7/10
Rojita 2019 aug. 27. - 21:26:25 7/10 Előzmény napraforgó
(5030/18030)
Az ügyvédnőtől pókeren fog Kristóf pénzt nyerni. És akkor magára vessen Gitta, amiért feltámasztotta Kristóf játékszenvedélyét a zsebajándékával.
4/10
napraforgó 2019 aug. 27. - 21:26:10 4/10
(5029/18030)
Úgy tűnik, hogy Olga az igazi, mert Diának elfecsegi, hogy felszedett pár kilót, de reméli, hogy a férjének igy is tetszik majd, mert szerette, ha van mit fogni a nőn.
Az előzetesből viszont kiderült, hogy Dia és Olga ugyanarra a férfira hajt. Na lesz itt cicaharc!.
4/10
napraforgó 2019 aug. 27. - 21:21:56 4/10
(5028/18030)
10/3.
Gitta is benyit a kocsmába, Anikó meglepődik. Gitta felvilágositja, hogy ő Kálmán özvegye, igy ő is családtag. Dia előkerül, kéri a hölgy vegye le kendőjét. Az összevisszahajra rákérdez, mi volt ez, forgószél? Gitta közli, hogy denevér. Anikónak leesik....
Mónika szobalányokat válogat, Olga is ajánlkozik, a magyarral együtt 6 nyelven tud. Mónika nem veszi komolyan, inkább a terikét hvja be az interjúra.
Dani hazaküldené Józsit, annyira ideges, igy nem veszik hasznát. Józsi azt mondja, otthopn is csak örlődne. A fiúk erre tanakodni kezdenek, hogy ki tudott a gyűrűről? Végigveszik a neveket és végül a Subicz lesz a leggyanúsabb.
Vali behivja a Tibit, egy kosár bodzát nyom a kezébe, majd hajszáritóval szétszórja a virágport.
Józsi nekimegy a Subicznak, meggyanúsitja. Suvick először azt hiszi, hogy Józsi a kisbolt, meg a panzió miatt van kiakadva.
Hazajön Gitta a fodrásztól, rögtön tüsszögni kezd, azt hiszi, az ablakon száll be a virágpor. Kéri Valit, hogy takaritson ki, de ő visszafelesel, itt tisztaság van, ha Gittát zavarja , akkor takaritson ő ki. Erre a nő bemenekül a szobájába.
Tamás odaszemtelenkedik a kocsmaasztalhoz az öreg piásokhoz és kérdi, akarnak-e rosszalkodni? aztán megkérdi, tudnak-e pókerezni? A válasz az, hogy néha játszanak, aprópénzben. Tomi szerint lehetne nagyban is, ha valaki profi, mert ő szeretne egy titkos pókerklubot nyitni. Megérkezik Kristóf is és kártyázni kezd Zsocával és Szamócával, majd megállapitja, hogy egész jók.
Mónika mégiscsak ráfanyalodik Olgára, bár közli, neki hosszú távra kell a szobalány. Olga egy családi ügyre hivatkozik, de amúgy kell neki az állás. erre Mónika közli, hogy a fizetéséből levonja a szállást és a kosztot, jutányos áron, igy a nőnek nem marad túl sok pénze, de kiadása se lesz sok. megállapodnak.
Gitta feje elég vörös az allergiától, Tibiék gúnyolódnak, vali meg Katica injekcióját kinálgatja. Gitta közli, már vett be gyógyszert, aztán egy közös családi programot emleget, javasolja, hogy menjenek el együtt kirándulni. Vali és Tibi rögtön kihúzzák magukat, Valinak főzni kell, Tibinek megy a hasa a rendelt ételtől. Kristóf meg rákérdez, tud-e kártyázni az ügyvédnő?
7/10
Huszár 19 2019 aug. 27. - 20:51:57 7/10 Előzmény napraforgó
(5027/18030)
Szerintem épp elég infót tudod meg így úgy döntött, hogy hazamegy. A gyűrű is nála volt lehet félt hogy lebukik.
4/10
napraforgó 2019 aug. 27. - 20:48:27 4/10
(5026/18030)
neki minél több bodzát.

Jajj, ez a hülye gép önkényeskedik, elküldte a szöveget magától, a mondat közepén.
4/10
napraforgó 2019 aug. 27. - 20:46:57 4/10
(5025/18030)
10/2.
Dia rexezik a kocsmában, amikor beállit Olga és a fodrászt keresi. Egy szép frizurát kér, mert egy régi ismerősével fog találkozni.
Kata fehér köpenyt hoz Jolikának, hogy steril legyen. Névtáblát is igér az asszisztensi munkájához. Jolikának nem tetszik a kioktatás. (Na és a hányás szinű szoba a székekkel a falon, az steril?) Jolika megállapitja, hogy hiányzik neki a kórház. Tovább kell lépnie.
Józsi idegesen dolgozik, a fiúk kérdik, mi baja. Józsi elmondja nekik, hogy az apja odadta a kisboltot és a panziót a szabadsága miatt, ráadásul a gyűrű is eltünt.
Dia panaszkodik Olgának, hogy a pasija már egy hete eltünt, erre Olga is elmondja, hogy az ő ura már évek óta.
Tibi nekiáll rendet vágni Kata szobájában az ágyig. Szerintem nincs is annyira teli a szoba, csak minden összevissza van bedobálva.
Gitta a faluban sétál, a szembejövő banyákat kérdi, va-e fodrász a faluban. Az asszonyok azt mondják, minek a fodrász, jó a kendő, ápol és eltakar. A két nyanya lefitymálja a kikent-kifent nagyságát. Vali jön és közli velük, hogy ez az ügyvédnő, a Kálmán özvegye, akimegkeseriti az életüket. De ő megfogadta, hogy kiüldözi őt a faluból. Margit és Lujza ajánlkozik, hogy segitenek neki. erre Vali megkéri őket, hogy szedjenek
amira_daa 2019 aug. 27. - 20:42:15 Előzmény napraforgó
(5024/18030)
gondolom Jozsizni akart de mivel kiborult azon hogy a gyürüre kellett a pénz igy hazament inkább a böröndöket is vite magával amit a sofőr vitt nekik?

Amugy Atinak tuti van rejtett pénze vagy tud még Kovácséktol zsét szerezni és még jöhet Ibi is az eltünt lány
amira_daa 2019 aug. 27. - 20:37:25 Előzmény Huszár 19
(5023/18030)
hála istennek akkor tojásos bodzs tejes Chia rántottának álcázott ételt kell neki adni :D aztán Marosi Mutti kilőve :D
amira_daa 2019 aug. 27. - 20:36:25 Előzmény janderka
(5022/18030)
az az 1 db hiányzo n nagyon is fontos , pont. majd irok RTL-nek hogy csináljon valamit .
van kutya wow azt is lopták? nehogymár Volgára cseréljék szegény Icukát ő olyan jo fej.
1/10
janderka 2019 aug. 27. - 20:33:09 1/10 Előzmény amira_daa
(5021/18030)
Lehetünk jófejek, és mondhatjuk jótékonyan, hogy ez nem hamis, hanem csak egy fiktív (filmes) személyi? Bár akkor is gyanús, hogy csak egy papírfecni az egész, amit egy igazi plasztik elé tettek, és hogy egy db N-nel kevesebb van a névben...

Viszont lett kutya! Úgy futott át a színen, mint egy mérgezett egér :)))
4/10
napraforgó 2019 aug. 27. - 20:29:21 4/10
(5020/18030)
Miért kért Kovácsné szobát előző nap, ha hazament este? Nem aludt ott a panzióban.
7/10
Huszár 19 2019 aug. 27. - 20:26:35 7/10
(5019/18030)
Na szegényke a bodzára is allergiás
4/10
napraforgó 2019 aug. 27. - 20:26:18 4/10
(5018/18030)
10. rész
Marosit a kakas kuorékolása ébreszti. Kristóf és Tamás is felkel a kakasra. Tibi volt olyan undok, hogy a kakast ketrecbe zárta és Gitta ablaka alá tette. Kiderül, hogy a denevért és a kakast is a Sándor hozta, ezért Tibinél szerzett pár jó pontot. Kristóf kijelenti, ő nem megy melózni többé a kisboltba.
Kovács a reggelinél veszekszik a feleségével, látja a feleségén, hogy sántikál valamiben. Kiváncsi, merre járt tegnap és miért olyan hallgatag. Kovácsné eldugja a gyűrűt a fiókja legmélyébe.
Józsi észreveszi, hogy eltünt a gyűrűje, feltúrja az ágyát, de hiába.
Olga lengén öltözve a lépcsőházban közli Mónikával, hogy nincs melegviz, igy nem tud neszkávét csinálni magának. Mónika rászól, hogy vegyen föl magára valamit, itt nem szokás ruha nélkül mászkálni. Kávét meg adnak a reggelivel.
Sándor átment hülyébe. Fátylat teritett magára, Misinek magyarázza, hogy a szúnyogok ellen jó védelem. Közben Misi faggatja, mit csinált a Szappanoséknál? Sándor beszámol Kálmán özvegyéről, Misi meglepődik, ő sem tudott Kálmán feleségéről.
Gitta kendőben jelenik meg a reggelinél, a haja nincs rendben. Tomi fölajánlja, hogy ha berepül hozzá valami, ő szivesen kikergeti. Valami zöldet eszik, tán cukkinit. Teát akarna inni, Vali kinálja a bodzateájukat, de Gitta allergiás rá.
Mónika önéletrajzos meghallgatást tart a szobalányi állásra jelentkezőknek. Legalább egy idegen nyelv szükségeltetik. Olga meghallja az álláshirdetést, szemmel láthatan érdekli a dolog.
Sanyi és Misi bemennek a postára Zsókának megmutatni a szúnyoghálós sapkát, de Zsóka elzavarja őket, ő ilyet nem tesz a fejére, amúgy ez meg egy posta és nem bolondokháza.
amira_daa 2019 aug. 27. - 19:25:21 Előzmény napraforgó
(5017/18030)
igazábol hogy tuti sárga szig-et kapjon 2014-ben mert 2015-től már az ujakat adták kifelé
amira_daa 2019 aug. 27. - 19:23:34 Előzmény Huszár 19
(5016/18030)
én megmondom őszintén egy nagyjelenetet vártam volna ahol összeesik esdekel sir és vinnyogva sir, azért egy szakitás után szarabbul nézek ki mint MArosi hogy megözvegyült. a horvátban tényleg meghalt az ottani nagypapi itt bennem is kétségeket vet fel. Lehet hogy él Kálmi de ahhoz hogy ez kiderüljön öszse kéne legalább kettő örökösnek fogni megbizni egy-kté megbizhato Ökörfosit pl Renátot és nyomozni. mert igy át lesznek eléggé verve a palánkon. Én amugy Marosit birom sőt Mónit is mert jol hozzák a negativ karaktert.
amira_daa 2019 aug. 27. - 19:20:22 Előzmény napraforgó
(5015/18030)
köszi nekem 2018-as és nem cuki sárgás hanem kék és a cuki sárgásat el is vették szoval ráálok még az utlevélre is hogy ott mit lehet találni, majd visszakeresem Volga utlevelét hátha ott is jutok valamire

7/10
Huszár 19 2019 aug. 27. - 19:09:49 7/10 Előzmény amira_daa
(5014/18030)
Én is nagyon bírom magát a karaktert de valami rosszban sántikál Kálmán halála, ahogy írtad nem rázta fel sőt sokszor még inkább mosolyog is rajta. Szerintem nem halt meg a drága Kálmikája.
4/10
napraforgó 2019 aug. 27. - 18:50:16 4/10 Előzmény amira_daa
(5013/18030)
Igazad van a személyi igazolványt illetően, nekem pont ilyen van és 2016-ban állitották ki, tehát ..már az újrendszer szerint. A Marosié meg az eggyel régebbi tipus, vagyis még 2015 ben kellett házasságot kössön Kálmánnal.
amira_daa 2019 aug. 27. - 18:38:36
(5012/18030)
személyi igazolvány újratöltve utolso gondolatok:
Ha a házasság 2018-ban történt akkor a személyi ténlyeg kamu és nemcsak a név az érvényesség és minden miatt hanem azért is mert 2015-ig lehetett ilyen sárga-kék személyit csináltatni. ( megkerestem a saját személyimet de nekem uj van és rájöttem hogy más a szine de itt a hivatalos papir

tehát most hivatalosan is bebizonyitottam hogy MarosiMutti kamu lesz

azt hiszem beleásom magam a szerb útlevél készitési rejtélyekbe hátha találok valamit
http://nol.hu/belfold/tul-okos-aza-uj-szemelyi-igazolvany-1584895
a cikk arrol szol, hogy csak 15 évet éltek ezek a személyik, tehát
a Marosi mutti személyi kamu
másrészről meg ha nem kamu akko rnem ő a feleség hiszen a lejárata alapján idősebbnek kell lennie hogy hosszabb lejárata legyen.
amira_daa 2019 aug. 27. - 18:28:42 Előzmény macsek1121
(5011/18030)
igen máshogy volt nekem is csak 6 évre szol :D