Téma: Cennet

malvinkicska 2019 márc. 19. - 18:02:58 Előzmény mihenike
(338/478)
Szia
Selim ezzel a fénykép dologgal nagy bajt hozott magukra, az biztos, mert Orhan az egy elme háborodott valami félelmetes amit követ megütötte Selimet, mert ugye most már kiderült Kaya elcsalta tőle a sok földet de nem fizetett ezért is meg vannak őrülve mert a tervük füstbe ment. Selim az tudja az egész dolgot amit Kaya csinált Cengizzel, el is ment hozzá de ott volt Cennet és így nem tudtak megmérkőzni, mert Selim azért ment. az egész kész kabaré már amit csinálnak. Nilgün és Mahir is azt akarja Özlem vetesse el a babát, , mert ha nem akkor el kell menni Nilgültől mivel már a tesó halott, Mahirnak meg egy gyilkos testvérétől nem kell a baba.Orhan mindenütt követi Selimet, valami borzalom, mindenki figyel mindenkit. Melissa meg az anyját.
malvinkicska 2019 márc. 19. - 06:57:20 Előzmény mihenike
(337/478)
Szia
az este annyira a hatása alatt voltam elfelejtettem, Arzu végig ott volt mikor Cengizzel ez történt , és azt mondta Kaya, minden hozzá tartózóját megöl, a másik oldal meg a Cengizéket akarja káosz az egész.
mihenike 2019 márc. 18. - 20:16:55 Előzmény malvinkicska
(336/478)
Szia :) miiiiii????? Kaya megölte Cengizt????? akkor csak nem hagyta annyiban!
Szelim miért vitte el azokat a képeket? ekkora igazság érzete van, hogy még az apja irànt sincs könyörülete???? uramatyám...
és Arzu? él vagy hal????
malvinkicska 2019 márc. 18. - 19:47:27 Előzmény mihenike
(335/478)
Szia
a mai részt most néztem meg egy kalap kaki az egész, Kaya mintha a nyakát törte volna Cengiznek aztán toló kocsival ledobta a lépcsőn persze meghalt eltemették. Selim is beállt a hülyék sorába, mert elment a képekkel Orhánéknál, hogy az apja ölte meg Rizát, eközben történt Cengiz megölése.Az a szemét Melissa elment Cennetéknél megkereste a levelet amit az anyja írt , és szét tépte, mert félti a vagyont kutyából nem lesz szalonna egy szemét láda nő. Ez nem egy felépített sztori még szappan operának is nagyon gyenge szerintem.
mihenike 2019 márc. 17. - 20:34:48 Előzmény malvinkicska
(334/478)
köszi a választ :D
malvinkicska 2019 márc. 17. - 07:27:06 Előzmény mihenike
(333/478)
Szia a Melissaét megtalálta Sema és abban volt írva, hogy öngyilkos lesz onnan indult a Cennet levelét még nem olvasta senki, vagy elkerülte a figyelmem ebben a nagy káoszban.Ezek szinte megőrültek .
mihenike 2019 márc. 16. - 22:56:20 Előzmény malvinkicska
(332/478)
szia, szia :) amit olvastam már tiszta örület! Arzu azt hiszi végzett Kayával, de az mégsem halt meg. A többiek meg azt hiszik, hogy Arzu halt meg... pszicho-thriller.
És mi lett a levelekkel, amit a két lánynak írt Arzu?!
malvinkicska 2019 márc. 16. - 12:38:42 Előzmény mihenike
(331/478)
Szia
Sokat nem vesztettél, mert volt nap mikor csak bele néztem a tegnap nem volt , mert ünnep.
Szerintem kár volt ennyire elrontani, a kevesebb több lenne de ez így nem sokat ér.
mihenike 2019 márc. 16. - 11:28:14 Előzmény malvinkicska
(330/478)
Szia! öszintén megmondom, hogy a héten nem volt idöm nézni, csak a hétföi részt láttam, de amit itt olvasok böven elég, majd jövö héten ùjra bekapcsolódok.


Ide írd a spoileres tartalmat

a youtubeon láttam, hogy a fináléban Arzu ölelgeti (Cennetet és Selim esküvöjén) a két lányát..., tehát nem kapja meg a büntetését, mert mindkét lány megbocsát neki...

Ide írd a spoileres tartalmat


malvinkicska 2019 márc. 14. - 18:56:05 Előzmény mihenike
(329/478)
Szia
A mai részt most futottam át ezek nem normálisak, halál híre volt Arzunak , és még is él megszúrta Kayat, valami borzalom amennyi hülyeség van benne, azzal mi lett kitudja mert itt divat a feltámadás.
ahogy van egy kalap kaki az egész.
malvinkicska 2019 márc. 14. - 07:27:09 Előzmény mihenike
(328/478)
Szia nekem is tetszett az a sorozat a Végtelen szerelem csak a befejezése brutál kár volt úgy elrontani, nagy visszhangja volt annak akkor.A Seherezádét nézem estenként mivel nagyon jó színészek Bergüzer és Halit, szerintem ők felül múlhatatlanok, igaz nem is akár milyen szerepeket kapnak. Azt nem értem ezt annyira elrontották, miért mert én rengeteget láttam de hozzá hasonló gyengét alig, igaz a mostani forgató könyv írók, sokszor eltérnek a megkezdett témától, nem tudom biztosan kifogytak ötlet szegények, mert sorra buknak a sorozatok, 6 rész után, de legalább nem nyűglődnek. A szív Útjai is gyönyörű, a Fatmagül is megy megint.
mihenike 2019 márc. 13. - 22:35:09 Előzmény malvinkicska
(327/478)
szia! jaj nem volt idöm nézni, eddig csak a hétföi részt láttam... de most Kemál házára nagyon kíváncsi lettem :D a Végtelen szerelem nagy kedvencem :D 2x végig néztem, most ismétli a duna, de már harmadjára nem nézem, pedig lehet jobban járnék vele, mint Cennetel :D
malvinkicska 2019 márc. 13. - 19:52:57 Előzmény mihenike
(326/478)
Megtréfált a port neked szántam nem magamnak elnézést.
malvinkicska 2019 márc. 13. - 18:04:45 Előzmény malvinkicska
(325/478)
Szia
A mai részben azért megsajnáltam Arzut, nagyon sokat kell neki szenvedni ebben a sorozatban és szerintem nem lehet könnyű ezt hozni neki. a másik Sema találta meg a Melissanak írt levelet és abban leírta az életét , hogy sajnos hazugságra épül az élete , és búcsúzik, mert az is benne volt mikor olvasod akkor már nem élek, mert nem látott más kiutat a nagy erős Arzu, össze tört. Selim és Cennet kicsit össze szólalkoztak az Apák miatt, de aztán csak jobb belátásra bírták egymást. Cengiz megszólalt , de az elme beteg felesége terrorba tartja. A ház valóban a Kemal háza, olvastam bérelnek, és lehet megfelel a stábnak árban is, ez a lakás.Kaya vacsorát készített de törés zúzás lett a vége mivel Arzu nem evet vele.
Magenta99 2019 márc. 13. - 17:04:57
(324/478)
Nézitek a mai részt?
Az a ház, ahová Kaya cipelte Arzut, a Végtelen szerelemben volt Kemal háza.
Ennyire nincs helyszín a törököknél? Elég spéci ház, könnyű ráismerni.
9/10
meggy100 2019 márc. 12. - 21:18:16 9/10
(323/478)
azia
Szerintem nem érdemes írni a tévéadoknak, ugysem érdekli őket sajnos a nézők véleménye....mert ha érdekelné őket, akkor nem így állnának hozzánk....hogy a legolcsobb sorozatokkal, mexikoi ismétlésekkel töltsék meg a műsoridőt.....szerintem a mexikoi telemundo tévétársaságtól tuti valami kedvezményt, részesedést kaphatnak a magyar tévék, mert különben nem adnának állandóan mexikoi szörnyedvényeket.....mikor tudják, hogy már alig nézik a nézők a mexikoi sorozatokat...
Őket csak a pénzbevételek érdeklik...reklámpénzek, mexikoiaktol kapott pénzek, meg a mi havi tévédijaink.....a céljuk nagyon olcso műsorokkal kitölteni a műsoridőt...sok sok reklámbevétellel közben.......ebből sok a nyereségük tuti....
amugy a mexikoiaknál még a brazil sorozatok is sokkal jobbak, minőségibbek !!
a dunán miért nem ismétlik meg mondjuk a pár éve vetitett japán filmsorozatot Acu hwrcegnőről...szivesen megnézném mégegyszer..minőségi sorozat volt....persze azt még nem a fidesz kormány alatt vetitették
malvinkicska 2019 márc. 12. - 18:01:03 Előzmény mihenike
(322/478)
Szia
A mai része sem bővelkedtek eseményekben, a két lány ömlengett egymásnak, de még Cennet nem tudja Melissa a tesója, elmentek C-nél ott ettek elment Orhán érte és haza vitte, Melissat. Aztán arzut Kaya megmentette valami rozoga épületben vannak, víz partján, de nagy fazon Kaya , nagyon szépen beszél Arzuval, ez a dilije. aztán Selim be van kattanva az apjára mivel ugye ők azt gondolják Rizát megölték de mi tudjuk nem így volt, és gyilkosnak nevezi fel akarja jelenteni de az anyja nem engedi.Aztán víz parton van egy ismerős öreg halász észre veszi valaki be van zárva , ki akarja menteni Arzut, de ezt Kaya megakadályozza, leüti az öreg össze esik, K telefonál a társának, és vége, különben 10 egészséges mondat nem hangzott el hidd el, annyira silány az már fáj, mesének is gyenge.
malvinkicska 2019 márc. 12. - 16:32:07 Előzmény mihenike
(321/478)
Szia örülök neki Te is azt érzékeled amit én, mert nem szeretem lejáratni, de itt minden magáért beszél, ennyi butaság miért kellett bele nem értem, már a FB-on nem nagyon téma , mert csak negatív kritikát kap de ez a való. Valahogy végig nézem mivel az idő járás is elég rossz szinte szoba fogság van, mivel annyira szeles az idő, nem jó kint lenni.
mihenike 2019 márc. 12. - 16:16:16 Előzmény malvinkicska
(320/478)
szia :D megnéztem a tegnapi részt!!!! ez valami borzalmas volt!!!! de talán most a két làny kicsit közelebb fog kerülni egymáshoz.
Nilgün egy pszichopata, ahogy kínozza a férjét...
mihenike 2019 márc. 11. - 22:31:49 Előzmény malvinkicska
(319/478)
Szia :) szeretem olvasni az elemzésedet :) mùlt héten 3 részt néztem meg és böven elég volt :) azért ezt az öngyilkossági kísérletet megnézem holnap :)