Pókerszív 2013 jan. 03. - 15:22:50
(21977/29277)
Van aki ilyenkor pár percig tölti, ennyi.
tricse 2013 jan. 03. - 15:15:20
(21976/29277)
Egyedi egy telefon lehet hallod,ha nem tudod használni amíg tölt!:)Nem hallgatta meg és nem rohant oda rögtön--miért is tette volna? Az utóbbi részekbõl egyértelmûen kiderült,hogy nem is szerette az Andrást!
Pókerszív 2013 jan. 03. - 14:33:36
(21975/29277)
9/10
varju23 2013 jan. 03. - 14:30:17 9/10
(21974/29277)
Van egy elméletem, illetve kettõ.
András haláláról: nem zuhant le igazán, mert egy emelettel lejjebb leleakadt egy erkélybe/ablakmosó padlójába tök mindegy. Onnan felhívta Klaut, elmondta neki, hogy Juli csalja és inkább lelép a lányához külföldre, de õ mondja csak el mindenkinek, hogy lezuhant, mert szíve szerint tényleg halott lenne. Ez megmagyarázná, hogy miért nem a rendõrség ment ki a családhoz, illetve hogy miért volt ennyire "gyenge" Klaudia megdöbbenése. Persze késõbb majd felhívja Mikit, akit nagyon szeret, így Miki karaktere sem megy tönkre az önsajnálat illetve bûntüdat miatt.
A másik elméletem: ha mégis meghalt András, akkor meg azért volt ennyire szar az összes többi színész "alakítása", mert bojkottálják a forgatókönyvet, miszerint R. Kárpáii Pétert kiírták a sorozatból.
6/10
Futrinka 2013 jan. 03. - 13:46:20 6/10
(21973/29277)
Juli -ha volna lelkiismerete- esetleg gondolhatná azt is, hogy András elkeseredésében ugrott le a tetõrõl, miután rájött, hogy viszonya van/volt az Attilával. Ebben az esetben viszont egybõl boritania kéne a bilit, mert hogy néz az ki, hogy az õ férje meghal, Attila meg vigan lubickol Nórikával a nászutjukon.
8/10
horipapa. 2013 jan. 03. - 12:50:24 8/10
(21972/29277)
Az egész tegnapi részben egyedül Laci volt hiteles, ez mindent elmond a sorozatról.
Elsõsorban viszont tényleg a forgatókönyv íróját kéne kicserélni, mert nagyon gyenge rész volt, nagyon sok hibával.
Pókerszív 2013 jan. 03. - 12:23:34
(21971/29277)
Tévedsz Fodor Zsóka maga kérte hogy öljék meg Magdit! Elõsször valóban csak pihenõ idõt akart, de rájött, hogy pihenni, szeretne a hosszú dolgos évwk után és maga kérte, hogy találjanak erre megoldást. Amúgy a színházat sose akrta abbahagyni, csak a tv-zést szüneteltetni...
Pókerszív 2013 jan. 03. - 12:20:23
(21970/29277)
Tölteni kellett a telefont mert Mátéka lemerítette.
Pókerszív 2013 jan. 03. - 12:11:29
(21969/29277)
Laci sokkja, elképesztõ hiteles volt szerintem.
8/10
bessie 2013 jan. 03. - 11:52:26 8/10
(21968/29277)
A Barátok Közt már eleve halállal kezdõdött. Az egyik Berényi (Zoli), halálával. Aztán eltûnt sok fontos szereplõ. "Kiírtak, illetve (kiirtottak egy egész családot, Hofferékat.) De meghaltak fiatalok is. Dósa Matyi, Ákos, (Klaudia fia), Csaba, (Laci fia). S most András. Ez a sok halálozás, pl a fiataloké, szerintem nem a sorozat nézettségét emelte. Maximum 2-3 részig. Ez már fantáziatlanság, az írók részérõl, hogy csak halálesettel tudják feldobni a sorozatot.
A Berényi családból már alig vannak, szám szerint 1 ember,Miklós, (Attila csak késõbb bukkant fel, de ki tudja, lassan felbukkanhat még vagy fél tucat valahol kószáló Berényi.S akkor minden mehet tovább. Csak a nézõk szájíze marad keserû, akik az elejétõl nézték a sorozatot. Fogadnék rá, lassan, de biztosan el fogják veszíteni a régi nézõket. Magdi anyus is csak pihenõt kért, egyéb elfoglaltsága miatt. S most újra Színházakban, s tévében fog szerepelni.De kitörték a nyakát az írók. Pihentetni miért nem lehet egy karaktert? Zsolttal is megtették, Gabival is,Gézával, stb. Nem a szereplõk, karakterek fáradtak itt el, hanem az írók. Õket küldjék pihenni.
Marika néni 2013 jan. 03. - 10:01:01
(21967/29277)
Szerintem András nem halt meg, az egész hír csak Klaudia elbeszélésébõl tudjuk,aki csak annyit tud, hogy a mentõk megérkeztek, meg csõdület, de semmi hivatalos, hogy a mentõsök megállapították a halált, vagyhogy elvitték e vagy sem, tehát még bármi lehet. Mindenesetre Juliska nem egy aggódó feleség, András üzenetét nem nagyon igyekezett megnézni, mikor a hülye kölykétõl elvette a telefont és látta az üzenetet, minden normális embernek az lett volna az elsõ reakciója, hogy elolvassa.
respect77 2013 jan. 03. - 09:21:03
(21966/29277)
Ez az egész András sztori úgy ahogy van baromság. Már onnantól az volt, hogy Miki bérgyilkossal/verõlegénnyel akarta helyretenni Attilát. Már akkor mondtam, hogy ennek a karakternek ennél sokkal okosabbnak kellene lennie. Ott van a kezében minden lehetséges adu Attliával szemben, amivel ki tudná csinálni és még õ lehetne a jó fiú is hozzá, õ meg inkább bemocskolja a saját kezét is? Áááá... Jockey Ewing ezt elegánsabban intézte volna. :P

És tényleg nem érdemelte ezt egyik karakter sem, sem Andrásé, sem Miklósé, hogy úgy távozzon András, hogy végül is a saját testvére kezéhez tapad a vére. Egyébként Miklóst is ki akarják írni? Mert egy normális világban ezek után minimum le kellene ültetni. Persze a BK világa sosem volt normális. Köztörvényes bûnözõk rohangálnak benne szabadlábon, tetteik jogi következmények nélkül maradnak. Barthának is minimum ülnie kellene azok után, hogy rálõtt Miklósra, hogy õ is benne volt a drog bizniszben Gézával stb.
2/10
nikato 2013 jan. 03. - 09:12:16 2/10
(21965/29277)
A szereplõk iszonyú hiteltelenül játszották meg az egészet. És a forgatókönyvírót ki kéne rúgni!!! Szánalmasan rosszul végzi a munkáját! Zsófi-Zsolt házasságban is összevissza csalják egymást, de együtt maradnak.. De még egy szó sem esett az új Lindáról. És most se fog.. nem tudom még ennyi idõ után megítélni, de amit eddig hallottam tõle, elég furán beszélt, de még kiderül.
10/10
gyorgye 2013 jan. 03. - 08:03:26 10/10
(21964/29277)
Tegnap este kiderült, hogy Berényi András meghalt, hiszen menekülés közben mélybe zuhant. A Mátyás király tér lakói összeomlottak. A valóságban is hasonló a helyzet. A Barátok közt rajongói nehezen akarják elhinni, hogy tizennégy év után soha többé nem láthatják az R. Kárpáti Péter által életre keltett udvarias, becsületes és mindig bölcs figurát.

– A két ünnep között jöttem-mentem az országban. Sokan megállítottak, és hitetlenkedve kérdezték, hogy ugye nem halok meg. Sokak szerint a sorozatban én jelentettem azt a jófiút, aki értéket képviselt. Jólestek ezek a megnyilvánulások – mondta a Borsnak R. Kárpáti, aki maga is szomorúan mondott búcsút, de tudomásul vette, hogy a készítõk szerint András halála a Barátok közt sikerét szolgálta.

Ezt most találtam a Borsonlinén.
Ilyet se hallottam még soha hogy a fõ szereplõt menetközbe kiírják.Ráadásul ugy hogy a saját testvérével megöletik.Szadista egy forgatókönyv író lehet ebbe a sorozatba!Amit ezek után kap a nézõktöl,biztos hogy õt is kirúgják!De megérdemelten.
Jasinbure 2013 jan. 03. - 04:50:06 Előzmény Tibi5000
(21963/29277)
Ha neked a Jóban rosszban viselhetõbb ennél, akkor nézd azt....én meg annál kacagom végig a vérgagyi és unalmas baromságokat.
10/10
idõjós1010 2013 jan. 03. - 00:54:48 10/10
(21962/29277)
Így van. Teljesen egyetértek. KB ugyanezt írtam le én is lentebb.
ha véletlen mégse halna meg András, akkor még talán érteni is fogom, mért rendezték így meg az egészet, de ha valóban halott, akkor ez oltári nagy ökörség lett így.
csancsy 2013 jan. 03. - 00:54:44
(21961/29277)
Ja, eléggé nevetséges volt, ahogy vitte Clau a halálhírt. Mintha teljesen természetes lenne, semmi extra... Történetrõl nem is beszélve, ahogy mesélte (elmondása alapján úgy képzelem, beállt a tömegbe, rájött ki az, aztán húzott el onnan, nem pedig az, hogy beszélt a mentõssel vagy rendõrökkel), kicsit szívtelennek tûnt... Arról nem is beszélve hogy mondván Lacit kéri meg, hogy mondja el Mikinek, de õ nem tudja (utána ott találkozik Balázzsal, õt is megkérhette volna ugyanerre, de nem tette).
Amúgy a reakciókat illetõen Laci, Balázs, és Miki volt a leghitelesebb (meg talán még Nóra).
Juli is hiteltelen volt (fõleg a végén az üzenet meghallgatásánál, mert totál az jött le, hogy félt, pedig inkább bûntudatosnak kellett volna lennie).
Kivi vagyok Miki reakciójára, mikor rájön miért is halt meg András (még most nem biztos, hogy összerakja a képet, bár lehet hogyha Claudia mesélni fogja, hogy Attila helyett ment el, akkor rájön).
csancsy 2013 jan. 03. - 00:42:54 Előzmény Pókerszív
(21960/29277)
Ja, lehet. Eléggé meglepõdött.
5/10
Anthony20 2013 jan. 03. - 00:40:55 5/10
(21959/29277)
Szánalmas, hogy mennyire nem tudják eljátszani a szerepüket ezek a "színészek"... Julinál nagyon erõltetett volt a sírás, és kb úgy beszélt róla, mint ha már hetekkel azelõtt tudta volna, hogy meghalt. Nóra, és Attila szintén. Meg sem lepõdtek, mintha egy hörcsög halálhírét mondták volna. Vilmos csak értetlenkedett, és talán Laci volt a leghihetõbb karakter most kivételesen. Õ nem játszotta túl magát. Kíváncsi leszek Miki reakciójára, talán õ mondható színésznek ebben a sorozatban.
zimankó 2013 jan. 02. - 23:38:49
(21958/29277)
Hát ezt lehet csûrni-csavarni,ez már überxar lett.Totál életszerütlen,hogy egy tetõröl esett (én már láttam egy párat hajdani szakmám miatt,hát totál gázúl néznek ki) felismerhetõ,de nem tuti hulla.Ha nem felismerhetõen tört,tuti hulla,ha felismerhetõ,lehetséges hulla...szóval ha felismerhetõ,akkor Klau nem megy oda,Jé ez András,én a sogórnõje vagyok,mentõs úr! Meghalt? Igen/nem....
De csak úgy telekürtöli a házat,hogy meghalt mert úgy láttam...Borzalmasan elnagyolt történet!!!!!!!!!
Akár meghalt akár nem megkérdezem hova szállítják?Koház/Hullaház-Lenhossék utca...Megvárom a rendõröket,elmondom velem volt,pár pefrcre eltünt stb stb stb..nem csak hazakullogok otthagyva a Sogorom a földön-neki már édesmindegy alapon????Ezt úgy elbaltázták,hogy még. Lehet,hogy.................... és most mégis orálból anál lett?????