guess.who 2020 ápr. 18. - 09:34:28
(13730/18030)
Pláne hogy Zsenike úgy pecsételte le a borítékokat, hogy NEM volt rajtuk bélyeg! Márpedig a bélyegzőt -nem véletlenül!- a bélyeges borítékra teszik, úgy, hogy minden rajta levő bélyeg le legyen bélyegezve. (Gyűjtőknél a bélyegzet, "nem postatiszta" bélyeg éppen ezért teljesen értéktelen.) Szóval Apáti furcsa univerzumában a bélyegeket is utólag ragasztják rá a borítékra - és ezeket NEM Szláven szállítja ki, hiszen nem is tudott a meghívóról, csak Terikééknél látta meg, hogy van ilyesmi.
4/10
offtopic
napraforgó 2020 ápr. 18. - 08:32:39 4/10 Előzmény MSZ
(13729/18030)
Nem? Hajnalka, a kövérúr felesége Dzsupin Ibolya volt.
MSZ 2020 ápr. 18. - 07:49:58 Előzmény Pünkösdi Kató
(13728/18030)
Krisztián anyja, a Hajnalka..(família kft)
offtopic
MSZ 2020 ápr. 18. - 07:49:11 Előzmény napraforgó
(13727/18030)
Ezt a Bátrak földje topikba szántad szerintem..:)
svejci 2020 ápr. 18. - 07:44:35 Előzmény napraforgó
(13726/18030)
Szerintem ez a Dorothy az asszisztense Zsuzsannának, rajta keresztül lehet eljutni Szappanos anyushoz. Hisz mondta is, hogy majd jön a főnöke utána, neki késziti elő a terepet.

És mi van a munkás-paraszttal? Régóta nem láttuk......Ha ő lenne a Dorothy főnöke, miért kellene előreküldeni felderíteni a terepet.... (hisz ismeri....)
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 18. - 07:36:23 8/10 Előzmény napraforgó
(13725/18030)
Azért, amiért Maunika is megkérdezte Dorothyt, hogy talált el hozzájuk pihenés céljából, amikor Ökörfos nincs a térképen? Nem válaszolt rá. Bogdán sem ismerte a helyet, ezek szerint csak Gorán tudhatott a címről, Kálmán bácsival és Zsuzsával együtt. Én már elengedtem a műkincsek gazdájának kilétét, hogy kié volt, van, lesz, mi az útvonala, engem most már a jelenetek érdekelnek és a fordulatok. Tetszett a jacuzzis is, Suviczk is, mindenki. Abban a kádban a fiúk már nem fértek volna el.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 18. - 07:32:34 8/10
(13724/18030)
Ezt most nem értem. Dorothyt Sajgál Erika játsza. De ki Sír Kati? És Hajnalka a Famíliából?
4/10
napraforgó 2020 ápr. 18. - 07:25:30 4/10 Előzmény napraforgó
(13723/18030)
Jajj, azt nem ide akartm, hanem a BF-be.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 18. - 06:37:42 8/10 Előzmény luci87
(13722/18030)
Sajgál Erika nagyon jól játsza a külföldi vendéget. Számomra hihető a magyar akcentusa, a gazdag úrinő szerepe.
4/10
napraforgó 2020 ápr. 18. - 04:25:41 4/10
(13721/18030)
Persze Imre minden sérelme nem elégséges ok arra, hogy elfelejtse a törvényességet, és most megint kijelenti, hogy köp az igazságra, meg a törvényekre, Torzsáék érdekében a kisujját sem mozditja, futni hagyja a gyújtogató Móricot. Ha ezt komolyan is gondolja, hát ő sem egy jellembajnok.
Az biztos, hogy nem érdemli meg a kinevezést. Sőt.

Én már sok-sok résszel ezelőtt megmondtam, hogy egyik szereplő sem szimpatikus, sőt, mi tagadás, kifejezetten ellenszenves. Egyikért sem fáj a szivem.
4/10
napraforgó 2020 ápr. 18. - 03:24:51 4/10
(13720/18030)
Akkor a 2 nap múlva - nov 24-én lejár a liszt fogyaszthaatsági ideje - óta megint visszafelé ment az idő, legalább egy hónapot. Hisz még csak eztán lesz október 27.

Ja és már csak 3 hónapot kell kibirni, vagyis akkor még tovább haladt az idő visszafelé, mert most október ellső napjaiban kell legyünk. Kálmán január 1-én halt meg, gondolom, hogy pár napon belül megvolt az a fura "temetése", és a végrendelet bemutatása, vagyis január első napjaiban letelik az egy év.

El nem tudom képzelni, hogy miért kelletta Szappanosoknak egy évet itt tölteni a faluban, ahol mindenféle fura alak és maffiózó megfordult, amikor normális ésszel épp egy nagyvárosban lehet jól elrejtőzni a bűnözők elől. Itt meg kiemelt helyen, a placcon voltak és a világon senki nem sietett megvédeni a Szappanosokat, főleg nem Budapestrről, a távolból.
Hacsak nem úgy, mint annó Gyurcsók sámán, aki a aTV képernyőjén keresztül gyógyitott.
7/10
Rojita 2020 ápr. 17. - 22:18:01 7/10 Előzmény napraforgó
(13719/18030)
Miért adta volna oda a mobilját másnak, amin régi ismerőse, családja esetleg elérheti?
4/10
napraforgó 2020 ápr. 17. - 22:03:47 4/10 Előzmény Rojita
(13718/18030)
Szerintem ez a Dorothy az asszisztense Zsuzsannának, rajta keresztül lehet eljutni Szappanos anyushoz. Hisz mondta is, hogy majd jön a főnöke utána, neki késziti elő a terepet.
Most vagy Zsuzsa jön vissza a gyerekeit megnézni, hogy Kálmánt halottnak hiszi, vagy a műkincseket akarja megszerezni.
7/10
Rojita 2020 ápr. 17. - 21:55:31 7/10
(13717/18030)
Nem biztos, h Szappanos anyuka önként adta oda a telóját ennek a Dorothynak.
1/10
janderka 2020 ápr. 17. - 21:41:57 1/10
(13716/18030)
12 percig bírtam nézni a mai részt. Ezek a fordulatok egész egyszerűen már minősíthetetlenek. A nézők teljes paliravétele. Faszkorbácsot minden alkotónak!
4/10
napraforgó 2020 ápr. 17. - 21:39:25 4/10
(13715/18030)
75. rész
Dzsennike korán munkába állt a rejtélyes amerikai vedég miatt. Mónika leellenőrizné a szobáját. A nőnek sok extra kivánsága van, de Móika kijelenti, csak szokja a faalusi körülményeket.
Kristóf elmeséli Tominak a Gésával való találkozást. Majd a két fiú úgy dönt, hogy a kocsmába megy reggelizni, nem akarják Zizi mamát hallgatni.
Zsóka megkapja az esküvői meghivót, mutatja Misinek aki a kanapén aludt. Misi nem hajlandó elkiséri a nőt a lagziba, amig őszintén el nem mondja, hol volt tegnap.
Tibi fölkel, köntösbe megy ki és Valit keresi. Zizi közli, hogy már elment a piacra. Kettesben reggeliznek és a nő megkérdi, miből volt Kálmánnak az a sok pénze. Erről Tibi nem akar beszélni. Majd Zizi Zsuzsáról mesél, ő mindig többre vágyott, utazni szeretett volna, de Kálmán soha nem akarta elhagyni a falut. Tibi azt kérdi, akkor miért nem Goránhoz ment? Mert amikor megismerte, akkor már férjnél volt és Tibi is megszületett. Később meg már Mónika is megvolt és nem akarta elhagyni a gyerekeit. Zizi végül elmondja, hogy Zsuzsa meghagyta nála a telefoni elérhetőségét, vész esetére. Tibi tárcsázza a számot.
Mónika ellenőrzi Icukát, aki ágyat húz a vendégnek. Icuka morog, minek minden nap ágyat húzni, meg takaritani. Mónika elküldi Icukát friss virágért, közben meg átkutatja Dorothy szobáját. A nő útlevelében valóban Dorothy Walters név áll. Cseng a telefon, Tibi száma jelenik meg és Mónika felveszi. Tibi azt hiszi, hogy az anyjával beszél, elérzékenyül, de Mónika felvilágositja ki ő, majd közli, jöjjön át a panzióba. Mire Móni leteszi a telefont, belép Dorothy. Szerinte nem a direktor dolga az ágyneműcsere. Mónika elmegy azzal, hogy küldi Icukát, hogy fejezze be a munkát.
Vilmos és János a jacuzzit ellenőrzik, Subick megint idétlenkedik, ünnepélyes megynyitóról és bikinis lányokról álmodik. Vili inkább a tehetős polgárokat hivná meg, pl. az örökösöket, akik potenciális vendégek lehetnek. De Subicz csak sorolja a falu csinosabb lányait. Sőt felajánlja Vilinek, hogy segit neki is nőt szerezni. Vili hiába tiltakozik, Subicz már beleélte magát a megnyitó ünepségbe, ő pancsolni akar a bikinis lányokkal.
Robi megcsinálta Marosinak a halotti bizonyitványt, cserébe meg azt kéri, hogy segitsen neki, hogy feleségül vehesse Katát. Gitta szerint a kényszerházasságok ideje lejárt. Mire Robi visszavág, hogy a hamisitott halotti bizonyitványok és orvosi vélemények ideje is.
Gitta elmondja Benedeknek, hogy Robi megzsarolta, Katát akarja. Már elege van a Szappanos családból. Marci nyugtatja, már csak 3 hónap és vége lesz. Marci megmutatja Gittának Olgáék meghivóját, amin rajta van a Szűz. erre Marosi felhivja Szlávent és rákérdez, hol van a Szűz. Szláven még úgy tudja, hogy Olga kivitte az országból. Marosi közli, hogy akkor valaki visszahozta neki. Tudjon meg mindent erről.
Misi átmegy Sanyihoz, aki megmutatja neki Olgáék meghivóját. De Misit nem érdekli az esküvő féltékenykedik, őt nem érdekli az esküvő, ő odaamegy és megtudja, mit akar az a vén kecske az ő feleségétől.
Terike és Erzsike az esküvői meghivót mutogaatja egymásnaak, meg az arra járó Szlávennek is. Amikor a férfi meglátja a szobrot a képen ideges lesz és elrohan.
Kristóf és Tomi a kocsmában jól bekajáltak, amikor jön Subicz és Vili és meghivják az urakat a wellness részleg megnyitójára és javasolja, hogy hozzák el a barátnőiket is. Zsocáék is menni akarnak, de Subicz leinti őket, majd máskor, és csak pénzért.
Tibi megjelenik Mónikánál, aki elmondja, hogy Zizi mama elárulta neki, hogy ő tudott arról, hogy az anyjuk nem halt meg és meghagyta a telefonszámát is, ahol elérhető. Meghallják a nő hangját a recepción, Tibi ki akar rohanni hozzá, hogy kifaggassa. Mónika visszatartja. Ő itt szemmel tartja a nőt, ne rontson el mident.
Misi és Sanyi Kovács háza előtt leselkednek és hülye elméleteket gyártanak. Misi szerint sarokba kell szoritani Kovácsot, majd megfenyegeti Babikával.
Szláven idegesen megy Sztojkáékhoz, de Olgát nem találja, csak Dodi bácsival találkozik. Azt mondja neki, hogy a Mária szobor bajt hoz arra, akinél van. Erre Dodi felajánlja, hogy akkor vigye el. Bemennek a házba és kutakodnak. Megtalálják a kanapéban, Szláven magával viszi a szobrot és azt tanácsolja Dodinak, hogy ő nem is látott semmit.
Misi a fiával találkozik a lovardánál, megtudja, hogy Józsi Thaiföldön vaan a nagyanyjával és az anyját keresi. Misi igy megtudja, hogy Kovács egyedül volt otthon az ő feleségével.
Kristóf és Tomi a fürdőruháikat keresik, mennének a wellnessbe. A barátnőik is megigérték, hogy jönnek. Tibi jön, leállitja őket és elmondja a fejleményeket. Az az amerikai nő ismeri az anyjukat, és ő ki akar találni valamit ellene.
Megérkezik Laura és Franciska, meg Anikó a panzióba, Subicz rögtön beülteti őket a jacuzziba. Épp elkezdenének bugyogni zeneszó mellett, aamikor Vili visszajön és közli, hogy be kell rekeszteni a mulatozást, mert Miss Walterst zavarta a lárma, ezért kibérelte az egész panziót.
Szláven a szoborral Jolikához meg, aki szerint hagyja nála a szobrot. De Szláven úgy dönt, hogy holnap felmegy az ügyvédnőhöz vele.
guess.who 2020 ápr. 17. - 19:39:41
(13714/18030)
Nem lenne baj, ha elhanyagolható lenne, de sajnos egyértelműen főszállá tették. Még a végén megérjük, hogy kiderül: Alga is örökös. :(
anonemde 2020 ápr. 17. - 19:03:39
(13713/18030)
Most az a jó, hogy láttam vagy nem láttam ebben a háziversenyben?
4/10
offtopic
luci87 2020 ápr. 17. - 18:32:29 4/10
(13712/18030)
Én a Famíliát néztem,mindig is magyar sorozat párti voltam..:) Viszont én meg a Dallasból nem láttam annó egy részt sem, szerintem dacból ,mert mindenki arról áradozott, az volt a téma..:)
1/10
offtopic
janderka 2020 ápr. 17. - 14:08:59 1/10
(13711/18030)
Én végig a Famíliára gondoltam - az futott 9 évig. A Szomszédok 12-t élt meg. Közös bennük a kimúlási dátum.