iriszke1 2012 dec. 27. - 23:38:29 Előzmény sorozatkedvelõ
(104/1024)
Sziasztok!
Igaz, én is megnéztem 1-2 videot és tényleg egy pár Livia Brito és a Gabinot alakító Zerboni.
Az a gyönyörû nõ mit lát abban a pasiban, nekem sem tetszik egy cseppet sem. De csak lehet benne valami.
Carminától nekem is a szõr feláll a hátamon, de most komolyan
suxel, te láttad már ezt a filmet végig, nyugtass meg le fog az a rohadt hazudozó rib….c leplezõdni valamikor?? Remélem nem csak az utolsó részben, mert akkor magamhoz nyúlok. A mai részben is kiderítette a dr. és az Elisa keresztapja hogy Carmina sáros, akkor miért nem tudják már lefülelni. ( Ja persze tudom akkor nem lehetne rétest nyújtani belõle még vagy 100 részt. )
Na megjelent ismét Florencia is, mindenki ott van már Damian mellett csak épp a szerelme nem. Hogy mekkora hülyeség ez már néha. Valamikor beszéltetek arról, hogy Gabinoé talán a kis srác is akit asszisztensének akart felvenni néhány résszel ezelõtt. Azt valakivel beszélgetve azt hiszem az anyja vallotta be hogy igen is a Gabinoé. Szép nem - azis elvetette magát a más gyerekével. Tipikus sorozat. üdv
sorozatkedvelõ 2012 dec. 21. - 07:56:43
(103/1024)
Tegnap volt a majdnem esküvõ.Augusto megsebesítette Damiant ,el tudom képzelni mi lesz ebbõl,ha Alfi megtudja ....
A spoilert én szívesen olvasom,ha nem itt akkor privátban,szeretem tudni az eseményeket.Megnéztem már spanyol nyelven néhány következõ részt,persze nem értem,de következtetek.Kenia is olyan aljas ,mint az anyja? Vele mi lesz?
8/10
suxel 2012 dec. 20. - 22:53:10 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(102/1024)
Valahogy megertelek, hogy kihagysz egy-ket augustos jelenetet. Remelem nem nagy spoiler, de majd a kesobbiekben lesznek altalam nagyon favorizalt carmina-loopy jelenetek.
A rovidebb sorikat en is jobban szeretem, bar ennek szerintem a masodik fele jobb, bar tegyuk hozza az lesz a retes.
Ha jol szamolok akkor ma volt a meghiusult eskuvo, nemde?
Zerbonirol nemcsak te vagy ezen a velemenyen, masnak sem jon be a pasas. Valamit biztosan tud, amivel megdobogtatja a noi sziveket. Talan a jeghideg kek szemei.
Ruffobol tenyleg arad a siras, szegeny nalam nagyon egyoldalu ezekkel a karakterekkel, de hiteles. De miert is nem jutott nekem eddig az eszembe, hogy o is ilyen siros, mert mikor szoba kerul a siras, mindig o ugrik be elsonek.
sorozatkedvelõ 2012 dec. 20. - 12:31:16 Előzmény suxel
(101/1024)
Én is nézem,de van amikor Carmina megjelenik elkapcsolom,Augustónál szintén,így néha lemaradok a történetrõl.A rövidebb sorozatokat jobban szeretném.Lehet,hogy a mexikói anyák ennyire intenzíven beleavatkoznak a fiaik életébe?
Zerboni tehetséges színész,de nem tudom mit szeretnek benne a nõk,mert,hogy nem vonzó pasi /szerintem/,lehet,hogy csak a szerepei miatt,de árad belõle a nyers erõ.
A sírásról-Viktoria Ruffo könnymennyisége sem elhanyagolható pl. a Mostohában.
8/10
suxel 2012 dec. 19. - 18:35:29 8/10
(100/1024)
Igen, egy sablon alatt mennek sok, de azért vannak különbségek. Nem sírja mindegyik tele a képernyõmet, hogy még a tv is elkezd könnycseppeket hullajtani. Elisa karaktere a 162 rész alatt durván 145-öt végigbömböl, alig van olyan rész, hogy ne sírna, vagy éppen keseregne. Ez nekem sok. Most pl: én Ana Paulát a Megkövültekben nem látom ennyit sírni, és sokkal szimpatikusabb karakterré teszi. Meg lehet ezt mértékkel oldani, mint a Kedves ellenségben is tették. Sírt ott Lorena, amikor kellett, de nem mindenért akkor sem. Eltelt kb 15 év a sorozatban, tudjuk, hogy Elisa állandóan csak a sz@rt kapta az apjától, meg a nénjétõl, elvártam volna, hogy erõsebb jellem legyen, ne az elsõ rossz szóra fakadjon sírva. Úgymond kicsit megedzette volna az élet a karakterét. Bár ez abból is adódik szerintem, hogy teljesen le van másolva a 1996-os elõd, a második felében igaz vannak mellékszáli eltérések, valamivel a 93 epizódot 162-re kellett duzzasztani, de a karakterek nincsenek modernizálva. Damianból meg csinálnak egy teljesen hülyét, hogy az anyja mennyire tudja most is, meg még, hogy fogja befolyásolni. És nem az a bajom, hogy közelebb áll a színész a 40-hez, mint a 30-hoz, és a karakter történetesen 29 éves. Még ha a a megformált szereplõ 20-as évei elején lenn, akkor talán igen, de egy majdnem 30-as embert így befolyásolni. Le van butítva a karakter véleményem szerint, de Augustotól senki sem hülyébb a telenovellában, totál vak és csõdtömeg az az ember.

Ettõl a negatívnak tûnõ véleménytõl én még nagyon szeretem a sorozatot. Televisa idei idényében a látottak közül a 2./3. helyet bitorolja a 4-bõl, amit eredetiben nézek/néztem.

A múltkor írtatok a korokról, a Gabinot alakító színész fiatalabb mit D.Z. Paloma a lánya soriban,a valóságban egy párt alkotnak.Ezt olvastam. --> Fiatalabb Zerboni még Mark Tachertõl is 1,5-2 évvel. Mindenesetre nagyon jó színész. Livia Britoval már szakított, nála a nõk rendesen váltják egymást. A románcnak vége lett, majd jött Ana Layevska a sorban (Kedves ellenség: Lorena, Szalamandra: Debora), de már vele is vége van, azóta már 3. van neki. Közel egy fél év alatt csak 3 nõt fogyasztott el. Kíváncsi lennék az éves teljesítményére.
sorozatkedvelõ 2012 dec. 19. - 18:10:42
(99/1024)
Eléggé egy sablon szerint mennek a történetek szinte minden sorozatban./szenvednek,sírnak,szakítanak...majd jön a boldog beteljesülés/A múltkor írtatok a korokról, a Gabinot alakító színész fiatalabb mit D.Z. Paloma a lánya soriban,a valóságban egy párt alkotnak.Ezt olvastam.
8/10
suxel 2012 dec. 19. - 14:34:53 8/10
(98/1024)
Köszönöm, de közben rájöttem, mert éjjel megnéztem az 52. részt! :)
Valamiért nekem az egész sorozatból a kedvenc karaktereim: Kenia, Ingrid, Gabino, Alfonsina, Florencia. A fõhõs karakterek közül egy sem hoz lázba, mind a "4" Dam, Eli, Gael, Pal tök átlagosak, az általános jellemzõkkel (hibákkal). Fõhõsnõ sír-rí, fõhõs nem hisz, kételkedik egyre-másra, és van 2 másik, akik nagyon fontos szereplõk szintén: Gaelnek nem kell más nõ, még véletlenül sem akad meg a szeme máson, küzd az elérthetetlenért, mint ahogy szokott lenni a jófiú B-szeretõk esetében. Paloma meg dettó Gael csak nõben és persze addig õk sem lehetnek igazán, tisztán boldogok, míg a konkrétan vett fõhõseink nem azok.
sorozatkedvelõ 2012 dec. 19. - 09:20:40 Előzmény suxel
(97/1024)
Don Lucio,Elisa keresztapja adta neki,hogy majd ha meggazdagszik Gael vesz az öregnek egy szuper kocsit.Gael ott hagyta don Lucionak a lovát.
8/10
suxel 2012 dec. 18. - 17:08:03 8/10
(96/1024)
Azt a dobozt inkább arra szokták használni, ha postán készülnek feladni valamit. :P
Tudod én mire lennék kíváncsi: :-) ugyan még nem láttam magyarul a tegnapi részt (lehet volt rá magyarázat), de honnan volt az a jó kocsi Gaelnek? Mibõl tellett arra? Igazság szerint nem tûnt 1000 évesnek a jármû, hogy mondjuk még Rosendo ajándékozta volna a papnak, vagy Alfi lett volna ennyire jószívû? Ezt is erõsen kétlem. :P
sorozatkedvelõ 2012 dec. 18. - 11:55:39
(95/1024)
Gael elutazik,hátizsák,bõrönd és egy ormótlan papírdoboz-minden mexikói sorozatban,ha valaki hurcolkodik ott a doboz-szörnyû!
sorozatkedvelõ 2012 dec. 17. - 05:35:40 Előzmény suxel
(94/1024)
"Kõbunkó antiférfi"ez a legjobb jellemzés Augustóra!
8/10
suxel 2012 dec. 16. - 17:12:14 8/10
(93/1024)
Lesz még rá lehetõség, hogy megfigyeljétek mind a két esetben. Gael meg Elisa közt még egyelõre nem voltak olyan hû, de nagyon szeretjük egymást jelenetek, de ami késik, nem múlik, hisz 161/2 részes a sorozat. Elisa már most másodjára küldte el a fiúkat a pokolba, Egyszer már megtette, amikor kérte mind a kettõ, hogy válasszon közülük.
A másik, amit már észrevettem az én ízlésem az általában, az esetek döntõ többségében szembemegy a mexikóiakéval. Amit én nagyon szeretek, annak nem mindig van jó nézettsége kinn, de párokra lefordítva, velük szemben is gyakran másképp látom a dolgokat. Gondolok itt a Zepeda-Boyer párosra, mert ahogy véget ért a sorozat, közös színházi darabban mentek turnézni Mexikóban fõszereplõpárosként, és már több, mint 100 elõadást tudnak maguk mögött és januárban megérkeznek az elõadások Miamiba is.
Pont tegnap éjjel néztem meg az 51. részt és már vártam szinkronosan a Gael-Elisa-Damian veszekedést a paródián. Nekem annyi bajom volt vele, hogy nem jött át olyan hatásosan, mint az eredeti. Olyan ordítások voltak benne, hogy ihajj! Viszont itt legalább mindent értek. Ha valakit érdekel: http://www.tusnovelas.net/2012/08/abismo-de-pasion-capitulo-51-lunes-02_8.html (fentrõl lefelé a 3. videóablak) 08:00-nál kezdõdik a jelenet, pl, amikor Damian ráordít Elisara a magyarban (08:25), hogy Fogd be a szád!, a mexikóiban 2xes hangerõvel jött ki. :D :D :D

Oké, van ilyen, hogy valakinek az érett férfiak jönnek be: Kenia esete Paoloval. Nem lehet rá, mit mondani, de pont Augusto tetsszen meg a lánynak, az a kõbunkó antiférfi. Van egy ízlése. :P
8/10
suxel 2012 dec. 16. - 16:50:01 8/10
(92/1024)
Valami miatt tényleg tart Tona Gabinotól, lehet pont emiatt, hogy a gyerek az övé, na de nem spoilerkedem. :)

A pap karakterének leírására szerintem nagyon jól illik a hebehurgya szó. De kijelentem, hogy õ az eddigi legszellemesebb pap, akit telenovellában láttam eddig. És ebben az emberben az a jó, hogy ilyennek tûnik a való életben is. Láttam vele kinti mûsorokat és mintha csak a filmszalagról mászott volna le. Már csak azt képzelem el, milyen szónoklatokat mond, ha elkezd politizálni, mert nagyon szereti ezen köröket és tevékenykedik is bennük. Végzettségét tekintve: politológiai-államigazgatási területen szerzett diplomája van.
10/10
Milibindi 2012 dec. 15. - 23:03:41 10/10 Előzmény suxel
(91/1024)
Nevetni fogsz, de pont a napokban jutott eszembe nekem is , Damian Floranciaval sokkal jobban összeillene, mint Elisával. Valahogy szerintem sem mûködik túl jól a kémia David Zepeda és Boyer között (annyira nem durva, mint Ana Brena-Jonse ronnal), most , hogy mondod igaz Tacherrel jobban mutat, persze ez annak tudható be, hogy eredetileg Sebastian Zurita lett volna a partnere pontosan azért mert már a Vadszívben is nagyon jó volt köztük a kémia.

Livia szerintem jó volt a TDA-ban is. Gondolom a végére Spoiler gyanú Paloma és Gael összejönnek majd én erre tippelek
10/10
Milibindi 2012 dec. 15. - 22:46:25 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(90/1024)
Egyetértek, nekem sem tetszik túlságosan Boyer játéka, pedig Elisa jó karakter lenne, szimpatikus szerethetõ. Teres jobban állt neki , ott is sok túl játszás volt, de jobb volt mégis a játéka.
10/10
Milibindi 2012 dec. 15. - 22:43:08 10/10 Előzmény suxel
(89/1024)
Nekem is leesett azonnal, hogy Damian és Gael testvérek, sõt az is , hogy Paloma apja Gabino és erõs a gyanúm , hogy
SPPILER GYANU
Vicentének is Gabino az apja nem Braulio

Szerintem is ez a pap karaktere a legjobb , azok közül akiket eddig láttam.
8/10
suxel 2012 dec. 14. - 16:12:52 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(88/1024)
Hogy eltaláltad a levél dolgot, nagyon szépen ráéreztél, hogy azt fogják hinni, hogy Elisanak érkezett. :-)
Lupe atyának az egy gyónási titok volt, ezért nem fedheti fel. Állítólag szent és sérthetetlen, bár én nem tudom, nem vagyok katolikus, de minden filmben ez van, amikor ott elmondanak valamit, még a bíróságon sem nagyon hangozhat el. Csak az a vicc, hogy pont az gyónt meg neki, aki ateista, egyáltalán nem hisz Istenben.
A mai részben fog jönni egy új aláfestõ zene, egy elég kísérteties, ami a sorozat végeig még elég sokat jelen lesz.
Amit én a sorozat alatt megfigyeltem: sokkal jobbnak láttam volna a következõ párosítást: Damian és Florencia valamint Gael és Elisa. Ni már, Palomat hogy kiszórnám az egészbõl, pedig itt tetszett, nem úgy mint a TDA-ban, jó volt ez a parasztlány szerep neki rendesen.
sorozatkedvelõ 2012 dec. 13. - 17:43:46
(87/1024)
Néztem a Teresat is,Boyer egyik szerepkörben sem meggyõzõ számomra,úgy érzem,hogy mindkét szerepet túl játssza, a törtetõ és a szende szûz között lenne igazi a karakter-szerintem. Gael és Damian "féltestvérsége" már az elején világos volt számomra ,rengeteg burkot célzás történt Gael származására .
Visszatérve a levélre biztosan mindenki annak a cafka Carminának fog hinni. Lupe atyával csak az a bajom,hogy õ tudja Carmináról az igazságot,de hagyja ,hogy Estefániát megbélyegezzék.
8/10
suxel 2012 dec. 13. - 16:08:00 8/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(86/1024)
De sok sorozat van már a hátad mögött, hogy így vágod, hogy most minek kell történnie (Carmina és a levél. :) :) :) ) Úgy tudom, valamennyire nyomon követted a Teresat, nemde? Milyen itt Boyer szende szûz kislányként szöges ellentétben Tecussal? :D :D

Gael aki árvának hitte magát már egy egész családdal rendelkezik,csak még a másik féltestvérét nem "ismeri". --> Ezt hadd kérdjem már meg ez nektek mikor esett le (a másik "testvériség")? Itt a 40-es részek környékén, amikor Ingrid felkeresi Alfonsinat a nagysasszonyt, vagy már az elején. Csak azért kérdem, mert ugye én anno néztem spanyolul, és leesett nekem ez a testvériség már a 2-3. részben, mikor még nem kellett volna, amikor Rosendo pénzt adott a papnak a taníttatásra. Én azt hittem azért adta akkor, de pont hogy nem. Jó 40 résszel hamarabb lelõttem a "poént" magamnak.

Egy bohóc pap Lupe ezt aláírom, de szerintem eddig õ a legfelüdítõbb papkarakter, aki valaha sorozatban láttam. Mind olyan egysíkú, végzi a kötelességét és annyi. Erre meg itt van egy szellemes pap, még színt hoz a sorozatba.
sorozatkedvelõ 2012 dec. 13. - 10:20:54
(85/1024)
Carmina vajon,hogy vágja ki magát a levél szituból? Ha nincs a levélben megszólítás simán Elisa levelének állítja be -gondolom.Csak Damian ne mosolyogna olyan bárgyún Elisara.Gael aki árvának hitte magát már egy egész családdal rendelkezik,csak még a másik féltestvérét nem "ismeri".Lupe atya inkább bohóc,mint pap.