körül...de ez egy másik fórumtéma.
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 19:38:08 10/10
(485/795)
OFF:


A Marvel filmek földhözragadtabb? Áh ezt Te sem írhattad komolyan :D Az Amerika kapitány folytatása arra lehet mondani, mert alapból az Amerika kapitány is egy földhözragadtabb, emberközelibb képregény figura, a többi Marvel karakterhez képest nincs akkora ereje, csak az átlagemberekhez nézve emberfelettibb, de fizikailag még Pókember is erõsebb a kapitánynál. A Vasember 3 nem földhözragadt...egyszerûen egy mellényúlás (de szerencsére kiderült egy + kisfilmbõl hogy létezik egy másik Mandarin aki kicsit dühös Kilienre és Slatery-re hogy a nevét használták fel :) )
Az hogy gyártanak egy szert ami olyan emberfeletti képességeket ad az embereknek hogy "tüzelnek" tõle... még a vasember páncélokat is szétkapják másodpercek alatt, holott az Avangers-ben a páncél még Thor ellen is bírta a strapát (akinél aligha van erõsebb karakter a Marvel univerzumban)
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 19:33:43 10/10
(484/795)
Spoileres lehet!

Ezt az egy ellenszer klisét szinte az összes sorozat le szokta nyúlni. Ez tény. Az lehet hogy lesz 1v1 de nem úgy hogy Oliver is szupererõs lesz (KARAKTERIDEGEN lenne), az Íjász sosem az erejével, hanem a pontosságával és észjárásával szokta bealázni az ellenségeit (néz jobban utána a képregény alapoknak). Az hogy pontosan hogy gyõzik le Slade-t az majd kiderül nemsokára, de inkább arra tippelek hogy kicselezik/csapdába csalják. Például a legutóbbi rész végén és Oliver szépen elintézte a dolgokat úgy hogy Slade és Isabel is az útjában volt.
De gondolj bele, hiába adna magának emberfeletti erõt, Slade akkor is képzettebb harcos volt nála, õ tanította Olivert (a sorozat szerinti tényeket írom), bár ki tudja mi történt még a szigeten amirõl nem tudunk még, de attól hogy két egyforma erõs csávó verekedik max annyi lenne a vége hogy Slade kap egy KO-t és bezárják Waller-ék jó idõre... de ez túl egyszerû megoldás lenne a sorozat szellemiségét nézve.

A 17. részben mi volt az a fordulat ami nem volt kiszámítható??? Én fordulatra sem emlékszem :)
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 18:34:53 10/10
(483/795)
Az Agents of SHIELD az egy teljesen más tészta. Az MARVEL sorozat ami erõsen kapcsolódik a filmekhez amikrõl köztudott hogy nem a földhözragadt, emberközelibb megvalósításban készülnek, hanem a lehetõ legtöbb képregényes anyagok felhasználásával. Az ARROW sorozat indulása elõtt elmondták hogy megpróbálják realisztikusabb képregény feldolgozások közé venni, ezért ebben a sorozatban nem lesz annyira vészesen elborult képregényes húzások mint egy marveles filmben, vagy akár a korábbi smallville sorozatban.

OFF

Az Agents of SHIELD meg tipikus képregény sorozat, laza adaptáció mesés elemekkel, teljesen kiszámítható sorozat. Rossz példa. Ennyi erõvel a STAR TREK-et is felhozhattad volna.
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 18:22:38 10/10
(482/795)
Ha ettõl boldogabb vagy akkor legyen. Pár rész múlva évadzáró, ha gondolod utána visszatérhetünk rá ;)

Spoileres lehet!

De gondolj bele, van ellenszer...ahogy azt lenni szokott kb. 1 lesz belõle és majd dönteni kell kinek adják be, pl hogy legyõzzék Slade-t vagy "megmentsék" Roy-t önmagától miután bekattan (és a képregényben is ismert karakter felé tereljék a történetét). De Slade-et nem fosztják meg az erejétõl, elég komoly és lényeges szereplõ az egész DC univerzumban (akár simán feltûnhet majd a Flash sorozatban is). Deathstroke-ot nem erõvel fogják legyõzni 1v1 ben, hanem MINT MÁR ÍRTAM AZ ÍJÁSZ KARAKTER LÉNYEGE HOGY EMBERI ERÕVEL, ÜGYESSÉGGEL NYER emberfeletti erõvel rendelkezõ ellenfelek ellen is ezt NEM FOGJÁK MEGVÁLTOZTATNI ez az alap felállás. Trükkel fogják megállítani Slade-et vagy bevonják még a Suicide Squad-ot (nem hiába szántak rájuk egy külön részt is). Ezek a lehetõségek sokkal jobban megállják a helyüket a sorozat szellemiségéhez mint az hogy beturbózzák Olivert ;)

SPOLIERES RÉSZ VÉGE

Már ha minden igaz nem lesz szünet a megmaradt részek közül, szóval hamarosan úgyis minden kiderül.
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 16:48:37 10/10
(481/795)
Amit Te tartasz megoldásnak az max egy Power Ranger epizódban csinálnák meg, nem egy ilyen komolyabb sorozatban :D
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 16:47:44 10/10
(480/795)
Azért gagyi mert ez egy ilyen önmagát komolyabban vevõ sorozat nem fog ilyen egyszerû és GYEREKES megoldással történetet lezárni. Ráadásul a Zöld Íjász karakterétõl is idegen az emberfeletti erõ, a karakter lényege hogy SZUPER ERÕ NÉLKÜL HÕS, mint Batman. Batman sem ad be magának semmi extra cuccot ha le akarja gyõzni mondjuk Killer Crock-ot vagy Bane-t (ezt már elõbb is leírtam, látom kimaradt). Ez a karakter lényege SZUPER ERÕ nélkül (leírom még egyszer a biztonság kedvéért). Miért nem nézel inkább utána hogy milyen adaptációt nézel és hogy mi a forrása, milyen képregénybõl. Nagyobb fordulat lesz a megoldás hogy állítják majd meg Slade-et, ez mint mondtam túl egyszerû és gyerekes. Az általad írt "utálás" az pont arra utal hogy NEM fogják meglépni. Hidd csak el...jobban jársz Te is mint hogy ilyen abszurdságokat írogatsz ide :)
10/10
mro26 2014 ápr. 19. - 16:24:15 10/10
(479/795)
Én meg erre írtam hogy az nagyon gagyi megoldás lenne erre a sorozatra nézve. Látom a lényeget nem fogod fel ;)
offtopic
Krüzsely József Csabán 2014 ápr. 19. - 11:44:29 Előzmény vorosv@citromail.hu
(478/795)
Talán túl nézett? Fõ mûsoridõben valóság show-t kell adni... Gratulálok a Csatle és a Zöld íjász új idõpotjához(:
Lillith Morgan 2014 ápr. 19. - 02:34:37
(477/795)
Remélem, nem lesz semmi "helyébe lépés". Igazság szerint engem jelenleg mindkét Lance lány irritál. A családból egyedül apu karaktere igazán jó. Eleinte azt gondoltam, azért ez a nagy ellenszenv, mert kábé az elsõ évad óta Felicty-vel shippelem Olivert, de aztán rájöttem, hogy akkor sem hiányoznának a Lance család hölgytagjai, ha nem épp Oliver exe lenne az egyik, a másik meg a mostani nõje.

Laurel mostanra szerintem kifulladt. Persze minden oka megvolt az összeomlásra, de rendezgesse csak szépen az életét, ha már mindenképpen marad. Nem szeretném õt hirtelen a kistesó helyébe lépve látni.
Sara meg... vele kapcsolatban sokaktól hallottam már, hogy maga a színésznõ irritálja õket, de nekem vele speciel nincs bajom. A karakterrel magával viszont nem vagyok kibékülve.

Amúgy én egyáltalán nem bánnám, ha kicsit jegelve lenne az "Oliver nõzik" téma és senkivel sem lenne. Nõ vagyok ugyan, de nagyon nem tud lekötni az ilyen jellegû szenvedés. Koncentráljanak kicsit a más jellegû problémáira. Úgy van elég most neki, és még gyarapodni is fognak a spoilerek alapján.

Nem mindet neked szántam, bocsánat. :D Csak láttam amit irtál és gondoltam reagálok új hozzászólás helyett.
10/10
mro26 2014 ápr. 18. - 21:10:50 10/10
(476/795)
Igen ez eddig is nyilvánvaló volt, de azt hol találom mikor azt írtad hogy utána "meggyógyítja" magát az ellenszerrel? :) Azt állítottad hogy amit írtál abból ez egyértelmû.
De nem hiszem hogy olyan lenne hogy beadják neki, majd harc és utána "kiszívják"... nagyon bénán hangzik ez be meg ki szupererõ kapcsolgatás :D Meg különben is érdekesebb ha saját emberi erejével gyõzi le Slade-et, ez olyan mintha Batman beadná magának a Venom cuccot hogy agyonverje Bane-t :DD