Xelph 2019 aug. 30. - 12:48:13
(5130/18030)
...
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:40:11 Előzmény Xelph
(5129/18030)
szerintem egy jo soroazt a karakterfelépitésen van, ha jok a karakterek utána már tud menni a dolog. nem mindig egy marha izgalmas életből lehet sorozatot vagy fimet csinálni. bár én nem értek hozzá, csak irogatok itt össze vissza
4/10
napraforgó 2019 aug. 30. - 12:36:55 4/10
(5128/18030)
Realitás szagúnak véled, hogy két fiatal férfi is valami kutyaólvan, sufniban lakik egy faluban? Én nem. Minimum valami téglából, vagy vályogból épült nyárikonyhának kellene lennie, hogy meg lehessen benne aludni télen, nyáron.
És azt sem tartom reálisnak, hogy Olga kijövén a börtönből, egyből a 15 éve nem látott férje karjaiba siessen.

Sőt, nem reális Tibi sok baromsága sem, na és a Misi-Sanyi páros is átlagon aluli. A nyanyák fantáziálása ia eltúlzott, gondoljunk csak a helikopterekre, meg a stewaedessre, akivel a Misi hetyegett.
Na és a mai huszárshow is nyilván ilyen lesz, valahogy nem hiszem, hogy a vidéki polgármesterek ilyesmikkel ütik el az idejüket.
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:36:25 Előzmény napraforgó
(5127/18030)
én azt értem, hogy azért lett volna teljesen logikus de az még logikusabb ha Marosi ad telefonszámot megbeszéli Szlávennel majd találkoznak ha asszony is akarja azért 15 év után találkozni és közli hogy válna azt be lehetett volna melegiteni az ügyvédnőnek is mondani hogy válik. Amugy oké hogy nem kedvencünk Volga, de az ő helyzete is elég szerencsétlen ( ült de még azt sem tudjuk hogy miért és mikor ült és hogy is volt ez. ) Szláven sem mehet haza nyilván ennek is oka van, Volga azért keresztbe tehet főleg ha van kiadatás Szerbia és Magyarorszg között Szlávennek tehát szlávennek ujra mennie kell azt gondolom,
Volga nyilván annyit megérdemelt volna hogy kapjon infot. Ha nekem utazni kell valahova mondják már meg hogy miért nem csak hogy menjk.

Nem védem Volgát de az ő helyzetében ki ne ment volna megtudni az igazságot, és végülis ő ha azt vesszük most még nem kavar, csak tisztázná a helyzetet.

Szláven is hamarabb elválhatott volna. oké de nagy az esély rá hogy menekült meghuzta magát uj helyekre épült be.

itt a 23. rész ajánloja
Az afrikai csapatnak el kell rejtőznie, de Anikóra máshol van szükség. Stefit nagy csalódás éri, Tibi lovaglóleckéket vesz, ami nem vezet jóra. Tamás döbbenetes dologról értesül, Szláven pedig ismét megment egy helyzetet.

igy Steffi is visszajön - várhatoan kavarni.

amugy az alap helyzet nem ment előre semmit nem tudunk az örökségről azt sem, hogy van-e és hogy honnan van-e és még kacifántosabb az egész én ahogy látom ez még kacifántosabb lesz , mint ahogy most van.
Xelph 2019 aug. 30. - 12:32:19 Előzmény amira_daa
(5126/18030)
Hát annyira, mint Tibi őrjöngése, aki suttogni is csak nagy hangerőn tud (Marosi szerint)... Talán nem annyira érdekes... Na, mindegy. ;-P
4/10
napraforgó 2019 aug. 30. - 12:23:17 4/10 Előzmény amira_daa
(5125/18030)
Gondolom, azért beszélték meg Szegedre a találkozót, mert az ott van a határ mellett, oda épp csak át kell lépni. A válás körülményeit megbeszélhették volna abban a cukrászdában is. ha közös megegyezéssel adják be a válókeresetet, akkor sima az ügy. Nincs közös vagyonuk, nincs közös gyerekük (hacsak nem áll elő Olga azzal, hogy van egy 14 éves fia/lánya Szláventől ???!). Marosi már elkészithette előre a beadvány szövegét, legalább egy tervezetet, amit kiegészitgethettek volna. Kérdés, hogy hol akarnak válni, Szerbiában, vagy Magyarországon. Ha mindent megbeszéltek és aláirták a papirokat, akkor Olga már fordulhatott volna vissza Szerbiába és Szláven is hazamehetett volna Ökörfalvára, nélküle.
Nyilván ez volt a terv, csak Olga máshogy gondolta. Vajon mit akar itt Olga?
1/10
janderka 2019 aug. 30. - 12:17:53 1/10 Előzmény napraforgó
(5124/18030)
Az a félköríves bajárat is tiszta gáz azokkal a különálló egyszárnyú, szűk erkélyajtókkal. Amikor felhúzták, még nem hitték, hogy ekkora nagy jelentősége lesz. Külsős vágóképnek megtette. De aztán fordult a kocka :)
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:16:59 Előzmény janderka
(5123/18030)
és Orditó Egér _ ez Fotoshop de az idő nagyon érdekes akkor régebbi házasok? az megmagyarázná a személyi igazolványt is hogy miért sárga,
Amugy a Marosi tanuját láttátok látszik a haja ésennyi a képen.
Amugy a parkolocédula is elég kamu szagu mi másfélét kaptunk ( alapanyag stb) kinézet ausztriában
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:15:30 Előzmény svejci
(5122/18030)
Ja néztek tévét meg alakul végre valami lassan fél részeket nézek nem kell áttekernem az egészet és hogy Tibi kevesebbet van ez is jol esik nagyon. Kiváncsi vagyok a Szláven-Volga-Dia dolgot hogy fogjuk élvezni
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:13:59 Előzmény Xelph
(5121/18030)
jo találat a képpel majd visszanézem soribaráton, ha érdekes az életed akkor simán kaphatsz saját sorozatot :)
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:09:49
(5120/18030)
oké hogy Lau a legjobb számodra de akkor döntsd el ki a kedvenc a cukrászdás néni vagy Laura? :D
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:08:54 Előzmény janderka
(5119/18030)
ausztriában nem igy néz ki egy parkolási matrica vagy jegy, vagy én nem járok egy parkoloba Marosival :D
amugy a MArosi és Volga összefutnak az utcán jelenet annyira erőltetett szerntem tudott volna Volga ugy is kavarni hogy Kárásziban lakik és átjár én még huztam volna hogy bedobja magát. Szláven meg hát elcseszte na
amira_daa 2019 aug. 30. - 12:01:31 Előzmény napraforgó
(5118/18030)
szuterén nem hátulrol van és ugy van felvéve? a gyűrű tuti hogy kiveri a biztositékot.
amira_daa 2019 aug. 30. - 11:59:58 Előzmény napraforgó
(5117/18030)
én azt gondolom, hogy elég realitás szagu a dolog, anno a Kata kibabrálásánál ( ugye Főorvos Milf meg Robi) is irtam ezt. Ami Diával történik bárkivel megtörténhet. Valahonnan az előző partner informáciokat kap vagy gyűjt és bekavar. Itt Diát én is sajánlom mert neki el lett egy mese mesélve hogy minden szép és jo lesz és a titokzatos Szláven majd rendet rak nála és minden rendben is lesz vele. Minden boldogság és happy end és még haza is viszi. Ezt Szláven ugy mondta hogy tudta hogy ő nem mehet haza a hazájába,

Dia most még egy kezdődő valami elején szembesül a dolgokkal egyik oldalrol ez jobb is igy neki mert nem sokáig hitegetik másik oldalrol meg Dia is minden idegen gyüttmentnek elmesél minden füt fát. igen néha ebben én is beesek ebbe a csapdába és ennek sajnos sokszor elég nagy csalodás a vége. És igen van, hogy valaki azért barátkozik vele hogy informáciot szerezzen,

Ezért nagyon jo a Volga-Dia jelenet, és oké hogy Volgát játszo Piri nem egy istennő de nagyon jol hozza a karaktert, kapott egy leehtőséget, nagyon sok kiskapuval ( kapott útlevelet és egy informáciot a volt férjéről aki annyira nem volt vele korrekt hogy azt mondja hogy elválnak. Egy sms-t is irhatott volna Szláven hogy figyi válnék találkozhatnánk tudunk? akkor nem dekkolt volna Szegeden annyit. Igy meg nem tudja Diát sem megvédeni. Szoval Volga kihasználta a kiskaput. És jelen állás szerint munkát vállalt és szemmel tartja a férjét. Ugye ők még házasok.


Volga meg azzal fogja zsarolni amivel nem szégyelli. Sajnos a sorozatban Diának nem tiszta a kép Szlávent illetően,

Dia is hibázott de azért mert nem gondolt bele hogy ennyire zürős hapsija lehet másodszorra is ( ugye Józsi családja sem matyóhimzés volt anno. Mindig olyat választ aki zürős és itt Volga tud aztán majd játszmázni rámászik Szlávenre mesél dolgokat, Dia majd telefonálhat Steffinek. Itt valami nagyon nagy ötlet kéne hogy ez happy end legyen Dius meg Szlávendumbo között azt gondolom.

És ne feledjétek hogy az egész szál onnan indult ki hogy Jodi mondta Szlávennek hogyha házas rendezze le. Ebből nagyobb zür lett mint kellett volna. De most kérdezem én ez alakulhatott volna másképp? ( nyilván igen ha az ügyvédnő védi Szláven érdekeit és az ügyvédi irodába csinált volna találkozot)
4/10
napraforgó 2019 aug. 30. - 11:58:50 4/10 Előzmény janderka
(5116/18030)
Nem, nem. Józsi már rég nem lakik az apjával. A műhelye hátuljában van egy dupla ágy, ezt ajánlotta föl Diának, aki nyilván nem repesett az ötlettől. Kufircolni még csak jó volt, na de ott élni???!

Amúgy figyeled, hogy nőnek a házak, legalábbis belülről?
A Szappanos háznak, meg a Misiékének is hirtelen padlása lett, na meg pincét is emlegettek.
A panzió - ami szemre olyan kicsi - nemcsak a polgármesteri hivatalt tudta befogadni, hanem étterme, konyhája is van, a szobák és a fönti lakosztály mellett,és most hirtelen szuterénja is lett, mert Olgát oda száműzték az emeleti szobájából. A szuterénban vannak a személyzeti szobák. Ez azért érdekes, mert akkor látnunk kéne valahol a szuterén kis ablakait, nade azok nincsenek.
4/10
napraforgó 2019 aug. 30. - 11:50:32 4/10
(5115/18030)
Gondolom, hogy az irók azt tervezik, hogy a Gazsi által bedobott gyűrűt előbb-utóbb meglátja Józsi Kristófnál és kitör a gyalázat. Majd bizonyitania kell, hogy nem lopta, kénytelen lesz Gazsit lebuktatni. És nyilván vissza is kell adja Józsinak, ha nem akarja, hogy a fiú lebuktassa a szép reményekkel kecsegtető kártyabarlangját. Már pedig, ha rendőrt hiv és nyomozni kezdenek....
Már előre várom, hogy elrohan Kárásziba a nagyszüleihez faggatózni, hogyan is került az a gyűrű Kovács aleshez.
1/10
janderka 2019 aug. 30. - 11:45:30 1/10 Előzmény napraforgó
(5114/18030)
Érdekes amit mondasz. Józsi eddig az apjával a panzióban élt? Na de ott hol? Abban az egyetlen szobában, ahol néha Mónikával láttuk kufircolni? És minden háztartási dolgukat Icukával intéztették a panzió területén és kontórája? Mekkora lehet akkor ez a hotel? Pláne, hogy még a polgármesteri iroda is ott van/volt benne? Alapterületre szinte kisebb mint Sanyiék háza... (Mikor Józsi nagyszüleinek házát mutatták hátulról - azzal a kőbabás lépcsősorral -, hirtelen azt kezdtem remélni, hogy találtak vágre egy bővebb diszlettet és kameraállást a hotel tereinek érzékeltetéséhez. De aztán kisült, hogy az csak a gazdag hadseregparancsnokék háza volt.)
4/10
napraforgó 2019 aug. 30. - 11:36:05 4/10 Előzmény janderka
(5113/18030)
Az biztos, hogy ahogy az egylet meg tudta hivni Marosit most, hogy elmondják neki, hogy egy emléktáblát akarnak neki állittani (bár én úgy láttam, hogy ezen egyik pasi sem agyalt addig, csak Anikó találta ki hamarjában), ezzel egyidőben akár ki is faggathatták volna, hogy is volt az az esküvő és miért is hallgatott róla Kálmán fater?
Tibiék annyira ellene vannak szegény ügyvédnőnek, lehet, hogy a nő nem is venné rossznéven, ha néhány falubeli udvariasan és kedvesen érdeklődne a körülményekről.
4/10
napraforgó 2019 aug. 30. - 11:29:21 4/10
(5112/18030)
Sajnálom Diát, már másodszor választott rosszul. Az első pasija, Józsi is egy bódéban lakik, oda akarta magával vinni Diácskát, aki akkoriban Pestre vágyott.
A mostani pasija, Szláven is egy fából készült bódéban lakik, vajon hogy képzelnék ők az együttélést? Sándor kétszobás házának egyik hálójában?
És az is titok még, hogy mi a fenét akar Olga Szláventől, mert az ugye senki nem hiszi, hogy 15 évig hűségesen várt rá (igaz abból 11-et a sitten) és most a harmincas évei közepe felé haladva hirtelen rátört, hogy ő vele akar házaséletet élni.
1/10
janderka 2019 aug. 30. - 11:09:44 1/10
(5111/18030)
Ja, ha már osztrák matrciák. Értem én, hogy ebben a sorozatban csakis ostoba, alultájékozott, kő alatt élő retardáltak élnek, de az a legkézenfekvőbb dolog, hogy mondjuk leülnének Marosval egy kávé mellé és kikérezzék őt a tiroli házról, az esküvő körülményeiről vagy épp Kámi fater haláláról, az mért nem játszik? Lehet persze, hogy azonnal bekeményítene az ügyvédnő, és hárítna, de csak biztosabb infó lenne annál a sok "rafkós" megfejtésnél, amit Tibivel meg a két falubolondjával szerencsétlenkedtetnek össze...