7/10
Rojita 2019 szept. 04. - 21:18:58 7/10
(5410/18030)
Stefi majd össze-vissza fog vásárolgatni, aztán kirabolják és mehet haza.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 21:09:52 4/10 Előzmény janderka
(5409/18030)
Ebből látszik, hogy az alkotók nem elég következetesek, ad hoc irják a sztorit, mikor mit gondolnak épp.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 21:06:44 4/10
(5408/18030)
16/3.
Margit és Lujzi most Tibivel akadnak össze, a nők a csodabogyót kérdik, mikor jön az utánpótlás?
Szláven és Olga egy vendégszobában is vitázik, Mónika rájuk is tör. Elküldi Szlávent, Olgit meg leszidja, amagánügyeiket ne itt és ne munkaidőben intézzék. Meg itt nem szpokás ordibálni (hát persze, sem Móni, sem a Subicz nem ordit soha)
Stefi végre fölveszi Anikó telefonját, aki idegesen haza akarja parancsolni a lányát, nem győzi a munkát, az utazásuk idejére meg nem tudja senkire rábizni a kocsmát. Stefi közben kirakatokat nézeget és leteszi az károgó anyját.
Zsóka pakol a nagybőröndbe, a ruhaneműk közé tésztaszűrőt, nokedliszaggatót és kisfazekat is rámol, Misi morog, azok minek. Majd elmegy az erdő felé. Zsóka követi az urát, de Terike rákiált, igy a nő lemarad Misi követéséről.
Vali csak akkor ad Tibinek vacsorát, ha eljön a Katicáék vacsorájára és jól viselkedik. Tibi beleegyezik, mert már nagyon éhes. elmondja, hogy a Renátót akarja megbizni, hogy kimenjen Ausztriába és találja meg neki az apját meg a Marosit.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 20:50:15 4/10
(5407/18030)
16/2..
Józsi elmeséli a nagyanyjának, hogy Tibi az ügyvédnő bútorait adta el . Babika szerint ő fillérekért vette meg. Józsi elmondja, hogy visszajött az apja, és nála lakik.
Aztán előveszi a gyűrűt és megmutatja. Kovács lecsap rá, no, hát meg van a gyűrű, nem veszett el. Józsi közli vele, hogy ez nem az agyűrű, az az ő párnája alól tünt el. babika bevallja, hogy ő hozta el, de nem lopta el,csak biztonségba helyezte. a gyűrű a fiókból tünt el, és erről a Gazsi tudhat. Józsi mosolyogva mondja, hogy feltételezi, hogy az eltűnt gyűrűje helyett kap másikat....
Tibi a kocsma előtt kávézgat, próbál jópofizni Anikóval. Anikó szétszórt, beleönti a tejet a sörbe. Nem birja már a munkát egyedül. Aztán a küszöbönálló utazásról beszél Tibinek, aki közli, sehová sem menne a Misiékkel. Majd arról beszél, hogy az apja Ausztriában van. Mutatja a telőján a képet. Renit keresi, megbizná valamivel. Anikó közli, hogy a lovászok általában a lovardában szoktak lenni.
Zsóka és Vali összeesküszik, szervezik a vacsorát, ki mit főz, stb. Jön Kata és közli, hogy ez az ő vacsorája, most ő főz. Aztán átengedi az anyáknak a desszertet.
Renátó a lovat csutakolja, jön Olga, cukkolja, hogy fél a lótól, megpróbálja Renit rávenni, hogy felüljön rá. renátó lepottyan.
Lujzi és Margit elkapják Szlávent és a helyes kis feleségéről faggatják. Szláven irtó kinosan érzi magát a kiváncsi öregasszonyok kérdéseitől.
Csaba és Andrea megint kakaskodnak, Csaba valamit nyomtat a nyomtatón, amit nem hajlandó megmutatni. A papiron az áll, hogy Robi nem beteg!
Szláven bemegy a panzióba, beszélni akar Olgával. Olga kelleti magát, hizeleg neki, mászik rá a fiúra, aki söpri le magáról. Szláven közli, el akar válni, Olga meg azt, hogy ő meg nem. Szláven közli, hogy mindent otthagyott neki, a házat, a bútorokat, legyen neki az elég, de Olga közli, hogy ő a felét akarja a szajrénak is. Szláven betapasztja a száját, Olga meg csak mosolyog.
Kristóf és Tamás a gyűrűről beszélget, egy pesti ékszerésszel felbecsülteti. A Kovács egymilliósnak mondta, biztos a felesége egyik gyűrűjét hozta el. Még egy kicsit megtartják, aztán eladják és feleznek.
1/10
janderka 2019 szept. 04. - 20:32:15 1/10
(5406/18030)
Ugyanerre gondoltam én is. Ha nem jön fel Pestre a kislány, nem is kaphatta volna meg előre a zsét???? Milyen ügyvéd ez a nő??????
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 20:20:43 4/10
(5405/18030)
Reni elmeséli Józsinak, hogy a Tibi által eladott bútort eladta egy nagyságának, aki egy ezredes felesége. Rájönnek, hogy a JÓzsi nagyszüleinek adták el a Marosi bútorát. Józsi aznap akarja felkeresni a nagyszüleit, Renátó felbiztatja, hogy mutasson a nagyijának egy másik gyűrűt, hogy megtudja, ezt is ellopná-e. Javasolja, hogy kérjen a nagyságától, a barátnőjétől kölcsön egy gyűrűt.
Jolika dresszirozza Szlávent, menjen el a feleségéhez és mondja meg neki, hogy már mást szeret.
Tibi reggel kávéért hisztizik, de Vali még mérges rá, nem főz neki. És reggelit sem csinál. (mint ahogy előző este vacsit sem adott.
Tibi nekiáll kávét főzni, meg tojást sütni, oltári mocskot csinál, a rántotta meg a szemetesben végzi.
Attila beállit Subiczhoz, munkát kér tőle, pénzt kell keresnie. Subick közmunkát ajánl neki, mert a közügyektől el van tiltva.
Józsi beszél Mónikával, rákérdez aaz apja által elmondottakra, hogy része van a panzióban. Mónika tagadja. erre Józsi kér tőle egy köves gyűrűt kölcsön, maj a postán, d elmeséli később, mire kell.
Suvick előorditja maunikát és röhögve meséli neki, hogy attila közmunkás lesz náluk.
Vali és zsóka megint összebeszél a postán, a férjeik nem örülnek a közös vacsorának. az asszonyok félnek, hogy Misi és Tibi összeverekednek.
Attila bejelenti a fiának, hogy talált munkát és kéri, hogy had maradjon nála még egy ideig.
Tibi veszekszik a Valival, meddig durcáskodik még. Mikor fog fözni rá. vali irtó mérges, őneki kávét kell csinálnia, reggelit, ebédet, amikor Tibi elkurjantja magát, takarit, mos, vasal, és ha mindent megcsinált, még hallgathatja, hogy milrt nincs édesség is. Neki ebből elege van. Tibi ártatlanul közli, hogy biztos nem csinálná, ha nem kedvelné ezeket a tevékenységeket. Na Vali akkor vágja oda a törlőrongyot és otthagyja tahó hitvesét. Tibi megfenyegeti, hogy akkor átmegy a kocsmába, ott nemcsak kávét kap, hanem kedvességet is. Vali elrohan
Stefi felmegy az ügyvédnőhöz, panaszkodik, hogy nem talál munkát, a pénze meg elfogyott. Ezért munkát kér tőle. Marosi elmondja neki, hogy neki nem muszáj kivárnia az egy éves határidőt, mert reá nem tartalmazott a végfrendelet olyan kitételt, amit a többi 5 örökösre. Vagyis, ő már most megkaphatja a rá eső 102 milliót. Stefi örül,mint majom a farkának.

amira_daa 2019 szept. 04. - 20:16:48
(5404/18030)
azért nyugodj meg Lau cukibb mint Steffigramma :d
de 102 misit elég hamar steffi el fog verni ha nincsen esze, amugy ez is elég egy béna fordulat bár ez a horvátban is volt hogy bejött ugye a zabigyerek
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 19:40:20 4/10 Előzmény guess.who
(5403/18030)
Igen, szinte minden idősebb női szerepet fiatalabb szinésznő játszik. Kezdve Mónikával, Lujzi és margit is fiatalosabbak civilben, Benkő Nóra is csinosabb és a Valit játszó Csarnóy Zsuzsa is.Ssőt, azt vettem észre, hogy a tél óta Kocsis judit (Zsóka) is fogyott pár kilót.
Stefi is vékonyabb lett, a télen olyan jól gömbölyödott hátul a farmere, most meg szinte kislányosan vékony volt a rózsaszin (vagy barackszinű) szoknyácskájában, amikor nem tudta, hogy felszálljon-e a 6-os villamosra (az Oktogonig)
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 19:28:45 4/10 Előzmény guess.who
(5402/18030)
Csaba nem vak, látja, hogy Andrea főnéni nyomul Robicsekre, és annyira ismeri a haaverját, hogy nem kell egy nőnek sokáig kelletnie magát, hogy elfogadja a felkinált lehetőséget. Meglehet, hogy azt hiszi, hogy ezek ketten összejátszottak, Andrea azért, hogy majd ő gyógyitgassa Lóbeltet. Lóbert meg azért, mert azt hiszi, hogy igy visszaszerezheti Katát, aki majd mellette áll a végső percig.
De Kata csak nem jött vissza, Robicsek meg mégsem dőlt be a főorvosnő ágyikójába, hát a nő elintézte a két éves Japán kurzus kettejüknek. Az elég hosszú idő ahhoz, hogy Robi mégiscsak ráfanyalodjon.
Én elhiszem, hogy ez a főorvosnő magánakciója volt, Robi meg nem is tudott a csalásról.
offtopic
amira_daa 2019 szept. 04. - 19:12:59
(5401/18030)
Az idézet az iNDEX cikke alapján


Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese, egyben programigazgatója a Nagy Kreatív Márkanap konferencián jelentette be, hogy az RTL továbbra is az első számú hazai sorozatgyártó csatornaként szándékszik jelentkezni, és ennek megfelelően folytatják az eddigi, 90 százalékosan bevált sormintát.
Az újkori magyar tévés sorozatkaland az HBO-n indult a Társas játékkal és a Terápiával, amit ott az Aranyélet követett, az RTL-n pedig a Válótársak című holland alvázra felhúzott karaktercentrikus dramedy. Aztán A mi kis falunk rárúgta az ajtót az addig a sorozatok láttán csak tétován legyintgető többi tévére is, és jött a Korhatáros szerelem (TV2), az Egynyári kaland (MTVA), a Csak színház és más semmi (MTVA), a Tóth János (MTVA), a Bogaras szülők (TV2), a 200 első randi (Viasat), A tanár (RTL), az Ízig-vérig (Viasat), a Drága örökösök (RTL), az Avilág (RTL) és legutóbb a Jófiúk (RTL). Ez azért nem rossz menet, akárhonnan is nézzük.
Az RTL 2020-ra három újdonságot jelentett be, és melléjük a Drága örökösök folytatását is, de lesz harmadik Tanár-évad, és folytatódni fog a Mi kis falunk is természetesen. A Jófiúk vélhetően az első évad nézettségétől függően térhet vissza, de nem nagyon fogadnék ellene, ha muszáj lenne pénzt tenni rá.
A három újdonság:
Bátrak földje - Kalamár Tamás (Barátok közt, Oltári csajok) kiegyezéskori kosztümös telenovellája, azaz zárt végű, 80 részes, napi sorozata. Főszereplők: Szász Júlia, Bárnai Péter, Litauszky Lilla, Kenderes Csaba. (Producer Kalamár Tamás és Ondruss Ilona, gyártó a Paprika Studios)
Apatigris - Hazai fejlesztésű dramedy egy apáról, aki egyedül neveli a három lányát. Scherer Péter, Gryllus Dorka, Haumann Péter, Michl Juli és Rujder Vivien is lesz benne. (Producer Herman Pierre, rendező Herczeg Attila, gyártó a Paprika Studios.)
Mellékhatás - Hazai ez is, ráadásul krimi, az első képsorok alapján kemény, mint a vídia, béranyaság, meddőség, gazemberség, verekedés, amit el tetszik tudni képzelni.Szereplők: Nagy Zsolt, Adorjáni Bálint, Tenki Réka, Borbély Alexandra és Sztarenki Dóra. (Producer Herman Pierre, rendező Kovács Dániel Richárd, gyártó a Solaz Media.) Ezt már elég régóta tervezgették és csúsztatták, első premierdátuma 2018-ra volt kiírva.
amira_daa 2019 szept. 04. - 19:07:33 Előzmény guess.who
(5400/18030)
kálmi szerintem is él,

Szláven szerintem két tüz között van beépitették hogy kimásszon a slamasztikábol és tudom olyat irok ami nem fog tetszeni, kapora jött Dia a kis ártatlan drágaság és igy akarta a helyét bebiztositani Ökörfalván, én már igy látom.

Most volt össznépi igehirdetés RTL-nél és mondták jön három sorozat ( FIGYELEEM EGYIKBEN A DÉMONT JÁTSZO SZINÉSZNŐ VAN BENNE :D ) és az örökösök mennek tovább.

kérdésedre a válasz ami most jön egyik sori azt is pihentették minden előtt. el tudom képzelni hogy itt is a drága Örökösöket is pihentetik majd oktobertől és helyette lesz x faktor vagy valo világ vagy nem tudom micsoda. De nyilván látják a készitők hogy nem halad a sori hozzá tudnak forgatni vagy kivágni vagy átirni, de biztosan variálnak valamit.

Lobikának valoszinüleg a három nő közti farokcsapkodását ( Pollen, Kata, MilfMónika doktornő) látja csak Csaba doktor és abbol rossz következtetésre jutott, vagy volt egy jeleenet amit kivágtak és mi nem láttuk mert amugy semmi logika bocsi szoval értelem nincsen a sztoriban. én igy gondolom, vagy megnézte eme szál alapjául szolgálo három filmet és arra jutott hogy ott is átverték a nézőket, és ő is egy idiota volt hogy nem gondolkozott és most leesett neki.
Amugy Ott Milf Mónika nyilván Lobit akarja szőrőstül böröstül hát megkapja aztán meg majd rájön hogy nem nagy eresztés és kár volt miatta ennyit hamisitani meg küzdeni meg kiütni a Katát.
1/10
janderka 2019 szept. 04. - 18:59:12 1/10 Előzmény guess.who
(5399/18030)
Gyenge-gyenge, de miért ne adnák le?
amira_daa 2019 szept. 04. - 18:59:09 Előzmény guess.who
(5398/18030)
Dia még csak kezdő fodrász gyorstalpaloval toltak egy göndörítős és frufru haladoknak kurzust és ennyi. amugy most divat a frufru ( igaz én nekem nincsen :D ) de amugy most ujra divatba hozták. igaz meg is kell nézni hogy ugyanmá ki van a fotokon. Néha diával is igy vagyok még nagyobb frufru és göndör és kész.

Igazad van hogy élőben szebbek a szinésznők :D jobb hogy nem forditva van.

Kata cuppog? basszus én tekerem a Kata részeket is mert már ennyi erotika meg ölbe ugrálás van, hogy Kovi István is megirigyelné :D:D:D Renáto ténlyeg jo fej az előző évadban mikor kifejtette a fekete tigris elméletét vagy párduc volt :D

amugy miért nem megy el a család wellneselni valahova egy strandra az akkora poén lehetett volna, de hát ha nem akkor nem.

Te, ezek a tiniszerelmek. azért be tudnak ám kavarni, ha ugy alakulnak a dolgok, nézd meg Stefániát meg Danielt hát ott is érik már a következő körös hiszti. Volgival jobban összeillik Szláven én ezt gondolom de ezért itt nem leszek népszerű :D De nyilván most Dia Szlávennek kell drukkolni. bemondásra én is tudok valami nevet kreálni, akinek a felesége leszek ezek szerint ha már Szerbiában vagyok. :)) Simon Istvánné akarok lenni az forditva is használhato :D :D

Volgi nyilván hiba volt Szlávennek dehát nem tudunk mit tenni, ő is volt fiatal, meg lehet hogy kellett az utlevélhez a nász. Amugy hogy mit mond Volgi azért osszuk el kettővel, meg azt is amit Szláven.
Amugy Szláven tuti hogy Balentovics?
Az egész Volga szál nem stimmel, azt kellett volna mondani hogy Volgi idősebb és kész. Azzal megoldották volna. De a szig meg az utlevél is eléggé el lett cseszve. de egy normális hihető vagy értelmes dolog nincsen a soriban.
Mit gondolsz és mi derül ki Katárol? az időgépnél? Szlávenről? Fazekas doktorrol ? Mónyirol? és a Józsirol?

kiváncsi vagyok :d mit mond a josgömbös időgéped?
guess.who 2019 szept. 04. - 18:55:47
(5397/18030)
Azt egyébként nem értem, hogy Csabadoktor miért Lóbeltet rugdossa, hogy "tudja, mit művelnek a főorvosnővel"? Hiszen ő jött rá, hogy Lóbeltet átverték a leletek összecserélésével. Csak nem képzeli, hogy Lobika a dokinővel közösen tervelte ki saját átverését?! :)
guess.who 2019 szept. 04. - 18:53:57 Előzmény amira_daa
(5396/18030)
Hát az érdekes, mert a második évad is még éppen csak elkezdődött a 15 résszel (az elsőben azért egy picit több volt), és máris a harmadikról beszélnek?! Ennyire rosszul sikerült szerintük is a második évad, hogy le sem adják végig?! :D
guess.who 2019 szept. 04. - 18:52:17 Előzmény napraforgó
(5395/18030)
Szláven beépített ügynök: persze, hogy az! Marosi bérelte fel még a sorozat legelején. :)
offtopic
guess.who 2019 szept. 04. - 18:50:23 Előzmény napraforgó
(5394/18030)
(Jolika röhögött Zsóka és Vali szellemidézésén, nem ő idéztetett szellemet... Az is egy olyan húzás volt, ami azt valószínűsítette, hogy Kálmánka nem halt meg, hanem röhög a markába, és ezt Jolika nagyon is jól tudja.)
guess.who 2019 szept. 04. - 18:30:26 Előzmény napraforgó
(5393/18030)
Ha már nincsenek tele szilikával: azt megfigyeltem a "civiles" képeken, hogy Margitka és Lujzika is, de Vali is sokkal fiatalosabb és csinosabb a sorozaton kívül. Mintha a sminkesek direkt öregítenék és csúnyítanák őket... Marosi is elég bányarém, nem is értem, Tomika mit eszik rajta. Stefán jól nézett ki, meg Kata is (amikor nem forgatja a szemét), Diácskának viszont néha normálisabb frizurákat és ruhákat is adhatnának, elvégre fodrász...
offtopic
guess.who 2019 szept. 04. - 18:26:47 Előzmény napraforgó
(5392/18030)
"Jó dumája van Reninek, azt is ő javasolja, hogy Danifőnök hajtsa be a kintlévőségeket."

(Azt Kata javasolta némi cuppogás közben... :) )
guess.who 2019 szept. 04. - 18:25:11 Előzmény Rojita
(5391/18030)
"Az lenne a logikus, h a rendőrség ezért őrizné Attilát."
Azt a L betűvel kezdődő szót biztosan e sorozat kapcsán akartad leírni? Mert eddig logikát nemigen lehetett felfedezni benne... ;)