P.tör 2009 febr. 21. - 17:52:45
(371/831)
Nem rég láttam a filmet.
Brad Pitt filmje eddig is tetszettek, de ez visz mindent.
Én simán önteném az Oscart, nem sajnálnám sem a készítõktõl, sem a szereplõktõl.
Mellékszereplõként mindenképp Brad Pitt nevelõanyját díjaznám, neve nem jut eszembe a szereplõnek.
B.P. mindenképp esélyes!!
Jó film, érdemes megtartani.
6/10
offtopic
Obránszky Ármin 2009 febr. 21. - 17:20:44 6/10 Előzmény manoloko
(370/831)
Hotyka legalább az utolsó hozzászólásánál már használta az ominózus 'Elküld (offtopic)'-ot, ráadásul a hozzászólásainak száma alapján viszonylag új az oldalon, kegyelmet javaslok a számára! :-)
offtopic
pacica 2009 febr. 21. - 17:03:28 Előzmény manoloko
(369/831)
:DDD
9/10
offtopic
manoloko 2009 febr. 21. - 16:43:14 9/10
(368/831)
Najólvan hotyka meg szoke david, sztem elég volt belõletek. Mindkettõtök az utolsó szót a magáénak akarja, azt hiszitek ha olyan szellemesen és frappánsan válaszoltok a másiknak, akkor ti lesztek a világ közepe? Küldjetek hosszú fellengzõs e-maileket egymásnak a céljaitokról, meg arról, hogy ki hova jár jógázni...sztem mindenki leszarja. na csá, remélem hotyka meg szoke david itt nem szólal meg többet.
10/10
offtopic
hotyka 2009 febr. 20. - 22:09:54 10/10
(367/831)
Nos,az OKTV versenydolgozatom az oktatási hivatalnál van, õszintén szólva az egyetem meg a munka mellett nincs kedvem most erre energiát pazarolnom,h miattad kikérjem,ennyire nem határozod meg az életem,túlélem
,akármit is gondolsz.

Hát tudod,sajnálom de nekem Jókai Annával nem volt dolgom találkozni, de van még mellette más hasonló kaliberû szülemisséggel rendelkezõ gondolkodó, akiknek a véleményére legalább annyira adok,mintha Jókai Anna mondta volna.

Igazából az egyik zavaró benned, hogy játszol és nem önmagadat adod. Itt Teréz anyáskodsz és valójában nem is vagy az,egyszerûen nem érzem hogy hiteles vagy. Ha eredeti lennél,akkor sokkal többre értékelnélek.

És egyébként az a legnegatívabb dolog benned,hogy mindig csak lehúzni vagy képes, de más alternatívát nem vagy képes nyújtani. Ha csak megnézzük a te hozzászólásaidat bármelyik más filmes kategóriában,mindig az jön ki,hogy te provokálsz másokat,és a legrosszabb hogy el is hiszed,hogy ezt nagyon jól teszed!!!! Nem azt akarom ezzel mondani,hogy ne mondj kritikát,de próbálj egy kicsit konstruktívabban együttmûködni és akkor még tényleg el is hinném,amit írtál hogy te az emberiséghez tartozol és nem lebegsz :)
És nyugi: Konstruktivitás még nem egyenlõ tömeg emberrel,ez pusztán kis empátia a másik felé,nekem ez fontos érték...
10/10
rosickyz 2009 febr. 20. - 21:44:02 10/10
(366/831)
Szerintem remek film, sokak szerint az év legjobb filmje. Hát nálam azér nem elsõ, de a legjobb háromban ott van. Végig lekötött, én nem untam egyetlen percét sem,csak egy kicsit túlzásnak tartom a 13 Oscar-jelölést.
offtopic
norton15 2009 febr. 20. - 17:28:01
(365/831)
Igen, egy filmes fórumon (mondom én, az offtopic-szagértõ).:) Akkor beállok a sorba életvezetési tanácsok tekintetében: legyetek szerények.:)

(Örülök, hogy más is felfedezte az iróniámat!:D)
6/10
offtopic
Obránszky Ármin 2009 febr. 20. - 13:51:41 6/10
(364/831)
Hálátlan vagy, Edward! Itt ironizálgatsz ahelyett, h összekulcsolnád a kezed és hálát adnál az Úrnak, h itt a fórumon olvashatsz életvezetési tanácsokat. :-)
offtopic
norton15 2009 febr. 20. - 13:38:30
(363/831)
Kisebbfajta? Lassan már mindkét fél szüleinek nevét, foglalkozását, korát is tudjuk, nem beszélve, hogy milyen kocsival járnak, kivel élnek élettársi esetleg házassági kapcsolatban. Még a fizetésük összegét kéne megtudnunk.:)
6/10
offtopic
Obránszky Ármin 2009 febr. 20. - 11:01:26 6/10 Előzmény CsengoZoli
(362/831)
Csatlakozom! Ha olvasom ezt a topicot, akkor a legkevésbé arra vagyok kíváncsi, h két embert egymást túllicitálva agyba-fõbe dícséri saját magát, néha megspékelve a másiknak való odamondogatással... Az, h valakinek "helyén van-e a feje" pedig egy fórumon a hozzászólásainak milyenségébõl kell, h kiderüljön, nem abból, h kisebbfajta curriculum vitaet rögtönöz. Ha már nem privátban beszélitek meg mindezt, legalább használjátok azt a nyomorult 'Elküld (offtopic)' gombot!
10/10
offtopic
hotyka 2009 febr. 20. - 10:39:15 10/10
(361/831)
Köszönöm szépen,hogy az írás rejtelmeibe ennyire bepróbálsz avatni,csak rossz helyen kopogtatsz,hidd el,hogy legalább annyira érintett vagyok a témában mint te,csak én már tudom prezentálni Neked és képzeld el,elégedett vagyok a végeredménnyel , és nem csak én....
Az Etka anyó féle bölcsességet sokféleképpen lehet értelmezni, nem csak a te fejedben lévõ inerpretáció az egyetlen megoldás. És amig a környezetemtõl pozitív visszajelzéseket kapok munkásságomra,addig igen is azt fogom mondani: Helyén van a fejem,mert volt egy két esemény az életemben,amikor ha nem lett volna a helyén ,akkor nem itt tartanék.
És persze természetesen tudjuk hogy te tudatában vagy a fejednek az állapotáról... ezt meg sem kérdõjelezem... Osztod az észt,közben semmivel sem vagy különbb itt bárkinél. Csak te roszabb vagy,te még álszenteskedsz is... Erre nem tanított meg Etka anyó,hogí ne álszenteskedjünk? Üzenem neki,hogy vegye át veletek következõ órán,biztos hasznos lenne....
10/10
Adams88 2009 febr. 20. - 00:25:08 10/10
(360/831)
Uram Atyám.
Régen láttam ennyire jó filmet. Férfi létemre kaptam akkora érzelmi dózist. A sztori gondolom rengeteg ember agyában végigpörgött már. Ki ne gondolkozott volna azon, hogy vajon milyen lehet visszafelé élni, vagy akár újrafiatalodni. A film erénye nem is a történetben van igazán, inkább a karakterek kidolgozottsága, az események természetessége, az érzelmek kifejezése teszik egy hatalmas filmmé.
Ajánlom mindenkinek!
10/10
offtopic
hotyka 2009 febr. 20. - 00:13:01 10/10
(359/831)
Ez mind nagyon szép,hogy ennyi mindenen dolgozom,de maradjunk annyiban,hogy ha már készen vagy a mûveiddel,letettél valamit az asztalra,akkor majd folytatjuk ezt a részét a beszélgetésnek,mert sok mindenki sok mindent csinál,de sokszor a megvalósítás elmarad... Engem már a terveiddel nem hatsz meg...
Egyébként én is 23 éves vagyok,mint te nem tom,milyen két év különbségrõl beszélsz....

És egyébként a válaszom: Biztos :) És nem csak szerintem :) Kéred a referencia listámat? :) Egy kattintás és már is biztosíthatlak,h a fejem a helyén van.
10/10
Adrancsuuu 2009 febr. 19. - 15:44:04 10/10
(358/831)
Különös film. Nagyon tetszett...Nem is láttam még ehhez hasonlót. Jó volt a sztori, a színészek is, nem tudnék semmit kifogásolni, rendkívül jó és érdekes film, csak ajánlani tudom!
Mirva 2009 febr. 19. - 11:39:33
(357/831)
Fantasztikus film!Nagyon-nagyon tetszett!!
10/10
Cristal 2009 febr. 18. - 19:28:23 10/10
(356/831)
Hihetetlenül jó film. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
6/10
NovakX5 2009 febr. 18. - 12:39:15 6/10 Előzmény pacica
(355/831)
Egyetértek. Egyszer megnézi az ember, és akkor tetszik meg néhol tényleg elgondolkodtató, de abban is biztos vagyok, hogy ha másodjára is meg kéne néznem, akkor nagyon unnám. Bár õszintén szólva nekem az elsõ 2 óra elsõ megnézésre is nagyon unalmas volt, lassú, és vontatott. Aztán az utolsó 30-40 perc tényleg hatásos volt.
Ami nekem nem tetszett, az a vége, ahogyan befejezték a filmet. Nem tudom megmondani, hogy konkrétan mi, de valami hiányzik a végérõl...
Nálam 6/10.
pacica 2009 febr. 17. - 17:28:59
(354/831)
Kötelezõnek nem mondanám. Egyszer nézhetõ utána már unalmas.
kornila 2009 febr. 16. - 22:01:04
(353/831)
Ez a film egyszerûen fantasztikus. Egyedi, különleges, magával ragadó, elgondolkodtató, megdöbbentõ és mégis hihetõ. Eddigi életem során látott egyik legjobb film. Mindenkinek ajánlom, hiba lenne kihagyni.
10/10
meggymag 2009 febr. 16. - 20:44:05 10/10
(352/831)
Engem teljesen magával ragadott a film és rendesen el is gondolkodtatott...a végén már sajnáltam, hogy vége a filmnek, úgy néztem volna még.Jó a szereplõ választás és maga a film története is! Mindenkinek ajánlom, sõõõt KÖTELEZÕ :)