Téma: Bûvölet

10/10
Zia 2008 jún. 26. - 10:35:29 10/10
(582/922)
Megnéztem az m2-n most futó régi részt. Hát azért tényleg nagy a különbség. Sok utcai jelenet, mûtét és a szinkronhangok is sokkal jobbak. A párbeszédek dinamikusabbak, mozgalmasabbak. Ebben a mostaniban is vannak hasonlók, de nagyon ritkán. Díszletek is életszerûbbek a régiben. Fura volt most visszanézni, mert már régen láttam a régiekbõl és azért így most megint érzem, hogy mennyivel jobbak voltak a jelenetek a régiekben.
10/10
Zia 2008 jún. 25. - 22:54:45 10/10
(581/922)
Igen, undok és egyáltalán nem értem, hogy miért ilyen hülye Davidéval. Végre együtt lehetnének, szabad az út, erre játsza a sértõdöttet.
Lisa111 2008 jún. 25. - 20:34:55
(580/922)
Végre, a 4es széria megy az M2-n, az egyik kedvencem!
Akosh 2008 jún. 25. - 19:50:38
(579/922)
Ez az Alberto se normális, mit csinál szegény Elenaval.
szevia 2008 jún. 25. - 12:53:57 Előzmény Zia
(578/922)
Elena is undok; Alberóval küldeti ki Davidét! phü! nem is érdemelné meg.
10/10
Zia 2008 jún. 25. - 09:21:17 10/10
(577/922)
Alberto túl messzire ment!!!!!!!
szevia 2008 jún. 23. - 15:25:24 Előzmény Akosh
(576/922)
Jacopoval??!! ne õrjíts! Dantevel kell öszejönnie, az egy aranyos kis srác, mindketten aranyosak.
szevia 2008 jún. 23. - 15:23:15 Előzmény hercule
(575/922)
a sálak fura ura, Jacopo! :-)
:) ez jó!
>Ha olvasod itt az elõzetest a Port-on,
isten õrizz! sosem olvasom el az elõzetest!

>Amúgy õszintén szólva én ezt a szerelmi három-négy-sokszöget unom, de

nem csoda, erre írtam múltkor hogy annyit csûrik-csavarik, hogy már vásik tõle az ember lelke.. rettentõen szenvelgõ tud lenni a szerelmi rétestésztaszál..
tképp néhány jól eltalált, helyes figura, az igézõ zenéje, és valami minden zagyvaságon is átható megmagyarázhatatlan hangulat viszi a sorozatot..
Akosh 2008 jún. 22. - 22:07:19
(574/922)
Leila papírja alapján az arab nõk útlevél fényképe jutott eszembe, csadorban, feketén. Jót nevettem rajta, de önmagában jó konfliktus a csapdába szorult bevándorló témája.
Davide önzõsége kissé gyerekes és elég furán veszi ki magát. De aztán elgondolkodtam, s szerintem a gyávasága tõrt belõle ki, amikor szeretkezés közben Daniela helyett Elenat mondott.
Carolina amúgy is zûrös élete talán még érdekesebb lesz, ha Jacopoval alakul valami. Lehet jobb lenne, ha a lány nem égetné meg magát vele.
hercule 2008 jún. 22. - 21:14:55
(573/922)
Bár nem engem kérdeztél, de Davi az új igazgató, a sálak fura ura, Jacopo! :-) Ha olvasod itt az elõzetest a Port-on, akkor megtudod, mire készül...
Amúgy õszintén szólva én ezt a szerelmi három-négy-sokszöget unom, de nagyon...szenvednek, sírnak, összevesznek, kibékülnek, csókolóznak, sírnak, vitáznak, kiborulnak, megvigasztalódnak, örülnek, összevesznek, kínlódnak, sírnak...komolyan már azt várom, h lesz még egy földrengés és az egész Curti famíliára ráborul a Colosseum! :)
És nem tudom, ki figyelte meg az új igazgatónál Leila papírjait, mikor az irodába hívatta? Azt mondta, elég rossz a fénymásolat, majd a kamera ráközelített: ott egy sötét alagútban holdtöltekor fekete fátyolban álló néger volt a képen, az is kifestve sötétre...most komolyan, ez alapján a papír alapján vették fel a Life-ba? Hát nem tudom, de már csak a gépi nevetés kellene néhány jelenet alá és egész tûrhetõ sitcom lenne ebbõl a sorozatból...
szevia 2008 jún. 22. - 15:32:03
(572/922)
Te mikrõl beszélsz itt? Elena már "kidobta" D.-t
D. nem "lelkifurdalásból" kérte meg Daniela kezét, hanem mert állandóan le akarta gyõzni E. iránti szerelmét, emlékezz milyen szinte rémült kapkodással siettette ezt a házasságot az elején.
Ne felejtsük el, hogy E. akit én se bírok /szerintem ez a színésznõ beteg, állandóan merev és üveges a szeme/ szóval, hogy egy döntõ pillanatban visszautasította Davidet; Daniella akkor még nem volt sehol, és egyébként is- bár nem mentem Davide sodorhatóságát, és csípem Daniellát, - azért lássuk be, hogy Daniella akarta ezt a kapcsolatot, õ erõsködött kezdettõl..
Lorenzónak meg miféle lekiismerete ébredt volna fel?? észnél vagy te? most jön a legaljasabb húzása, zsarolni kezdi Leilát!
Davi? õ kicsoda? Umbertó aranyos.. csípem..csak ne akarná állandóan erõltetni ezt az együttmaradást Albertóval..Nem õk lennének az elsõ elvált házaspár a világegyetemben..
10/10
FrancziskaAaAa 2008 jún. 22. - 12:10:14 10/10
(571/922)
Szerintem ezt a ki szakított kivel dolgot inkább hagyjuk ... Mert ha a Davide azt mondja ami az igazság akkor a drága Elena ( akit ki nem állhatok pff ) azonnyomba kidobja ! Na de mindegy ...
Meg hát azért az is szemétség amit a Davide mûvelt a Daniellával szoval ... Csak azért mert lelkiismeret furdalása van megkéri a kezér ? Uhh Pedig ugye õ azt is jol tudta hogy a Daniellát már mennyi csalodás érte és hogy nem akar mégegyet csalodni szoval ... egyszoval én a Daniella pártján állok mert szentem amit a Davide csinált az szemétség !
Az Alberto meg olyan savanyú és szentem az Anna nagyon szereti összejöhetnének :)
Na a Lorenzonak felébredt a lelkiismerete ? Hát nem hittem hogy valaha is fel fog ... De hát ezek szerint ... Na mindedj igy legalább szinte minden rendbe van . Csak a Davi van itt még ...
A Davinak tulajdon képp mibaja a Curti családdal vagy inkább az Umbertoval ? Nekem az Umberto egy szimpi öregembernek tûnik ... Lehet hogy nem az ...
szevia 2008 jún. 21. - 14:22:06 Előzmény Zia
(570/922)
Davide:
Mondjuk az igazságnak tartozunk annyival, hogy valóban azzal indított nagy komoran, hogy mondania kell valamit..és Daniela nem akarta hallani.. aztán ki tudja, mondta volna e, nyilván nem volt elég erélyes..

Új igazgató:
?? Ki tudja?? mintha nem lenne teljesen elragadtatva ifjú Gomeztõl

Albi:
Albertót kezdettõl nem csípem.. mondjuk volt egy enyhülésem, mert olyan jó higgadt, erõs hangja volt, de ez elszállt.. primitív,durva, közönséges és ostoba.... és nem tudom miért mindig csak Davidét tartják önzõnek, Albertó sokkal önzõbb nála..


Hát és a szép szerelmespár.. a "nagy", "mély" szerelmek amik minden zökkenõn azonnal örökre szakadnak..
10/10
Zia 2008 jún. 20. - 16:20:18 10/10
(569/922)
Na ja, és még mindig nem mondta volna Daniellának, hogy vége, ha nem "bukik le" így.

Na és lehullt a lepel az igazgatóról is. Õ lesz az "új" Gomez...

Albertoból meg úgy nézem elõ fog jönni a gonosz. Nagyon bevadult! Félelmetes! Brrr.
szevia 2008 jún. 19. - 23:11:43 Előzmény Zia
(568/922)
Azt mondja Elenának "szakítottam Danielával"..Háát, ha jól néztem a filmet szerintem Daniela szakított õvele..
tv-nézõ 2008 jún. 19. - 19:58:17 Előzmény Akosh
(567/922)
Ma este küldtem Neked egy privát üzenetet. Kérlek, olvasd el!
10/10
Zia 2008 jún. 19. - 16:41:24 10/10
(566/922)
Ez a Davide nem normális!!! Nem értem, hogy még mindig miért ilyen határozatlan? A lehetõ legjobban sikerült neki megbántania Daniellát...
szevia 2008 jún. 18. - 22:19:54 Előzmény Zia
(565/922)
igen! lehet, hogy nem is egy gazember? pedig annak indították..

>és ez az új igazgató is tartogat még szerintem meglepetéseket, nem egy mindennapi fickó!
szevia 2008 jún. 18. - 22:16:52
(564/922)
Dávide most eléggé illúzioromboló..hogy lehet ennyire nyuszi, sodródó, mikor máskor meg annyira a helyén van amit tesz , pl. mikor Albertot kiosztogatja.. Megint addig gyötrik a fõ szerelmi szálat, míg végül az ember lelke elvásik tõle már..
szevia 2008 jún. 18. - 22:10:16 Előzmény hercule
(563/922)
semennyire. Ne realista dokufilmként nézd a Bûvöletet:))