Téma: átVágó

6/10
greghouse 2012 márc. 26. - 22:39:56 6/10
(17/137)
A reklámból talán vissza tudnak venni, mert mivel saját fejlesztésû vetélkedõje az RTL-Story csoportnak, (s mint ilyen kis hazánkban egyetlen manapság), nem kell licensz díjat fizetni, tehát eleve nem kell annyit kitermelnie. Bár lehet, hogy pont ezért került a Story4-re is, ahol jóval kisebbek a reklámpénzek, az RTL-en a fele reklám lenne.
...Fridikéhez meg Balázskához nem illik hasonlítani, mert az nem mérce. Sas nem kapkod legyek után.
...Igaz, csigák után sem....
6/10
greghouse 2012 márc. 26. - 22:35:34 6/10
(16/137)
Hi..hi..ezért NEM lenne tehát igaz...:-) Mindegy, a lényeg remélem átmegy.
batagy 2012 márc. 26. - 22:34:41
(15/137)
Szerintem teljesen rendben volt, kifejezetten frissítõnek éreztem ismét látni-hallani Vágót. 100-szor inkább ezt nézem mint az irritáló Fridit vagy a nagyképû és a csapból is folyó Balázst.

A csigás kérdés valóban kissé érdektelen volt, de még mindig érdekesebb, mint amit mondjuk a Széfben szoktak feltenni. Viszont a reklámot határozottan túltolták! Remélem visszavesznek belõle, bár erre kicsi az esély. Tetszett!
9/10
pneklara 2012 márc. 26. - 22:13:02 9/10
(14/137)
Hát ez volt benne az átVágás:)
9/10
pneklara 2012 márc. 26. - 22:12:12 9/10
(13/137)
Csak esõ után méterenként látok csigát széttaposva az úton, s most már elfilózom a kék vérükön, a K2 csúcs meg álmaimban sem fordul elõ:))Jelen esetben a praktikum a magyarázat, hogy érdemes -e ilyen kérdést feltenni.
Az emberek sokfélék - nem lehet mindenkinek megfelelni. Én vizuális típus vagyok, ha láthattam volna az utótagokat, amibõl az elõtagra lehetett következtetni, talán a 3. után beugrott volna a bor. Így el kellet araszolnom a borisszáig.
Az én agykerekem lassan, de aztán biztosan forog. Ezért érzem magam hátrányban Gundinál. Nekem magamnak is el kell olvasnom a kérdést, az viszont másodpercnyi elõnyben van, aki hallás után tüzel.
Viszont Friderikusz huzakodása egy kérdés fölött az már halálosan idegesít - de mások nem is a kérdés és a válasz miatt nézik, hanem mert olyan "poénos"/????/
Azért maradok Vágó Istvánnál, s amennyire lehet, biztos õ is alakít a mûsoron.
Nikinka 2012 márc. 26. - 22:09:23
(12/137)
Csigavér! A K2 Ázsiában van és nem Afrikában! :)
6/10
greghouse 2012 márc. 26. - 22:00:04 6/10
(11/137)
NAGYON unalmas a második rész. Az, hogy hogy hívják Majka kisfiát természetesen piszokul nem érdekel, de õszintén szólva az sem, hogy miért kék a csiga vére, vagy hogy pontosan mit is zárt le a hubertusburgi béke. A kérdések nagyon szakkérdések, amivel átesett a ló túlsó oldalára, igencsak kevés embert érdekel.
Plusz, fél óra alatt 5 (öt) kérdésen vacilláltak. Köztük a csiga vére, a hubertusburgi béke, és ilyenek.
Én is drukkolok neki, mert tisztelem, de nincs õ rászorulva, neki ez hobby (mikor abbamaradt a mûsora az RTL-en, évi kétmilliót kapott azért hogy nem kell semmit csinálnia, "rendelkezésre állási" pénzként, most egy lehetõséget az RTL kishugánál a Story4-nél. Ez hobby). Ennek ellenére, okos ember, csak éppen nem érdekel a lassú, vacillálós, plusz reklámos, erõsen periferikus kérdésekkel tûzdelt vetélkedõje. Mondok egy példát. Ha azt állítaná, hogy a K2 nevû csúcs, ami Afrikában van, az a legmagasabb a Föld középpontjához mérve? Az ilyenek mindenkit érdekelhetnek, hogy IGAZ, ugyanis az egyenlítõhöz közel van a Himalájával szemben. De a csiga vére...és miért kell tíz percig húzni, néhány tízezer forintért (oké, nekem is jól jönne, de Gundelnál percek alatt lemenne Vágó összes kérdése a dumával együtt, reklám és vacilla és hubertusburgi béke nélkül.) Sajnálom, nem vagyok rá vevõ.
Nikinka 2012 márc. 26. - 21:42:23
(10/137)
Én csak az utolsó 10 percet láttam, de holnaptól már nézni fogom! :)
Két jó kis vetélkedõ esténként (Vágó és Gundel)! :)
Egyébként aki most játszott Vágónál, ha jól emlékszem, nemrég volt a Gundinál is!
Sajnálom, hogy csak keveset nyert. Talán egy másik játékban! :)
9/10
pneklara 2012 márc. 26. - 21:34:43 9/10
(9/137)
Szerintem jó mûsor lesz, de Vágó István többet feltételez az emberekrõl tájékozottság és tudás szempontjából, mint ami a realitás.Lejjebb kell állítania a lécet, hogy ne legyen belterjes a mûsor. Bevallom férfiasan, hogy a kérdések majdnem felére még tipp szintjén sem mertem volna válaszolni. De ez a tény az embert még inkább térdre kényszeríti, hogy mennyi minden van a világon, amirõl érdemes volna valamit tudni, vagy legalább is olvasni, hallani valamit. Mennyi idõt eltöltünk olyan századrangú dolgokkal, hogy hogy hívják Majka kisfiát, mi a celeblányok divatmárkájának a neve, mi történt Sarka Katával, miután visszatértek a hattyúetetésbõl, vagy csak töltjük az idõt az egymásra sarat dobáló pártok prominens mûsoraival. Szerintem Vágó István célközönsége a most érettségizõk lehetnének, mert õk azok, akik talán utoljára lehetnek polihisztorok, a természet-, a társadalom- tudományok terén. Az egyetemisták, minél jobban haladnak elõre, annál inkább szakbarbárokká válnak, s ez még mindig dicséretes, hogy egy területen teljesítenek.
Valóban kedvet szegõ a sok reklám, a figyelmet elterelõ sok ajánló, de hát errõl szól a ker.tv. Jó lenne, ha a válaszokra adott magyarázatok hangsúlyt kapnának,nem sikkadnának el, mert sok nézõ számára ez nem tudásteszt, hanem érdeklõdéskeltés biz. témák iránt.
Nekem tetszik Vágó István stílusa, csak annyira könnyed, hogy nem kezeli a nézõt idiótának.
Nem hiszem, hogy nagy lesz a látogatottsága, mert aki nem tud hottentottául, az elunja magát elõbb-utóbb, ha a feje fölött hottentottául beszélnek. De a hottentották biztos élvezni fogják.
Sajnáltam ezt az érdi étteremvezetõt. Kicsit nõttek általa a szememben a vendéglátásban dolgozók, hogy no csak, no csak! De szerintem nem ilyen kérdésekre számított, bár intelligens, olvasott embernek tûnt. Az elsõ mûsorok már elkészülhettek, de talán Vágó úr közelíti a kedvcsinálás miatt a kérdéseket az emeltszintû érettségi ismeretanyagához. Én sokat tanultam az elsõ adásból. Annyit mindenesetre, hogy mi mindent nem tudok.
10/10
offtopic
aggodalmas 2012 márc. 26. - 21:26:04 10/10
(8/137)
Én MÉG nem temetném... DE sajnos valóban sok a rizikófaktor:
olyan kertévés fiókcsatornán kezd, amely (HA jól tévedek!)
földi sugárzású digitális formában nem elérhetõ, ráadásul
egy olyan mûsorsávban, ahol nem kevés bejáratott mûsor
lakik (pl. hazai és nem hazai gyártású szappanoperák,
bulvár "közszolgálati" magazinok – valamint persze
hombárfejûbalázs egymást váltó bulvárvetélkedõi...

...nem is szólva az általad is felsorolt
mûsor-strukturális "döccenõkrõl" hogy
kellõ politikai korrektséggel elegy
jóindulattal fogalmazzak Vágóúr
irányában – akire ezek után
rá is fér ez utóbbi... ;-)

Én mindenesetre drukkolok
Neki – mert megérdemli.

...fõleg a legutóbbi
tévékettes fiaskója
óta, ami valljuk
be ennél sokkal
rosszabb volt.

Bukott is
nagyot!
6/10
greghouse 2012 márc. 26. - 20:46:21 6/10
(7/137)
Aláírom én, hogy nagyon intelligens a Vágó és jók a kérdések, de engem már NAGYON idegesít a mûsor második felének iszonyatos lassúsága, hogy tíz percet vacillálnak egyetlen kérdésen. (Plusz reklám). Lényegében csak a villámkérdés rész érdekel, a tíz perces vacillálásokon elalszom. Elkényeztetett Gundel gyorsasága. Sajnálom.
offtopic
Proszt 2012 márc. 26. - 14:57:46
(6/137)
Imádom a vágó bogyó bácsit.
9/10
pneklara 2012 márc. 26. - 14:53:46 9/10
(5/137)
Itt a helyem 8-kor.:))
Részemrõl a legjobb idõpont. MÁR csak a kikapcsolódás, és MÉG nem vagyok álmos. Még rászokom a Murdochra is, és leparkolok a Story4-nél, amirõl eddig azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák:)
offtopic
Proszt 2012 márc. 25. - 19:10:12
(4/137)
Imádom a mentalistákat.
offtopic
Proszt 2012 márc. 25. - 19:09:35
(3/137)
Imádom a vágót, olyan mint egy aranyos kis fázós rozsomák.
batagy 2012 márc. 25. - 18:46:45
(2/137)
Az biztos, hogy megnézem ha tudom! Kíváncsi vagyok milyen lesz Vágó új mûsora.
Kár, hogy este 20:00-ra tették, hamarabbra kellett volna, mert 20:20-kor általában a Mentalista vagy Castle megy a Cool-on, de lehet hogy Vágó érdekesebb lesz (azok úgyis ismétlések csak a Mentalistából és Castle-bõl).
RichieAprile 2012 márc. 22. - 02:59:37
(1/137)
Remélem a neten is vissza lehet nézni mert én nem tudom fogni ezt a csatornát.