1/10
janderka 2019 szept. 08. - 20:55:14 1/10
(5650/18030)
Nagyon kérem a tisztelt törzskommentelőket, hogy pozitív kritikáikkal ne zavarják össze e topik jól beállított értékrendjét!

:)))))))
guess.who 2019 szept. 08. - 20:28:27
(5649/18030)
Nem tudom, már sokszor érzem úgy, hogy nem fogom nézni és nem is várom a következő részeket, mert nagyon lapos. Az első évadban is voltak hülyeségek, de ott azért még a háromnegyed óra döntő része nem ilyen helykitöltő baromkodás volt (mint például Sanyi tüllös-szigszalagos dedóskodása), voltak történések, volt sztori, volt valamiféle haladás, fejlődtek a szereplők stb. Most meg csak a helybenjárás megy: tizenvalahány rész alatt nem történt semmi, csak baromkodások(kivéve Szláven feleségének megjelenését, de úgy érzem, hogy ő is időhúzási céllal került bele): előbb Tibivel sok részen át, most meg a szokásos Sanyi-Misi viszonylatban.
A baj az, hogy az új évad nem is jó, nem is humoros, ráadásul nem is nagyon pörgős, sőt: időhúzós-semminemtörténős-baromkodós. :)
1/10
janderka 2019 szept. 08. - 20:17:19 1/10 Előzmény guess.who
(5648/18030)
Érdekesek vagyunk egyébként mi - "igényes" - nézők is. Hiszen akármilyen sz@rnak is tartjuk a sorit, nézzük és kommentáljuk.
Persze lehet, hogy ha valami jó, humoros, pörgő, akkor azon nincs mit firtatni. Nézeti magát és kész.
guess.who 2019 szept. 08. - 20:12:40 Előzmény amira_daa
(5647/18030)
"de ez látszott hogy használt mondták is hogy ott áll már egy ideje"
A szalonban újként is ott állhat egy ideje, az ilyen drága autókból nemigen adnak el napi 10 darabot... ;)

Amúgy lentebb nem azt írtad, hogy a tesód a gyurmasebész? Most meg már a barátod?! :)

No mindegy, ha a realitásokat nézzük, akkor Kata gyereke NEM lehet Lóbelt Ledfoldtól. Ha mégis, akkor ez a Kata még annál is -hm- alacsonyabb erkölcsi nívón áll, mint amit játszik hónapok óta a sorozatban... Pláne ha kiderül, hogy "elfelejtett védekezni", pláne úgy, hogy közben már Danival kavart. Aztán a végén kiderül, hogy Attila az apa? :D
guess.who 2019 szept. 08. - 20:07:33
(5646/18030)
Egyébként mókás, hogy a táj pontosan ugyanolyan ott, ahol Sanyiék felszálltak a repülőre, mint ott, ahol "megérkeztek Afrikába". :) Ugyanazok a dombok látszanak, ugyanaz a füves térség... :D Legalább megfordulhattak volna a kamerákkal, hogy legyen különbség.
amira_daa 2019 szept. 08. - 20:05:30 Előzmény guess.who
(5645/18030)
amugy valami rtl-es kocsi lehet a porche mert a FAzekasnak is az van nekem egy drága örökösök béemvé is jo lenne
amira_daa 2019 szept. 08. - 20:03:51 Előzmény guess.who
(5644/18030)
használtam 10 misi körül van a porsche ha ujonnan veszel akkor 60 misi de ez látszott hogy használt mondták is hogy ott áll már egy ideje ezek max 10-20 misi

itt a gyerek témánál a tök ész nélkül esik teherbe dologra godnoltam hiszen Dani is friss kapcsolat neki ugye még van Stefán visszakavarni is lehet. szoval egy gyerekhez több kéne és ez nem csak a becsuszott kategoria, de a gyogyszer abbahagyása után DAnizott de mikor összevesztek volt egy kis Robizás is és utána ujra Dani igy ezért lehet Robi az apa.

hu plasztikai műtétről nem tudok nyilatkozni mert szerintema világ legjobb fej orvosa a nőgyogyászom meg a plasztikai sebész ismerős-barátom igy én másik oldalrol látom ezt és nem arrol az oldalrol ahogyy sokan.

sok nő azért megy bele mert kicsi az önérzete és azt hiszi ettől lsz jobb. de akinek kis köbcentivel nem kell ott a ngynál is lesznek gondok inkább az önbizalmán növel az egész és van akinek ez a néhány köbcenti az életét a lelkét rendbeteszi a pasija nem dobja igy ki és a többi tehát egy jo plasztikai sebész a nők vagy férfiak lelkével beszél ezért is van mindnek jachtja :D
guess.who 2019 szept. 08. - 20:00:22 Előzmény janderka
(5643/18030)
Különben simán lehet, hogy TÉNYLEG azt hiszik az írók, hogy a Misi-Sanyi-vonulat JÓ és hogy sok ilyet kell beleírni a sztoriba, mert HUMOROS, meg a nézők SZERETIK.
Pedig ezek közül egyik sem áll: nem is jó (erőltetett az elmebetegségük, bár Sztívnél leginkább csak legyintek, BFSz viszont lehetne kicsit igényesebb a szerepeivel kapcsolatban), egyáltalán nem humoros (az úgynevezett "humor" nem ott kezdődik, hogy Attila trágyával bekeni Suvick kocsiját, majd együtt röhögnek rajta Sándorékkal), ráadásul abban sem vagyok biztos, hogy a nézők szeretik. Inkább csak elviselik, mint szükséges rosszat, amivel kitöltik az adásidő nagyját.
guess.who 2019 szept. 08. - 19:56:58 Előzmény janderka
(5642/18030)
Elvileg új autók voltak a szalonban, de valóban: a gyorsan elhúzott képekből mintha úgy tűnt volna, hogy eléggé vegyes volt a kínálat, mert mintha béemvék is lettek volna a porsék mellett. Hát oké, akkor lehet, hogy nem 60-80 millió, csak 40-60 ugrik az örökségből. :D
guess.who 2019 szept. 08. - 19:52:38 Előzmény amira_daa
(5641/18030)
"szerintem irgalmatlan nagy balhé lesz és hiszti és sirás rivás, robihoz nem menne vissza ha ő lenne az apa"

Az biztos, hogy egy ekkora ziccert nem fognak kihagyni (pláne ha Sisa valóban terhes) és sok-sok részre elegendő kavarást és műbalhét írhatnak abból a szerencsétlen, még meg sem született gyermekből. Már most gusztustalan, pedig még el sem kezdték.
1/10
janderka 2019 szept. 08. - 19:48:57 1/10 Előzmény guess.who
(5640/18030)
Nembaj, én ezért rendre telekritizálom a hivatalis Fb oldalukat, hogy a sok "decuki ez a Tomika" meg "devicces volt megint Misi" féle szélütött nézői vélemény alapján kialakuló alkotói elégedettségüket ellensúlyozzam.
:)
guess.who 2019 szept. 08. - 19:48:21
(5639/18030)
"Ha egy nő nagyon lapos, akkor szerintem indokolt a mellnagyobbítás."

Szerintem "nagyon lapos" nő nincs. Vagy ha van, akkor nem a plasztikai sebészet a megoldás, hanem egy másik pasi beszerzése, aki úgy szereti, ahogy van.
guess.who 2019 szept. 08. - 19:44:18
(5638/18030)
Ezt írtam korábban: gyanús, hogy nem mutatták meg közelről a "repülőjegyeket", csak annyi látszott, hogy valami kék papír, amin van valami írás. A négy tök sem nézte meg, az sem tűnt fel nekik, hogy ha magángéppel mennek, akkor mi szükség van egyáltalán repülőjegyre? A Sétarepülés felirattól kezdve meg eleve nyilvánvaló, hogy az úgy működik, hogy odamegyek és befizetek egy sétarepülésre, hiszen nincs is jegy.
Újabb agyatlanság – de hát a Misi-Sanyi relációtól sajnos nem is szabad mást várni, ezt az írók már eléggé elmagyarázták a nézőknek.
guess.who 2019 szept. 08. - 19:41:33
(5637/18030)
Úgy egyébként nagyon negatív lenne számomra, ha Stefán (vagy a színésznő) átoperáltatná magát. Helyes és csinos lány, jobban jár, ha kicsit tornázik, hogy formában tartsa magát, de semmi átalakításra nincs szüksége.
guess.who 2019 szept. 08. - 19:39:00 Előzmény janderka
(5636/18030)
Pont ezt akartam én is mondani: szerintem levitték őket a Sétarepülés(!) feliratú repcsivel a balatoni Afrikáig és kész.
És szerintem fontos lesz az is, hogy az egész onnan indult ki, hogy Zukaiék ezzel a kamu utazással akarták Misit lebuktatni, szóval lesz még ebből balhé.
guess.who 2019 szept. 08. - 19:36:16 Előzmény napraforgó
(5635/18030)
"De miért akar egy egészséges szép leány valami természetellenes beavatkozást magán?"

Mert elhiszi, hogy ez a társadalmi elvárás felé, és egyre mélyebbre eszi a személyiségébe magát az a téveszme, hogy feltűnő méretű gumidinnyék nélkül ő nem érvényesülhet.
guess.who 2019 szept. 08. - 19:33:44 Előzmény janderka
(5634/18030)
"Hát én nem tudom, de ez az egész sorozat annyira eltávolodott már a kezdeti alapsztoritól,"

No igen. De láthatóan a készítőket sem zavarja, hogy lassan már senkit nem érdekel az örökség és a feltételek betartása. Láthatóan arra utaznak, hogy az ilyen-olyan mellékszálakkal és az azokkal kapcsolatos baromkodással telipakoljanak még 1-2 évadot. Időhúzás ész és főleg koncepció nélkül.
guess.who 2019 szept. 08. - 19:22:48 Előzmény napraforgó
(5633/18030)
"hogyan fogják október, novemberben elhitetni, hogy rekkenő nyári meleg van?"
Hát majd elmondják kétszer, hogy "jajj, de hűvös ez a nyár, mindig kifogjuk az esős időt" és kész. A faleveleket meg nem nagyon mutogatják majd. ;)
guess.who 2019 szept. 08. - 19:20:30 Előzmény napraforgó
(5632/18030)
"juszt is megtartja Katával legalább a polgári esküvőt? Akkor legalább kész helyzet elé állitja apját, anyját és nem kell megvivni velük, hogy elvegye, ne vegye a hülye Tibi lányát. "

Az eddigieket alapul véve egyébként simán lehet, hogy ez a családi vacsora és az azon történt hűdenagy veszekedés lesz a felvezetése egy ilyen jellegű esküvőnek, aminek a végén jól összebarátkozik megint Tibi és Misi. :D
guess.who 2019 szept. 08. - 19:13:40 Előzmény napraforgó
(5631/18030)
"Már Margitkánál és Lujzinál sem vált be ez a boltban dugdosás, hisz Stefi pont azt a desszertet vitte el, amibe ők a talált pénzt rejették. "
Ezt hívják úgy, hogy az írók fantáziája kimeríthetetlen, így hatszáz rész után sem lesz önismétlő a sorozat. :)