amira_daa 2019 nov. 06. - 08:25:00 Előzmény guess.who
(8690/18030)
"Fura, hogy Mónika is csak néhány pikirt megjegyzést tett a fiának, de kicsit sem vette komolyan a fia ügyködését és véletlenül sem beszélt vele komolyan, hogy milyen veszélyes műveletbe kezdett? "
Ugyan! Hát az igazságbajnok, törvénytisztelő kommandóstitkosrendőr Maunikát kérdezed, aki egyébként mocskos ingatlanügyletekből, uzsoráskodásból és hasonlókból tartja fenn magát? Ne viccelj... :)

::::::::::Igy van Móni éppenhogy nem fog rászolni Tomira majd a két nehézfiu ők majd igen :D


Egyébként is egy fölösleges baromság volt a pesti út: Tibike nagy garral berontott, feltette a "keménykedő" kérdéseit, amelyeknek egyikére sem válaszolt Marosi semmit. Ezt Tibike tudomásul vette és kész. Ennyi erővel postai úton is érdeklődhetett volna. :D

:::::::::::igen a Pesti ut lényegét én sem értettem de végül mutatták hogy szerezték vissza az autot? vagy TT 17. ker keménykedése kimaradt? :D

"Mondtam én, hogy a pénzt nem kölcsönbe kapta, hanem az összeg erejéig Stefike résztulajdont szerzett a lovardára. "
Össze-vissza beszélnek, szokás szerint:


:::::::::::én el tudom képzelni hogy Steffi aláiratott egy papirt amin az van hogy részesedést kapott de Dani nem olvasta el csak aláirta és jöhet csavarként hogy Dani elolvassa a papirt és rájön hogy a pénzért cserébe azt kérte Steffi amit az anyukájátol, hogy ő legyen tulajdonos, csak Dani nem olvasta el esetleg a papirt, vagy szimplán hazudik Dani,
amira_daa 2019 nov. 06. - 08:18:08
(8689/18030)
Panna itt láttam hogy irjátok hogy igy meg ugy. Azért hogy nézzük reálisan. Volt Kristof aki miatt Panna el akart válni, Kristof aki miatt áron alul el kellett a belvárosi lakást adni ( 40 milla körül adták el most arrafelé 1.2 millás négyzmetméter árak vannak. ) Panna a saját hibájábol és mert hitt Kristofnak földönfuto lett, aztán Móni is kitette a bérleményből ( amit ugye mondtam, nektek hogy azért volt mert Panna mivel bepasizott, Mónika azért tette ki a szőrét. ) Aztán volt a gyerekelcsalos dolog, ott is mivel Zolikára hallgatott ( szerintem eközben megkattant vagy pedig lett valami/valaki uj barátja akit nem mutatnak mert ennyire "okosan" tudatosan kiba@@ni Kristoffal máshogy nem lehet.

Panna egyrészről bekattant a pénz miatt amit Kristof MEGIGÉRT,( nem papirozták le sajnos mert akkor még komplikáltabb lenne a dolog. hogy majd kap az örökségből. másrészről szerintem Kristofnál az ügyvédnő is direkte nem akarta hogy örököljön ( lehet hogy mert zabigyerek tisztában volt vele, és hogy zürős is szegény Kristof. De itt mind Kristof mind Panna folyamatosan hibákat követnek el. Pedig együtt meg is tudnának egyezkedni, erre Panna azt látja hogy Kristof beLaurázik ( ugye mert csak nyilt helyen tudnak randizni és Kristofot sem értem hogy miért pont Laurával na mindegy) és nyilván még jobban keresztbe tesz. Kristofnak ritkán kéne gondolkoznia de akkor nem megy neki. A horváátban egyszerubban elváltak mint itt itt huzzák a rétestésztát.

És tudom hogy Panna nagyon egy visszataszitó szereplő de az őt alakitó Ildi jol hozza a szerepét, néha besétál és bekavar ugy hogy utána fél évig tuti hogy van a többieknek dolga. De ha ez kell hogy megesz mindent Kristof és a "csábszora" Szofi ugrik akkor ez lesz . Holott inkább élőben beszélnék a gyerekemmel nem? mint videot csinálok neki. ( nyilván ezt a kártyát Panna akkor is behuzhatta volna hogy a "szerető család csetel vagy videocsetel" Tudom hogy az egyik legmocskosabb szál Kristofé, főleg hogy most kiderül hogy még nem is örökös vagyis testvér.
( bár ugye Üveges Bélát meg Móni szabaditja a családra.

szerintem Panna betart Kristofnak de szeritem lenne ott még kiskapu dehát Kristof buta hozzá Marosi meg szerintem már nem fog vele foglalkozni ezután.
guess.who 2019 nov. 06. - 08:10:17 Előzmény napraforgó
(8688/18030)
"röhejes, ami alibi szénakapargatást végez ott Dani és Reni "
Eleve onnantól baromság, hogy a talicskával egyenesen be is vihették volna az istállóba és leboríthatták volna, nem kellett volna villával idétlenkedni szálanként. :)
amira_daa 2019 nov. 06. - 08:05:19 Előzmény napraforgó
(8687/18030)
Katát ugy értem hogy együtt csak hülyeségeket csinálnak,ha Móni ésTTnyomoznak oké de ha Kata is beáll hogy nyomoz abba nem lesz semmi köszönet ezt gondolom.

Köszi az DNS magyarázatot de ha azt vesszük fel van dobva a labda Móninak hogy mit lép. és egy rublika beikszelése mennyit változtat a dolgokon.

Evetke eltünt és ugy néz ki hogy mig 81 rész alatt lett 3 honap addig a 61 rész alatt is 3 honap telt el. Amugy arra is érhette Kristof hogy beadják mondjuk fél év mulva és az isidő hogy elválasztják őket. De hát magának kereste megint a bajt. Én felhivattam volna a kislányt hogy beszéljenek élőben és nem videot csinálni neki. Hát Kristof egyszer csak megtanulja hogy néha semmit nem csinálni a legjobb. Amugy majd irok Pannárol én valahol megértem hogy viselkedik. De ezt mindjárt kifejtem.
guess.who 2019 nov. 06. - 08:04:58 Előzmény napraforgó
(8686/18030)
"Csodálkoztam rajta, hogy amikor Tibi követelőzött, hogy mi köze Marosinak Szlávenhez, akkor Gitta csak kitérő választ adott - semmi köze hozzá."
Egyébként is egy fölösleges baromság volt a pesti út: Tibike nagy garral berontott, feltette a "keménykedő" kérdéseit, amelyeknek egyikére sem válaszolt Marosi semmit. Ezt Tibike tudomásul vette és kész. Ennyi erővel postai úton is érdeklődhetett volna. :D
guess.who 2019 nov. 06. - 08:03:18 Előzmény napraforgó
(8685/18030)
"Fura, hogy Mónika is csak néhány pikirt megjegyzést tett a fiának, de kicsit sem vette komolyan a fia ügyködését és véletlenül sem beszélt vele komolyan, hogy milyen veszélyes műveletbe kezdett? "
Ugyan! Hát az igazságbajnok, törvénytisztelő kommandóstitkosrendőr Maunikát kérdezed, aki egyébként mocskos ingatlanügyletekből, uzsoráskodásból és hasonlókból tartja fenn magát? Ne viccelj... :)
guess.who 2019 nov. 06. - 07:59:01 Előzmény napraforgó
(8684/18030)
"Mondtam én, hogy a pénzt nem kölcsönbe kapta, hanem az összeg erejéig Stefike résztulajdont szerzett a lovardára. "
Össze-vissza beszélnek, szokás szerint: Stefán úgy adja elő, mintha a pénzéért (rész)tulajdonjogot vásárolt(!) volna, Danika meg ragaszkodik ahhoz a verzióhoz, hogy kölcsönt kapott, amit vissza fog fizetni. Még jó, hogy "írtak papírt", amiben ez nyilván le van tisztázva, tehát egyikük minimum hülye. :)
guess.who 2019 nov. 06. - 07:56:31
(8683/18030)
"zordó! Hát persze! Tudtam, hogy olvastam már valahol! Köszi!
Jodika is olvasta. "
Ez azért vicces, mert egyetlen könyv, újság, képregény, semmi nincs a házában, amiben betű lenne, talán csak a személyi igazolványa, arra meg nemigen nyomtattak Harry Pottert... Nem is szólva arról, hogy az sem biztos, hogy olvasni tud. :) Bár a számokat talán ismeri, mert egy-két részben volt telefonja és beszélt Tamival. ;)
4/10
napraforgó 2019 nov. 06. - 05:20:59 4/10
(8682/18030)
Most már nem mondják, hogy csak egy-egy nap telt el egy-egy epizódnál, illetve két epizód között.
Sőt, most már azt mondja Kristóf az előzetesben, hogy ha csak fél év múlva adhatják be megint a válókeresetet, addigra már letelt az egy év. Ami azt jelenti, hogy röpke 50 rész alatt eljutottunk a félév végére. Az első évad 81 epizódja, csak 81 nap történetevolt, ami nincs még 3 hónap sem.
Igy az sem biztos, hogy Kata csak pár napja dolgozik Kárásziban, lehet az pár hét is. Ráadásul egy 8/24 órás ügyeleti beosztásnál lehetséges, hogy vannak szabadnapjai úgy, hogy nem kell szabadságot kivennie. Egyszerűen csak nincs aznapra beosztva.

Evetke viszont hogy eltűnt! És még azt sem tudjuk, Robi hol talált lakást, vagy csak egy szobát magának. Pedig Pesten milyen elegáns, szép lakása volt. Az az antik szekreter, az nagyon szép a nappalijában.
4/10
napraforgó 2019 nov. 06. - 04:28:38 4/10 Előzmény amira_daa
(8681/18030)
A DNS labor felkinálta Mónikának a lehetőséget, hogy összevetik a mintákat az adatbázisukban lévőkkel. Ő ebbe beleegyezett. Ha csak a saját és Üveges mintáját vetik össze, akkor nincs ez a bonyodalom.
4/10
napraforgó 2019 nov. 06. - 04:25:07 4/10
(8680/18030)
Még csak félig tudjuk a DNS sztorit, de az már látszik, hogy Üveges Béla is Szappanos. Vajon Kristóf az nem? Hisz itt már minden lehetséges.
A végén még teljesen szétforgácsolódik az örökség. Talán a nagypapiról kideritik, hogy éveken át félrekefélt és van még jónéhány Szappanos ivadék. : ) : ) : )

Azért azt nem hittem volna, hogy az alkotók az elcserélt gyerek figurát is megjátszák. Akár egy rossz mexikói szappanoperában. Jajjjj!.
4/10
napraforgó 2019 nov. 06. - 04:08:08 4/10 Előzmény Lambada
(8679/18030)
A sokat emlegetett debil-kór Kristófot is megtámadta. Olyan átlátszó volt Panna ravaszkodása, de persze bedőlt neki!

Hát én ezt első pillanatra láttam. Kristófnak a saját szavaival kellett volna üzennie Szofinak - kicsikém, nagyon hiányzol, kár, hogy a mama nem hozott magával, remélem hamarosan te is eljössz látogatóba, nagyon várlak, puszi.
De hát Kristóf elég hülye, mindig hitt Pannának és még most is, holott legutóbb már azt mondta, hogy végeztek egymással. Most miért nem tudta azt mondani, hogy nem tárgyalok veled, csak az ügyvédemen keresztül. Ha meg Szofinak hiányzom, hivjon fel, tudja a számom.
Azért azt nem hiszem, hogy Panna, vagy Zoli elkobozta Szofi telefonját, egy idegen országban, idegen városban azért erre szüksége lehet. Talán a kislány új telefont kapott és abban már nem volt benne az apja száma? de akkor kicsit elcsórhatta volna az anyja telóját és kinézhette volna belőle a számot.
4/10
napraforgó 2019 nov. 06. - 03:36:10 4/10 Előzmény amira_daa
(8678/18030)

mostmár a kata is a pechszériás beleáll a műkincses sztoriba -----> Ezzel mit akarsz mondani? Már miért szállna be Kata a műkincses sztoriba? Ez butaság.
3/10
Kuttyánszki 2019 nov. 05. - 23:32:34 3/10 Előzmény napraforgó
(8677/18030)
Köszi Napraforgó a tartalmat, 3/4 9 felé értem haza, onnan néztem csak. :) Nagyon berágtam a szemét Stefin.
amira_daa 2019 nov. 05. - 22:42:20 Előzmény Lambada
(8676/18030)
Dns-nél gondolom ha testvér az uj fiu az Üveges akkor értesiteni kell a többi testvért is, bár nincsen ilyen irányu tapasztalatom ( szerencsére) viszont lehet hoy Mónié TT-é és az üvegesé egyforma, bár van ilyen hogy egybe vetnék régebbi dns-kel az adatokat? vagy lenne ilyen rendszer?
amira_daa 2019 nov. 05. - 22:40:15
(8675/18030)
igen ugy néz ki elég gyorsan ment a forditás ezért kérdeztem hogy ki áll Panna mögött. vagy miért nem válhat el?
amira_daa 2019 nov. 05. - 22:36:41
(8674/18030)
AMugy ez a tesos dns-ses dolognál az nem játszik hogy Monika hamisit két beleegyező papirt? Viszont az igazságon mit sem változtat, vagy mit gondoltok? ez az elcserélt gyerek dolog ez pont most jött elő legalább az első évadban lett volna,

Marosiék most fél évet várnak? azért nem gondoltam hogy egy videoval vagy képpel igy lehet variálni a dolgokat..
amira_daa 2019 nov. 05. - 22:27:46
(8673/18030)
valljuk be őszintén igy nagyon nincsen esélye Laurával, ha ezek után csinált videot. de hát nyilván Kristofnak magának kellett az esélyeit elcsesznie, hátha tanul belőle, vagy sem.

Hát szerelemben és háboruban bármit mondja a mondás, szerintem itt az van hogy Steffi tudja hogy Danit tudja irányitani a pénz miatt, aki meg ugye a könnyebb utat választotta, hogy elfogadta az összeget.

Marad elég szál még és hogy mostmár a kata is a pechszériás beleáll a műkincses sztoriba nem biztos hogy a Szappanosék tudnak ebben győzedelmeskedni, együtt nem biztos hogy erősebbek.
amira_daa 2019 nov. 05. - 22:18:15 Előzmény napraforgó
(8672/18030)
és ki irta hogy Steffi egy buta picsa, én mondtam hogy álnok kis rin... de hát ugye hogy ugye. Laura meg szerintem igy nem nagyon fog Kristofozni ha nem válik azt gondolom. amugy ha Panna össszefotosoppolt volna egy képet Kristoffal az is bizonyiték erejü lenne?

amugy én sem értem hogyha Amsterdamban van Panna akkor hogy élnek életvitelszerűen együtt Kristoffal. Ki irányithatja Pannát, vajon.

amira_daa 2019 nov. 05. - 22:08:31
(8671/18030)
Panna kihasználja hogy Kristof ennyire lüke, ezért mondtam hogy a Laura dolog az nagyon billeg, miután meglátta Laurával megfenyegette és videot kér akkor miről beszélünk? hülye a Kristof, szerintem nem kap végül semmit.