Bodzaviraglany 2008 máj. 31. - 19:43:58 Előzmény atalanta
(118/558)
Én is imádtam Spike-ot!!! :)
atalanta 2008 máj. 29. - 10:03:29
(117/558)
én úgy emlékszem, a második évad kezdõdik az új hangokkal. És szerintem az jobb is lett, nem tudom, Ti hogy vagytok vele. :)
I LOVE SPIKE:D
Chatheryna 2008 máj. 29. - 09:54:59 Előzmény deenyhilton
(116/558)
Nem vagyok 100%-ig biztos, de szerintem még a 2. évadban is ezek a hangok vannak és csak a 3.-tól jönnek a Viasat3-as hangok.
kaltem 2008 máj. 26. - 09:39:13 Előzmény deenyhilton
(115/558)
Na, ezért lett volna jobb elõbb a Buffyt látni és utána az Angelt, nem? Vagy adhatnák minden nap, nem szeretem, hogy hétköznap nincs.
deenyhilton 2008 máj. 24. - 10:08:44
(114/558)
***SPOILER*** PÓTOLVA
4.szezonba megy vissza angel,mer a 2.végén hal meg és a 3.ban feltámad.

Nem szinkronizálták újra csak legelõször a TV3-on adták le az 1.szezont és azon ezek a szinkronok voltak ha leadják a többi részt is ott már a szokásos viasat3-as szinkronok lesznek.

xoxo,D.

ps: nekem megvan mind 3 buffy lemez.
eszti_._17 2008 máj. 24. - 09:35:58 Előzmény balbertimi
(113/558)
Fúú én is lemaradtam errõl a részrõl, már látom nagy hiba volt! :=(
semese 2008 máj. 23. - 16:19:48
(112/558)
Nagyon szerettem ezt a sorozatot, most, hogy adja a Cool, újra elkezdtem nézni. De a hangjuk valahogy nem az igazi (újraszinkronizálták?), a másik meg, hogy "Angyal" ??? Na nehogymár "Angyal"-nak hívják Angel-t. Borzalmasan és hihetetlenül nyálasan hangzik.

Valakinek megvannak a részek ?
balbertimi 2008 máj. 23. - 14:51:11
(111/558)
Buffy elmegy LA-be, mérges Angel-re, mert Halloween-kor Sunnydale-ben járt, hogy õt megvédje (Buffy 3. széria kb. 4. rész), de a lány errõl nem tudott. Azt akarja, hogy tartsák egymástól távol magukat (közbevetem, akkor minek ment oda? Kiakasztó a dramaturgia..) Szóval, amíg beszélgetnek, megtámadja õket egy démon, aki olyan harcosokra pályázik, mint õk, akik a jó oldalon harcolnak. A démon megszökik, és üldözés közben szétválnak, mert Angel nem tud a felszínre menni. Naná, hogy õ találja meg a csatornában, és miközben megöli, a démon vére az õ sebébe jutva élõvé változtatja: dobog a szíve,stb. Doyle elviszi õt valami jósokhoz, akik elmondják neki, hogy most már szabad, élõ, azt csinál, amit akar. Elsõ dolga a tengerparton sétáló Buffy-t megcsókolni, aztán persze átszerelmezik az éjszakát, és csokit meg mogyoróvajat esznek. Közben Cordelia kiakad, mert elveszítette a jó kis munkáját, Doyle meg látomást lát, hogy visszatér a démon, és veszélyes. Angel utánamegy, de ugye mostmár ember, ezért erõsen vesztésre áll, mire Buffy is felébred és utoléri. Ezután Angel megint elmegy a jósokhoz, és megtudja, hogy ha még több démon jön, Buffy az elsõk közt hal meg. Ekkor felajánlja az életét, hogy megvédhesse a szerelmét. Ezt úgy oldják meg, hogy 24 órával visszapörgetik az idõt, és csak Angel fog emlékezni, így megölheti a démont anélkül, hogy õ emberré válna. Buffy elõször kiakad, és csak néhány percük van elköszönni, én meg bõgtem mint a szamár, esküszöm, erre vártam, erre nem megint el kell felejtenie, milyen jó a szex Angel-lel? NA, ennyi volt. Egyébként az összes sorozat összes részének nagyon részletes tartalma fönn van az angol Wikipédián (szabad itt ilyet írni?), én is onnan tájékozódom. Onnan tudom pl., hogy a Buffy második sorozatában játszó Cibo Matto tényleg létezõ zenekar, és lemezük is van, csak még nem találtam, illetve hogy a sorozat zenéjét 3 albumon is megjelentették. Ha valaki tud ezek hozzáférhetõségérõl, kiabáljon, én meghallom! Köszi!
amreinne 2008 máj. 22. - 17:33:03
(110/558)
Ha valaki látta a vasárnapi Angelt elmesélhetné hogy mi volt benne, mert én csak az utolsó öt percet láttam és az tetszett. SZóval Mi volt azelõtt, hogy az a kék izé kitörölte az emlékeit Buffynak?
Android666X 2008 máj. 22. - 10:38:32
(109/558)
Régen szerettem, de nekem a vége már nagyon uncsi volt.
10/10
Brittany20 2008 máj. 22. - 10:30:51 10/10 Előzmény balbertimi
(108/558)
Szerintem az egész sorozat jó.
Nekem a 3. évad után volt egy törés, a 4. évad egy kissé lelombozott, majd az 5. vitte a pálmát, a 6. megin gyengusabb volt, de a 7. az nagyon ott van a szeren.

Az egész Buffy egy egyedi és színes, változatos sorozat. Az egyik legjobb, nem hiába lett az "ALL TIME Sorozat Listán" a 2.! :)
elisabet 2008 máj. 19. - 09:29:41
(107/558)
Bocsi, hogy közbeszólok, de ez a film a TV-ben volt ? Én nem láttam - pedig imádom a "vámpíros" filmeket ! ( Úgy látszik, ez "születési hibám".. vagy talán szeretek borzongani, az is lehet. :)))
balbertimi 2008 máj. 19. - 09:17:40
(106/558)
Annyi ponotsítást tennék, hogy Angel nem a gyûrûnek köszönheti a lelkét,(SPOILER!) hanem hogy Willow újra megátkozza, és emiatt nekem a 2. évad utsó, illetve a 3. évad 3. része a kedvencem. Ha nézitek tovább is, azért idõnként felbukkannak egymás mellett, pl. ami most a Buffy-nál látható kép, nos az is az egyik kedvenc jelenetem: "a volt és a jelenlegi pasim összeugrik...", ráadásul idõnként jókat nevetek rajta. Számomra sem a vámpírölés a fõ vonzereje a filmnek, hanem az, hogy Buffy hogyan viseli a nehézségeket. Emiatt pl. az 5. évad utáni részeket már be sem szereztem, aki látta, tudja, hogy ott van egy törés, a többi kissé mesterkélten hat. De még mindíg szívesen nézem...
kaltem 2008 máj. 19. - 07:58:47 Előzmény amreinne
(105/558)
Köszi a választ, kicsit én is kutakodtam az interneten, úgyhogy most már nagyjából képben vagyok. Én is sajnálom, hogy különvált a sorozat, jobb lett volna, ha együtt maradnak. Buffy és Angel jól néznek ki együtt, izzik köztük a levegõ. :-)
Bár, kár, hogy nem lehetnek együtt boldogak.
Viszont tényleg vannak néha olyan részek, hogy csak nevetek, mert akkora lököttség.
A vasárnapi Angel rész jó volt, a Buffyból csak részleteket láttam, de talán nem vesztettem sokat.
10/10
Madmoiselle Dee 2008 máj. 17. - 16:41:39 10/10
(104/558)
imádom a Buffy-t és nagyon örültem h újra elkezdték adni az elejétõl.viszont nem tudom h miért más a hangjuk?én nem láttam az elsõ évadot.asszem legalább is a legelejét biztos h nem de a többi részben nem ez a hangjuk ami most.és ez nagyon zavar h most más?ez késõbb rendezõdni fog ugye?meg a másik h ANGYAL könyörgöm ezt melyik hülye gondolta így h le kell fordítani???(a többi évadban amúgy sem hívják angyalnak hanem rendesen Angel)a következõ az lesz h Willow-t FÛZFÁNAk vagy minek fogják hívni?:D:@
atalanta 2008 máj. 16. - 16:05:32
(103/558)
Szerintem Spike a legjobb karakter :D Majd meglátjátok, aki még nem tudná, persze :))))))))))))))
amreinne 2008 máj. 16. - 15:45:57 Előzmény kaltem
(102/558)
Az Angelt én nem néztem, csak néhány rész erejéig, de azt tudom, hogy a pasi disznóvért iszik, mert hallottam, hogy ezzel szekálják. Egyébként sz.tem az Angel egy idõ után nem volt túl eredeti, ahogyan a Buffy sem, mert azzal, hogy ketté vált a sorozat, azzal gyakorlatilag ki is nyírták az eredetiséget. Ez akkor durrant volna nagyon nagyot, ha néhány évad után újra egyesül a két sorozat, és közösek lennének az uccsó részek. De ez szigorúan az én véleményem. A kedven sorozatom a Buffy, de néha a falra másztam akkora baromság volt egy két rész! Volt amit végig énekeltek...Azt például el is kapcsoltam. Cordélia nemtom hogy kerül a képbe. Buffy mellett a legjobb és legeredetibb karakter Willow..
kaltem 2008 máj. 13. - 10:20:56 Előzmény amreinne
(101/558)
Szia!

Köszi az infokat. Így már kicsit világosabb. Csak azt nem értem, hogyan élhet Angel vérszívás nélkül? Mert az Angel sorozatban nem mutatják, és hogyhogy Cordelia is vele ment? Na, de nézem a sorozatot, amikor csak tudom.
Egyébként sorban adják a részeket, nem keverik össze õket, mert magyar csatornáknál ez elõfordul.
Nina_20 2008 máj. 12. - 08:49:21
(100/558)
Sziasztok!

Nem tom, hogy ti hogy vagytok vele, de engem nagyon zavar, hogy Angel nevét is lefordították magyarra:@ Ezzel olyan parasztossá teszik az egészet, meg elég hülyén hangzik hogy szia Angyal, mithogy szia Angel.(éndzsöl) Lehet csak azért zavar, mert én már láttam az összes évadot,de akkor is!!!
amreinne 2008 máj. 08. - 16:54:15
(99/558)
Egyébként ezután soha nem jönnek össze,és ez szerintem hülyeség, mert nem azt kapja a közönség amit várt.Ugyan dobnak valamicskét az uccsó részben a népnek, de az nem sok.