Téma: Elárulva

10/10
offtopic
luci87 2022 szept. 09. - 06:10:53 10/10 Előzmény Elhaym
(78/118)
Ez az elso torok sorozat amit nezek,ugyhogy nem tudom..:) De Aras biztos nem.Selcuk inkabb,de o ugy nez ki mint egy drogos..:)
Elhaym 2022 szept. 08. - 17:22:15 Előzmény malnahab
(77/118)
Nálam nem számít a kinézet, legyen benne szimpatikus színész, a történet ne legyen unalmas, idegesítő és hosszú, ne a romantikázásról szóljon.
Elhaym 2022 szept. 08. - 17:18:28 Előzmény luci87
(76/118)
A doki nem vállalta a 2. évadot. Azt olvastam, hogy a családjában valaki beteg lett. Az Arast játszó színész nekem sem jön be kinézetileg, hozzá inkább az erőszakos szerepek állnak jól. Neked mely török színészek tetszenek?
malnahab 2022 szept. 07. - 18:47:36
(75/118)
Nem kell körmöt rágni, a végére minden elrendezödik. Nem is értem Asiya ebben a sorozatban nem szürte össze a levet senkivel.Fiatal kora ellenére volt házassága és vagy 6együttélése is. Ebben a sorozatban láttam végre megcsinálták a fogait. Az anyában láttam még feliratosan régen,de abbahagytam mikor már eléggé benne voltak a gyerekelhelyezés ügyben.Nemszeretem az ilyen témát. Aztán a silaban láttam a közepe felé belenézten és 1 ideig követtem hetente feliratosan,de nem tettszett. A fogai borzasztoan zavartak meg még más is, igaz akkor még sokkal fiatalabb volt.Ezután felfigyeltem a sadakatsiz-ra és elkezdtem nézni, törökül, követtem hetente,de a 2 széria pár része után felhagytam,nagyon idegesitett Ali is - Mikor itt elkezdték akkor megnéztem végig a 2.széritát törökül,pár rész persze most lett tiszta,mivel nem beszélem a nyelvet. Itt már szimpatikusabb számomra, a kezdeti állando hajigazgatást abba hagyták. Arast is láttam pár filmben,most kezdik igazán futtatni,mindig ugyanaz a kinézet. Derin rengeteg filmben szerepelt és ált.mindig gonosz,vagy gyilkos. Nála feltünt,hogy mindig nagyon vörös a keze,nem tudom mitöl.Az orra is régebben. Volkan feje ugy néz ki mind egy kérdöjel. Láttam rola is nemrég készült videot, nem tul szimpi az életben sem. További izgulást,de csak mértékkel............
10/10
offtopic
luci87 2022 szept. 07. - 14:40:31 10/10 Előzmény Elhaym
(74/118)
Kulsoleg Aras nem jon be nekem,szerintem a pszich.doki sokkal jokepubb volt.Nem tudom Asiya miert nem jott ossze vele,el is tunt.A masik ,regi baratja se lett volna rossz...
Elhaym 2022 szept. 07. - 14:16:36 Előzmény mihenike
(73/118)

Az Anyában is nagyon jó, bár ott a kis Beren mindenkit lejátszik a képernyőről.
Volkan szerintem bűnhődni fog, Derint az új fiú talán még megváltoztathatja.
Aras- Asya kapcsolatnak már nincs jövője. Sok minden miatt nem illenek össze. Most, hogy közel a sorozat vége, (október 12-ig tart) Asya szerintem nem fogja már tűrni, hogy mindig őt hibáztatják, el kell érnie, hogy Volkanék megbűnhődjenek.
Selcukot játszó színésznek jót tett ez a sorozat, most kezdett el forgatni és ott már övé a főszerep, partnere meg Alina Boz lesz, akit szintén kedvelek a Megtört szívek óta.
Remélem a helyére ugyanilyen izgalmas sorozat jön majd októberben.


mihenike 2022 szept. 02. - 17:54:27 Előzmény Elhaym
(72/118)

szia! most muszäj megint irnom, mert mostmär Aras is kiakaszt nem csak Volkän...
Persze azt ertem, hogy Aras kiborult attol, amit megtudott Halukrol, de ha Asiyät beengedte volna hozzä a mosdoba, akkor Asiya biztos meg tudta volna menteni öt ...
tudom, tudom, Haluk sem volt szent, söt ... hagyta anyjät es fiät 35 even ät külön elni illetve, ha jol lättam, akkor hagyta bent egni a häzban Aras apjät is ...
Na de a lenyeg, hogy most megint mindenert Asiyät hibäztatjäk ... hu, mär nagyon elegem van ... En azert megsajnältam Halukot, hiszen a csaläd is most egyesült volna Selcukkal es Nillel ...
Amit Ali müvel arra sincsenek szavak ... Nagyon sajnälom Asiyät.
Derin pedig most az apja halälät hasznälja ki arra, hogy Volkänt a közelben tartsa. Azt mondta neki, hogy ha vele marad, akkor Vokän lesz a Gücslü familia feje ... uristen .... ezek teljesen betegek.


mihenike 2022 aug. 31. - 17:58:50 Előzmény Elhaym
(71/118)


Szia! en az Anyät nem lättam, de mindig is terve volt veve, hogy Cansu Dere miatt megnezem; mert anno az Ezelben nagyot alakitott es nagyon megkedveltem. Az Elärulväban ismet lubickol a szerepeben, mintha csak räszabtäk volna.
Most napra kesz vagyok es egyszerüen felhäborit, ahogy ez az Ali viselkedik ...
Derin es Vokän ämokfutäsa szerintem tragediähoz fog vezetni ... ezt nem lehet meguszni büntetlenül ... viszont Aras ex-felesege ugy hiänyzott, mint mokusnak az erdötüz ... nagyon nem kellett volna belekeverni ... Ami meg Aras csalädjät illeti ... - Haluk gyujtotta fel a häzat vagy ö tenyleg "csak" megmentette öket es elhallgatta az igazsägot????
Bahar es Meli jol tettek, hogy elköltöztek ebböl a bolondok häzäbol... Asiyänak sem kellett volna visszajönnie Isztambulbol ...

Elhaym 2022 aug. 28. - 20:26:55 Előzmény luci87
(70/118)
Nagyon jó sorozat az is. Ott az Asyát és Arast játszó színész ellenség, a kislányt meg az Én Lányom Öyküje játssza zseniálisan.
Elhaym 2022 aug. 28. - 20:25:04 Előzmény luci87
(69/118)
Lehet amikor le kellett volna adni az előzeteseket, akkor még nem volt kész a szinkron, így az előzetes leírás sem.
10/10
offtopic
luci87 2022 aug. 28. - 07:32:37 10/10 Előzmény luci87
(68/118)
Csibeszke akart lenni...
Tobben irtak, h a foszereplo jatszott az Anya sorozatban is, ezek utan leh h megnezem..
10/10
offtopic
luci87 2022 aug. 27. - 13:18:50 10/10 Előzmény Elhaym
(67/118)
Nem ertem, akkor 35 ig miert adta ki, fent van Vsibeszken is..
Elhaym 2022 aug. 27. - 12:35:41 Előzmény luci87
(66/118)
A TV csatorna nem adja ki az előzetest előre. Nem tudom miért nem. A tiltott gyümölcsnél is ez van és a Faziletnél is előfordult már.
10/10
luci87 2022 aug. 27. - 12:00:44 10/10 Előzmény mihenike
(65/118)
Igen, sokat fogyott, de oregebb is lett ezaltal. Gonul meg csak hizik.... Asia nagyon vekony, szinte melle sincs mar..
10/10
luci87 2022 aug. 27. - 11:58:04 10/10
(64/118)
A Holdponton vajon miert csak a 35.reszig lehet olvasni mar regota a reszek tartalmát? Fent van mar elvileg a tobbi resz is, de csak az, h mikor kezdi, a tartalom nem...
Elhaym 2022 aug. 14. - 20:52:32 Előzmény luci87
(63/118)
Őket én sem, elvette az eszüket a sok pénz.
Kevés az olyan török szerintem, ami ilyen izgalmas.
10/10
luci87 2022 aug. 12. - 05:21:14 10/10 Előzmény Elhaym
(62/118)
En még az elso evad 60 valamelyik reszenel tartok.Nem is gondoltam,h ilyen izgalmas lesz.A sracot en is nagyon sajnalom.Szegeny anya,apa nelkul nott fel...a sok úri pixcsa nőt viszont egyatalan nem ( Gönül,Derinre gondolok itt )
Elhaym 2022 aug. 11. - 21:51:04 Előzmény mihenike
(61/118)
Igen nézem. Igaz még a 25. résznél tartok, mivel két másik sorozatot is nézek mellette.

Nekem az Aras- Asya kapcsolat azért is érdekes, mert az Anyában az Arast játszó színész volt a pszichopata, aki nem hagyta nyugton Cansu Deret.

Alival nekem is rossz előérzetem van.

Selcuk az előző évadban ijesztő volt, most meg az egyik legpozitívabb szereplő. :D

Kíváncsi leszek Volkan és Derin beteges ragaszkodásának mi lesz a vége.
Saphir 2022 aug. 11. - 12:48:52
(60/118)
Alinak már kijárt volna egy-két jól irányzott anyai pofon....
mihenike 2022 aug. 05. - 17:51:27 Előzmény Elhaym
(59/118)




Szia, nem tudom, hogy nezed-e a 2. evadot. Nekem most sikerült beernem a super tv2-t es meg kell mondjam, hogy nagyon tetszik.
1. Cansu Dere egyszerüen fantasztikus! Viszont Volkan es Derin külön-külön is betegek, nemhogy együtt ... :-) Nem is tudom, hogy melyik ragaszkodäsa a betegesebb...- Volkäne Asiya iränta vagy Derine Volkan iränt .... ?????? nagyon durvän beteg az agyuk :-)
2. Ennek a szegeny Baharnak van eppen eleg baja Meli csalädjäval, erre meg most 3 hetesen az egesz viläg megtudja, hogy babät vär .... azert 3 honapig nem szoktäk viläggä kürtölni ...
3. Ez az Aras-fele szäl is eleg rejtelyes volt, hihetetlen, hogy Derin ismet megint mindent tudott, de nem nyitotta ki a nagy szäjät... es meg mindig azt hiszi, hogyha Aras es Asiye összejönnek, akkor majd Vokän visszamegy hozzä ... Oh Allah.
4. Szämomra az is beteges, hogy Derin utän mindig fut az anyja es mindig a szülei mentik meg ... nagyon beteg szemelyiseg ... Ahogy erröl a benuläsrol is hazudott... es ahogy "csodäval" hatäros modon ripsz-ropsz felällt a toloszekböl ... mit gondolt, hogy ezt ki fogja elhinni ?????
5. Alival eleg sok baj van, en nem tudom, de olyan rossz erzeseim vannak a gyerekkel kapcsolatban... nagyon baljosak a jelek... ällandoan bajba keveredik
6. Selcuk mennyit vältozott az 1. evadhoz kepest ... szämomra az is annyira muris, hogy "volki-tolkival" legjobb barätok.
7. Az pedig mär mindennek a teteje, hogy Gönül välik, mert a väros pletykafeszke azt mondta neki, hogy a ferje megcsalja ...
8. Ami szegeny Deriät illeti, neki nincs szerencseje sem a szerelemben, sem a munkäban ...