guess.who 2020 jan. 31. - 22:03:30
(10330/18030)
"A marha kimegy vele kilométereken át, aztán kipattan a kocsiból és elrohan, a MILF meg utána"
Eleve nem értettem, hogy mi értelme volt elkocsikázni Ökörapátiig és ott kimenni az erdőbe? És egész úton szótlanul ült Franc Danika mellett? Dani meg kibírta, hogy magában tartsa a baját a tóparti hídig? Teljesen életszerű. :D
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 21:46:11 9/10 Előzmény napraforgó
(10329/18030)
szerintem Francit még fogjuk látni, van egy olyan érzésem, hiszen amennyit összekamuztak egymának még van egy esélyük tuti.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 21:45:29 9/10 Előzmény napraforgó
(10328/18030)
köszi az összefoglalot viszont akkor ezért kell a hirado hogy meglegyen Olga de akkor vajon ki raboltathatta el :d na tippek? vagy ránk hallgattak az irok és kiirták Volgát ? :D
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 21:40:01 4/10 Előzmény amira_daaa
(10327/18030)
Nem sokáig tartott a románc Francival sem, hamar eltűnt a francban.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 21:28:05 4/10
(10326/18030)
22.rész
Misi és Sanyi a minigolfpályát próbálja kiépteni a focipályán. Jön Anikó és rákérdez, mit akarnak itt fúrni? Mondják lukakat a golfpályára. A nő azt mondja, nem lesz itt semmilyen golfpálya.
Zsóka Krisztiánt oktatná a postai küldeményekről, akinek mindenről eszébe jut egy történet. Zsóka idegesen szakitja félbe, ne meséljen, hanem figyeljen. Zsóka alig meri otthagyni, be akar menni Kárásziba.
Stefi fölkeresi Danit, ki akar vele békülni. Dani azt kéri, hagyja őt békén. Megpróbálja megértetni a lánnyal, hogy köztük soha többet nem lesz semmi. Kéri menjen el és soha többet ne jöjjön vissza. Stefi erre kijelenti, hogy akkor fizesse vissza a lovardára adott pénzét, 10,3 millió Forintot. Van rá egy hónapja, vagy bepereli.
Tibi megint kötekedik Valival, állandóan azon morog, hogy az anyja megcsalta az apját. Vali szerint lehet, hogy épp az apja szerette el az anyját Gorántól. Aztán Tibi azon balhézik, hogy Vali elviszi a kecske tejét a cukrászdába, nem engedi, - pedig ő nem is szereti a kecsketejet.
Mónika Icukát vegzálja, miért teszi ki újra a plakátokat? Jön egy pár, a férfi is golfozni akar. Kérnek jelentkezési lapot.
Móni megkapja a DNS labor értesitését. Jelzik, hogy a többi érintettet is értesitették. Elrohan a postára, meglepődik, hogy Krisztiánt találja ott. Azt kéri, hogy innentől minden Szappanos küldeményt a panzióba kézbesitsenek.
Misi és Sanyi tovább ökörködik a golfpálya épitésével. Állitólag egyikük sem tud golfozni, de épitik a pályát, amit még sohasem láttak. Na szép, délután golfverseny, de pálya még sehol. Benedek, Palika meg egy harmadik kiröhögi őket. Sanyiék kiadják nekik a munkát, épitsék meg a golfpályát.
A fiúk a gyerekek után maradt szemetet gyűjtik a lovarda udvaráról. Reni az eltűnt nőjéről beszél. Dani 3 megkerült nőről beszél, akik majdnem hajbakaptak nála. Franci meg hazavitette magát és közölte, hogy felejtse el. egyedül Józsi boldog, neki jó éjszakája volt Mónikával.
Tibi arról beszél, hogy az anyjuk Szabadkán született, tudott szerbül. 7 évesen költöztek át Magyarországra. Vali szerint ez a Gorán talán az anyja gyerekkori barátja.
Mónika elmegy Tibiékhez és megijeszti őket, hogy az ellenségeik támadnak, levélbomba formájában, ezért minden postát irányitsanak a panzióba. Tibi megmutatja a leveleket és a fényképeket Mónikának, ezek izgalmasabbak, mint az ő levélbombája.
Icuka arról fantáziál, hogy övé a panzió. Jön Boriska, majd Babika, mindketten jelentkeznek a golfversenyre. Babika kijelenti, úgyis ő fog nyerni.
Jolika zöldséget pucol Tomival, aki a nagyanyja régi fotójáról mesél neki. Goránt is emliti, ere Jolika elvágja a kezét. ideges lesz és tereli a témát.
Kristóf Laurával beszél telefonon, a férfi szeretné, ha hétvégén újra lejönne. Laura a sok munkára hivatkozik, nem biztos, hogy ráér.
Margit és Lujzi a kisboltban tollasütőket és pingponglabdákat kérnek, gyakorolni akarnak a golfversenyre.
Sándor és Misi elmennek Rezsőhöz és felkérik védnöknek és birónak a golfversenyre. Rezső kölcsönadja az ütőit az alkalomra. Mire hazaérnek, a golfpálya már áll.
Mónika Kristófhoz is elmegy a boltba, neki is előadja, hogy a nyomozás érdekében ne vegyen át postát, minden levelet a panzióba küldjön át.
Lujzi és Margit elrohan a versenyre, hivják Kristófot is.
Lovászok szalmát kapirgálnak, Dani szerint Reninek még az esküvő előtt kéne kiszórakozni magát. Menjenek fel másnap a lovira.
Folyik a golfverseny, Babika, Boriska, Lujzi és Margit versenyez, Rezső Babikának kedvez. Margitka fejbetrafálja Zsocát, aki leesik a lelátóról.
Vali és Tibi perecet árul a golfversenyen. Tibi morog, az ő nyakában a pereces tálca.
Jönnek a férfiak, Suvick összevész Rezsővel, de aztán csak belejönnek. Rezső elhibázza, Kristóf ütése a lukba megy. Rezső bemutattatja magának Kristófot és felkéri a BM képviselőjét, Benedek alest, hogy adja át neki az első dijat.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 20:53:10 9/10 Előzmény napraforgó
(10325/18030)
nyilván lement rol a ateher, és nyilván a milf anyuka bkRamona is olyanokat mondott neki ami passzol az álomvilágához
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 20:41:55 9/10
(10324/18030)
Párkapcsolati játszmák - Drága örökösök Halado forumozok
1. Tanfolyam 1. lecke. Honnan tudhatjuk hogy LAU azaz Laura csak érdekből van Kristoffal.

Előszőr is tekintsük meg kedves elvtársak az utolso tegnapi részt DÖ. 3. évad 21. rész

Első jel. Mikor Kristof puszilgatja a melltartós Laurát, ( melltartós nem az hogy a szegény férfi nézőkre is gondolt volna LAU) szoval puszilgatja ő inkább elhuzza a fejét, hogy "jaj csunya vagyok, meg jaj reggeli végigszexelt éjszaka után , az után az éjszaka után amikor az egész falu hallotta hogy mikor mi történik. NEm csak a Szappanos Tibi. De az elemzésre visszatérbe kezével " Ne nézzél" és " 1:39-nél ne csináld már" ez milyen kommunikácio. Azt jelenti hogy LAU már nem akarja ezt az egészet , 2:07 körül természetesen el is mondja hogy nem kellett volna ott aludnia, Nyilván csak a szex volt abenne a szerződésében és nem az együtt alvás. Aztán jön a 2:27-kor a beetetés Laurátol " szerinted megbántam, hogy itt aludtam, na ez a nagy kamu , aztán erre kb jön meg TT aki tök ráérezve ezt a kamu maszlagot töri meg.

Aztán a képeken észrevehetitek mikor LAU-ra azt mondja TT hogy ő csak spicli és nincsen köze a család dolgaihoz LAU arckifejezése megmutatja hogy hopp ez a TT nem is olyan hülye, csak suta, ez 8:24-től

de a legjobban a 10. perc körül a bucsuzkodásnál látszik LAU fejéből hogy ez csak játék volt neki megprobáltam egy-két tipikusan LAU grimaszt mutatni hogy lássátok hogy a felvetés igaz. Hiszen LAU-nak az a baja,hogy nyilván egy-két menet erejéig el tudja játszani a szerepét de ottalvással már ő is belemegy és az nem jo neki. Amugy meg etikátlan hogy ő kavar a Kristoffal amugy de ez már mellékes.

Ha tetszett fogok ilyet csináli még kielemző módban Katárol és Danirol is hiszen őt nagyon utálom :D mármit a karaktert.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 20:06:37 4/10
(10323/18030)
Dani ezer éve nem volt olyan aktiv, mint most. Kapott egy szivhezszóló szakitólevelet az állitólagos szivszerelmétől és magába roskadás, bánkódás, bánat italba fojtása helyett azon nyomban berohant a MILF munkahelyére, elrángatta onnan a nőt és szaladgálni kezdett vele az erőben, miközben baromságkoat mondott a szabadágról meg a természet szépségeiről.
Ez igen! Gratulálok annak a marhának, aki ezt kitalálta és megirta neki.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 31. - 19:08:12 8/10
(10322/18030)
Mármint a tv képernyőjén keresztül szégyelltem magam, hogy egy nőtársam mit tesz meg egy férfiért... Azért az is nevetséges volt, hogy Dani beszalad Franci munkahelyére, Franci jön - jó,nyilván ne várjon már velünk együtt órákat -, szóval pont jön férfi kollégákkal együtt, akik szépen ki vannak öltözve, tehát nem sori dolgozók, erre Franci úgy viselkedik, mint egy liba... Ott küldtem volna el Danit, hogy dolgozom!
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 31. - 17:35:53 8/10 Előzmény Rojita
(10321/18030)
Kaja megoldva, Vanessza tud tejet adni - amíg kibírja, hogy Tibi nem feji meg...
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 31. - 17:34:45 8/10 Előzmény amira_daaa
(10320/18030)
szerintem magyarázat is elég lesz, tanulni szeretnék én is! :)
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 31. - 17:33:56 8/10 Előzmény Dia Szilágyi
(10319/18030)
Daninak az a szaladgálás az erdőben, nőként én éreztem kellemetlenül magamat... Inkább sírt volna, még azt is elnéztem volna neki.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 16:45:41 4/10 Előzmény guess.who
(10318/18030)
Jelenleg Babika az egyetlen lakó, a többiek talán csak reggelizni ugrottak be.
Vagy hirtelen olyan felkapott lett Ökörapáti, hogy idejárnak a népek nyaralni.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 16:44:09 4/10 Előzmény guess.who
(10317/18030)
Akkor kénytelenek a Szappanos házban laknia Kataszobában. Tibi úgyis szerelmes a Robikájába.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 16:41:36 4/10 Előzmény guess.who
(10316/18030)
Már eltelt egy nap és senkinek nem lett hasmenése. Szóval a rétesnek semmi baja.
Mivel a cukrászda tulajdonjoga is Stefié és igy rajta keresztül Anikóé is, nem lett volna célszerű, ha a saját cukrászdájukat tönkrevágják egy romlott sütivel.
guess.who 2020 jan. 31. - 16:01:20
(10315/18030)
Még jó, hogy MauniCa éppen azon sírdogált Suvicknak, hogy mekkora butaság volt Attilát kidobni a faluból, hiszen ő volt az EGYETLEN fizetővendég a panzióban. Erre most teli van az étkező Shándoréknál... :D
guess.who 2020 jan. 31. - 15:58:49 Előzmény Dia Szilágyi
(10314/18030)
Lali nincs, Józsi meg ugyanolyan tutyimutyi hülyegyerek, mint Dani, vagy éppen Shándor (meg Misi, meg....)

Éppen ezért tartom nagyon nagy botorságnak, hogy az első évadban ultraszimpatikussá és szerethetővé tett Szlávenből is egy ostoba kavarógépet kreáltak mostanra, illetve hogy túltolták a titokzatoskodós vonalat, és folyamatosan önellentmondásba keverednek vele kapcsolatban is. Ha megmaradt volna annak a hallgatag, de segítőkész szökött jugónak, aminek az elején láttatni akarták, mindenki jobban járt volna.
guess.who 2020 jan. 31. - 15:53:06 Előzmény napraforgó
(10313/18030)
"ketten együtt bérelnek egy lakást Kárásziban és hálisten őket sem látjuk sokat."
Nagyon jól hangzana, ha nem lenne a tizenkétórás szabály... :(
guess.who 2020 jan. 31. - 15:51:19
(10312/18030)
Az is egy újrahasznosított ötlet volt (aminek nem volt semmi értelme), hiszen korábban Krisztó szerelmes leveleit ugyanígy kézbesítette Anikónak Zsóka a kocsmapult mögé... :D
guess.who 2020 jan. 31. - 15:49:55 Előzmény svejci
(10311/18030)
"feltűnt-e, amikor Anikó behozta a Reniéktől származó réteseket, olyan önelégült képet vágott hozzá"

Ezért gyanítottam azt, hogy most majd fordítva megjátsszák a mérgezett sütis mókát. :)