4/10
napraforgó 2019 nov. 03. - 03:07:58 4/10
(8590/18030)
Igen, minimum ennyit kéne lerendezni, mellette esetleg a Kovács házaspár viszonyát az unokájukkal, de ez nem lenne nagy ügy, meg azt, hogy Misit leváltják-e.
4/10
napraforgó 2019 nov. 03. - 02:59:21 4/10 Előzmény amira_daa
(8589/18030)
Nekem azért nem tetszik, hogy Marosit leköltöztették ÖA-ba, mert annak nem volt semmi oka, semmi funkciója. Ha lett volna valami olyan ok, ami indokolta volna az ottani tartózkodását, pl. valamit ellenőrizni kellett volna, vagy megtudni, vagy megfigyelni, stb. bármit.....
De az, hogy nyaralni megy Ökörfosra, hát elég hülye indok. Egy menő ügyvéd minimum Madeirára, vagy Ibizára magy nyaralni.
Nem is csoda, hogy rosszul sült el a dolog - habár itt Tibi és mellette meglepetésemre az általában vendgszerető Vali is nagyon elviselhetetlen volt.
amira_daa 2019 nov. 02. - 23:04:22 Előzmény Rojita
(8588/18030)
nem joképű férfi irnám hogy ki férfi vagy kit tartok annak de a felesége megtép :d igy nem irok ilyet nincsen olyan karakter, Nándi férfias és Csaba karaktere de belőlük nem látunk sokat a főszereplők között nincsen olyan. Nekem mondjuk Martin is az a hülyeségeivel együtt.
7/10
Rojita 2019 nov. 02. - 22:28:16 7/10 Előzmény amira_daa
(8587/18030)
Vagyis nincs egy jó hapsi a filmben? Az unalmas lenne a tömény, erőltetett, de mégis "vígjáték"-ban.

És Nándi?
amira_daa 2019 nov. 02. - 20:48:07 Előzmény guess.who
(8586/18030)
az a baj hogy egy férfi karakter sincsen kb a sorozatban akinek tartása van tudja merre az előre vagy legalább küzdene a hülyékkel. az poénosabb lenne ha TT normális lenne és a falusi viszonyokkal kellett volna küzdenie

guess.who 2019 nov. 02. - 20:34:17
(8585/18030)
"Tibi tahósága sokaknak tetszett az 1. évadban, én is jókat röhögtem rajta, de túlzásba vitték. "
Ezt most tényleg nem értem: van ember, akinek tetszik egy olyan karakter, akinek a legnagyobb értéke az, hogy "de hát nem veri a feleségét"? Emellett a személyisége annyiból áll, hogy bunkó mindenkivel, irtózatosan ostoba, de ugyanakkor önhitt a végletekig és meg van győződve arról, hogy neki mindig igaza van.
És itt most nem az amerikai elnökre gondoltam, bármennyire is illik rá a jellemzés. :)
guess.who 2019 nov. 02. - 20:31:26 Előzmény napraforgó
(8584/18030)
"A falu sajnos szánalomraméltó, csupa idióta lakja. Ezen meg nem fognak tudni változtatni. "
Nyilván nem is akarnak, hiszen éppen az volt a koncepció, hogy ilyenek legyenek, mert akkor lehet rajtuk röhögni, hiszen milyen viccesek.
Csak azt felejtették el, hogy a némafilmek Stan és Panjének vagy éppen egy Chaplinnek ez az ütődött csetlés-botlás még jól állt közel száz éve, de ma már egészen mások a nézők elvárásai, teljesen más a humor stb. És így egy Sanyi vagy egy Misi karakter csak nagyon alacsony színvonalú ripacskodás marad, nagyon távol attól, amit viccesnek lehetne mondani. És ezt mondjuk éppen BGO tudja a legjobban, ezért is szégyenletes, hogy egy olyan humorú író csak ennyit volt képes összehozni.
amira_daa 2019 nov. 02. - 20:27:17 Előzmény guess.who
(8583/18030)
én ugy érzem néha olyan mintha fogtak volna három puzzle kirakot és egy képet akarnának kirakni ( erre utal a sok szál is ) és semmi értelme nem volt kavarni a témákat és mindent. azt gondolom.
guess.who 2019 nov. 02. - 20:24:09 Előzmény napraforgó
(8582/18030)
"Ha meg lehozták Oxabbeybe, inkább szállt volna meg a panzióban, minek ment a bunkó Tibiék házába?"
Hát éppen ezzel ágyaztak meg a sok TTibis baromságnak. Amivel aztán ki is nyírták a sorozatot.

Egyébként korábban írtam, hogy már ott tartanak az írók, hogy az ilyen értelmetlen, logikátlan, zagyva történéseket nem érdemes utólag értelmezni, mert mindössze annyi a szerepük, hogy előkészítsék a még hülyébb történéseket. És éppen az van, hogy ezekkel az előkészítőkkel nem foglalkoznak annyit, nem dolgozzák ki őket, nem figyelnek a következményekre, és így nem csoda, hogy egymásnak ellentmondó, egymás után össze-vissza dobált mozaikdarabkák halmaza lesz az eredmény, amit nem ért igazából senki.
amira_daa 2019 nov. 02. - 20:19:01 Előzmény guess.who
(8581/18030)
vagy forditva vették fel a jelenetet Laurás részek nyáron vannak nagyon nyáron és szerintem a Szlávenes kinlodást még április körül vették fel azért nem emlékezett.
guess.who 2019 nov. 02. - 20:17:22
(8580/18030)
"Még meg sem kérdezte Laurát, nem látta-e a készüléket. Pedig Laura simán emlékezhetett (volna) rá, hogy Olga bement Marosi szobájába, míg ő valamilyen iratot keresett stb. "
Megkérdezte. Laura meg nem látta, az meg végképp eszébe sem jutott, hogy Olgicskán kívül senki más nem járt még csak az iroda közelében sem. Akkoriban még nagyon alamuszi volt Laura, nem ilyen kis "fizetem én a szobát"-jellegű vagány csaj. Bár valószínűbb, hogy akkor nem volt semmilyen koncepciója az íróknak vele kapcsolatban. :)
amira_daa 2019 nov. 02. - 19:47:50
(8579/18030)
meg védi magát főleg ha volt zürös ügye akkor megy és valami nyugisabb helyen van elmegy mondjuk valami görög szigetre és ott bérel egy viskot vagy bármit. pláne hogy alezredes a hapsija, nem ilyen helyekre járnak, ahogy irtad, amugy egy faluban a Szappanosék nélkül megpihenhetnének simán totál inkognitoban. vagy Balaton parton valami nyugisabb helyen.
amira_daa 2019 nov. 02. - 19:45:47
(8578/18030)
köszi hogy ezt te irtad le. nem nekem kellett. :D
amira_daa 2019 nov. 02. - 19:43:04
(8577/18030)
A főszál: Él-e Kálmán bácsi,

....ha él akkor nincsen sorozat hiszen nem egy örökség a lényeg? akkor meg minek. elvi hiba

mi a helyzet Marosival kötött állítólagos házasságával?

......ha névházasság akkor ha még él akkor tart és nincsen örökség, marosi meg csalja.

Megoldandó lenne még: Olga-Szláven-műkincsrablás,

......Szláven menekül vagy dutyiba kerül Olga meg marad Renivel és a családjával ahol biztonságban van


Ibolya sorsa,

......hát Attila ki tudna menni és megkeresi kimentik és boldogan élnek, Jozsi megismeri. de ki tudja lehet hogy ibi boldogan él thaiföldön és segédkezik második szüzességen átesett szinészeknek forgatási helyet keresni.

Subicz bukása vagy tovább-garázdálkodása,

.....Subicz felvirágoztatja a falut , életkép 10 év mulva nagyobb szobor nagyon izék amug sétáltattam a kutyát a minap és itt van Budakeszin egy ház aminek a kertjében ugyanilyen baromul vannak a sövények vágva mint a Panzio előtt.

Tomika drogbiznisze, a kórházi szerelmi valahány-szög,

....Tomi meggazdagszik és keresztapa lesz. de ki lesz a keresztanya? :D Korháziban Robi összejön a Kleopátra haju hr-sel, mig Kata végül vagy Martinnnál vag yCSabánál vigasztalodik.

Kristóf házassága és sorsa, Nándi és a nők, Stefike és a pénz,

.....Kristof végül Lauval jöjjön össze bár Lau megbája, Nándi ingázik Moni és a szőke Andi között, Stefi megkapja vagyis visszakapja Danit és világra szolo lagzit rendeznek. :D

Anikó és Sándor, Mihály (házassága, családja) és a 2 korrupt erdész.

......Anikonak megjön a balatoni foszer, Sándor egyedül marad, Dia is sirdogál Szláven után de utána Pestre megy fodrászkodni, Mihály kevesebb zöldséget kap és zumbázik az asszonnyal és saját vágohidat intéztet Steffivel ahonnan mindig van finom kolbásza. Erdészek lakat alá kerülnek.

Pillanatnyilag ennyi jutott eszembe. oké én leirtam amit gondolok :D
offtopic
amira_daa 2019 nov. 02. - 19:33:09
(8576/18030)
A főzőcskés könyvet nyilván néger(ek) írta/írták

ezzel piszkálták amugy, meg hogy nem lesz kész a könyve 2048-ra se. - olvastad vagy hallottad esetleg? vagy csak neked is ez jutott eszedbe.
7/10
Rojita 2019 nov. 02. - 19:30:35 7/10
(8575/18030)
Egyik sorozatot se láttam, de akkor nem vesztettem semmit.
amira_daa 2019 nov. 02. - 19:30:34
(8574/18030)
őszintén én azt gonolom hogyha marosinak lenne tartása ment volna nyaralni máshová igy meg nekem kinos amit leművel aki ügyvéd ismerősőm avn ők annyira figyelnek arra hogy ne ilyen helyekre járjanak, például mint velencei strand hanem akkor bérel egy lakást jakuzzival és ott pezsgőzgetnek eperkét eszegetve. Megőrizvén inkognitoját és azt hogy ne figyelhessék ki.
offtopic
amira_daa 2019 nov. 02. - 19:27:20
(8573/18030)
ugy hivják a hölgyet hogy Janina Uhse ( német tévén nyomott le közel 330 rész joban rosszbant aztán most ügyesen kihasználva a tehetségét a csinosságát szerepel filmekben. a főzőkönyvet amugy ő irta mert saját konyhája is van ( vagyis kialakitotta) és elég jokat főz, és ami fontos könnyüeket pl vaniliapudingos palacsinta gyümivel :D De inkább a dekorácioban erős a könyv, de vannak benne jo receptek.

Ráguglizhatsz a Berlin berlin film verziojában játszik majd karácsony előtt.

szoval ő forgatott három filmet abbol egy netflix sorozat irt egy könyvet ( bár elvileg nem tagadta hogy segitettek benne neki) és csinálta a konyha-projektjét és még férjhez is ment (igaz legnagyobb titokban egyszer csak kirakott egy esküvős képet ) hogy akkor elkelt ( amit mondjuk megértek hogy védi a magánéletét. ) Akkor Sisa is csinálhatott volna bármi mást is ahelyett hogy a felmentését kérte egy lagzi miatt. :)

DÖ 2-nél várták hogy siker legyen de nem állt össze a sorozat ugye nézőszm van akkor is de attol a sorozat nem megy. ezért kapták le. elég erőltetett is lett. Meg szerintem amit akartak elmesélték ennyi részben is.
amira_daa 2019 nov. 02. - 19:05:32
(8572/18030)
én is ezt gondolom amugy nagy változások vannak a német RTL apacsatornánál is és nemcsak itt a magyar lánykacsatornánál rtl klubnál

Tibi egy taho volt akkor is lehetett rajta nevetni de mostmár gáz ennyi. amiket témákat megpiszkáltak meg nem biztos hogy kellett volna. ( itt Szláven-Ibolya Thaiföld és hasonlokra gondolok)
amira_daa 2019 nov. 02. - 18:03:07 Előzmény Rojita
(8571/18030)
szerintem jobbat is ki lehetett volna hozni az ötletből, nem hiszem hogy bukás lenne de valahogy nem áll össze vagy nem stimmel most a sorozat, azt gondolom.