amira_daa 2019 szept. 16. - 19:15:56
(5910/18030)
és igen Szobor lesz a 34. részben Tibiről és és és ki jön vissza na ki jön vissza hogy Subiczot ( is) elemezze?
igen FAZEKAS DOKI VISSZAJÖN :D:D:D:D KÖSZI RTL KLUB KÖSZI :D

tehát jo lesz ez :D

34. rész tartalma, azért hamarabb is jöhetne FAzekas :D Rudolf, a szobrász érkezik Ökörapátiba, hogy Tibi lemodellezésével megtervezze a falu új szobrát, ám ez nem lesz egyszerű. Felbukkan Anikó régi ismerőse, ami sok mindent megváltoztat, a panzióba új, titokzatos vendég érkezik, és Dr. Fazekas is visszatér, hogy kezelésbe vegye Subicz focicsapatát.
4/10
napraforgó 2019 szept. 16. - 17:20:00 4/10
(5909/18030)
Kiváncsi vagyok Zsóka fellengzős Afrikai élménybeszámolójára, meg arra, hogy vajon most rögtön lebuknak, vagy majd csak kicsit később.
4/10
napraforgó 2019 szept. 16. - 17:17:04 4/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(5908/18030)
az anyja mégsem halt meg, apja is van, igaz, tesója nincs ---- de, van tesója, a Szappanos Kata. Épp egymással civakodnak a Dani szerelméért. Végül is Stefike is Szappanos lány. Tibi rá is mutatott Daniéknál, hogy mindkét lánya örökös, és Dani mindkettőt hülyitette.

Vajon Anikó meg tudja-e fékezni a kissé elszabadult lányát?

Fazekas meg jönni fog, olvasom, hogy a Subicz kéreti magához - na mondjuk rajta is lenne mit orvosolni.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 szept. 16. - 15:21:59 8/10 Előzmény amira_daa
(5907/18030)
Múlt héten nagyon le voltam maradva a fórum olvasásával, vagyis ott tartottam az olvasással, hogy Stefi elindult az örökséggel Pesten, szemben azzal a valósággal, hogy már a hotelben lakik. Vagy Zsókáék vajon hova utaznak, erről írtatok, közben meg már láttam én is az adott részt, hogy a Balatonnál nyaraltak.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 szept. 16. - 14:57:03 8/10 Előzmény napraforgó
(5906/18030)
Szerintem úgy van Stefi az örökséggel, hogy az neki jár, mivel - ha belegondolunk - eléggé felfordult az élete pár hónap alatt. Jópár évet a kukába dobhat, hiszen az anyja mégsem halt meg, apja is van, igaz, tesója nincs. Nemrég még lagzira készült, élte a vidéki fruska életét, aztán az ölébe pottyan 102 misi. Nem értem meg, nem értek vele egyet, de megértem, hogy kissé elszaladt vele a ló. Lehet, Fazekasnak tényleg jönnie kellene...
4/10
napraforgó 2019 szept. 15. - 12:14:59 4/10
(5905/18030)
mikor Szőkeliba felébredt és tapogatta maga mellett az ágyat, ámde nem talált ott senkit, akkor nyilvánvaló volt, hogy megvót.
4/10
napraforgó 2019 szept. 15. - 03:55:10 4/10 Előzmény janderka
(5904/18030)
Azért, hogy Tomika végre lehuppanjon a felhők közül a földre. A szivszerelme egy nagy ribanc, akit sokkal jobban érdekel egy gazdag úriember megalapozott vagyona, mint egy senki, nulla kis úrifiú rajongása.
4/10
napraforgó 2019 szept. 15. - 03:49:33 4/10
(5903/18030)
Dehogynem. Felébredve miért kereste Szőkeliba az amorózót? Mert nem volt mellette az ágyban. Keresgélte a lakosztályban, a fürdőben, egészen addig, amig az a szállodatitkár meg nem jött. Akkor ráébredt, hogy rendesen átb.szták. és meg is.
4/10
napraforgó 2019 szept. 15. - 03:41:56 4/10
(5902/18030)
Engem kevésbé érdekel, hogy Tibiék hogy fognak irigykedni Stefire az öröksége miatt. Sokkal izgalmasabb, hogy Stefi hogy fog Anikóval viselkedni. Vajon hallgat-e Anikóra és megfékezi a "költői" hajlamait, avagy visszapofázik és juszt is elveri a pénz maradékát is. Most csak rongyot rázni, dicsekedni jött vissza, megy is vissza Pestre. Majd 2 hét múlva jön haza ismét, amikor már egy fillérje sem marad.
4/10
napraforgó 2019 szept. 15. - 03:34:28 4/10 Előzmény Rojita
(5901/18030)
Pont ezért nem találkozik össze Szláven sohasem Katával. MÉg a Joli néninél sem, ahol Kata rendelője van.Mert kell az a 2-3rész, hogy hülyéskedjenek, hogy is került a levél ÖA-ba.
Nem mintha Csaba ne küldhette volna el névvel, cimmel, de hát akkor csak 2 perc műsoridő, igy meg 2 teljes epizód.
7/10
Rojita 2019 szept. 14. - 23:25:53 7/10
(5900/18030)
Sztem most kunyerálni fognak Stefitől.
7/10
Rojita 2019 szept. 14. - 22:29:08 7/10 Előzmény janderka
(5899/18030)
Ha hazajön Stefi, akkor még meg lehet menteni a pénz maradékát. Már ha észhez tér a lány.
7/10
Rojita 2019 szept. 14. - 22:26:23 7/10
(5898/18030)
Ha Kata összefutna Szlávennel, akkor rögtön kiderülne, h Tibi kavart a névtelen levéllel. Szláven csak rákérdezne, h fontos volt-e a feladó nélkül kézbesített levél, - és Kata megvilágosodna.
De hát, ez túl egyszerű és gyors lenne. Biztos, h helyette 2 epizódot is elhúznak azzal, h Kata felhívja összes ismerősét.

Nevettem a pénteki részben Szláven és a bicikli - küzdelmét. (MG panaszolta, h egy öreg gépe van a produkciónak és nagyon sok bosszúságot okoz Neki a forgatás közben, mert vagy a pedál esik le, vagy a lánc... Most is volt pár mp-es furcsaság a pedálokkal.)
1/10
janderka 2019 szept. 14. - 22:12:21 1/10 Előzmény napraforgó
(5897/18030)
Én csak azt nem vágom, minek hozták vissza?
4/10
napraforgó 2019 szept. 14. - 19:41:42 4/10
(5896/18030)
Az útlevelek, meg a személyi után most pont a jogositványon fogunk fennakadni?
akkor, amikor a Nav jött az önkormányzat pénzügyi helyzetét ellenőrizni és sokmilliós hiányokat tárt fel, meg kamupályázatok és kamuszerződések garmadáját találta a papirok közt, és NEM TÖRTÉNIK azóta sem semmi!!! Ergo, lehet ilyet csinálni, hát miért ne, ha az állam lenyeli.
4/10
napraforgó 2019 szept. 14. - 19:36:36 4/10
(5895/18030)
Legfeljebb koraszülött lesz a gyerek. Ezen is elnyammoghatnak 3-4 részen keresztül.
4/10
napraforgó 2019 szept. 14. - 19:34:39 4/10
(5894/18030)
Elnéztem a Démon pofiját, igazásból már egyáltalán nem volt démonira maszkirozva. mellőzte az Asta Nielsen szemeket, a biborvörös szájat. Egész szolidan volt sminkelve - saját magához képest persze. És most már meleg van, igy a semmi kis topok is helyénvalóak (ami azért erősen túlzás volt a minuszokban, az alig kifűthető OSB házakban).
4/10
napraforgó 2019 szept. 14. - 19:30:03 4/10
(5893/18030)
De legalább az örökösök igy bizonyságot kaptak arról, hogy az örökség igenis létezik és nekik is megvan a reményük megkapni a saját részüket.
4/10
napraforgó 2019 szept. 14. - 19:21:07 4/10 Előzmény guess.who
(5892/18030)
Tomikának már korábban is volt dolga a kábitószerrel, amikor véletlenül megtalálták Tamarával, amikor mentek kiásni a mamutfenyő alól. Az a felbuzdulás, hogy ő majd nyomozótiszt lesz, mint az apja, elég irreális volt. persze, imponált neki az apja fellépése, határozottsága stb, de ő egész más tipus, más jellem. Úgy gondolom, hogy ha ő teljes családban nő fel, az apja mellett, persze kevésbé veszélye foglalkozást űző apuka mellett, akkor most nem lenne ilyen kajla, ilyen széllelbélelt.

A haverjain is elcsodálkoztam. Mindkettőn látszik, hogy úrifiú, jó családból jöttek, inteligensek. Az egyik fiúnak hosszú a haja, ami egyáltalán nem divatos, a másiknak divatosabbra van nyirva, de nem olyan extrém, ami mostanában eléggé elterjedt. (ma láttam egy srácot, akinek a haja baloldalt zöldre volt festve, a másik oldal meg az eredeti szinében. de elterjedt a sziget a fejtetőn, vagy a rusnya kis csimbók a fejtetőn frizura is.

Stefi valóban fordulhatott volna az ügyvédnőhöz is segitségért, ha, HA lenne esze, ha nem szégyelte volna magát, hogy annyira hülye volt, hogy hagyta magát átverni. De ahoz képest, hogy elszórt cirka 40 millió forintot 3-4 nap alatt, az a párszázezer forintos éttermi számla, virág, meg kis nyaklánc már nem számottevő tétel. És lehet, hogy ez a Nagy Bálint, autószalon tulaj piszkosul átverte Stefánt, kimeritve a csalás kritériumait, de Stefi semmivel sem tudná bizonyitani, hogy neki Nagy megigérte, hogy fizeti a költségeit? A férfi nyilván azzal érvelne, hogy csak a társaságát igérte a nőnek, szó nem volt arról, hogy százezreket szór el rá.

Azon meg nem csodálkozom hogy az ügyvédnő mostanában nem keresi az örökösök társaságát, azok után, amit műveltek vele. Még a levélbeli értesitést sem vállalta fel, hisz akkor vagy oda rohangálnának a nyakára, vagy telefonon méltatlankodnának.
Sőt, úgy gondolom, hogy tudja Marosi, hogy ezzel nagyon iritálhatja Tibit, meg akár a többieket.
guess.who 2019 szept. 14. - 17:41:47 Előzmény napraforgó
(5891/18030)
Azon gondolkodtam, hogy Tomi néhány napja vagy legfeljebb egy-két hete (a sorozatidő szerint!) még mindenáron bűnüldöző titkosrendőr akart lenni – ehhez képest alig telt el pár nap, már kábítószert termeszt eladási céllal... Lehet, hogy ezzel azt akarják az írók megmutatni, hogy mennyire állhatatlan, nyughatatlan, ide-oda csapongó Tamás személyisége, de szerintem Tamás (a Tamást játszó Tamás) ilyenkor szólhatna az íróknak, hogy talán ennyire mégsem kellene végletessé alakítani a figuráját...

A másik: az egy dolog, hogy az ügyvédnő kifizette Stefánnak az örökség ráeső részét, de nem kellett volna erről értesítenie hivatalból a többi örököst? Jó, elvileg nem befolyásolja Tibiék örökrészét (az ugye azzal már lecsökkent, hogy elismerték Stefánt örökösnek), de ettől még szerintem lenne némi közük hozzá. Ehhez képest Tibi ott hüledezik az előzetesben, hogy Stefán az örökségből vett kocsit magának...

A harmadik: oké, hogy most Stefán az irtóra naiv kis libát alakítja, de azért ha százezres-milliós számlákat hagynak neki ott a szállodai recepción, lehet, hogy érdemes lenne beszélnie az ügyvédnővel erről, mert amit a fickó csinált, az erősen büntetendő kategória szerintem.
Nem is szólva arról, hogy MIKOR fizette ki Stefán a kocsit, amikor előtte még csak arról volt szó, hogy néhány napon belül "meglesz a jogsi"? Ha pedig nem fizette ki, akkor miért vállalta fel a többi számlát is szó nélkül?

"Hát mi hasonlit itt a magyar verzióhoz? "
A falu itt is a végromlás szélén áll: Zsókáéknál MAJDNEM kiszáradnak a virágok, a kocsmában MAJDNEM lebukik a kamukocsmáros, a balkáni állapotok meg bőven megvannak Olga megérkezése óta. :)