kék szem 2020 ápr. 25. - 10:15:49
(14050/18030)
Miért gondolja Mónika, hogy Goran az apja? A laboreredmény csak azt zárta ki, hogy Szappanos Kálmán nem az apja.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 10:15:34 9/10 Előzmény Heatseeker
(14049/18030)
no itt a papir ennyire lehetett csak kinagyitani a papirt
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 10:13:48 9/10 Előzmény napraforgó
(14048/18030)
no itt a megbecstelenitett szobor :D

8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 25. - 09:53:32 8/10 Előzmény amira_daaa
(14047/18030)
Az nem lehwt, hogy Dzsitta magánakciója az esküvői fotó? Hogy tényleg kamu a fotó, mivel Gorán ember -is -, Kálmán félreállt, ő meg eljátszotta, amit... Mert a kép egy montázs.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:50:58 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(14046/18030)
Dzsittának van VALAMI MEGBIZOJA aki ugye elvileg Kálmán , de ki tudja?
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 25. - 09:50:18 8/10 Előzmény guess.who
(14045/18030)
Kamu, de kivel kamuzik? De kivel kamuztat minket? Ezek fontos kérdések.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:50:05 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(14044/18030)
ma kutyasétáltatás közben összegeztem, hogy ugye Kata mivel az apjának eldumálta hogy van egy szerb betegük ( ugye titoktartás stb) aztán TT odament balhézni aztán még Kata is odament nyomozni szerintem itt Kata visszaélt egy csomo dologgal és nyilván szerették volna hogy kicsit észhez tér

Az orvosi titoktartás megszegése miatt is bajba kerülhetett volna Kata, hogy titokosan nyomozott, hogy külsös "tolmácsot " bevitt azért is hogy felizgatta a beteget az apjával és apja nélkül azért is tehát orvosi etika miatt amugy járt neki a börtön ( viccet félretéve)


ezért Danikára uszitotta rá Marosi, lehet hogy csa a cél csak az lett volna ( bár nem hiszem hogy ) menjenek szét és akkor Katának lesz több ideje gondolkozni meg picit a faluban lenni hiszen az van képben aki a faluban van, az látja a dolgokat az beszél az ottaniakkal és valahol az tud játékban is maradni és mint Mónika lehet ő ott "home office-ban" Ökörfoson ha közben meg tartja a kapcsolatot. Kata is küldhetett volna mást oda maga helyett. ahogy mi leirtuk többször nem csinált mást csak szexelt és mivel nem látta a dolgokat bajba került.

nekem a Steffis verekedés nagyon gyanus szerintem az direkt volt de talán még Marosi sem gondolta hogy ennyire buta hogy alámegy neki. És mivel nem hagyták abba jött a rendőrség, AKI NEM ENGEDTE KI KATÁT HISZEN KÁRÁSZI RENDŐR VOLT- SZERINTEM GORÁNÉK INTÉZTÉK HOGY NE ENGEDJÉK KI VAGY VALAKINEK KAPORA JÖTT utána meg Kata annyira buta votl hogy otthagyta az egészet a fenébe ( bár szerintem ez jo döntés volt mert mint ltászik nélküle is megy a sorozat és még Alga a piros ruhájában is izgibb karakter, mint Kata.

amugy ez ilyen nézőcsalogato hogy Francika nem szüz lány, de ezt én már irtam. Sajnos a Laura is hasonlo kariber lesz de azt meg már irtam meg külön poszt is volt.
kék szem 2020 ápr. 25. - 09:46:50 Előzmény napraforgó
(14043/18030)
Goran és Bogdan összekülönbözött, akkor Szláven Gorannal maradt. Goran bízta meg a szobor Szerbiába történő visszavitelével , így ők Szerbiában nem egyszer kellet, hogy találkozzanak.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 25. - 09:46:33 8/10 Előzmény Doroshii
(14042/18030)
Szerintem is meghalt Zsuzsa, mert elmaradtak a csomagok. Nehezen hiszem, hogy Goran megtudta, és bezárta.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 25. - 09:42:11 8/10 Előzmény napraforgó
(14041/18030)
Nehogymár Jenő felhívta volna Dzsittát, hogy kedveském, tudna ajánlani egy tatarozási munkát, csakis Ökörfoson? A sok értelmetlen után eggyel több, észre sem venni... Dzsitta tuti, hogy minkét helyre játszik.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:40:20 9/10 Előzmény napraforgó
(14040/18030)
1. Marosi félt - fél Gorántol, akinek ugye leheteett arcplasztikája. kis botox jobbra kicsi balra rögtön más lesz az arca.
2. Jenő hamarabb beépült és mesélt is Valinak szerintem más van USA-ban nema Gorán.
3. Tomika védelemnél Lobi Kata Nándi Mónika Vali Jenő voltak ott meg ugye Tomika. és onnan tudott mindent Gorán hiszen már eleve befülesezte a falut onnan tudta hogy Kálmán megy pestre az ügyvédnőhöz. Azért tudta véletlenül elvinni Valit is segitség gyanánt és igy meglátta az özvegy Marosit is akiről meg leritt hogy az Ales a pasija
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 25. - 09:36:06 8/10 Előzmény amira_daaa
(14039/18030)
Kár, hogy kiderült Franci kettős szerepe, meghagyhatták volna a köv. évadra. De mi értelme volt, hogy Franci megjelenjen Ökörfoson? Marosi nem akarhatta, hogy Kata kiessen az örökségből, minek tette próbára? Nem értem.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:36:01 9/10
(14038/18030)
Kinek hogy tetszett a mennyaszony ruhája és a völegényé? illetve hogy TT-nek is ez a sárga öltöny?

Amugy mostmár Alga megkapja az állampolgárságot és más néven élhet tovább ő ugye jol járt hiszen leülte a büntetését.

Amugy itt csak nők ülnek börtönben és a pasijuk miatt?
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:34:06 9/10 Előzmény napraforgó
(14037/18030)
Dorothy valsezg ahogy irtam Gorán és Zsuzsa lánya lesz. a szobrász azért kellett hogy a DNS labor felvirágozzon hiszen Monika fülébe beleültette a bogarat ( nem véletlenül ) lehet hogy segiteni akart Mónikának hogy nem minden ugy van ahogy azt godnolják. Még azért kellett Rudi a langyi szobrász hogy a szoborba ( AMI SUBICZ ÖTLETE VOLT!!!!!!! UGYE NEM VÉLETLENÜL NEM AKARTA MAROSI SEM HOGY SUBICZ LEGYEN A POLGÁRMESTER) SZOVAL KELLETT A SZOBOR DE NYILVÁN EGY HUSZÁROS SZOBORBA NEM TUDTA VOLNA UGY ELDUGNI A CUCCOT MEG MÁSHOGY ÜREGES IGY lehet hogy kapora jött az egész mert ugy az a falu közepén van tehát nagy hatosugaru dolgot oda tudtak észrevétlenül letenni hiszen Attila beameráztatta a falut még az első évadban.
Rudolfa a papa szobrához nézte meg a gyerekeket (?????? de minek ez is elég nagy kamu szál volt)
guess.who 2020 ápr. 25. - 09:32:59
(14036/18030)
A titkos szobrász háromszor is szétnéz, hogy nincs-e ott senki, de az öt méterre álldogáló öregasszonyokat nem látja. Ezt rendszeresen eljátsszák, szinte minden szereplő "leskelődött" már így és minden alkalommal pont ugyanilyen szánalmasan néz ki az egész.

Szláven a kamuarany szobrot a nyakánál fogva csak úgy odadobta a műoltárra. :D

Az esküvőt akadályozó körülményről szóló kérdést egyébként a házasság megkötése ELŐTT kellett volna megkérdeznie a pap bácsinak, mert a gyűrűzés után már lényegtelen az egész. Más kérdés, hogy legjobb tudomásom szerint ilyet csak amerikai (angolszász) filmekben szokás feltenni, nálunk nincs semmi hasonló. De sebaj, a totális irrealitásban dagonyázunk már két évad óta.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:28:08 9/10 Előzmény guess.who
(14035/18030)
de Móni azt mondta hogy Matrojska 207. nap azaz Juli közepe van. Tomika azt mondta még 25 résszel eezlőtt hogy augusztus van? közben az esküvőn meg mindenki télikabátban és hidegben volt.

egyébként meg nem lehet senkit lehallgani szoval ha rendőrt hivtak volna Goránra meg a Dorothyra akkor tuti hogy illegális követés és lehallgatás miatt megbüntetik mert ugye nem lehet senkit sem követni ok nélkül sem lehallgatni ( meg pláne nem) titkosszolgálati modszerekkel
8/10
Pünkösdi Kató 2020 ápr. 25. - 09:27:45 8/10
(14034/18030)
Köszi, tényleg Franci. Tudtam, hogy fontos lesz, mert direkt hajtja le a fejét. Igen, biztos, hogy rokonok, köszi a képet.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:23:29 9/10 Előzmény guess.who
(14033/18030)
várjál már és akkor Panna miért örököl? Monika és Nándi még házasok, és elvileg ha most válnának el, ( ugye a válási papirokon van a hiszti) akkor a közösen szerzett vagyon a lényeg mivel Mónika örököl igy ha Nándi a párja a válásnál adnia kell neki. Nem lehet hogy mikor Kristof ezt felvázolta utána Móninak milyen sürgős letthogy megkönnyitse a frigyet? szerintem Nándi is a pénzre hajtott, vagy Móni ágyára.
9/10
amira_daaa 2020 ápr. 25. - 09:21:34 9/10 Előzmény Doroshii
(14032/18030)
Jaj de jo hogy irtál, imádom a hosszu kommentárokat

Reflektálva: Az hogy ki kit ismert előtt az is jo kérdés, és leeht benne relácio de annyi de annyi elvarratlan szál van hogy a te teoriád hogy érdekházasság volt az is simán benne lehet a pakliban. A Dorothy várhatoan ahogy irtad Szappanos vagy Szappanosné gyereke szoval elég multikultit hoztak össze ebben én is kb ezt látom hogy kell mégegy félutrol jött poronty. Mondjuk akkor Dorothy az édestesoja Mónikának.

amugy más kérdés hogy ki a Marosi megbizoja? Kálmán lenne? mert ugye ott is érdekházasság volt, történt. Bár a világban annyi érdekházasság vagy érdekkapcsolat van a külvilág felé.

Igen várhato hogy vagy beteg lett vagy meghalt a Zsuzsa mama igy ténlyeg lépnie kellett Kálmánnak és nyilván senki nem godnolta hogy munkás parasztként tér vissza Gorán, viszont ő már beépült a faluba tehát több mint két éve élt ott tehát laktak ők itt is ott is vagy csak kereste Kálmánt, vagy probálta megfogni.

Az hogy poénbol nézd meg a fia feleségét és csábitsd el ( eztolvastam tegnap az index forumon is ) én is vártam hogy elcsábitsa Valit Jenő, aki végül meg ugye Tibit választotta bár én nagyobb összeget tettem volna rá, hogy el tudja csábitani, de majdnem sikerült is neki.

Hogy ki ütette el Kálmánt ez is jo kérdés, egyáltalán elütötték vagy csak ráijesztettek vagy mi is történt mert eléggé elvágták azt a részt, jöhetett két kéz ami kihuzta, félrelökte és akkor minden rendben.

Gorán amugy tudott a falurol és előrébb járt mindenkinél hiszen "munkás parasztként be volt már Kárászi életébe " épülve.
Zsuzsa meghalt azt nem merném mondani vagy csak beteg vagy csak elege lett , mondjuk abbol hogy Kálmán ujra házasodott. Lehet hogy inkább ez volt a puskaporos hordonál az indito dolog. De még ha van gondolatod irhatod nyugodtan. :D

Illetve nyilván egy Kálmán kamu halálával az örökségért sápitozokat elő tudták csalogatni és el tudják kapni. A Jenő meg egy idiota amugy hogy bevallaja hogy ő Gorán, ez elég butaság volt inkább szájkaratéztam volna csak Tibivel és ennyi neki ennyi is elég lett volna.
guess.who 2020 ápr. 25. - 09:11:57 Előzmény napraforgó
(14031/18030)
"kitaláljuk, hogy vajon hány szamárságot tudnak még elkövetni. "
Hányat? Az ÖSSZESET. :)