1/10
Nakahara 2019 márc. 07. - 02:55:34 1/10
(810/18030)
Tamásnak hogyhogy nem csipogott a karperece, amikor a család nélkül ment ki Ökörapátiból? Minek írnak bele a történetbe ilyen szigorú szabályokat, ha aztán nem képesek következetesen kezelni ezeket?
7/10
Rojita 2019 márc. 06. - 23:56:31 7/10 Előzmény luci87
(809/18030)
Mi az h, bejött Dia Szlávennek! Ott a falu utcáján hagyta volna a haját levágatni Diával. Helyesek.
7/10
Rojita 2019 márc. 06. - 23:52:33 7/10 Előzmény amira_daa
(808/18030)
Köszönöm a Tamara/ Rujder - infót. A Démon 2 éve végzett színésznő. Eredetileg táncosnő szeretett volna lenni, de későn kezdett el balettozni tanulni, már nem tudta bepótolni az alapokat. A youtube-on találtam vele néhány részletet különböző darabokból. Kb. mindig ilyen nőtípust játszik. Ezt Ő humorosnak találja. Talán a Korhatáros szerelemben egy női zaklatót játszott. Ott még idegesítőbbnek tűnt.
Lehet, h megkapta a "szerep-kalickáját," 20 évig ilyen szerepeket fog kapni.
Mindenesetre remélem, h Tamara szabadsága hamarosan véget ér és elviszi az a hajó messzire.
7/10
Rojita 2019 márc. 06. - 23:31:48 7/10 Előzmény napraforgó
(807/18030)
Kíváncsi vagyok, h milyen magyarázatot találnak ki a Kovács - nagyszülők, mert ez a 30 évnyi késés nem mindennapos helyzet.
Talán, eddig nem tudták, h van unokájuk.
Talán tudták, h van, de azt hitték, h a lányuk az unokájukat is magával vitte külföldre.
Talán, Attila vejük vmivel zsarolta őket, ha felbukkannak Józsi körül, de most, h nincs otthon az apa, jönnek a nagyszülők.
Talán végrendelkezni akarnak a nagyszülők, de előtte meg akarják ismerni az unokájukat.

Talál, talán, talán, de a mai epizód után egyik se valószínű. Megismerve Kovács ezredest, egész életében mindent el tudott intézni, amit akart, amire kíváncsi volt.

Érdeklődve várom, mi lesz a megoldás?
amira_daa 2019 márc. 06. - 23:21:43 Előzmény napraforgó
(806/18030)
igazad van Robi vőlegény lehetne akkor a veje Tibinek. Köszi

amira_daa 2019 márc. 06. - 23:15:40 Előzmény luci87
(805/18030)
Makranczi Zalán nekem sem túl nagy kedvenc majdnem 3 vagy 4 hasonló filmben szinkronizált ahol haldoklónak adta a magyar hangját és elcserélték a leletet, igy ez neki valami karma lehet vagy nem tudom.
Egyébként nekem a Bereczki Zoli szimpatikusabb mint szinész és hiába genyo a karaktere, és nekem mindig az jut eszembe hogy mennyi tragédia történt mióta a Sz Dóri együtt van a Zalánnal nekem ő ilyen rossz omen. Amugy a Zalán miatt majdnem nem is néztem a sorozatot. Engem emlékeztet valakire, és ettől nehéz elvonatkoztatni, de már sikerült.
Amugy a karaktere is ez a minden nővel összebújos esetlent játszó de manipuláló orvos. Lehet hogy szereti Katát de inkább a Katában rejlő pénzügyi lehetőséget nézi. Az ő tipusa aki játszik nem csinál semmit sem érdek nélkül. De jó a karaktere jól hozza Zalán.
amira_daa 2019 márc. 06. - 23:02:40 Előzmény napraforgó
(804/18030)
Az egész szál elég kusza és sok értelme nincsen megkavarni dolgokat amik felkavarnak állóvizeket. Vannak dolgok amelyek jobbak ha titkok maradnak és inkább nem derülnek ki ez a véleményem. Minek zavarni ezzel Józsit.

Amugy most nem lesz bünti hogy TOMI ELHAGYTA ÖKÖRAPÁTI TERÜLETÉT. VAGY TOTÁL ZAVAR VAN A forgatokönyvben nem ugy volt hogy Kárásziba is együtt kell menniük???

Zsokábol közel hat perc volt - kár votl ujra koleszterin hiszti volt, és Tamit is kár volt. Amugy igazatok volt tényleg démonosodik Tami.
4/10
napraforgó 2019 márc. 06. - 16:18:17 4/10 Előzmény amira_daa
(803/18030)
Kovácsék eljöttek megnézni a 30 éves unokájukat, jó. de mit akarnak tőle most? És miért nem törődtek vele korábban? A lányuk külföldre szökött a szeretőjével és otthagyta a kicsi gyerekét a férjére. Szerintem azokban az években lett volna szüksége a szerető nagyszülőkre, nem most. Pláne, hogy a szomszéd városban éltek, alig 10 percre tőlük.
Vajon mit kezd velük a sorozat most?
4/10
luci87 2019 márc. 06. - 13:36:32 4/10 Előzmény napraforgó
(802/18030)
Hat,izlesek es pofonok...
Nekem egyatalan nem tetszik Makranczi Zalán a mindig komoly,borostas lóképével...
De lenyeg,hogy sok mas nonek meg bejon ezek szerint....
Na meg Tibi,meg Vali is kedveli...
4/10
napraforgó 2019 márc. 06. - 13:20:34 4/10 Előzmény amira_daa
(801/18030)
Na Jolika néni jóslata engem is zavar, mármint, hogy nincs még vége köztük semminek.
Makranczi Zalán csinos pasi, jó magas és jóképű is, nekem is tetszik, na de a karaktere... a viszonya a sok doktornővel, egyéb macával... A pasi ártatlanul néz, de igazából nem hagy ő ki egy nőt se, aki eleibe fekszik.
4/10
napraforgó 2019 márc. 06. - 13:15:04 4/10 Előzmény amira_daa
(800/18030)
Te, a sógor az a nővér/húg férje.
Tibor lányának a férje az a veje lenne. Vő - Vőlegény, azaz veVŐ legény, aki kvázi megveszi, elveszi a menyasszonyt, aki elmegy az őt "megvevő" legénnyel.
A lényeg, hogy nem sógor.
amira_daa 2019 márc. 06. - 13:04:45 Előzmény napraforgó
(799/18030)
Robit megspoilerezte már Joli néni, szerintem Kata bevállalja az ápolását, és Robi meg is tudhatja hogy nem beteg de igy sakkban tarthatja Katát. Sőt ha már ugyis beteg eljátszhatja a tüneteket is nem? Igy Katát vissza tudja csábitani. Kérdés hogy Robi két lyukra játszana-e, azaz Polli és Kata is. ( vagy több lyukra azaz főorvos asszony is benne lenne a szorásban? ) Az lenne még egy jó fordulat. :D Kata ápolja hogy Ó Robikám...Robika meg élvezi. Tibor meg boldog lenne mert mégse egy lovász lett a sogora.

Nyilván Danival akkor vége és akkor Dani már csak Diával tudna összejönni. ( de ez ténlyeg elég durva lenne)
amira_daa 2019 márc. 06. - 13:00:27 Előzmény janderka
(798/18030)
melyikre gondolsz? :D
ezek az én antikreativ gondolataim...
1/10
janderka 2019 márc. 06. - 12:53:49 1/10 Előzmény amira_daa
(797/18030)
Ez tulképp egy bújtatott SPOILER? :)
4/10
napraforgó 2019 márc. 06. - 12:53:33 4/10
(796/18030)
Szerintem, ha Polli összejött Robival, akkor esetleg majd rámarad az ápolása is. Hacsak nem lesz Kata terhes Robitól, mert akkor soha nem szabadul meg tőle. De akkor meg a Danival szépen alakuló kapcsolata megy gallyra.
Panna engem nem annyira érdekel, nekem nem szimpi a nő. Persze azt sajnálnám, ha kislányának baja esne.
amira_daa 2019 márc. 06. - 12:33:44 Előzmény luci87
(795/18030)
Ez a Kovács család szál olyan komplikált hogy megint csak zürössé teszi a helyzetet.
Dia cuki végre visszajött. Neki legalább van stilusa , humora és életkedve.

Szláven nekem ugyanugy Zolika kategoria: nem sokat beszél, nem tudunk róla és ez nem jó jel. De bodyguardnak jó lenne az tuti.
amira_daa 2019 márc. 06. - 12:26:19 Előzmény napraforgó
(794/18030)
Jó megigérem, hogy megfelelő mennyiségü alkohol hatása alatt megnézem a Zsókás részeket. AMugy a szinésznőt nagyon birom csak Zsóka karaktere picit sok.

Szerintem is Kristóf látta volna kárát, de igazából ki csinálta a bajt. Akkor hoztak egy "könnyü döntést" eladták a lakást. tuti találtak volna más megoldást is. Az alap problémát nem változtatta meg. Kristóf ha Pesten lenne v lenne Ökörfalván is lenne valami szerencsejáték hely ő játszana. Nem tudom, hogy az egy év az "leszokatja-e" a szerencsejátékról vagy sem. A függősége a legnagyobb gond. Az örökségét is el tudja egy éjszaka alatt játszani. ( hacsak nem jellemfejlődésem megy keresztül és és akkor leszokik a játékról vagy nem megy bele )

Egy kis falu biztonságosabb. Ha jóba vannak a Kovácsékkal ( ex katona stb ) ott nagyobb összetartás van. Illetve tudnak segiteni. Szláven is. Viszont igy Mónika háza is veszélyben lehet mi van ha a Lóhering Zolika ( tetszik ez a Lóhering :d ) felgyújtja. STB. zolika eszköztárából nem ismerünk sokat de én nem tudom hogy szeretnék-e a sorozaton keresztül többet.

Az tuti hogy most Ökörfalva mágnesként vonzza a Pestieket.
Robi tuti jön, igy Kata végül ő mondja el hogy mi van. ( bár én fenntartom hogy eddig 10 ilyen tipusu filmből 10-ben elcserélték a leletet) igy lehet hogy egészséges.
Kata még lehet terhes is. Amugy látod látod csak előjött a baba kérdés, szerinetm se Steffi se Dia nem terhes, de Kata szerintem az lesz.
Polli is tuti leviszi a göndör fürtjeit és elrebegi, hogy "én nem akartam Robi akarta, és ő erőszakolt meg vagy hasonló etető szöveget"
Drosztpénzzel jönni kell a taxisoknak.
Attila tuti kiszabadul Józsi nagyszülei segitségével vagy ejtik a vádat.
Csaba doktor is lejöhet még vidékre, meglátogatni Katát.
Meg én azt gondolom hogy az a Müncheni bögre nem véletlen meg az osztrák kis faház ( ami szerintetek most az öregé volt vagy nem? ) szoval felbukkanhat még egy-két német-osztrák rokon is. lehet hogy onnan volt pénze az öregnek. VAgy ott üdül éppen.
4/10
luci87 2019 márc. 06. - 12:18:57 4/10
(793/18030)
Jó,hogy visszajott Dia,Szlavennek bejon...mondjuk Kata is..:)Kristoffal es Pankaval mi lesz ezek utan vajon?
Sajnalom Kristofot,mert amugy szimpi lenne,de ez a jatekszenvedelye....
A Kovacs hazasparnak eddig nem hianyzott az unokajuk?A lanyuk gyereke raadasul...
4/10
napraforgó 2019 márc. 06. - 12:09:02 4/10 Előzmény amira_daa
(792/18030)
Zsóka nagyon is jó, ahogy kommandírozza a férjét, én azt élvezem.
Zoltán, meg a Panna - hát Panna nagyon rossz lóra tett ezel a behajtó fiúval. Persze nem tudhatta, de azért ha valaki alvilági figurákkal kezd, azért ne lepődjön meg nagyon, ha őt is bántják, felhasználják.
Ha a lakást nem adja el, lehet, hogy Kristóf már nem élne, de ha mégis, hát félholtra verték volna.
Miből gondolod, hogy Ökörapátiban bárki is biztonságban lenne? Panna, Szofi, Kristóf? Még Szláven mellett sem, aki pedig kemény ellenfél lehetne Lóheringnek.
Annak én is örülök, hogy nem szaladgálnak minduntalan Pestre, de majd figyeld meg, Pest jön ide... Kezdve Robival, de aztán tán lejön Polli is (aki szerintem már rég összeszerelmesedett Robival), Jönnek majd a taxis kollégák is és ki tudja, tán Attilát is kiengedik, bizonyíték hiányában ejtik a vádat ellene.
Az előzetesben beszéltek valami terhességről, most már csak az érdekelne, melyik csaj az. Stefi, Kata, netán Dia?
amira_daa 2019 márc. 06. - 12:03:24 Előzmény napraforgó
(791/18030)
amugy Pollis szitu elég gáz lesz ha lemegy Robi Ökörfalvára ( Tibi meghivása) , Kata azt hiszi hogy tudja az igazságot és emiatt esetleg rá is kérdez. igy elég rosszul sülhet el az is.

Amugy ez a FAzekas pszicho doki egy barom volt de abban a néhány percben igaza volt. Kata ne foglalkozzon a dolgával.
Ugye azota Kata rábizta a dolgot Pollira, aki rányomult Robira, ( előtte utálta napersze) azért most villoghat egy orvossal de ugy néz ki Kata emiatt Pollis barátságát is bukhatja, hiszen a leleplező fotokat Kata megkapta. Sőt Robi is kiakadhat jobban rá az egész helyzet miatt.
Jó hogy igy Kata és Kristóf rossz döntéseiből tanulhat az ember, hogy ha rossz döntést hozunk a felelősség igenis a mienk. Örülök hogy ezek a jelenetek vannak. Fazekas doktorhoz kedves RTL Klub küldjétek már még el valamelyikőjüket mert az jó rész volt. Köszi