amira_daa 2019 okt. 27. - 18:45:26
(8250/18030)
Laura fanoknak a szerepet játszo Márkus Luca még főiskolai hallgato és a Vigszinházban játszik ha nem DÖ-ot forgat vagy suliban tanul. :d ( hogy ne legyek mindig szigoru a szinésznővel. ) AMugy jol énekel mert Debrecen hangja is lett. és Hajdúszoboszlói a hölgy. :D
1/10
janderka 2019 okt. 27. - 18:26:23 1/10 Előzmény guess.who
(8249/18030)
Igen ezt az alapfelállást már én is felvetettem itt sok hónapja, amikor először merült fel Marosi kamusága. De akkor viszont mivégre is ez az egész? Hiszen ha Marosi csaló, akkor minden korábbi és jövőbeli trükkje érthetlen... Ha viszont nem kamu, akkor miért nem őszinte a védenceihez? Mindenestre ez a várható új videóüzenek már úgy is minden faxság netovábbja, hogy akár egy milicentit is ismernénk belőle.
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 18:23:29 4/10 Előzmény amira_daa
(8248/18030)
Normális ember nem számit arra, hogy ha bárhová megy nyilvános helyre, akkor lefotózzák, pláne akkor, ha találkozik valakivel.
Az a fotó megint egy nagy baromság volt, azt elteheti emlékbe aki fotózta, mert másra nem jó.
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 18:19:54 4/10 Előzmény amira_daa
(8247/18030)
Robi - Dani - Martin
Hát tudod, egyik rosszabb, mint a másik.
Robi hazug, álnok, sunyi, manipulativ, őbenne egy percig sem biznék.
Martin zseniális diagnoszta a pszichiátriai betegségek terén, de ő is egy elmebeteg, egy pszichopata, félelmetes, mert sohasem tudni, mikor aláz meg, és mikor manipulál.
Dani egy sunyi papucs, nem mer, nem is akar a sarkára állni, inkább a háttérből kavar. Apjától, anyjától sokat örökölt.
Egyik sem jó, de ha mégis, talán Dani a legkisebb rossz. Őt lehet alakitani, ki lehet erőszakolni nála, hogy azt csinálja, amit akarok.

Ha szavazhatnék, jöjjön egy negyedik, hátha az jobb lessz.
amira_daa 2019 okt. 27. - 17:44:05 Előzmény janderka
(8246/18030)
TT attol hogy idiota sok mindenben igaza van,
én azt gondolom hogy Lau azért jo pl Kristofnál mert tudnak menni helyekre ahol le tudják őket fotozni, bár ha azt veszem hogy én egy-két barátomat megölelem vagy megpuszilom nyilvános helyen vagy lehet látni minket az nem válook.
amira_daa 2019 okt. 27. - 17:37:37 Előzmény napraforgó
(8245/18030)
Jaj ne is mondd, ahogy láttad szokták :D a kedvenc rendezőmet is elrabolhatnák az ufok hogy picit pesten tartsák :D esetleg ha már kivánság vasárnap van : d

a korházat is be kéne bigbroderesiteni, mert akkor tuti hogy ott lenne valami akciozás. Békülő Kata és Robi szex.

tényleg hogy látjátok akkor Robi lesz végül itt a befuto Katánál vagy Martin is nyerhet vagy DAnira mint a tök hazug sunyira teszitek a voksot? ezt tőled is kérdem Napraforgo és mindenkitől.
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 17:16:45 4/10 Előzmény amira_daa
(8244/18030)
Adjad csak az ötleteket nekik. Még megcsinálják. De akkor a panziót is be kéne kamerázni, meg a kisboltot is, hisz egyes családtagok ott élnek. A lovarda faházát nem kell, mert Kata és Dani annyira sótlanok,ők kicsit sem érdekesek.
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 17:00:46 4/10 Előzmény guess.who
(8243/18030)
az írók ad hoc készítik az egyes epizódok történetét, mindenkinek írnak olyan sztorit, ami éppen eszükbe jut

Hát ez a baj! Néha arra gondolok, hogy ki vannak osztva a karakterek egyes ötletelő, iró embereknek, és az mindig kitalál valamit. Aztán valami miatt az, aki eddig alakitotta a karakter felépitését, kiesik, nem ér rá, megbetegszik, elmegy szülni, vagy nyugdijba, stb, a lényeg, hogy valami miatt nem ő viszi tovább az adott karakter cselekvéseit. Valaki más belekotor, beleszól, ezért vannak aztán a bakugrások, a logikátlan cselekedetek.
amira_daa 2019 okt. 27. - 16:44:40 Előzmény guess.who
(8242/18030)
nem lehet hogy a lakásfelujitás azért volt hogy bepoloskázták a házat közben csak arra senki nem gondolt igy Marosi tök képben van hogy mikor melyik videot kell bedobni, mivel Tibiék nem voltak a lakásban.... de ez csak tipp ennyi pénzből egy rendszert nem drága felhuzni.
guess.who 2019 okt. 27. - 16:40:04 Előzmény janderka
(8241/18030)
Az alapállás hibás: Marosi semmiféle házasságot nem kötött Kálmán bácsival, az a kamu személyi is csak arra volt jó, hogy megmagyarázza Tibiéknek az egyhetes lakásfelújítást és a másik egyhetes szobafoglalását. Ettől függetlenül sem azelőtt, sem azóta nem volt feleség, szóval olyan rendőrrel kavar, amilyennel csak akar. Tibi agymenéseit meg ne hidd el (már Vali is csak legyint rájuk). Ha megkopasztani akarná őket, akkor egyrészt nem fizette volna ki Stefánnak első szóra a pénzt (pláne anélkül, hogy előtte külön vizsgálatokat készíttetett volna), másrészt eleve nem is kellett volna kihirdetnie az örökséget, hanem zsebre tette volna a lét és annyi. Mivel a család szét volt szórva, és nem is érdekelte őket Kálmán bácsi, senki (az egylet sem!) meg sem tudta volna, hogy egyáltalán van ilyen örökség és hogy az nekik járhat. Mi a francnak kavarna ehelyett egy évig úgy, hogy utána nem is biztos, hogy sikerül megszereznie a pénzt? :)
guess.who 2019 okt. 27. - 16:33:38 Előzmény svejci
(8240/18030)
"Emlékezetek arra, amikor a panzióban beszélgettek, Marosinak feltűnt, hogy a segédje több információval bír mint ő??"
Nyilván, mivel Kristóffal irtó sokat fecsegtek addigra. Ez a kapcsolatok elején, a kialakulásukkor természetes, és persze, hogy Kristóf elmondja az egész ügyet, ami miatt egyébként megismerkedtek...

Ne legyetek már ennyire negatívak szegény Laurával, még a végén tényleg belebeszélitek az írókba, hogy alakítsák át valami hisztis, elmebeteg libává. Csak nehogy utána kiderüljön, hogy a másik keresztneve Stefánia és egyébként Tibi csinálta egy másik, eddig titokban tartott megcsalás alkalmával. Mert ha így lesz, akkor szegény Kristóffal nem házasodhatnak össze, sőt: még a csókdosást is abba kell hagyniuk. :)
guess.who 2019 okt. 27. - 16:29:36 Előzmény napraforgó
(8239/18030)
"semmit sem csinálnak hivatalosan. Hallomásra, pletykákra alapozva döntenek, cselekszenek."
Pl. Tibiéknél a betörés, Marosi "házassága" ésatöbbi.

Szerintem alapvetően az a baj, amit már nagyon sokszor megfejtettünk itt: az írók ad hoc készítik az egyes epizódok történetét, mindenkinek írnak olyan sztorit, ami éppen eszükbe jut, DE nem gondolkodnak hosszútávon, mindig csak az adott részre vagy pár résszel előrébb építik fel a szálat. Ez egy Mi kis falunknál jól működik, mert ott a karakterek állandóak, ami velük történik, az nem befolyásol semmit távlatokban (triviális példa Erika és Gyuri "majdnemházassága", ami sok-sok rész óta sem történt meg, és nem is igen fog egyhamar).
Itt viszont változik a szereplőgárda, és elvileg az egyes karaktereknek is változnia kellene, de mivel nincs hosszútávú koncepció, hanem mindig csak az éppen aktuális ötleteket valósítják meg, így egyre több helyen feslik fel az ökörapáti valóság szövete és bukkannak ki az értelmetlenül toldozott-foldozott szálak. :)
amira_daa 2019 okt. 27. - 15:04:24 Előzmény svejci
(8238/18030)
én messzebbre mennék szrintem fizetnek neki hogy férkőzzőn a Kristof bizalmába. ( ajándék hotel és amugy az aláiros cuccnál is látszott hogy nem kerek Laura) igy a páciens bizalmába tud férkőzni ami nem baj. Nyilván Marosi sem akar egy komplikált Kristoffal kvázi puszira szarakodni szinte ingyen...( mégis csak a mostohafia :D :D :D )
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 14:33:14 4/10 Előzmény janderka
(8237/18030)
Azt majd megmagyarázzák. Hogy csak névházasság volt, ki tudja milyen okból, ezért nem gyászol Gitta olyan nagyon,mintha pl. évekig együttéltek volna. Meg különben is, jó félév eltelt Kálmán halála óta és jött közben ez a zsaru, aki korban hozzáillőbb, mint az öreg Kálmán.
1/10
janderka 2019 okt. 27. - 13:55:32 1/10 Előzmény svejci
(8236/18030)
Bár úgy érdektelen ez az egész, ahogy van (inkább csak poén, hogy figyelem egyáltalán), attól mert a kiscsajnak Marosi a főnőke, még ponthogy lehet sunyi. Hiszen Marosi is az. Közösen kopasztják meg a brigádot. :))) És abban TT-nek is igaza van, hogy ha Marosi szimpla őszinte özvegy lenne, akkor nem kavarna ilyen hamar a zsarumanussal.
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 13:12:31 4/10 Előzmény svejci
(8235/18030)
Ugyan. Ökörapátiban minden megtörténhet. Meg az ellenkezője is.
svejci 2019 okt. 27. - 13:10:05
(8234/18030)
Gyerekek! Ez a Laurás ugy, nekem sem stimmel...
Jó, szép, kellemes, és Marosi is biztos leellenőríztette....
De, akkor is....
Emlékezetek arra, amikor a panzióban beszélgettek, Marosinak feltűnt, hogy a segédje több információval bír mint ő??
Meg, a múltkor itt kibeszéltük, hogy egy pesti, leendő sztárügyvéd, mi a francot akar egy falusi boltos, kártyafüggő... stb p@cstől.....? Csak a 100 milliót.....
Azt sem zárom ki, hogy kapcsolatban van Pannáékkal, vagy akár Gésáékkal......
De, nem hiszek ebben a szerelem első látásra dologban....
8/10
Pünkösdi Kató 2019 okt. 27. - 12:03:19 8/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(8233/18030)
Ancsikának nem érdeke a csalás - akartam írni...
amira_daa 2019 okt. 27. - 11:51:56 Előzmény Pünkösdi Kató
(8232/18030)
Viszont, ha kiderülne, hogy Tibi nem is Szappanos:), akkor Stefi nagyon rosszul járna...

igen én is pont erre gondoltam. amugy nem tudom hogy irják a forgatokönyvet, esténként még belejavit a rész rendezője vagy hogy megy mert vannak elég logikátlan lépések. és valljuk be 100 millioért lehet csalni a dns-sel mintavételnél főleg ha nincsen ott akitől veszik. Ennyi pénznél berendeltettem volna az érdekelt feleket és mindenki ott ad mintát és ennyi. Ügyvéd előtt de ha lenne ilyen logikai dolog lehetne az izgalmat itt is fogozni hogy odamennek feszültség és aztán ha kiderül hogy steffi mégis Tt lánya akkor oké de igy meg kb mint Mónika mellszőrzetes cucca. Jo hogy nem a nadrágját tolatta le vele vagy lábszőrt vett tőle.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 okt. 27. - 11:45:10 8/10 Előzmény amira_daa
(8231/18030)
Ancsika nem érdeke a család, hiszen van annyi esze, hogy Maunika biztos csináltat még egyet, mert úgysem hiszi el, hogy Stefi Tibi lánya. Ok, Maunika nem csináltatott, de ezt Ancsika nem tudhatta. Viszont, ha kiderülne, hogy Tibi nem is Szappanos:), akkor Stefi nagyon rosszul járna...