10/10
Liliana aug. 01. 15:01:30 10/10
(15/35)
Szerintem qurva jó volt :D
10/10
koti.judit90@gmail.com júl. 29. 21:24:08 10/10
(14/35)
Én nem vagyok szuperhős fan, de ezt imádtam, ez előtt néztem meg az első 2 részt is. De bátran kimondhatom h Deadpool the best hero... 🦸🏻‍♀️🦸🏻‍♀️🥰🥰
2/10
Villavillvilla júl. 29. 19:44:01 2/10 Előzmény Shinnokina
(13/35)
A deadpoolhoz dukál de rozsomák egy ilyen habitus mellénem illik.De ez csak az én véleményem
Shinnokina júl. 29. 15:37:29 Előzmény Villavillvilla
(12/35)
Komolytalan? Ez a Deadpool lényege :D
2/10
Villavillvilla júl. 28. 21:18:35 2/10
(11/35)
Borzalom.
Így meggyalázni az ikonikus wolverine szerepét.Komolytalan,
Dedós,kusza.Mintha egy finom süteményt beledobnának a moslékba.Olyan érzést adott.
Logan karaktere jobb történetet érdemelt volna.Na mindegy.Azt hiszem végleg felgagyok a Marvel filmekkel.Nekem ezmár giccses,és túlzó.
10/10
Aventador júl. 28. 20:00:53 10/10
(10/35)
Ez a film egy baromi nagy fan service.
Imádom! A Végjáték óta a legjobb szuperhősfilm.
4/10
perry júl. 28. 12:50:10 4/10
(9/35)
Annak mikor arról a bizonyos "rókáról" a már nem tudom hanyadik bőrt nyúzzák le az bizony nem tesz jót a rókával és a mélyen tisztelt film megtekintővel sem. Mondom is miért, az előző részben legalább tényleg szellemes párbeszédeket lehetett látni és hallatni. Deadpool szájáéból és frivol kikacsintást a nézők felé, mint amikor a néző mint és és a fenn említett úr puszipajtások lennénk.
Mára már csak nyomokban tartalmaz szellemességet a szövegelés. Az meg külön nem tett jót hogy a MARVEL "vegyesboltból" egy tolható kosárnyit bele ömlesztettek a polcról. Na meg aztán a filmes licencek és jogok gyártó cégről más cégekre szállva kapunk egy Deadpool és Farkas kombit.
AMENNYIBEN EZ NEM LENNE ELÉG, úgy egy rongyosra használt motívumot tekinthetünk vezérfonalnak jelesül az időrendőrséget amit már számtalan tv és filmes változatban voltak szívesek elsütni.
Mert az 1-2 mozi tényleg szellemes volt és igazi röhögni való poénokkal addig a fent említett mű rosszul összefércelt nagyon izzadság szagú bemondásokkal teljes. Mit ne írjak, Ryan Reynoldson rossz arcúra maszkírozásán túl is némi unalom és a film iránti lelkesedésének hervadása látszik.
Itt tartottam megtekintésben mikor Rozsomák szent csontjaival kezdtek "armageddonizálni" akkor úgy gondoltam itt a vége... Innen viszont kezd beindulni, aki szereti a kliséket kigúnyoló és az avatag célzásokat és a Hollywood-i bejáratott filmes fordulatokat felismerni annak bizonyára nagyon szórakoztató lesz.
Attól pedig , hogy 'A' kategóriás filmsztárok finoman beköszönnek néhány mondatra - bár végül is van helyük a történetben ámulok és bámulok miképpen lehet egy 1/2 nap alatt 5 mondattal milliókat keresni.
Na szóval kólával, kukival, barátnővel de csak is légkondis DOLBY sztereóban elmegy.
Sz. Péter júl. 28. 08:34:50 Előzmény fferlen73
(8/35)
Túl sok szöveg. Egy Deadpool filmben?!

XD
1/10
fferlen73 júl. 27. 23:31:03 1/10
(7/35)
Túl erőltetett, túl ripacs, túl sok üresjárat, túl sok szöveg, túl sok mellékszereplő. Időnként nagyon alpári, és ez a rengeteg Marvel és DC utalás ultra gyenge. Mintha egy félig idióta és örült rendező szabad kezett kapott volna, és a perverz hajlamát itt élte volna ki. Az első 2 részt meg sem közelíti, nagy csalódás volt. Sokszor a kevesebb több.
10/10
KriszXD56 júl. 27. 20:22:03 10/10
(6/35)
Képregény és marvel fanoknak igazi kincs.
Cameó, Easter egg (húsvéti tojás) és poén cunami. A Marvel és a régi Fox filmes univerzum színe java tiszteletét teszi (nosztalgia faktor 110% 😁😊 ) Deadpool humoros körítésében. Jókat nevettem, szórakoztató film lett. Igazi élmény :)
7/10
Quad Damage júl. 26. 22:46:50 7/10
(5/35)
Szerintem szórakoztató volt. Mindenki megkapta, amit akart: Deadpool vs. Rozsomák bunyókat, kretén poénok tömkelegét, csomó 4th wall törést, még Stan Lee cameót is. Vállaltan nem egy olyan film, amiből sokra fogsz emlékezni idővel, mert a története valóban csak papírtákolmány.
3/10
Norhytm júl. 25. 20:29:02 3/10
(4/35)
Amennyire tetszett az első két rész, akkora csalódás volt ez.. Amig azokon sokadszorra is ugyanúgy lehetett röhögni, ebben kb 1 gyenge poén volt. És ahogy elnéztem a moziban az embereket mindenki igy volt vele... A story végtelen gyenge, a vontatott erőltetett párbeszédek során pedig kb 4x gondolkoztam rajta, hogy inkább elindulok haza...
8/10
Nico71 júl. 25. 17:57:43 8/10
(3/35)
Nagyon szórakoztató, annak, aki kedveli Deadpool stílusát. Nem mondható Marvel vagy X-man filmnek, még, ha ő szeretne is odatartozni, ám valahol mégis beleillesztették, ráadásul nagyon jól.
(szélsőséges, olykor akár elitélendő humort képvisel a film, de aki ezen képes túllépni, az készüljön hasfájásnyi nevetésre)
Valóban 18+ alkotás, nemigen ajánlott lágy lelkületűeknek! (ennyire sok, lényegében indokolatlanul sok vért még nem láttál filmben. Talán a Renfield-ben.)
Tartalma alig van, értelme szintén, komoly párbeszédek sincsenek igazán, viszont rengeteg cameoval találkozhatunk.
(nem hiszem, hogy spoilernek számít, a Loki sorozat ismerete nem árt a megtekintéshez, nélküle kapkodhatják a nézők a fejüket, miről is szól ez az egész, mi a fene az a TVA)
Avval egyetértünk, amit Keresztapa42 említ, az első Deadpool filmet meg sem közelíti, annak volt tartalma, célja, ételme, ez a harmadik rész csupán szórakoztat, semmi egyebet nem nyújt.

Hugh Jackman rajongó csajok kapnak némi nyálcsorgató jelenetet! ;) (habár, valószínűleg CGI hiszen netes fotókon, videókon közel sem néz ki így a színész, persze, életkorát ennek ellenére meghazudtolja külsője)

Kérdezték tőlem, akik még nem látták, van stáblistás jelenet, igen vannak (kétszer is), tehát ne rohanj ki.
8/10
Adriamus júl. 25. 09:41:05 8/10
(2/35)
Ha mind ilyen lenne minden rendben lenne. Nem tökéletes, de pont eléggé kikapcsol és szórakoztat. És amikor már pont elkezdtem volna kicsit unni be is nyögnek erre egy poént.
10/10
Keresztapa42 júl. 25. 00:00:54 10/10
(1/35)
Nagyszerű, viszont az első részt nem veri. :D