svejci 2019 szept. 06. - 09:38:35
(5530/18030)
Pedig a mai részben ott lesz a Danifőnök kezében a terhességi teszt.... :)
De, nekem az a meglátásom, hogy nem véletlenül került elő tegnapelőtt az a "Robis elcserélt leletes megmondlak te voltál" dolog.....
Én, nem mondanám 100%-ra, hogy a Danifőnök az apa.....

Viszont az előzetesben, tetszett, hogy Szláven látja Brünhildáját a Renivel várni a Kárászi buszt.....
Azt nagy buli van, mondják is Reninek, hogy ez a nő kellene neked..... :)
1/10
janderka 2019 szept. 06. - 08:42:46 1/10 Előzmény amira_daa
(5529/18030)
Ha a reális életet vennénk alapul, akkor az egész megkötésrendszer borulna. Mert amikor végrendelkezett Kálmán, akkor nem sejthette még, hogy az mikor válik aktuálissá. Ki hol és hogy fog élni amikor ő feldobja a pacskert.
amira_daa 2019 szept. 06. - 08:29:11 Előzmény napraforgó
(5528/18030)
104. 23. Bújócska 2019. szeptember 13.
Az afrikai csapatnak el kell rejtőznie, de Anikóra máshol van szükség. Stefit nagy csalódás éri, Tibi lovaglóleckéket vesz, ami nem vezet jóra. Tamás döbbenetes dologról értesül, Szláven pedig ismét megment egy helyzetet.

én szrintem nem lesz esküvő főleg nem Gál Mihály és Gál zsoka nélkül szerintem szimplán Port.hu elfejeltette felrakni. Szerintem ha lagzi lesz az később lesz még meg kell Steffit is várni ugye szegény hagy szivjon hogy látja Danit boldogan igent mondani ( ha kimondja az igent)

amugy ha számolsz és a gyerek max 3 honaps lehet, Akkor Kata januárban még Robizott tehát ha 3 honapos 12 hetes akkor Robi a nyertes,
aztán igazábol egy honapja jött össze Danival ( mikor Dani hazaért a furotoronyrol és szinte Kata az ölébe ugrott az kb egy honapja volt pont mikor viszatérterk Fazekassal) tehát amig nem tudjuk mekkora a gyerek hány hetes az apaság is kérdőjeles, viszont akkor a gyerek 4 hetes körül van. akkor Dani a befuto, tehát itt azért még lesznek izgalmak. ha meg Robi az apa akkor meg ugye az egész betegség-nem betegség kiderül.

amugy szülhet Katica otthon is és akkor nincsen veszély viszont akkor szerintem az ügyvédnőt néhányan megverik. kb mert veszélyezteti valaki életét. Bár ugye mondhatja hogy Kata tudta a szabályokat.
1/10
janderka 2019 szept. 06. - 08:25:30 1/10
(5527/18030)
Megvaaaaan! Lali küldi haza naponta a milliókat a fúrótoronyról.
1/10
janderka 2019 szept. 06. - 08:23:34 1/10 Előzmény napraforgó
(5526/18030)
A végén-a végén... És addig miből fizeti itt bárki a villanyt a vizet a gázt a kaját a benzint a buszjegyet? A póker is csak zsetonban pörög. Meg tárgynyereményben... Ami pedig ellopódik.
Nem él itt senki semmiből, mégse hal éhen.
ÖKÖRAPÁTI A CSODAFALU
:)))))
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 08:18:04 4/10 Előzmény janderka
(5525/18030)
Szó volt róla korábban, hogy fél ÖA Kárásziban dolgozik. Oda járkált Józsi is a pálinkával a választás előtt. Meg sok a nyugdijas, mostanában Zsocáról is megtudtuk, hogy táppénzen van, csak azt nem, hogy mi baja, mert nem látszik betegnek a kocsma előtt üldögélve.

Pannáék hol laknak most? Én úgy emlékszem, hogy Mónika lakásában, fél milla/hó, és majd a végén elszámolnak. Hát 12 hónap az 6 millió, nem semmi.
1/10
janderka 2019 szept. 06. - 08:12:27 1/10 Előzmény napraforgó
(5524/18030)
A nemfizetős oroszok Monika villájában voltak. De állítólag már kidobta onnan őket. Csak arról nem szól a fáma, hogy azóta talált-e új bérlőket.
Valiék kecója is üres. Pedig termelhetne pénzt az is. A taxis sztori is alábbhagyott. A panzió is kong az ürességtől. Diához mint láttuk heti 3 ember jár - de az se rendszeresen. A lovarda most beszedett egy kis zsét - pontosabban beszedhet ha Subicz hajlandó kifizetni nekik. Kérdés csak hogy a két állami semmittevő fizetésén meg a kocsmán és a max 20 főt ellátó falubolton kívül mifajta bevételi forrása van itt bárkinek is????
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 07:46:38 4/10
(5523/18030)
Mindenesetre Attila jó irányba indult el, Mónika kiadta a lakást - szó is volt róla, hogy valami oroszoknak és előre fiezettek fél évet. (Jól emlékszem?) Mert egy másik lakásról is volt szó, hogy ott meg nem fizetett a bérlő.... lehet, hogy keverem.
Tehát, ha Mónika kifizeti Attilának a lakbért (levonva a sápját), akkor azért van kicsi pénze, ha nem is tud vele sokat kezdeni, na de éhen nem halna.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 07:39:04 4/10 Előzmény janderka
(5522/18030)
Az a pesti lakás, Panna öröksége 80-at ért, Attila 47-ért vette meg. Ha van ideje, akkor most is eladhatná 80-ért, sőt többért is, mert az ingatlanpiaci árak felfelé mennek. Ha sürgős, valóban eladhatja 70-ért és máris nem nincstelen.
Kiváncsi vagyok, hogy most, hogy Attilához került a gyűrű, megmutatja-e Józsinak, kiderül-e valami erről, avagy ő próbálja meg értékesiteni.

Nagy marha ez a Kristóf, hogy a chipses zacskók mögé dugta azt a gyűrűt, valami kevésbé kurrens cikk biztonságosabb lett volna. Biztos van olyan termék, amiből jó, ha egyet eladnak évente. Már Margitkánál és Lujzinál sem vált be ez a boltban dugdosás, hisz Stefi pont azt a desszertet vitte el, amibe ők a talált pénzt rejették.
1/10
janderka 2019 szept. 06. - 07:23:24 1/10
(5521/18030)
Nem ismerjük teljesen Attila anyagi helyzetét, de ha valóban kiforgatták a falusi javaiból, akkor itt volna az ideje extrahaszonnal pénzzé tenni a pesti kecóját (amit egyébként Kristófék kiforgatásával szezett). Vette 40-ér, eladja 70-ért. 30-ból meg vesz egy újat Ökörfoson. Már ha ezek után annyira ideköti még bármi - a visszaszerzési bosszúvágyán túl.
1/10
janderka 2019 szept. 06. - 07:01:52 1/10 Előzmény amira_daa
(5520/18030)
Áh, csak egy buta szóvicc próbált lenni...
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 05:14:48 4/10 Előzmény amira_daa
(5519/18030)
Ugyan kitől esne teherbe Stefi? Nincs egy valamirevaló férfi a közelében, csak tisztességtelen ajánlatokat kap. Abból meg nem kér, úgy viselkedik, mint egy szüzike.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 05:12:19 4/10 Előzmény napraforgó
(5518/18030)
Már megint hülyék voltak az alkotók, pont úgy, mint Dia elrablásakor. Akkor figyelmen kivül hagyták Danit, nem őt küldték Józsival Dia nyomába, pedig ő 4 évig tanúja volt a barátja, Józsi és Dia szerelmének. Helyette ment Renátó, aki gyakorlatilag nem is imerte Diát, és pláne lovagolni sem tudott.

Most meg ott kapirgált Józsi és Renátó a lovarda udvarán, amikor Reni megtudta, hogy a sógornője szülni fog. És kit kért meg, hogy vigye be a kórházba? A Danifőnököt, akinek nincs is autója. A Józsi furgonját szokta elkérni, esetleg az apja terepjáróját. Miért nem a jelenlévő Józsit kérte meg erre a szivességre? Vagy ha ő nem, akkor Dani miért nem küldte maga helyett Józsit? akkor ő vigyázhatott volna a húsra, amit Kata rábizott.
De nem, itt mindenképp kellett egy elrontott vacsora, ami fölött hajbakaphattak a szülők.
4/10
napraforgó 2019 szept. 06. - 03:48:00 4/10
(5517/18030)
Már megint elszabadult a fantáziátok. Szerintem egyértelműen Dani a gyerek apja, Robival azért már elég régen véget ért Kata liezonja.
És remélem, hogy most már Stefi sem fog bekavarni, vagy ha megpróbálja, hát Dani nagyon határozottan leállitja.

Sokat törtem a fejem, hogy miért nem jelöli az RTL a 23. rész és a tartalmát, és most rájöttem. Esküvő lesz, ESKÜVŐ! Dani elveszi Katát. Nem tudom, hogy van-e még az egyhónapos várakozási idő az esküvő előtt, mint régen, de ugye az alól lehetett felmentést kérni indokolt esetben . Ez leginkább az úton lévő gerek volt és meg is szokták adni a felmentést. Szóval egy hét múlva esküvő!
Úgy látom magam előtt, ahogy Suvick a polgári esküvőhöz felveszi a suhogójára a nemzetiszin szalagot (vagy a póló-rövidnadrág kombóra), aztán az összes családi autót igénybe véve beautóznak Kárásziba, ahol a részeges pap is összeadja az ifjú párt. Na de csuda egy rész lesz az!
A végén lakodalom, még a cigányok is táncra perdülnek. Meglehet, hogy Tibi és Misi ölre megy, de még az ellenkezője is, hogy egymás nyakába borulnak a koleszterindús kaják fölött.
A két kebelbarátnő, Zsóka és Vali nászasszonyok lesznek, ihajj!
offtopic
amira_daa 2019 szept. 05. - 22:45:08 Előzmény janderka
(5516/18030)
mi van VV-vel?
1/10
janderka 2019 szept. 05. - 22:34:27 1/10 Előzmény amira_daa
(5515/18030)
Voksán Virág :)
amira_daa 2019 szept. 05. - 22:33:44
(5514/18030)
Stefinek teherbe kell esnie ezt gondolom és Volga őt nem hiszem Stefike fog teherbe esni vagy bekamuzza ha meghallja hogy Kata terhes ennyit nzek ki a sztoribol többet nem Katanak vagy megmarad vagy elmegy - inkább happy end jobb lenne dea örökség szempontjábol nem.

Steffi meg bekamuzza hogy terhes ( vagy akár igaz is lehet )
amira_daa 2019 szept. 05. - 22:20:16
(5513/18030)
miért bántod Lobit hogy lekváros kenyeret eszik? legalább vegán és nem hust :D nehezem tudnám Robit elképzelni hogy egy dönert majszolva vágtatna végig a korházon
amira_daa 2019 szept. 05. - 22:18:40
(5512/18030)
Robi a tipikusan gyerekcsinálos, igy én ráteszem a voksot

tehát

Robi-Dani apateszt port.hu
Robi-Dani 1-0
lehet folytatni :D ki mire teszi a voksát
amira_daa 2019 szept. 05. - 22:15:11
(5511/18030)
ha megtudja hogy 0.001 % esélye van apaságra ő nem fog Japánba menni MilfDoktornővel a korházbol hanem marad, igy szeirntem Lobi lesz az apuka figyeljétek meg.