Téma: Brickleberry

offtopic
robicsek2 2014 aug. 10. - 15:37:56
(6/46)
offtopic
robicsek2 2014 aug. 10. - 15:36:27
(5/46)
Nevetséges hogy azt ecseteled, hogy melyik retardált mûsor a jobb :) Mind a kettõ egyformán debil , mind rajzilag, mind történetileg. Csak rá kerestem a nevére annak amit írtál és egybõl ugyanolyan meztelenkedõs morbid stb képeket dobott ki, szóval hanyagoljuk már, a .... akkor is csak ....

Nekem speciel kedvtöl függ hogy nézem e. Ha leszarom hangulatban vagyok, akkor még az ilyen szutyok is elmegy, ha meg józan vagyok nem nézek ilyeneket.
2/10
Judgement 2014 aug. 10. - 15:20:58 2/10
(4/46)
Szerintem módfelett ízléstelen, humortalan, erõltetett és gusztustalan.
És ezek a visszataszító és buta elemek itt nem csak eszközként szolgálnak, hanem úgy néz ki nagyobb célt nem is tûztek maguk elé a készítõk, minthogy ezt az üres, visszataszító szennyet kapjuk.
A ronda öreg perverz vadõrnõnek hangokat ad a pinája, és ezen mindig nevetnünk kéne. Az állatok kefélnek. Folyton. A vadõrök pedig az ámokfutásuk közben folyamatosan kinyírnak egy-egy példányt.
Nehéz volt végignézni, senkinek sem ajánlom aki kicsivel is tartalmasabbra vágyik ennél.

Aki viszont értékeli a humort, abszurd tálalásban az keressen rá a Rick & Morty sorozatra és jó szórakozást! ;)
Toth Patrik 2014 aug. 06. - 22:36:59
(3/46)
Brickleberry 1 rész

http://indavideo.hu/video/Brickleberry_1resz

leirás:

Egy nemzeti park õreinek fordulatos életét követhetjük nyomon a Brickleberry címû animációs sorozatban, amely nem elégszik meg azzal a poénnal, hogy egy feneketlen étvágyú medve a gyanútlan látogatók piknikkosarára utazik. Igaz, ez a vonal is jelen van, hisz az egyik legmenõbb karakter, Malloy történetesen egy medvebocs, aki nem a mogyorókrémes szendvicsre izgul, hanem a kemény városi gyorséttermi kajákra. A vadon lakói pedig csak a fajfenntartást végzik.
A parkõrök bénázásai, cuki kisállatok, mellõzött faviccek, eddig még nem hallott szaftos erdész-poéno
Felhasznalo888 2014 aug. 05. - 23:31:12 Előzmény Holdsáp Úr
(2/46)
A Disney-filmeknál valamivel jobb, de a Family Guy vagy a South Park szintjétõl messze van. (És azt az alpári, humortalan Susogós Mackókat minek nyomatják minden közé? Az egész estét tönkre teszi.)
Holdsáp Úr 2014 aug. 04. - 14:50:10
(1/46)
Egy újabb mese láthatáron! Kíváncsi vagyok milyen...