9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:59:52 9/10 Előzmény guess.who
(10450/18030)
Steffi bosszut akar állni, Katáé se legyen Dani, ennyi ezt közben sikerült elérnie indirekt modon ( Danira ugye rámászott az anyuka ) ezt elérte. Szerintem sem szerelmes csak ugy van vele, hogy az övé se legyen, ez eléggé jol tud hatni amugy egy nőre, nagy elégtétel sezritem hogy kiütötte Steffike és amugy Steffi nem is mutatta meg az összes eszközét ( és most se pénzzel érte ezt el hanem a stilusával) ne felejdjétek, nekem Steffi karaktere azért tetszik mert nagyon piszkosul dobálgatja a sakktábláján a játékosokat. amugy meg ha ügyes szerintem simán kiüti az apját meg a Mónikát vagy pedig modnnjuk kiüti Mónit meg Tomit és akkor az apja meg ad neki is még tuti pénzt kb ennyi :D
guess.who 2020 febr. 04. - 18:57:04 Előzmény Pünkösdi Kató
(10449/18030)
"De Kata nem mehet vissza Pestre, mert 1 évre leszerződött."
Uggggyan kérlek! Az már az előző évadban volt, tehát senki nem emlékszik rá, minden további nélkül lehet úgy csinálni, mintha semmiféle szerződés nem kötne senkit.
guess.who 2020 febr. 04. - 18:55:17 Előzmény svejci
(10448/18030)
"Mert ezek után, Vali, és Stefi sem fogják szeretni nagyon egymást..."
Szerintem két rész után (de legkésőbb péntekig) visszaáll minden a régi kerékvágásba és a karmolászós sztoriról nem beszél senki, fel sem merül Lóbelt felelőssége, Stefán jókislány lesz, Katáng meg szül húsz gyereket egyszerre. Vagy Dani.
guess.who 2020 febr. 04. - 18:51:20 Előzmény napraforgó
(10447/18030)
"Az előzetesből látszott, hogy Kata kieséről tárgyalnak és arról, hogy beszavazzák-e úgy, mint Kristófot. "
Akkor tehát valójában NEM erről fognak tárgyalni, az előzetesekkel való trükközéseket ismerve.
guess.who 2020 febr. 04. - 18:50:26
(10446/18030)
"gumicsizmában és overallban indulnak a flaszter + kapható csajok meghódítására? "
Rómeó és Jodzef sem volt eddig soha semmilyen más ruhában (ja jó, Józsi alsónadrágban is flangált párszor, de azt ne tekintsük ruhának), szóval nyilván így lesz. Romi szerintem a gumicsizmában és kantáros nadrágban is alszik, ahogy múltkor az ufóinvázió utáni reggelen a falu apraja-nagyja a "panzió" étkezőjében. :)
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:49:20 9/10
(10445/18030)
az olivazold ruha volt amugy jol nézett ki szerinem az a ruha meg szép nőies dolgok voltak a boltban. én is hasonloan öltözködöm. :D
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:48:22 9/10
(10444/18030)
KATA ÉS STEFFI VISZÁLYA
DRÁGA ÖRÖKÖSÖK HALADÓ PSZICHOLOGIAI TANFOLYAM OKOK ÉS KÖVETKEZMÉNYEK.

KATA: a barna sarok. elkényeztetett lány, szinte semmit nem kellett tenni a a tanuláson kivül és az életben az alapvető dolgokat nem veszi észre, ahhoz képest hogy diplomás elég egyszeruen gondolkozik, mindenkiről jot feltételez. Nárcisztikus apja van Tibor azaz TT ( Tahó Tibor és eléggé bealkuvó, megalkuvó anyukája Valéria személyében. Teljesen döntésképtelen az élete dolgaiban, és eléggé nem vesz észre egyszerű összefüggéseket.

Stefánia, Steffigramma, a szőke sarok.

Ma kutyasétáltatás közben pont ezen gondolkoztam, hogy KATA OLYAN MINT EGY SZIVACS, EGYSZERŰ CSAJ DIPLOMÁVAL, NEM RAFKOS HANEM MINDENT PROBÁL A JO OLDALÁRÓL NÉZNI, ÉS HISZÉKENY ( EZT IRTA VALAMELYIKŐTŐK) STEFFI A RAFKOT ÖRÖKÖLTE A NAGYAPJÁTOL, HOYG ÁTGÁZOL MINDENEN ÉS NEM ÉRDEKLI KI SÉRÜL AKKOR IS VÉGIG VISZI AMIT AKAR ( ITT MOST DANI EL és visszaCSÁBITÁSÁT ÉRTEM) TIBI UGYANEZ, ha kitalálja hogy nyomoz végigviszi csinálja, kata nem talál ki semmit ha jobbra teszik jobb oldalt van ha balra teszik bal oldalt van.

Nézzétek meg Steffi arcát, ő végigviszi amit akar, ha kell verekszik, ha kell kiüti Katát, ő Daniért harcol és szerintem meg is szerzi ha Dani nem mond nemet. Bár ugye be is tudja Danit zsarolni ezt ne felejtsétek el, hogy vagy vele lesz, vagy ki kell a pénzt fizetni, szoval Steffi bármire képes. Szerintem be fogja ezért a nagy szerelemért zsarolni.
Katának Daninál nagyon nehéz csillagállása van én hagynám is mert annyira nem nagy szerelem.

De hogy a két lány megbékél-e valaha kétlem.
Szoval Kata és Steffi nem egy sulycsoport, és mivel Kata nem annyira okos és bölcs hogy hagyja Steffi játszmáit igy alámegy és ő is verekszik ha nem üt vissza és ráhivja a zsarukat Steffire akkor lett volna jo a sztori ott tudott volna még Kata forditani, neki vágta a ruháknak ( Steffi kezdeményezte az erőszakot) és akkor ráhivja a zsarukat leültetik és ennyi, de ugye Kata az utolso utáni pillanatban sem tudott forditani.

Ugye Kata azért veszit a Steffis dologban mert ő nem ismeri azokat az eszközöket amivel Steffi harcol Daniért, mivel szivacs magába szivja de nem veszi észre Steffi meg pengeélesen azt modnja amitől a KAta idegbaj gombot benyomja igy tuti a hiszti a verekedés, és mivel Kata nem tanul belőle, hogy minden Steffi Kata sztori verekedéssel vagy hisztivel zárul ergo alulmarad nem hagyja ott a sztorit az elejénél. hanem belemegy de mivel nem ismeri az eszközöket olyan mintha egy fogpszkáloval szeretne Steffi kardjával szemben harcolni.

Hamarosan következik: Mónika és a párkapcsolatok
Tamás a csődőr, vagyis aki csődőrnek hitte magát
és a Dani és a nők Dani és Kata , Dani és Steffi és Dani és Franczi ( majd kiválasztjátok cserépszavazással melyik jöjjön következőleg.

guess.who 2020 febr. 04. - 18:48:09 Előzmény Pünkösdi Kató
(10443/18030)
"Szerintem S-től őszinte a love Dani felé, "
Hááát, ha szerinted az őszinte szerelem, hogy gyakorlatilag a lovarda mellett Danikát is a kizárólagos tulajdonának, egy egyszerű ingóságnak tekinti, akkor elég furcsán látod a helyzetet. :) Nézd csak meg: egészen addig sugdos neki szerelmes szavakat és rebegteti rá a pilláit, amíg Dani nem mond vagy tesz olyasmit, ami Stefánnak nem tetszik, vagy nem felel meg – akkor ugyanis azonnal átmegy álnok kígyóba és vérbosszút esküszik ellene. :)
Nem, nincs itt semmiféle érzelem Stefánban, csak ragaszkodik valami régi, sosemvolt Stefán-Dani "kapcsolathoz", amiben Danika a hűségesen néző pincsikutya (mint Misi), Stefán meg a domina (mint Zsóka). Az meg nem érdekli, hogy Daninak ez azért annyira nem felel meg, mint az apjának. :)
guess.who 2020 febr. 04. - 18:43:06 Előzmény napraforgó
(10442/18030)
" Sőt, Stefi még papirt sem kért róla, azt is a Dani irta meg és eröltette rá."
No, ez megint érthetetlen, hiszen ha Dani ragaszkodott hozzá, akkor vélhetően olyan szerződést írtak, amiben ő van védve és ő tud probléma nélkül kilépni az egészből. Ehhez képest már korábban is úgy látszott, hogy Stefán játszotta a főnököt, mintha a kölcsönével tulajdonossá is vált volna. Most meg mindenféle záradékokkal fenyegeti Danit? Vagy Olga állítólagos gyereke után kiderül az is, hogy valójában a nézők rosszul emlékeznek, mert Stefán írta a szerződést és abban kisemmizte Danit? :)
guess.who 2020 febr. 04. - 18:39:43 Előzmény napraforgó
(10441/18030)
"Stefi szerintem egy önző dög, nem érdekli őt semmi és senki,"
Nagyobb baj, hogy láthatóan az írókat sem érdekli, hogy össze-vissza rángatják Stefán személyiségét, hiszen mint eléggé központi figura, sok más szálat meg lehet a szereplésével zavarni: Katáng, Dani, Lóbelt, Anikó, Shándor, Misi, Zsóka, Vali, Tibi - talán csak Maunika és a panzió mentes még úgy-ahogy a dologtól.
Csak szokás szerint túlzásba estek már a Stefánnak írt aljaskodásokkal.
guess.who 2020 febr. 04. - 18:35:36 Előzmény napraforgó
(10440/18030)
"És egébként mi szükség volt erre a különútra, az rejtély. "
Lehet, hogy azért csavargatták az írók ezt így, hogy most Danika és Katáng is Pesten van, hogy előbbi megmenthesse utóbbit az örökségből való kieséstől. :D
guess.who 2020 febr. 04. - 18:33:58 Előzmény napraforgó
(10439/18030)
"Kata nem normális, hogy..."
A vessző helyett pontot kellett volna tenned.

"Már korábban is kibabrált vele, akkor is Robit használta fel."
De kedves Napraforgó, azért nézz a dolgok mögé kicsit: ha Katáng nem kavar állandóal Lóbelttel (és tagadja le az egészet Dani előtt reflexből), akkor nem lehet ellene felhasználni Lóbeltet. Ne tégy már úgy, mintha Katáng maga lenne a megtestesült szeplőtelen szűz... Emlékezz csak például arra, hogy az állítólag Danitól majdnem megszületett gyerekéről nem is tudta biztosan, hogy ki az apja. Na, nagyjából ennyire felelősségteljes minden másban is.
guess.who 2020 febr. 04. - 18:29:13
(10438/18030)
"Sisa meg az a típus, aki egy kivágott krumplis zsákban is jól mutat;"
Na, pont hogy nem: ezekben a földig érő egyberészes zsákokban szerintem egyetlen nő sem mutat jól, legfeljebb az, aki nagyon el akar takarni valamit. Ha már jól mutat, akkor a Stefán által annyira felhánytorgatott magas csizmában és szűk farmerben százszor jobban mutatott Katáng bármikor az első évadban...
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:26:55 9/10
(10437/18030)
Cicuka
3. évad 23

Cicuka-Józsi

Cicuka: Visszajött a kakaska? láttam, hogy a nagyságos asszony szobájábol osontál ki, már nagyon már nagyon szenvedett a nagysága, abban az ágyban, biztosan a Mónika ágyát javitottad meg.
panaszkodott hogy nyikorog,
Jozsi: igen azt javitottam meg.
cicuka: igen hallottam egész éjjel, hogy nyikorgott mint a koldus taligája,
Jozsi: most már nem nyikorog csokolom icuka :D
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:18:06 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(10436/18030)
Erre a kommentedre: Szerintem ez véletlenül alakult így, hogy S kiütötte K-t. Nem hiszem, hogy mindent csak ezért tett Stefi, beáldozta direkt Danit, egy hosszú hadműveletet indított el. Szerintem S-től őszinte a love Dani felé, aztán vhogy jól jöttek ki a lapok. De az furcsa, h a karperec nem jelzett, h Marosi intézkedhessen. Majd ma kiderül.

::::::::: Direkt volt mert ugye a képlet az ha Kata kiesik nem marad lent, főleg msot egy friss szakitással maradna ha hülye ( vagy ha kap egy befolyásolo videot, vagy ami megmásitja ezt) én nem maradnék személy szerint hanem elkezdeném bogozni, kivülről hogy miért is van ez az egész helyzet, és igazábol kéne valaki segitség Katáéknak, hogy aki kivülről mint mi látja vagy tudna segiteni mert igy csak bábuk Marosi játékában.
Steffi karaktere persze hogy ragaszkodik DAnihoz, megigérte a fehér ruhát, meg a többit együtt jártak az ő hapsija volt aki Kata miatt lepattintotta ( azt nem tudja Steffi hogy Dani lepattintotta volna más nő miattis ha bárki jött volna a faluba. ) Nyilván hülye lenne nem kiütni Katát.
és most irok egy kommentet Katárol.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:11:42 9/10 Előzmény napraforgó
(10435/18030)
Evetkére valami tipped hol van a Kleopátra hajával? :D
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:11:21 9/10
(10434/18030)
biztosan macskajaj lesz igy két részre őket ki is ütötte a gyártás igy majd megtudják mi történt :D

De Kata annyi ponton tudta volna mondani hogy állj te ..... ( magának ) és nem ment voltna de hát ez van. :(
kérdés MArosinak miért jo Katát lent tartani. Mi van Pesten amiért jobb ha lent maradnak?
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:08:37 9/10 Előzmény svejci
(10433/18030)
Kata a főszereplő és a horvátban is maradt a végéig igy marad Kata, nyilván lehet az, hogy más utakon is elindul, ugye a Marosinak az a lényeg hogy lent tartsa, de Kata helyébe én beintenék hogy ha már buktam az egészet huzok vissza Pestre. na de ma jön a video és még nagyobb baromság szerintem
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:06:33 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(10432/18030)
Steffi kiüti Katát az örökségből = Kata elhuz a fenébe. Steffi olvasatába, nyilván ez volt a cél, kiváncsi vagoyk Steffi mitkap ezért.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 18:05:26 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(10431/18030)
Rezső nagyon szimpatikus ( nem a beépitett Jenő ) hanem a Cliff magyar hang. :D derről volt már szo de azért köszi. én is jot szoktam röhögni nekem minden FAzekas duma megvan de Cicukát lehet hogy ujra tekergetem ha lesz időm ( csak áprilisban és akkor itt a holt időben leirogatom ide a beszolásait.
de a tegnapi:

nyikorog még az ágy, meg na felkelt a kakaska? :D is hatalmas volt meg az interjú :D cicuka összest kell irni.